Agentura w Wojsku Polskim!

PB: Wcale nie tak oszołomski poza wymienionymi odchyłkami od nieporawności politycznej. Suszpy mosiadowe poprzez ‘organizacje’ jak ADL i bezpośrednią wpółpracę spenetrowały mundurowych, w tym wojsko, już chyba na całym żydoZachodzie. Na pewno w piątce wywiadowczo-dywersyjnej (masowa manipulacja umysłami, gang-stalking itd.) USA. Kanada, W. Brytania, Australia, N. Zelandia, gdzie np. koncepcja, systemy i oprogramowanie pochodzą od sruli.

Andrzej Szubert: Tekst kompletnie oszołomski. Obecnie trudno jest nazwać wojsko atrapy Polski – III Rzydopospolitej – polskim. Jest polskojęzyczne ale służy niepolskim interesom. Udział w bandyckich wojnach i okupacjach (Kosowo, Afganistan, Irak) nie był w polskim interesie.

Po co epatować się jakimś podrzędnym agenciurą z ADL? Całe najwyższe dowództwo oraz polityczna nadbudowa (prezydęt, szef żondu, szef MON) to żydowska agentura. I wszystkie tajemnice wojskowe Izrael otrzymuje bezpośrednio od nich.
Skąd autor wie, że w armii USraela nie ma agentów ADL? Zresztą, Pentagon to przybudówka sił zbrojnych Izraela. A Kongres i Biały Dom to instytucje służące żydowskim interesom.

Kolejny raz trafiam na wymysły z setkami tysięcy zabitych po wojnie Polaków. Nie ma wątpliwości, że żydo-komuna była zbrodnicza. Ale udokumentowanych jest kilka tysięcy ofiar. Szacunki mówią o kilkunastu, góra kilkudziesięciu tysiącach ofiar. Ale nie o setkach tysięcy. Aż tak żydo-komuna Polaków nie mordowała. Ktoś musiał przecież odbudowywać kraj, pracować w fabrykach.

Jacek Morawa:  Kim byl ojciec i dziadek agenta żydowskiego  z polskim obywatelstwem pod-pułkownika politruka ADL Dariusza Poczekalewicza?
Czy on sie nie wywodzi z banderowcow ktorzy po wojnie pomagali  żydom wprowadzac w Polsce  żydokomunizm i mordowali setki tysiecy Polakow?  A moze pochodzi z chazarskich  żydow?

………………………………………….

Agentura w Wojsku Polskim!

Żydowskie polityczne GESTAPO ADL ma swoją agenurę w Polskim Wojsku !

 

Roczne dotacje na „harytywną prywatną ŻYDOWSKĄ organizacje” … SIĆ! … o nazwie Anti-Defamation League (ADL) są ok. $112 milionów.

Żydowska szowinistyczna ADL jest politycznym GESTAPO w USA prowadzącą INWIGILACJE całego społeczeństwa amerykańskiego czyli WYMUSZA na państwych urzędach w USA do zbieranie danych zawierającą osobiste informacje o politykach, pisarzach, dysydentach, działaczach, wydawcach, blogerach, a nawet niezrzeszonych obywatelach, żeby mieć materiały do ZATAKOWANIA, SZANTAŻU tych ludzi, jeśli ci ludzie, NIE zgodzają się z żydowską zafałszowaną indoktrynacją oraz żydowska SUPREMACJĄ szerzoną przez ADL orazlobby żydowskie w jakimś kraju.

Jak jakaś niezależna organizacja lub jak ktoś “wyjdą przed szereg” specjalnie uprzywilijowanego LOBBY żydowskiego i NIE zgadzają się z żydowską władzą w USA, Kandzie która z zimną krwią bankrutuje te kraje, to wtedy ADL za pomocą swoich agentur INWIGILUJE i zajadle zwalcza tych wszystkich kogo LOBBY żydowskie uzna za swojego konkurenta do SUPREMACJI żydowskiej.

Cała ta mafia żydowskich wichrzycieli zatrudnia ok. 1600 agentów na pełnym etacie oraz dwukrotnie więcej jako tzw. „pracowników kontraktowych”.

Główny mafiozo ADL Foxman płaci sobie ponad $688 tysięcy rocznie za „mokrą robotę” na rzecz wyłącznych interesów lobby żydowskiego w USA i sabotażu żydowskiego w innych krajach:


http://forward.com/articles/189219/who-earns-what-at-americas-biggest-jewish-non-prof

Przedstawicielem agentem ADL w Polsce, a jednocześnie szefem ADL na III RP jest agent żydowski z polskim obywatelstwem:
pod-pułkownik politruk ADL Dariusz Poczekalewicz, który jest etatowym oficerem w obecnym polskim wojsku.

Ciekawe ILE ADL płaci temu swojemu agentowi politrukowi ADL w polskim wojsku ??

W obecnej Polskiej Armii jest utworzona specjalna oddzielna niezależna komurka organizacyjna żydowskiego ADL o roboczej nazwie tzw. „Poland ADL Partnership Laboratory” które zostało utworzone w Akademii Obrony Narodowej (AON) czyli najwyższej rangą wojskowej szkole wyższej w III RP [była Akademia Sztabu Generalnego Wojska Polskiego].
Dokładniejsze informacje na temat żydowskiej INDOKTRYNACJI, żydowskiej SUPREMACJI w polskim wojsku przez PROPAGANDOWĄ agenturę żydowska ADL w Polskim Wojsku są tutaj:


http://www.adlnet.gov/poland-adl-partnership-lab.html

Ta żydoska komurka ADL w obecnym polskim wojsku organizuje różnego rodzaju szkolenia polskich oficerów obecnego WP, a w tym też języka angielskiego, kursów wojskowych w USA … itp. Czyli Izrael nie potrzebuje mieć swojego wywiadu w Polskim Wojsku, gdyż ta komórka żydowskiego ADL w Sztabie Generalnym WP ma dostęp do WSZYSTKICH informacji w Polskiej Armii !!!

KTO w III RP w ogóle się zgodził na funkcjonowanie takiej żydowskiej AGENTURY w Polskim Wojsku jak zydowska ADL ??
ADL nie ma swoich oficjalnych agentur w US Army !!!

Oto jakieś BZDURNE „szkolenie” czyli żydowskiej nowej bolszewickiej INDIKTRYNACJI żydowskiej ADL w wojsku polskim do LOJALNOŚCI wobec żydowskiej międzynarodowej rabunkowej mafii pt.

„KURS z KOMPETENCJI MIĘDZYKULTUROWYCH w LABORATORIUM ADL” … ???


http://adl.aon.edu.pl/aktualnosci/kurs-kompetencji-miedzykulturowych-laboratorium-adl/

W polskim wojsku został na SIŁĘ WYMUSZONY następny żydo-bolszewicki autentyczny ABSURD INDOKTRYNACJI żydowskiej oraz JUDAIZACJI polskiego wojska !!!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/