ROSZCZEN DOMAGAJA SIE ZYDZI-WIADOMO, ALE ZE ROSJANIE TO POMYLKA!

PB: Zbiorą się u Dmowskiego, by upamiętnić ofiary żydzizmu: syjo-hitlerowskiego, srulo-sowieckiego, żydoubeckiego i żydobanderowskiego. Cieszy to, że będzie tam kryptożyd Kalksztajn.

Otylia Zigman: ROSZCZEN  DOMAGAJA SIE ZYDZI-WIADOMO, ALE ZE ROSJANIE TO POMYLKA!!! TO ZYDZI z ROSJI…..

……………………………….

Informator Reduty Dobrego Imienia

Warszawa, 31.08.2015
 Szanowni Państwo,

1.Przypominamy że RDI organizuje w dniu kolejnej rocznicy niemieckiej agresji na Polskę, 1.09.2015 zgromadzenie publiczne w tradycyjnym miejscu w którym zbieramy się już od 3 lat – na rondzie Dmowskiego w Warszawie, pod tablicą upamiętniającą rozstrzelanych w egzekucji ulicznej, obok hotelu Novotel (d. Forum). Zgromadzenie publiczne rozpoczniemy o godz. 17:30.

Upamiętnimy polskich żołnierzy walczących na wszystkich frontach II wojny światowej i tych, którzy po zdradzie aliantów nie złożyli broni i do końca walczyli o wolną Polskę, żołnierzy Powstania Antykomunistycznego lat 1944-1963. Uczcimy obywateli Rzeczypospolitej pomordowanych w niemieckich obozach koncentracyjnych i sowieckich łagrach, w Katyniu i Palmirach, w Piaśnicy, Ponarach, na Łukiszkach i tysiącach miejsc gdzie ginęli Polacy.

Przemówią  Jan Pietrzak i Maciej Świrski. Zostanie odczytany list, który do zebranych skierował Jarosław Kaczyński.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na zgromadzenie. Przynosimy flagi narodowe!

2. W związku z histerią medialną jaka rozpętała się wokół “złotego pociągu” pojawiły się oświadczenia rozmaitych chętnych do zagarnięcia hipotetycznego “skarbu”. Sprawa jest z kategorii sensacji sezonu ogórkowego i nie warto byłoby się nią zajmować, gdyby nie fakt, że przy okazji pojawiło się oświadczenie Światowego Kongresu Żydów, w którym autorzy stwierdzają, że “Polska do tej pory nie udzieliła Żydom rekompensaty za Holokaust”. W ten sposób sprawa sensacji tabloidowej stała się testem na suwerenność Polski – oprócz Kongresu Żydów roszczenia zgłaszają także Rosjanie.

W najbliższym czasie do redakcji wszystkich najważniejszych mediów anglojęzycznych wyślemy list informujący o prawdzie historycznej i prostujący kłamstwa zawarte w oświadczeniu Światowego Kongresu Żydów co do rzekomych rekompensat za Holokaust.

3.Jak już informowaliśmy w mediach publicznych emitowane są cztery spoty referendalne Reduty Dobrego Imienia. Można je także obejrzeć na stronach Reduty.

Link poniżej

http://reduta-dobrego-imienia.pl/?page_id=139

 

Spoty są także dostępne na Twitterze i Facebooku.

Serdecznie wszystkich zapraszam do udostępniania tej informacji,

Maciej Świrski

Prezes Reduty Dobrego Imienia

WSPOMÓŻ REDUTĘ!

Nasza działalność opiera sie o wolontariat i darowizny osób fizycznych.

Jeśli identyfikujesz się z celami Reduty wesprzyj nas darowizną poprzez system PayPal. Kliknięcie w poniższy obrazek przeniesie Cię na strony PayPal gdzie można przekazać darowiznę. Dziękujemy!

Można także wesprzeć Redutę poprzez wpłaty na konto bankowe:

dla wpłat w złotych:

87 1090 1883 0000 0001 2254 5117

dla wpłat w euro

33 1090 1883 0000 0001 2254 5119

z dopiskiem “Darowizna na cele statutowe” w tytule przelewu

Newsletter Reduty Dobrego Imienia – Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom

ul. M. Kopernika 30 lok. 537

00-950 Warszawa

tel. 502 733 189

[email protected]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/