[dyskusja] “Monotematyczne mózgownice” czyli program Krzysztofa Kornatowicza

Otylia Zigman do Kornatowicza: Ja nie rozumiem po co Pan do mnie wysyla to upomnienie poniewaz ja do Pana nigdy od dawna juz nic nie wysylam.To co zauwazylam to,Pan jest pod roznymi emailami i kontroluje Pan poczte,sprawdza co kto wysyla! A to jest juz zajecie agenturalne! poza tym wchodzi Pan do tworzacych sie grup Polakow aby je rozbijac! Zaglada Pan wszedzie i weszy,byl Pan u Oburzonych i rozbil cala strukture tego ugrupowania.Przeciez trzeba byc nie myslacym aby nie dostrzegac jaka Pan spelnia funkcje pomiedzy Polakami…Ostatnio probowal Pan Sejmie Walnym,skad zostal Pan odprawiony,itd.itp.To cale prawdziwe Pana zajecie

PB: Co do blokowania mejli (technicznie zupełnie co innego niż spam) = bzdura! Zapytać wnuki czy dzieciarnię na podwórku… Może pan zablokować dany e-adres w programie mejlowym swego kompa, a wiele serwerów daje też możliwość blokady na filtrach serwera.

mam już po paru latach ich przedawkowanie , a to jak na taki śmierdzący , denerwujący , natrętny , wieloletni ściek reaguję , jest odwrotne od waszych zamiarów — Psychiczne objawy goja uodpornionego na zażydłaconą realkę… Po co pan reaguje i odpowiada na niechciane mejle? Przedawkowania nie widać, bo dawka początkowa obudziłaby pana. Np. w swym programie politycznym nie identyfikuje pan podstawowych przyczyn zła w Polin (oddanie jewrostrukturom, kompletne pranie mózgów…) więc i nie ma szans wykuć sensownego rozwiązania.

Naszym zamiarem nie jest pisać indywidualnie do każdego na liście rozsyłkowej, w wątku rozpoczętym przez osoby trzecie.  Może pan zażądać na przyszłość, by inicjator wątku wykreślił pana e-adres ze swej książki adresowej. Ale tego pan nie robi w obawie o utratę odbiorców.

Takie żądania otrzymuję od czasu do czasu i niezwłocznie wypełniam je. Panu już nic nie pomoże, bo stał się pan osobą publiczną, inicjując KWW.

Pozostaje więc wizyta u psychologa (mam nadzieję, że nie trza psychiatry).

Ładnie, że żyje pan ubogo i ma zainteresowania. Ja też mam hobby,  obowiązki i żyję na granicy ubóstwa, choć w Kanadzie.

Ale gdy pan kisi się w matrixie (panika przed ‘antysemityzmem’, wiara w żydłackie JOWy…), Bein zbadał kwestię srulową, zapisał ją i opublikował w 2 językach, a na bieżąco komentuje wydarzenia z tego punktu, co jest bezcenną usługą społeczną, zważywszy na zastępy użytecznych durni jak pan.

Niech pan uważa z oskarżeniem o nawoływaniu do nienawiści. Za podobne, kilku dostało szlaban od RCMP w Kanadzie. Wyłuskiwanie objawów żydłackiej nienawiści do gojów to nie nienawiść tylko naturalna reakcja zdrowego na umyśle. Trudno, żebym nazywał ich eskimosi, ruskie, czy jaszczury!

Fakt, że oskarżenie (nie po raz pierwszy od pana) o nawoływanie do nienawiści wychopdzi od członka sekty notorycznie nawołującej do  (i praktykującej) nienawość do Rosjan, zakrawa na mamucią hipokryzję! Niech więc pan uważa.

Pojebanych działaczy jest nadmiar. To że ma pan kompa nie kwalifikuje pana do publicznego występowania ws. doniosłych dla Polaków. Niech tylko pan sobie nie zniszczy kompa rzygowinami 🙂

Sugeruję panu jakieś bardziej produktywne hobby, żeby Polska nie straciła kolejnego cennego patry-joty: RRRailway

Krzysztof Kornatowicz: Zacznę od końca ; ano myli się Pan , pisząc , że można pozbyć się tego spamu . Już o tym pisałem – tego natrętnego ścieku nie sposób usunąć spamem . Gdyby tak było można , już dawno Piotr Bein by się tam znalazł . Tak też to nie mój masochizm powoduje , że muszę ciągle grzmieć na ten zalew żydożerczej treści . Pisałem również , żeby nie uczyć nauczonego . Idźcie w świat i głoście swoje prawdy innym , ja mam już po paru latach ich przedawkowanie , a to jak na taki śmierdzący , denerwujący , natrętny , wieloletni ściek reaguję , jest odwrotne od waszych zamiarów . WBIJCIE TO SOBIE DO GŁOWY ! Pisałem , ze od nadmiaru to i chlebem można się zatruć . To wy i wasze skrajne natręctwo , ta nachalność jest tą trucizną , że uczący gardzi nawiedzonymi nauczycielami .

Ja nie zajmuję się tak jak Pan studiami nad żydactwem . Ja jestem wirtuozem gitary klasycznej . Producentem ceramiki , za którą otrzymałem wiele dyplomów uznania , co nie przekształciło się w sukces ekonomiczny . Ja mam co robić . Mój czas jest ograniczony . , bo jestem osobą mniej niż biedną i muszę dużo czasu poświęcać na walkę z nędzą . Mnie nie zajmuje żydactwo , uwielbienie graniczące z szaleństwem dla jakiegoś bożka . Ja z powodu mojej działalności gospodarczej zainteresowany jestem gospodarką mikroprzedsiębiorstw i w tym zakresie jest główna moja polityczna aktywność . Mnie porusza gęganie o dupie Maryny i Żydach , zamiast gęgać o sposobach ratowania ojczyzny !!! A to do was nie dociera , nauczyciele nienawiści , więc was tępię za nachalność i głupotę nauczania , która w takich jak ja wywołuje odwrotny skutek , jaki zamierzacie osiągnąć .

mogę się założyć , ze nic z tego nie pojmiecie i dalej swoje , aż do zrzygania . Więć traktuję was jako wyjątkowych szkodników i durni jednocześnie i tępię jak mogę .

PB: Przejrzałem program K. Kornatowicza. Na samym początku, mógłby sobie odpuścić żydłacki styl reklamówek: udowodnią Wam … w błyskawicznym tempie … szybko , tanio i łatwo … zaledwie 5 minut. Podobnie jak media, finanse i politykę, srule trzymają w szponach reklamowy przemysł. To nie po słowiańsku brać udział w gojowskiej pogoni za nieziszczalnym (bo srule panują globalnie) szczęściem. To jest przejaw judaizacji mentalnej tak KK jak i tych, do których się zwraca. Może KK ma jakąś pigułkę i ją nam zaproponuje? 🙂

Ano ma! JOWy 🙂 Tyle było gadania co to za oszustwo żydłackie, KK narzekał na nadmiar poczty… A czy ją czytał?

Więc co takiego rewolucyjnego proponuje KK? Wymienia szereg pożądanych rzeczy … których nie ruszymy bez rozwalenia fundamentu. A jak to zrobić, ani słowa u KK. Nawet w prostszych sprawach, np. domaganie się przestrzeganie prawa , zapisów konstytucji i ukarania winnych , którzy za to są odpowiedzialni. Polacy domagają się od lat, tylko że prawo egzekwują srule.

Andrzej Szubert: Panie Krzysztofie, Na początek ważne sprostowanie – napisałem wiele tekstów, w tym setki takich, w których słowo żyd/Żyd i wszystkie możliwe jego eufemizmy nia padają ani razu. Tak więc nie jest prawdą, że  w całości “poświęcam swoje publikacje atakom na Żydów”. Choć nie neguję robię, a właściwie robiłem to dosyś często. Od Kupalnocki zawiesiłem publicystykę. Po kilku latach nieustannej szarpaniny należy mi się odpoczynek. Obecnie jeśli zabieram głos to tylko w dyskusjach mailowych.

Co do Pańskiego programu… Najpierw to, co uważam za słuszne.
Mieszkanie dla każdego Polaka – Pełna Zgoda.
Odbudowa wyrugowanej POLSKIEJ warstwy średniej – Pełna Zgoda.
Zmniejszenie wieku emerytalnego – Pełna zgoda.
Społeczne emerytury – Pelna Zgoda.
Kary dla aparatu przedstawicieli władzy – Pełna Zgoda.
Zniesienie immunitetów – Pełna Zgoda.

Nie doczytałem się, czym są e-sądy (czyżby “ekspresowe”?) więc w tej sprawie nie wypowiadam się.

Co uważam za złe.
Zmiana ordynacji wyborczej – strata czasu! Przesłałem Panu moją dyskusję z Jackiem Kwiatkowskim. Problemem nie jest ordynacja wyborcza a odmóżdżone bydełko wyborcze. Dokąd durnie bądą głosować nie zmieni się nic.
JOWy to oszustwo. Mogą zabetonować knessejm dwoma głównymi partiami agenturalnymi (jak kongres USraela czy “polski” senat). Mogą też, w skrajnie przeciwnym wypadku sprawić, że w knessejmie będzie (porównanie Józefa Kamyckiego) 460 pustaków, każdy innego kształtu i koloru. jak z nich zbudować solidny “dom” – wiedzą tylko boJOWnicy.
JOW-y nie są i nie mogą być ” reprezentatywne”. Jeśli w okręgu wyborczym w ordynanacji JOW startuje powiedzmy 20 kandydatów do knessejmu wchodzi tylko zwycięzca. Nawet jeśli zdobędzie tylko powiedzmy 10 % głosów i wyprzedzi następnego o 1 (słownie jeden) głos. Przy frekwencji 50 % w knessejmie z tego okręgu będzie gość reprezentujący 10 % głosujących i 5 % uprawnionych do głosowania w jego okręgu. To jaka to “reprezentacja”?

Widzę też, że założył Pan komitet wyborczy. Jeśli zamierza Pan startować w farsie na zasadach okupanta, bez wyeliminowania z procesu wyborczego milionowych rzesz durniów traci Pan tylko czas.

Brakuje mi w Pańskim programi kilku rzeczy. Najważniejszą jest odzyskanie kontroli nad pieniądzem, upaństwowienie banków i odebranie banksterom monopolu na emisję pieniądza. Ponadto, a raczej przede wszystkim pieniądz nie może być puszczany w obieg jako dług. Tu leżą korzenia zła calej zafajdanej, bandycko-złodziejskiej globalizacji. Naturalnie żydowskiej.
Polecam Panu wysłuchanie dwóch filmów. Mimo pewnych mankamentów (brednie o kk i obrzezanym cieśli) są one b. dobre:
https://www.youtube.com/watch?v=hJ6PunG94HY
https://www.youtube.com/watch?v=ewI9SNPUaaA
O innych ważnych moim zdaniem sprawach, których Pan nie porusza możemy porozmawiać innym razem.

Na razie nich Pan obejrzy oba filmy. Polecam też tę bajkę: http://www.michaeljournal.org/wyspa.

Krzysztof Kornatowicz: Szanowny Panie . Drodzy Państwo
na stawiane przez Pana Szuberta pytania i wątpliwości odpowiedziałem już około 3000 maili , tyczącymi nienawiści do Żydów , temu . Być może po tych tysiącach monotematycznych mailach umknęło to jego łaskawej uwadze . Postaram się więc po raz enty się w tej kwestii  jemu i Państwu wytłumaczyć . Otóż :

– mnie drażni natarczywe , ciągłe , nachalne uczenie nauczonego . Ile jeszcze tysięcy maili o dupie Maryny i o Żydach do mnie spłynie , mieszając mi w głowie , rozpraszając moją uwagę , odrywając od ważnych tematów , zapychając mi niechcianymi treściami pocztę ? Ile ?!

Obserwując tą rodzącą się stronę obywatelskiego otrzeźwienia , widzę jej wyjątkowo żałośnie niską wartość . Zamiast opracować działania na wyrwanie kraju z tej niemocy sprawczej , zamiast organizować się w siłę masy ludzkiej pod jedną marką , zamiast analizować sytuację gospodarczo-polityczną , zamiast wymyślać fortele do uzyskania sukcesu wyborczego , większość z jej reprezentantów dyskutuje ( Szubert również , nawet ma własny język wyrażania ) latami tylko i wyłącznie o Żydach i jej roli w okradaniu naszego i nie tylko , państwa .
Gdyby tak Polacy w czasie okupacji niemieckiej gęgali żarliwie tylko i wyłącznie o krzywdach i podłości Niemców , nie włączając się aktywnie w działania przeciwko okupantowi , nigdy żadnej formy niepodległości by nie uzyskali . NIGDY ! Widząc te miernoty umysłowe , którym się wydaje , że walczą o lepszą Polskę gęgając we własnym , kilkudziesięcioosobowym gronie li tylko o Żydach , człowiek ma dość tych durni i nie zamierza nawet z nimi współpracować , bo po co ? Jednakże , gdy zwróci się durniowi uwagę , że się powtarza , że jest monotematyczny , że ni jak to Żydożerstwo nie przekształca się w walkę o Polskę , natychmiast jest ochrzczony Żydem i jeszcze bardziej zasypywany spamem . Ponieważ większość tych durni nie mieszka w Polsce i ma adresy mailowe spoza Polski , nie można się tego spamu w żaden sposób pozbyć .

Ja sobie bardzo cenię intelekt Andrzeja Szuberta , choć go wiele razy atakowałem , za to właśnie , ze nie wykorzystuje swojej inteligencji w pracach związanych obroną Polski , lecz jedynie w całości poświęca swoje publikacje atakom na Żydów , czym nie przyczynia się do jej ratowania .
Kręcić nosem, narzekać na innych, że nie mają programu każdy potrafi. Czekamy więc na pana pomysły i rozwiązania.

Otóż , Panie Szubert , po Pana głębokiej ( szkoda tylko , że jednorazowej ) analizie , którą od Pana nazwiska nazwałem Siatką Szubertowską , zrozumiałem , że nie uda się nam szybko i w całości wyrwać Polski ze szponów mafii politycznej . Pisałem Panu , ze po pańskiej analizie uznałem , ze trzeba opracować plan na wyrywanie Polski po kawałku , tak , jak była rabowana . Pracuję nad tym zagadnieniem nieprzerwanie , a owocem do budowy Siły Mas jest oferta polityczna do starannie wyselekcjonowanej , licznej grupy interesariuszy , zawarta w projekcie Wyrugowani.pl . Niestety , prawdopodobnie osoby które miały wesprzeć mnie w tym dziele nie potrafiąc , nie zaangażują się wystarczająco . Projekt tego komitetu wyborczego jeśli upadnie , przekształcę za kilka dni do budowy pierwszego Związku Zawodowego Małych Chlebodawców Wyrugowani.pl  , a dopiero po kilku miesiącach , kiedy uda mi sie utworzyć znaczącą siłę , zaproszę innych interesariuszy ( pozbawionych widoków na mieszkanie ) do włączenia się w to dzieło , które po odpowiedniej promocji powinno stać się pierwszą obywatelską armią , zdolną do sforsowania bram parlamentu .

Proszę zatem zapoznać się z ofertą polityczną i dokonać rzeczowej , konstruktywnej krytyki , abym mógł w projekcie odszukać jego niedoskonałości .
http://wyrugowani.pl/

Krzysztof Kornatowicz
e-mail [email protected]
502-42-13-32

 

PB do Kornatowicza: Panie Kornatowicz, Po raz kolejny histeryzuje pan z powodu “anytysemickiego” materiału. Tak robi  odruchem Pawłowa goj wyćwiczony na umyśle przez supremacjonizm żydłacki.

monotematyczne mózgownice — Walczymy z draństwem w Polin i na świecie m.in. publikując i rozpowszechniając takie materiały, bo srule są u podstaw niemal wszystkiego zła. Nie można brać się do jakiejkolwiek naprawy, leczenia, jeśli nie zdiagnozować problemu. Czym to się kończy, patrz np. wybiur Dudy, dzięki m.in. odurnionym pana ko-religionistom. Tak się sprężali, tak zaklinali, że mają sposób na system, a tu kolejna ludobójcza  ustawka podpisana przez nowego prezydęta: Hołoto – ustawiać swoje wnuki i dzieci do dra Mengele czyli NFZ
Teraz katolicy mają znowu rzekome rozwiązanie praktyczne… a skończy się jak przedtem == dobetonowaniem systemu w KneSSejmie, tym razem przez boJOWników.
Większość gojów, jak słusznie pisze Szubert w wątku, nie ma o tym pojęcia lub  neguje to — podświadomie pawłowowsko lub świadomie ze srachu o piętno antysemity. Bez tego. co robimy my ‘antysemici’, naród będzie dreptał w miejscu, ciągnięty za nos przez żydłactwo.
I kto tu ma ganić kogo za brak działania i fałszywe barykady!
Zgoda, zło byłoby mniejsze, gdyby nie udział w nim szabas gojów i użytecznych idiotów jak pan, ale i bez tego 15 mln Żydów na świecie trzymanych za pyski terrorem rabiniczno-syjonistycznym potrafi popełniać masowe zło na obiekcie ich organicznej nienawiści.  Proszę przejrzeć niewielką listę materiałów dodatkowych wyszperanych już po napisaniu referatu o żydłackich zbrodniach masowych: wszystko, od atomówek, po GMO i scypionki, nawet pogoda i ocipienie klimatu! Judeocentrycy i masowe zbrodnie Rzeczywiście szajba, ale na pewno nie gojów, tylko ich ciemiężców!
 
Czy pan czytał i propaguje to opracowanie? Nie znam w jęz. polskim  równie wyczerpującego i zwięzłego, jeśli w ogóle istnieje praca na ten temat. Nie znalazłem podobnego w literaturze obcojęzycznej. Najbliżej podszedł prof. Petras w USA, ale ograniczył się do lobby żydłackiego w USraelu. Wielu traktuje temat kompleksu jot fragmentarycznie, lecz nikt nie próbował syntezy, m.in z obawy o synekury. A od lat materiały leżą jak wół do wykorzystania. Wielu innych mogło to już dawno zrobić. Nie zrobili, bo podobnie jak pan mają zaprogramowaną bojaźń przed rozprawianiem o sprawach żydłactwa i ich odwiecznych zbrodni na gojach i współplemieńcach.
Sam pan winien swej histerio-irytacji także z innej przyczyny: zamiast zablokować “natrętów” i “antysemitów” w swej poczcie , widocznie potrzebuje pan tej adrenalinki. Może podświadomie to jedyna pana droga wyżycia się w bezsilności na własne poddanie się mentalnej 🙂 judaizacji.
Polityczna poprawność, jaką pan reprezentuje wzgl. spraw żydłackich, wali się w gruzy — patrz niedawna “debata” Alexa Jonesa z Drem Dawidem Duke:
Przychodzi globalne przebudzenie, a pan pozostaje w kołtuństwie ciemnogrodu.

Andrzej Szubert: Dziwi mnie, dlaczego tak wścieka pana pisanie prawdy o Żydach. Nie jest to “żydożerstwo” – to Żydzi są polakożercami. Oskarżają nas o niepopełnione ubrodnie. Gdy bronimy się przed ich obżydliwymi kłamstwami, nagonką na Polaków,  pazernością i roszczeniami okazujemy się “antysemitami” i “żydożercami”.

Niestety prawda o zbodniczej ideologii i działalności “narodu wybranego” nadal jest w Polsce niewielka. Sam słyszałem, jak różnej maści katodebilne “ałtorytety” nawoływały do stania Polski i  Polaków po stronie Izraela w jego konflikcie z Palestyńczykami i szerzej ze światem islamu. Czysto katodebilne były podawane przez tych agentów lub użytecznych idiotów powody dla popierania Izraela – Polska i Izrael należą do tej samej kultury. Katodebile wiedzą, że ich żydo-katolicyzm powstał nad Jordanem i że żydowski tzw. nowy testament wywodzi się z żydowskiego tzw starego testamentu. Ale islam to też religia abrahamowa, wyrosła jak krystowierstwo z judaizmu. Więc też należy do nadjordańskiej żydowskiej antykultury. A to katodebile ignorują.
Dalej…
Dla milionów Polaków ogłupianych żydo-propagandą Polska jest krajem rządzonym przez ruską agenturę. Ewentualnie  przez “rosyjsko-niemieckie kondominium”. O tym, że jest pod okupacją żydowską wie mniejszość, a mówi jeszcze mniej. Reszta boi się, bo nie chce zostać oskarżona o “antysemityzm” i – a jakże – o “żydożerstwo”. A ja mam to w dupie. Wolę być “antysemitą” i żydożercą niż zastraszonym gojem.

Ciągle też kręci pan nosem i narzeka, że nikt nie daje konkretnych rozwiązań i pomysłów uwolnienia Polski spod okupacji żydowskiej. A kiedy pan przedstawi jego plan, jego pomysły, jego program uwolnienia Polski?
Kręcić nosem, narzekać na innych, że nie mają programu każdy potrafi. Czekamy więc na pana pomysły i rozwiązania.

Kolej na pana!

Pani Elżbieto

Mało kto zastanawia się nad korzeniami zbrodniczości Izraela i jego liderów (mówienie, że wszyscy Żydzi tacy są to oczywista nieprawda). Otóż ta zbrodniczość, rasizm i gotowość do eksterminacji nieżydów zakorzeniona jest w rasistowskiej księdze zbrodni  – żydowskiej biblii Tanach, która dla katolactfa i żydo-chrześcijan jest “objawionym słowem bożym” i “pismem świętym” tzw. “Starego Testamentu”.
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
https://opolczykpl.wordpress.com/biblia-ksiega-zbrodni/
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

Katodebile ignorują fakt, że ten rasistowski biblijny bełkot jest wyssany z palca.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

Na koniec kilka cytatów z żydobiblii:

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosąI będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14

“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

Czy można się dziwić, że żydostwo karmione taką “prawdą objawioną” jest takie a nie inne? A dla katodebilnych krystowierców ten rasistowski bełkot to nadal “prawda objawiona”.

Krzysztof Kornatowicz: Czy zasypywanie naszych już dawno zasypanych mailowych poczt treściami ekspansji Żydów na świecie uważa pani za zasadne ?

Większość z was nie ma umiaru w przesyłaniu żydożerczych treści . Nie interesuje was opracowanie , wymyślenie jakiegoś planu , jakiś działań do wyrwania Polski ze szponów zła . Wy jesteście na to zbyt durni ! Czepiliście się tych żydożerczych treści i z uporem maniaka wysyłacie je do kilkudziesięciu tych samych osób , uważając wyniośle , że wasza natrętna aktywność do czegoś się przyda . Od nadmiaru to i chlebem można się zatruć !

Wy mnie już dawno trujecie chlebem ! Nie potraficie nic innego . Cóż zrobić , jak polityka przyciąga tylu wariatów i nieudaczników ?!

A paszli won , durnie !!! Wysyłajcie swoje treści do innych , do społeczeństwa , do swojej rodziny , sąsiadów , kolegów z pracy , a nie ciągle , namolnie , bez opamiętania do tych samych osób !

Już mnie dawno oświeciliście ! Teraz oświecajcie nadmiernie swoich bliskich , to widząc waszego zajoba , może kto z nich wezwie dla was pogotowie psychiatryczne .

Proszę do mnie pisać tylko i wyłącznie kiedy wasze durne , monotematyczne mózgownice wymyślą jakiś fortel do ratowania Polski . Inne wasze płody będę zawsze tępił w zarodku !

 

Krzysztof Kornatowicz
e-mail [email protected]
502-42-13-32

2015-08-31 0:58 GMT+02:00 Elzbieta Flis:

Sent: Sunday, August 30, 2015 8:45 AM
Subject: [WIELKA POLSKA] ___jestem i s r a h e l l e m ___
HTTP://DAI.LY/xchys4

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/