Znacznie więcej niż w Szoa — ofiary żydłackiej “wojny z terrorem”

Andrzej Szubert: Szkoda, że w tekście zabrakło najważniejszej informacji – terroryzm islamski stworzył, wykreował, zbroi i finansuje bandycki USrael i jego przydupasy (zamachy w Londynie i Mardycie i Paryżu były zrobione przez lokalne służby). Wiele zamachów terrorystycznych z WTC na czele to operacje obcej flagi zwalane na islamistów. Także ISIS – “państwo islamskie” to twór usraelski.
Ukryte pochodzenie ISIS

PB: Jakiej ‘amerykańskiej”?! Żydłackiej!

Judeocentrycy i masowe zbrodnie

Jakie 1,3 mln?! Bliżej 13 mln!

Tylko w Iraku od 1991 zginęło 5-6 mln CYWILI irackich od zbrodniczych sankcji ONZ, a dalsze parę mln — wskutek wojny, walk sekciarskich, terroru marionetkowego rządu, użycia broni uranowej i in. zakazanej  broni masowego rażenia. Patrz Tabela 4 na s. 634 w:

https://books.google.ca/books?id=Mpc9BAAAQBAJ&pg=PT5&lpg=PT5&dq=Iraq:+Genocide+by+Sanctions+%28Penerbit+USM%29++edited+by+Christian+P+Scherrer&source=bl&ots=DuuLEp22X8&sig=A-OBLDk-j3k_dxRSF0a4Gvc_XVE&hl=en&sa=X&ved=0CCAQ6AEwAGoVChMI6s2e8MXCxwIViZmICh3CjAUr#v=onepage&q=Iraq%3A%20Genocide%20by%20Sanctions%20%28Penerbit%20USM%29%20%20edited%20by%20Christian%20P%20Scherrer&f=false

Libia i Syria po ok. 150 tys. cywili, Jemen (wojna nie skończona a już dzies. tys. ofiar cywilnych).

Żydłactwo nazywa noworosyjskich separatystów na Ukrainie “terrorystami”. W wojnie żydłackiej w Donbasie zginęło zas rukowe interesa już co najmniej po paredziesiąt tys. cywilów i wojskowych po obu stronach.

A “amerykańskim” wojnom końca nie widać.

Nawet gdyby magiczna liczba 6 mln ofiar Szoa była prawdziwa (a wiele wskazuje, że jest zawyżona), to żydostwo nie ma moralnego prawa wciskać żydowskiego Holokaustu ponad inne genocydy, współczesne, czy zaszłe, wiele z których ‘zawdzięczamy” żydłactwu.

……………………..

Lekarze-nobliści: Ponad 1,3 miliona ludzi zabitych w amerykańskiej „wojnie z terroryzmem”

Lekarze-nobliści: Ponad 1,3 miliona ludzi zabitych w amerykańskiej „wojnie z terroryzmem”

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/