Wielkie oszustwo w lotto

Ten co wie 8 września 2015 at 14:08

Czas napisać o żydowskim Lotku i przekręcie na gojach. Ok, czas w końcu zdradzić ludziom jak ten system działa. zajmuje się robotyką przemysłową i informatyką. Przekręt w Lotto nie jest zbytnio skomplikowany. Wyobraźcie sobie , że podczas produkcji różnych artykułów pracują maszyny mające za zadanie wyeleminowanie produktów wadliwych. Trwa to bardzo szybko, ludzkie oko nie jest w stanie tego zrobić, pomiar rozmiarów i wagi , jeśli produkt końcowy jest inny niż ten zaprogramowany w maszynie, żostaje zdmuchnięty z taśmy produkcyjnej.

Teraz wracając do Lotto. Wszystkie wytypowane liczny przez ludzi spływają do centralnego serwera komputer pokazuje im liczby których nikt nie wytypował. Kolektury są zamykane wcześniej tak by operatorzy mieli czas na zaprogramowanie maszyny losującej. W maszynie losującej jest zainstalowany system do wciągania kulki jak i kamery z czujnikami. Podczas kiedy ludzkie oko nie nadąża nad śmigającymi kuleczkami, te kamery mające nawet do miliona klatek na sekundę widzą gdzie znajduje się dana liczba. W odpowiednim momencie zintegrowany system wyłapuje zaprogramowane kulki w kolejności jakiej chce tego operator. Powiecie , że to całkiem ciekawe ale raczej niemożliwe ? Mam dla was dowód w postaci tegorocznej wpadki w Serbskim lotku https://www.youtube.com/watch?v=PAi_35BFbn0.

W losowaniu padły najpierw trzy pierwsze liczby: 4, 33, 12. Jako czwarta została wyciągnięta kula z numerem 27, ale na ekranie wpisano numer 21, a dopiero potem, jako piąty został wylosowany numer 21. Jak to się stało ? Znów należy wrócić do robotyki przemysłowej. Operator zaprogramował, że 4 wylosowanym numerem będzie numer 21 a maszyna wyłapała 27. Jak spojrzycie na 21 i 27 to te numery wizualnie są do siebie podobne, zwłaszcza przy wielkiej prędkości odbijania kuleczek czcionka użyta powoduje zlewanie 7 z 1 to dlatego maszyna się pomyliła. Następnie operator musiał na żywo ustawić kolejną liczbę czyli 21, która miała zostać wylosowana przed 27 to stąd ta chwila przestoju na żywo. Dodam, że wszystkie maszyny losujące w Europie obsługuje jedna firma GTECH.

monitorpolski 8 września 2015 at 18:42

To jest bardzo ważna informacja. GTECH podlega Rotszyldom, o czym świadczy np. to: http://forward.com/articles/152826/baron-david-de-rothschild-celebrates-american-jewr/
„Among the evening’s special guests were Marian Turski , deputy chairman of the Association of the Jewish Historical Institute of Poland, and Victor Markowicz , co-chairman of the North American Council of the Museum of the History of Polish Jews. Born in Siberia to Polish parents who were deported to Poland, where he spent his childhood, Markowicz went on to become one of the founders of the modern gaming industry. Following studies at Haifa’s Technion Institute, he was on the team that designed Israel’s first commercial computer, the Elbit-100. A Life Master bridge player who races thoroughbred horses, he is co-chairman of GTECH Corp., a world-leading designer and supplier of computerized lottery systems.”

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PAi_35BFbn0?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ODABeXGtvg8?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/