Przydupasy ‘antysytemowca’ żulika Kukiza żrą się między sobą.

PB: Patrz np. Ryszard Majdzik z listy biadolnika: https://piotrbein.net/2015/08/25/kukizowy-bojownik-dr-ciesielczyk-otacza-sie-agentura-by-wejsc-do-knessejmu/

Andrzej Szubert: Hehehe – żydowski okupant zaciera łapska  – jeszcze boJOWnicy żulika Kukiza nie mają ani jednego fotela w knessejmie a już przydupasy tego żulika żrą się między sobą. Typowa systemowa walka o koryto w łonie “antysystemowców”.
Proszę mnie propagandą żulika Kukiza i boJOWników nie zalewać. Na brednie nie mam czasu.

Jan Sposób:  Marek Ciesielczyk, Sam jesteś patologią tego systemu i stale siejesz zamęt tam, gdzie się pojawiasz.
Już ci to mówiłem niejednokrotnie – nie pisz do mnie, nie wysyłaj SMS-ów i nie wydzwaniaj.
Jesteś natrętny jak bąk na kobylej d…ie.
Starasz się być głośny, jak ten dzwon, co jest w środku pusty.
W swojej pogoni za esbekami stałeś się gorszy od nich.
I ogól się wreszcie, bo swoim wyglądem identyfikujesz się z mało lubianą w Polsce nacją.

Bardzo dobrze potraktował ciebie Paweł Kukiz, ty akurat na to zasłużyłeś.
Bo gdybyś dostał jedynkę, pewnie byś listy ułożone przez Pawła  wychwalał pod niebiosa.
Może coś ciebie to nauczy, chociaż raczej jesteś odporny na wiedzę.
I kto dał ci tytuł doktora?

Bez odbioru
Jan Sposób

(ps. adresatów wziąłem z twojej listy adresowej, jestem przekonany, że większość chciałaby powiedzieć ci to samo!
– zachowaj doktorku umiar w swojej nachalnej propagandzie)

………………………………………………………………
Dnia 31 sierpnia 2015 7:23 Tarnowski Komitet Referendalny <[email protected]> napisał(a):

Jak patologicznie tworzono listy Kukiza pokazuje przykład niżej

WoJOWnicy!

Sami możecie wyrobić sobie zdanie, jak patologicznie musiał przebiegać proces tworzenia list wyborczych Kukiza. W tarnowskim okręgu nie znalazł się na nich w ogóle dr Marek Ciesielczyk (jego życiorys niżej), którego kandydaturę poparło 55% komitetów referendalnych z naszego okręgu wyborczego (lista z nazwiskami została wysłana do Rady Społecznej Ruchu Kukiza) oraz:

1.      Prof. dr. Andrzej Czachor– wieloletni, wybitny działacz Ruchu na rzecz JOW, bliski  współpracownik śp. prof. Jerzego Przystawy, obecnie jeden z ekspertów Ruchu Pawła Kukiza – tel. 780 562 864,

2.      Dr Krystyna Chmieleńska– wdowa po śp. prof. Jerzym Przystawie, działaczka Ruchu na rzecz JOW od początku jego działalności – tel. 71 353 14 92,

3.      Czesław Przystawa – syn śp. prof. Jerzego Przystawy, wieloletni działacz Ruchu na rzecz JOW – 791 687 008

4.      Ryszard Majdzik – legendarny krakowski działacz antykomunistyczny, działacz Solidarności – 502 197 961

Oto życiorys Marka Ciesielczyka
Marek Ciesielczyk – ur. w 1957 r. Studia matematyki i filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Działacz antykomunistycznego ruchu studenckiego w Krakowie, redaktor naczelny podziemnego pisma PO PROSTU BIS, współzałożyciel Niezależnego Zrzeszenia Studentów, na wniosek Prezesa Instytutu Pamięci Narodowej uhonorowany przez Prezydenta RP jednym z najwyższych odznaczeń – Krzyżem Wolności i Solidarności za walkę o wolną Polskę w okresie PRL.

Kilkanaście lat na emigracji politycznej w RFN, Anglii, Włoszech, USA. Studia doktoranckie politologii, historii i filozofii na Uniwersytecie Ludwika-Maksymiliana w Monachium. Doktorat w 1988 r. pod kierunkiem prof. Nikolausa Lobkowicza (ówczesnego Prezydenta uczelni). Stypendia w Oksfordzie, Cambridge, Londynie. Pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, kierowanym przez jednego z najwybitniejszych sowietologów prof. Michaela Voslensky’ego, Fellow w European University Institute we Florencji, Visiting Professor w University Illinois w Chicago, wykładowca w Uniwersytecie Gdańskim, europejski korespondent Radia WPNA w Chicago, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu, Redaktor naczelny pisma i portalu „Prawdę mówiąc”.

Autor kilkuset artykułów w języku niemieckim, angielskim i polskim w specjalistycznych pismach, np.: Osteuropa (Stuttgart), Die politische Meinung (Bonn), Politische Studien” (Monachium), Europaeische Rundschau (Wiedeń), Laissez-Faire (Londyn), Journal of Interdisciplinary Studies (Santa Monica, Kalifornia), Kultura” (Paryż), Puls (Londyn), Kronika (Oslo), Echo (Toronto), a także kilku książek: „KGB – Z historii rosyjskiej i sowieckiej policji politycznej” (Berlin Zach. 1988/89 oraz kilka wydań w drugim obiegu w Polsce, Bułgarii i na Litwie) – była to pierwsza w języku polskim książka na temat KGB, o której twórca współczesnej sowietologii ksiądz profesor Józef Bocheński (z Uniwersytetu we Fryburgu w Szwajcarii) napisał: „Jedna z najlepszych prac naukowych, jakie znam w tej dziedzinie”;  „Republika kartoflana – Polska wobec katastrofy polityczno-ekonomiczno-kulturowej”, Chicago 1997;  „Samo-nie-rząd po galicyjsku – Tarnów w objęciach niekompetencji”, Tarnów 2000;  „Przeciw korupcji”, Tarnów 2005;  „SB i Polonia”, Chicago/Tarnów 2008, „Polonijni agenci Służby Bezpieczeństwa”,  Nowy Jork – Chicago – Tarnów 2015.

Wykładym.in. w: Stanford University, University of California at Berkeley, Council for Inter-American Security (Waszyngton), Univeristy of Hawaii at Hilo (Hawaje), University of Illinois w Chicago, El Colegio de Mexico (Meksyk), London School of Economics and Political Science w Londynie, a także we “Wszechnicy Radiowej” w Radio Wolna Europa w Monachium; ponadto w: Instytucie Badania Zagadnień Krajowych w Londynie, Instytucie Piłsudskiego i Shevchenko Scientific Society w Nowym Jorku, The Polish Institute of Arts and Sciences w McGill University w Montrealu, dla Polonii m.in. w Oslo, Chicago, Los Angeles, Phoenix w Arizonie, New Jersey czy Connecticut.

Radny niezależny, bezpartyjny Rady Miejskiej w Tarnowie w latach 1994-2006 (Wiceprzewodniczący Rady), w „Złotej księdze polskiego samorządu” z 2006 roku czytamy o Ciesielczyku: „…najbardziej tępiony w Tarnowie radny przez lokalne media ze względu na walkę z korupcją”,  w 2001 r. zajął trzecie (tj. pierwsze „niemedalowe”) miejsce w wyborach do Senatu jako niezależny kandydat, uzyskując ok. 44 tysiące głosów –  w samym Tarnowie Ciesielczyk okazał się najpopularniejszym politykiem – uzyskał największą liczbę głosów, mówi się o nim „sumienie Tarnowa”.  Jeden z dziennikarzy napisał: “gdyby nie było Ciesielczyka, trzeba by go było wymyślić”. Na początku 2015 doprowadził do unieważnienia wyborów samorządowych w Tarnowie i w powtórnych wyborach został wybrany radnym (niezależnym, bezpartyjnym) z drugim wynikiem w okręgu, a jego lista uzyskała 16%, tj. tylko 2% mniej od PO.

Żona – Jolanta Ciesielczyk to magister surdopedagogiki i logopeda, pracuje z dziećmi niesłyszącymi w ośrodku dla niepełnosprawnych, mają 4 synów (w wieku 11-15 lat). Więcej informacji: www.marekciesielczyk.com

Marek Ciesielczyk od 20 lat walczy o wprowadzenie w Polsce JOW:

13 – 14 listopada 1999 wziął udział w I-szej Ogólnopolskiej Konferencji Samorządowej – „Poseł z każdego powiatu” , na temat JOW, zorganizowanej w Nysie, przez tamtejszego burmistrza Janusza Sanockiego, jednego z liderów ruchu JOW oraz prof. Jerzego Przystawę.

24 – 25 lutego 2001 Ciesielczyk nie tylko zorganizował w Tarnowie podobną, tym razem międzynarodową, konferencję na temat JOW, ale także pierwsze w Polsce wybory do Sejmu wg ordynacji większościowej. W konferencji organizowanej przez Ciesielczyka wzięli udział nie tylko czołowi działacze ruchu JOW (Przystawa, Sanocki), ale także goście z kilku innych krajów (m.in. attaché z ambasady Japonii w Polsce Yuzo Yoshioka) – patrz:

http://jow.pl/Biuletyny/Biuletyn%20nr%2007.pdf (str. 6-7)

http://janbacz.republika.pl/tarnow.html

http://tarnowski.komitet.referendalny.salon24.pl/652668,pierwsze-wybory-w-jow-odbyly-sie-w-tarnowie

14 czerwca 2002, w Sali Lustrzanej w Tarnowie  Ciesielczyk zorganizował kolejną konferencję nt. JOW – pod nazwą:  Ogólnopolska Konferencja Samorządowa: „Czy prawo samorządowe jest racjonalne?”

15 kwietnia 2010 Ciesielczyk – ówczesny Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (ok. 20 km od Tarnowa) zorganizował wykład twórcy i lidera ruchu JOW, prof. Jerzego Przystawy:

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreader/items/zmarl-wielki-polski-patriota-profesor-jerzy-przystawa.html

Po śmierci prof. Jerzego Przystawy 3 listopada 2012, lider tarnowskiego stowarzyszenia „Uczciwość”, Marek Ciesielczyk składa do Rady Miejskiej w Tarnowie wniosek o nadanie imienia prof. Przystawy  jednej z ulic tarnowskich. Wniosek ten został niedawno powtórzony przez obecnego radnego niezależnego dr. Marka Ciesielczyka.

13 października 2012 Ciesielczyk (jako przedstawiciel tarnowskiego stowarzyszenia UCZCIWOŚĆ) uczestniczy w pierwszym zjeździe, założonego przez Pawła Kukiza ruchu ZMIELENI.PL – patrz:

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreader/items/pierwszy-zjazd-ruchu-zmielenipl-pawla-kukiza.html

Odnotować należy także udział tarnowskiej delegacji w kongresie Platformy Oburzonych (zorganizowanym przez Pawła Kukiza i  Janusza Sanockiego) w Stoczni Gdańskiej 16 marca 2013 – patrz:

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreader/items/forum-oburzonych-w-historycznej-sali-bhp-stoczni-gdanskiej.html?page=1

Dr Marek Ciesielczyk w lipcu 2015 został wybrany przez koordynatorów referendalnych w tarnowskim okręgu wyborczym jednym z sześciu członków Kolegium Koordynatorów.

Jak działa kierowany przez Ciesielczyka Tarnowski Komitet referendalny patrz:

http://tarnowski.komitet.referendalny.salon24.pl/

Tarnowski Komitet Referendalny

[email protected]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/