Zamiast protestować przeciw “islamizacji”, wyjść milionami na ulice i wypędzić żondzoncych

Andrzej Dziąba: Smutna i brutalna prawda. Nawoływanie Papieża Franciszka do tego, aby każda parafia w Europie przyjęła jedną rodzinę imigrantów to hipokryzja. Nic nie wspomina o powodach napływu imigrantów.

…………………………………..

Andrzej Szubert 7.9.2015

Niemcy są rozbici i skłóceni. Religijni bronią się przed “islamizacją”, szowinistyczni przed “obcymi”, rasiści przed śmiercią białej rasy, wytresowani politpoprawnością witają uciekinierów.

Rozbicie jest nawet w CDU/CSU. Merkel ściąga uchodźców specjalnymi pociągami do Monachium, a tam rządzi ultrakatolicka CSU i protestuje. Sam wiesz, jak ultrakatolicy patrzą na “innowierców” i “pohańców” – dla nich to pomiot szatana.

A muzułmanie półgąbkiem mówią  – nie trza było bombardowaś Libii, najeżdżać Iraku i Afganistanu i wspierać bojówek przeciwko Asadowi w syrii. i problemu by nie było. Tak samo zresztą odpowiedział bodajże premier Słowacji jakiejś francuskiej marionetce żondowej, która chciała na Słowacji wymusić przyjmowanie uchodźców – nie my bombardowaliśmy Libię i Irak.

A co ja na to?
Na pohybel “białej” Europie. Niech ją szlag trafi. Wiernie służyła żydo-banksterom, USraelowi i NATO, wspierała bandyckie wojny – ma na co zasłużyła.
Nie wyleję ani jednej łzy po niej. Mam dość tej żydo-anty-cywilizacji zachodu. Zasługuje na zniszczenie. To “biała Europa” była kolonizatorskim bandytą, który podbił i zniewolił prawie cyły świat. Była matecznikiem żydo-banksteryzmu. Na koniec stoczyła się do roli politycznego i militarnego wasala USraela i Izraela. Niech zdycha! Razem z USraelem i Izraelem.
Tej antykultury nie ma sensu bronić. Zresztą – sama zdechnie. Oby jak najprędzej.

Podesłano mi takie zdjęcie:

 

Analogia jest totalnie załgana! Byłaby dobra, gdyby najpierw Indianie najechali i skolonializowali Europę, wyzyskiwali ją kolonialnie kilka wieków, następnie odpuścili kolonializm, a gdy kraje europejskie jako tako zaczęły stawać na nogi Indianie ponownie zaatakowali Europę indiańskim NATO i ją zniszczyli. I dopiero wtedy biali uciekając przed głodem, biedą, wojnami i zniszczeniami wywołanymi przez Indian zalali Amerykę a Indian zapędzili do rezerwatów. Wtedy analogia byłaby dobra.
Pamiętam jak w czasach PRL Polacy jeździli na kontrakty do Iraku i Libii. Oba te kraje ostro rozwijały się, budowały gospodarkę, infrastrukturę. Libia tuż przed bandyckim atakiem na nią dawała miejsce pracy gromadom muzułmanów ze wszystkich krajów Afryki północnej. Bandyci zniszczyli ją, no to ci muzułmanie walą teraz do Europy. Irak też dawał pracę muzułmańskim przybyszom – choćby z Pakistanu czy Afganistanu. W Syrii poziom życia był znośny, represji nie było. Nikt nie uciekał. Po co bandyci usraelici i ich wasale z białej Jewropy zbroili i finansowali “armię wyzwoleńczą” (ISIS), rękami której zrobili tam krwawą jatkę? A teraz udają, że ją bombardują a myślą tylko o jednym – jak ubić Asada.

Nie zastanawiam się nawet nad tym, po co banksterzy zalewają Jewropę falą imigracji. Mnie na fałszywą barykadę obrony białej cywilizacji nie zaciągną.
Niech się bandyci sługusy żydo-banksterów wyniosą z krajów muzułmańskich, niech przestaną tam mieszać, okupować, bombardować, urządzać kolejne kolorowe rewolucje i nie będzie problemu z masową imigracją. A jako że mieszkańcy Jewropy nie potrafili zmusić rządzących nimi marionetek do nie brania udziału w bandyckich wojnach – to mają za swoje. Takie marionetki sobie wybrali na żondzoncych. Zamiast protestować przeciwko imigracji i “islamizacji” należy wyjść milionami na ulice i wypędzić żondzoncą swołocz. I natychmiast zakończyć wojny i okupacje w Afryce i na Bliskim Wschodzie. I wtedy szybko wszystko wróci do normy.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/