BANKI MAJA ZAMIAR PRZEJAC NASZE OSZCZEDNOSCI

Kto jeszcze nie wie,  może zamówić u mnie wysłanie informacji jak się ochronić przed możliwym rabunkiem kont a la Cypr (bailin).

To może nastąpić już we wrześniu – październiku:

Po wpłacie datku z dopiskiem bailin na moje konto, wyślij zamówienie na pakiet inormacyjny, np. na e-formularzu kontaktowym bloga: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/

 

PB: kiedy grozic im bedzie upadlosc

Żydobanksteria moża załatwić upadłość komu zechce.

Otylia Zigman: BANKI MAJA ZAMIAR PRZEJAC NASZE OSZCZEDNOSCI:

Komisja Europejska dala Polsce i dziesieciu innym krajom dwa miesiace na wdrozenie dyrektywy ktora umozliwi bankom-bezkarne przejmowanie naszych pieniedzy, w sytuacji, kiedy grozic im bedzie upadlosc. Tak jak przed dwoma laty na Cyprze. A jesli nie dostosujemy tego prawa, grozic nam beda kary!

 

…………………………………………………………………………………………………………..

PODEJRZENIE ZLAMANIA KONSTYTUCJI w PRAWIE BANKOWYM.

On Saturday, August 29, 2015 1:14 AM, Józef Kamycki:

 

Szanowni Państwo

 

Możecie przetestować naszego nowego prezydenta. Jeśli zasypiecie go listami, takimi jak ten poniżej, przynajmniej będzie wiedział, że my już wiemy. Później się rozliczymy. Wiem, że trzeba do tego trochę cywilnej odwagi i elementarnej wiedzy o finansowym zniewalaniu narodów. Jednak jesteście z dumnego narodu a to zobowiązuje.

 

Treść listu z linkami do załączników znajdziecie tutaj: https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Posmo%20do%20Prezydenta%20rP.doc

Krótka ulotka w załączeniu.

 

Musimy naszego okupanta pozbawić tu żeru, nasi ojcowie wiedzieli jak to robić. Nasze metody walki musimy dostosować do współczesnych okoliczności. Naszą bronią powinna być wiedza i organizacja.

 

Pozdrawiam

 

Józef

 

From: [email protected]

Sent: Wednesday, August 26, 2015 7:46 AM

To: [email protected]

Cc:

Subject: Podejrzenie o złamaniu konstytucji w prawie bankowym;

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Pan Andrzej Duda

 

Dotyczy: podejrzenia o złamaniu konstytucji w prawie bankowym

 

Szanowny Panie Prezydencie.

Żyjemy w kraju, w którym wszyscy wykładowcy bankowości powinni być wyłapani, osądzeni i pogonieni. Za co? Za to, że stworzyli taki zamęt wokół podstawowych pojęć architektury monetarnej, że już nikt w Polsce nie rozróżnia kreacji pieniądza od emisji pieniądza i dodruku pieniądza.

Dotknęło to także aktualnego dyrektora Biura Prawa i Ustroju w Kancelarii Prezydenta RP pana Andrzeja Dorsza. Całkowicie go usprawiedliwiamy, gdy na pytanie: czy Art 4 ustawy o NBP ograniczający kompetencje NBP jedynie do „emisji znaków pieniężnych” nie narusza Art. 227 Konstytucji RP (przyznający NBP „wyłączne prawo emisji pieniądza” w żaden sposób nie ograniczający jego formy) odpowiada w sposób następujący:

…W świetle powyższych regulacji wydaje się, że przyjęta przez Państwa supozycja, iż art 4 ustawy o NBP: „ogranicza kompetencje NBP do zmiany wykreowanego pieniądza dłużnego z formy elektronicznej na papierową” nie znajduje uzasadnienia…” (pismo znak BPU 060-236-2014 z dnia 21 grudnia 2014r.)

Do którego profesora by się nie zwrócił o ekspertyzę, to dostałby kompletny bełkot napisany pod zamówienie. Zatem przyjmujemy za dobrą monetę myśl wyrażoną w zdaniu „ …Nie kwestionując potrzeby dyskusji nad koncepcjami systemu monetarnego…” (tamże)

Szanowny Panie Prezydencie.

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dysponuje nieograniczonym dostępem do najtęższych umysłów w kraju. Na tak ważne pytanie oczekujemy jednoznacznej odpowiedzi. Odpowiedź w stylu „wydaje się” kompromituje poprzedniego prezydenta i powagę Rzeczypospolitej. Ponawiamy zatem pytanie. Pytanie dotyczące fundamentalnej kwestii naszej suwerenności. Za jednostronną wymienialność złotówki polskie społeczeństwo, od 1997 roku, płaci trybut banksterski szacowany na około 130 mld zł rocznie!!! To jest ubój rytualny narodu i przypisany nam los Grecji jest nieunikniony!!!

Nasza droga do suwerenności prowadzi poprzez „suwerenny pieniądz”. Pojęcie to wprowadził minister skarbu Republiki Islandii Frosti Sigurjónsson. Ta pozycja https://dl.dropboxusercontent.com/u/75370509/Reforma-monetarna1.pdf to dobry wstęp do dyskusji, o której wspomina dyrektor Andrzej Dorsz. Jednak posłowie, którzy głosowali za ustawą o NBP w 1997 roku powinni zostać surowo rozliczeni za zdradę polskich interesów.

Szanowny Panie Prezydencie

Oczekujemy nie tylko merytorycznej odpowiedzi, ale podjęcia działań o charakterze fundamentalnych dla odzyskania suwerenności państwa i dobrobytu narodu. Żyjemy w kraju Stanisława Staszica, Jerzego Zdziechowskiego i Mariana Wieleżyńskiego, a to zobowiązuje.

Łączę wyrazy szacunku

Józef Kamycki (w imieniu własnym)

35-208 Rzeszów

  1. Mikołajczyka 14/61

 

W załączeniu:

– pismo znak BPU 060-236-2014 z dnia 21 grudnia 2014r. (plik Odpowiedź Prezydenta RP.pdf)

– oszacowanie kwot haraczu banksterskiego (plik Stanowisko KoRReUs.pdf)

Ps. zastrzegam sobie prawo upublicznienia tego listu.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/