[dyskusja] “ŻYDOKOMUNA” – cały film Edwarda Maciejczyka (JUDEOPOLONIA)

Andrzej Szubert: Obejrzałem ok. 50 minut filmu.  O Bolku i Olszewskim już pisałem. Nie będę się powtarzał.

Minuta 14:57
W grobie znaleźli łuski do tt lub pepeszy produkcji rosyjskiej. Rok produkcji 1945
W roku 1945 nie było Rosji, była żydobolszewicka stalinowska ZSRR. Tak więc nie były to pociski rosyjskie a sowieckie.
Durne idiotyczne szczucie na Rosję.

Minuta 21:05.
UB wymordowała 200 tysięcy najlepszych synów Polski. Wymoddowano wszystkich ludzi z AK
Wściekle antykomunistyczny (ale nie antyżydowski) IPN do tej pory udokumentował mniej niż 10 tys. ofiar. Szacuje się ich ilość na kilkanaście tysiący. Nie rozgrzeszam zbrodni żydo-komuny – ale trzymajmy się faktów.
Ogromna większość AK-owców nie została wymordowana. Wielu z nich wylądowało w więzieniach. Po 56 zostali zrehabilitowani. A duża część AK.owców, którzy się nie ujawnili w ogóle nie byli represjonowani.

Minuta 25:50
Dlaczego Rosjanie opierali się na takich ludziach jak Berman
Nie Rosjanie – a żydobolszewia i gruzin Stalin.
Znów idiotyczne szczucie na Rosjan. którzy masowo ginęli w łagrach lub na froncie uwolniając Polskę spod rzezi nazistowskiej. Rosjanie uratowali miliony Polaków przed eksterminacją ze strony Einsatztruppen SS.

Do ok 35 minuty film mówi tylko o okresie do 1956 roku.

Min 37
walczy o zachowanie polskich symboli religijnych
Minuta 37:40
w obronie polskiego symbolu religijnego
Krzyż nie jest polskim symbolem. To symbol żydogennej kosmopolitycznej ideologii nowego narodu wybranego z korzeniami w Palestynie i w przypadku katolików z centralą w Watykanie. Z polskością nie ma nic wspólnego.
Dlaczego Maciejczyk broni żydowskiego katolicyzmu nazywając go polską religią?

Minuta 37.50
Pozwolił wyrzucić siostry karmelitanki
A co one tam szukały? Dlaczego rzymska szubienica pcha się na chama wszędzie?

minuta 41.22
nowe pokolenie wyrosło na żydowskiej propagandzie. A zatem można nim manipulować w dowolny sposób
A co z żydo-katolicką propagandą? Ona nowemu (i staremu pokoleniu) nie szkodzi? I jak katolikami od wieków manipulują pastuchy w czerwonych i czarnych kieckach?

Minuta 45:00
Odezwały sią żydowsko-bolszewickie media
Wtedy były już żydowsko-kapitalistyczne i prozachodnie a nie bolszewickie.

Minuta 45:50

Ważną rolę odgrywa Radio Maryja

Od lat odmóżdżająca pseudopatriotyczna szczekaczka rebe Rydzyka.

Minuta 46
Udało się zachować krzyż na żwirowisku.
No właśnie, Polska niech ginie, byleby rzymska szubienica się ostała.

49:20
krzyż postawiony na żwirowisku

I znów, zamiast o Polsce i obronie Polski gadka o obcej żydogennej rzymskiej szubienicy.

Dalej nie oglądałem filmu. Za dużo katolickiej propagandy. Maciejczyk notorycznie myli Polskę z żydo-katolicyzmem.
Choć oczywiście ma rację – Polska jest rządzona przez żydowską agenturę (niekoniecznie samych Żydów). Ale nie przez żydo-komunę. Ta skończyła się w 1956 roku. Dla wielu katolików film ten był i jest bodźcem do gorliwej walki o krzyże. Czyli Maciejczyk nieświadomie idzie na rękę okupantowi i zapędza katolików na fałszywą barykadę.
Chciał pewnie dobrze, ale nie tak mu wyszło.
Zadymy o Oświęcim by nie było, gdyby fanatycy nie po wyłudzili klasztoru w 1983/4 roku. A oni wykorzystali ustępliwość władz wobec kk po wprowadzeniu stanu wojennego (władze kokietowały wtedy kk, aby ten nie potępiał WRON). To wtedy wydały władze pozwolenie na budowę setek kościołów. No i kk wyłudził wtedy i klasztor w Auschwitz.
Jest to jedna z najbardziej parszywych cech jahwizu – wszędzie pcha się z jego symboliką. KK wiedział naturalnie, jaką to wywoła reakcję u starszych braci w wierze. Dla nich Auschwitz to centralny punkt religii “holokaustu”. Było pewne, że Żydzi będą gotowi nawet do działań zbrojnych i strzelania do Polaków. KK początkowo dzielnie stawiał opór, ale w końcu ustąpił. Kto wie, czy nie dogadali się za kulisami i dlatego za skandaliczne szwindle kościelnej tzw. komisji majątkowej żaden klecha nie poszedł do więzienia. A nagrabili skolko ugodno.
Owa głośna walka o krzyże na żwirowni była początkiem wielu kolejnych batalii i bitew “w obronie krzyża”. Głośna była wojna o krzyż smoleński/prezydęcki 2010 na Krakowskim Przedmieściu. Czego katolicy nie zauważyli – w tym samym czasie, gdy oni bronili tego krzyża rockefellerowski Chevron otrzymał po cichu za grosze  licencję na poszukiwania i eksploatację gazu łupkoweo. A ówczesny minister skarbu Rotfeld vel Rostowski jednorazowo sprzedał udziały skarbu państwa w – dokładnie nie pamiętam – między 600 a 700 spółek.
A patryjoty katoliki walczyli o krzyż.

PB: Rozumiem, podzielam, tylko że protest z widłami nie udałby się, ponieważ wodać z nagrań, jak bezpieka z mosiadem nasączyli i zabezpieczyli miejsce hucpy antypolskiej. Zajście roztrąbiłyby żydomedia po świecie na dowód antysemityzmu Polaków.

Otylia Zigman do PB: Mnie to w tym filmie o nic wiecej nie chodzilo,tzn.co mnie sie podoba to,ze mial odwage nakrecic tych zbrodniarzy w danym momencie i dany dzien kiedy oni tam byli celowo i prowokacyjnie,patrzac,badajac co te
Polaczki teraz z nami zrobia??? Jak postapia??? Badali,upewniali sie na przyszlosc,ja w tamtym czasie nie wiedzialam ze zydzi robia taka prowokacje.Gdyz bylo trzeba wziasc kije,lopaty,tysiace protestujacych i nie pozwolic im na te proby!!! Pokazac im ze my na to nie zgadzamy sie,nawet po trupach! A skoro mogli robic te prowokacje bez konsekwencji to teraz mamy co mamy,ze Polska jest zydowska i basta…

PB: Narodu ci u nas dostatek, by zaopiekować się i ziemią i krzyżem — jak komu leży.

Ok. połowa narodu nie jest religiozna lub jest ‘religijna’ nominalnie, tj. wskutek tradycji rodzinnej, presji społecznej itp. uważa się za katolików ale nie praktykuje.

Ci co wierzą, mają prawo demonstrować symbole swej wiary. I powinni, bo chrześcijaństwo jest od zarania celem do wytępienia przez judeocentryków. Czy będą stawiać krzyże czy nie, żydłactwo ich i tak grabi (z pomocą religioznych szabas gojów).

Otylia Zigman do Szuberta: Absolutnie ma Pan racje co Pan tutaj pisze,ja calkowicie zdaje sobie z tego sprawe, nawet po niektorych emailach jestem az chora,bo trudno uwierzyc w takie ograniczenie umyslowe! A kiedy zadzwonie do Polski to jestem coraz bardziej zszokowana po rozmowie z rodzina,tak ze mam dosc juz wszystkiego! A Rydzyk ze swoim gronem coraz czesciej zajezdza w gosci do banderowcow do Kanady.Oczywiscie teraz robi kampanie wyborcza PiSowi i wszyscy swietojebliwi beda na nich glosowac. Widze ze ten narod bezmyslny jest stracony,to juz nic nie da sie zmienic,maja jakies straszne zacmienie umyslowe

Pozdr.   Dodam jeszcze ze zadyme z Czestochowy znam i pamietam oczywiscie,film Maciejczyka przedstawia inne fakty dokumentalne.

Andrzej Szubert: Pani Otylio, Zadyma o Oświęcim była b. głośna w Polsce. Nie tylko o  ten ośrodek, ale i o żwirownię i krzyże/rzymskie szubienice, które masowo stawiał tam oszołom Świtoń i inni katodebile. Mówiły i pisały o tym wszystkie media, zabierał głos episkopat i Glemp. Katolikom chodziło bardziej o klasztor i krzyże niż o coś innego.
https://sites.google.com/site/krzysztofcierpisz/kalendarium-konfliktu-oswiecimskiego
Tyle, że ja oddałbym Żydom cały Oświęcim (najchętniej zdemontowałbym go i odesłał nad Jordan), byleby resztę Polski zostawili w spokoju. A tak nie było, Katolactfo walczyło o krzyże w Oświęcimiu, a starsi bracia w wierze rozgrabiali im tymczasem całą Polskę. Tak się robi – przepraszam za wulgaryzm – w chuja katodebili.
Wiosną bieżącego roku rolnicy zaczęli protesty w obronie polskiej ziemi. Już nie żydo-katolickich krzyży, a polskiej ziemi. Odzew społeczny był niewielki. https://opolczykpl.wordpress.com/2015/02/24/protesty-rolnikow-w-calej-polsce-walka-o-polska-ziemie/

To właśnie tej wiosny zrozumiałem, że Polska jest przegrana. Jeśli obrona polskiej ziemi nie wyprowadziła na ulice milionów Polaków, Polska nie zasługuje na istnienie.

Nie wiem, kiedy Maciejczyk zrealizował ten film ale podejrzewam, że już dawno. I niech Pani zwróci uwagę, że katodebilna Gloria tv opublikowała go w ubiegłym roku. Dalej katolactfo zapędzane jest do obrony rzymskich szubienic.  A ja już dawno zauważyłem, że okupant co trochę zapędza katolactfo na fałszywe barykady – obrony “wiary i krzyża”. Polska ginie a katodebile walczą o ich nadjordańską dżumę i jej symbole. Chcą, aby Polska była przybita do krzyża.
Nawet mają takie krzyżyki z ukrzyżowanym orłem. To jest katodebilny patryjotyzm.

Jeszcze odnośnie filmu Maciejszyka – strasznie dużo tam wieszania psów na komunie. Ale to ona odbudowała Polskę i to w komunie nie było bezrobotnych. I nie wyrzucano z mieszkań na ulicę całych rodzin. W sumie film niezwykle emocjonalny, ale fatalnie naładowany ideologicznie, najczęściej bez cienia obiektywizmu.
Obecnie zresztą, od stosunkowo niedawna, Maciejczyk jest wielbicielem Gomułki i marszałka Żukowa. A przecież w terminologii wszystkich antykomunistów Gomułka to parszywy komuch a Żukow to sowiecki okupant.

PB: Film jest dobry mimo tych mankamentów. Komentarz Maciejczyka zimnym głosem świetny! Dobre naszkicowanie historii Jedwabnego i dobór materiału dokumentalnego wideo ze Sztolcmanem, mosiadziakami i zatrzymanymi patriotami — świetny!

Tu esencja Jedwabnego, Kielc, Auschwitz i in. spraw żydłacko-polskich:

Rewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski

Kwestia emerytur dla oprawców Polaków — nie chodzi o wymiar materialny, tylko moralny: podczas gdy ofiary żydłactwa naród polski jęczy w jarzmie a emeryci nie mają na życie, ścierwo ubeckie ma zapewnioną starość w Polin! Won do Izraela, City of London albo na Wall Street.

W ok. 2/3 film przerywa i powraca na początek.

Otylia Zigman: A JA POWIEM TAK,gdyby wszyscy Polacy,cala Polska wiedzieli
o tym co dzialo sie w Oswiecimiu,kiedy zydy robily te celowe
prowokacje,lacznie z likwidacja i przejeciem osiedla wybudowanego
dla polskich sierot,to prawdopodobnie zaprotestowalaby cala Polska.
Ja ani nikt z moich znajomych nie wiedzielismy o tych przestepczych
prowokacjach.Nikt wiecej jednak poza Maciejczykiem nie odwazyl sie
tego zydowskiego chamstwa wogole sfilmowac a co dopiero z tak dobrym
i ostrym komentarzem.Ja podziwiam jego odwage i profesje tez, nakreca-
jac wlasnie najbardziej niebezpieczny dokument o najwiekszym zbrod-
niarzu swiatowym!!! Pozniej byl przesladowany przez cale lata szcze-
golnie przez Kalshtainow,musial sie ukrywac,poniewaz chcieli go wsa-
dzic do paki! Cale szczescie ze mial obywatelstwo kanadyjskie,bo kto
wie jak by to sie zakonczylo.W Chicago pokazal sie dopiero oficjalnie
okolo dwa lata temu,tak ze nie powiem marnego slowa na jego prace przez ktora to rowniez okreslil swoja osobowosc,bardzo pozytywnie.
Wysylam ten link takze do tego “nedznika”,ktory to nie potrafi siebie
okreslic,wiecznie stajac w obronie nie czlowieka a bestii o czlowieka
wygladzie.Zly zyd zawsze i wszedzie powinien byc pedzony w jasna cho-
lere na cztery strony swiata aby swoja obecnoscia i dzialalnoscia nie
niszczyl poczciwym ludziom zycia na tym globie.A jesli ktos bezusta-
nnie staje w jego obronie,jako ze sa inne problemy a nie zyd to po
pierwsze jest zydem i nie moze zniesc kiedy o zydach mowi sie zle.
Przeciez to jest oczywiste! Nasza Polakow najwieksza bolaczka i
problem nie do przezwyciezenia to jest podly parch zydowski,ktory
zupelnie zniszczyl nam nasza Ojczyzne i pozbawil normalnego zycia!!!
W zwiazku powyzszym bez bezustannej krytyki tego potwora zyc jest
niemozliwe,ZROZUMIANO??? Musi Pan zacny wyniesc sie z polskiego
srodowiska,przeniesc sie tam gdzie zachwycaja sie niszczycielem
zydowskim a to bedzie bardzo trudne do osiagniecia dzisiaj,dlatego
ze kazdy zdrowy na umysle krzywde i degeneracje swiata odczuwa tak
samo czy to Polak,Chinczyk czy Eskimos.Poza tym taka bestia musi
odejsc od normalnych ludzi,bo to sa niszczyciele wszystkiego co na
tym swiecie istnieje i jak tu zyc i nic nie narzekac,kiedy nas
eksterminuja!??? Trzeba byc chorym dobrze psychicznie z wadami
CHARAKTERU.

Andrzej Szubert: Obejrzałem początek. Pod koniec 6 minuty (5:45 min) był plakat: Bolek kat rządu J.Olszewskiego. Olszewski nazywa się Oksner. Jest żydem. W jego rządzie był agent Sikorski i etatowy w latach 90-tych bilderbergowiec żyd Olechowski, późniejszy założyciel PO.
No i to rząd Oksnera/Olszewskiego po cichu w tajemnicy przed Polakami podpisał traktat akcesyjny do jewrouni.  Zadyma o teczkę Bolka była zainscenizowana – aby Polacy interesowali się tym, czy Bolek był agentem czy nie, a nie szabrowaniem gospodarki. Co do SB-ków – to kilku SB-ków z MSW sporządziło listę 1700 kryptożydów udających Polaków. Emerytury dla SB-ków  – gdyby żydostwo nie rozgrabiło Polski – nie byłyby żadnym obciążeniem dla budżetu. A tutaj karmi się Polaków bredniami, że jest bieda, bo SBcy dostają wysokie emerytury. A to co na nich szło to były w sumie grosze w porównaniu do setek miliardów zrabowanych przez żydostwo podczas niszczenia i “prywatyzowania” Polski.
Dalej filmu nie oglądałem. Nie trawię takich idiotyzmów.

………………………………………….

http://gloria.tv/?media=593913

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/