[dyskusja] Jak to panie z tymi manifami żydów przeciw Izraelowi

PB:sprawdził rejestr zezwoleń i zabezieczeń jak i monitoring podanego rejonu TRIBECA. Więc wypraszam sobie naciąganie żydowskiej propagandy do poziomu wiarygodności jednocześnie podważając moją

Takoż “sprawdził” durną awanturę Maślińskiego i przyłączył się do “ożydzania” Beina.
Skoro pigmejom zależało na wykasowaniu śladów po tych chucpach Neturei Karta (cisza w ścierwomediach) to i wykasowali ślady w urzędach i w monitoringu. Nawet jak są chucpiarze, to robią dobrą robotę 🙂
Byli u Ahmadinedżada na konferencji antysyjonistycznej, mówili o sprawstwie srulowym w Szoa; ich książki o tym syjusie przemielili na makulaturę:
Choćby za to należy im się pochwała.

Andrzej Szubert: Panie Walerianie – to Pan z uporem maniaka powtarza- nie było takiej manifestacji. Nie ma sensu dalej tego kontynuować. Rozmawiamy o manifestacji, której wg Pana nie było, a którą widać na filmie. I o której słyszała Otylia. I wilk syty i owca cała.
NY jest zbyt wielką metropolią aby był Pan w stanie wiedzieć o wszystkim co tam się dzieje. Pa.

Walerian Dąbrowski: @ aszubert Jest Pan maniakiem? Piszę autorytatywnie, że takiej manifestacji wogóle nie było. Ja jestem w Nowym Jorku od 36 lat a Pan w Niemczech i wmawia mi Pan, że wie lepiej. Opisana manifestacja miała się odbyć rok wcześniej od opublikowania tego materiału filmowego, z którego nie wynika żadnen materiał dowodowy. Miejsce zostało też określone dokładnie w związku z tym taki tępak jak ja sprawdził rejestr zezwoleń i zabezieczeń jak i monitoring podanego rejonu TRIBECA. Więc wypraszam sobie naciąganie żydowskiej propagandy do poziomu wiarygodności jednocześnie podważając moją. To już sobie stanowczo wypraszam i to tylko z powodu tumanienia Polaków o micie itnienia  dobrych żydów.

PB: Każdy, nawet polskojęzyczny 🙂 może zweryfikować czy to autentyczne coroczne powtórki demonstracji na jakieś ichnie święto, czy nie:

W 1993 przemowa jest przeciw syjonistom i Izraelowi oraz o winie syjonistow w Szoa przeciw współplemieńcom.
Każdy interesujący się kwestią żydowską 🙂 wie, że sekta Neturei Karta jest antysyjonstyczną i antyizraelską. Po ubiorze, nosach i pejsach nie rozpoznasz sekt judaizmu – wszyscy wyglądają podobnie.
“Nigdy takiej manifestacji nie było” – wrogowie Walerka zrobili w fotoszopie buhahahaha
Walerku “żydologu”, tobie nikt (?) nie płaci, a rozsyłasz brednie. Najskutecznieszy jesteś w debilnym szczuciu na skutecznych polskich patriotów:
Co na to pan prezes Kobylański?

Andrzej Szubert: Panie Walerianie,  NY a nawet sam Manhattan są duże. Powierzchnia NY to ponad 1000 km2. Długość Manhatanu ponad 20 kilometrów. Nawet wież WTC nie z każdegp miejsca było widać. A propaganda syjonistyczna zrobiła wszystko aby ludzie mieszkający kilka przecznic dalej nie wiedzieli o tej anty-izraelskiej szopce świrniętych pejsiaków.
Gdyby NY liczył 5 tys. mieszkańców i składał się z rynku i dobiegających do niego czterech ulic, a pan by mieszkał na środku rynku i widział go i wszystkie dobiegające do niego ulice i gdyby od rana do nocy siedział w oknie wtedy mógłby pan powiedzieć – takiej manifestacji nie było.

Walerian Dąbrowski: Jeszcze raz powtarzam – TAKIEJ MANIFESTACJI NIE BYŁO.  Ja tu meszkam a Wy wciskacie mi kit. Materiał pochodzi sprzed kilku lat i jest powielany celem ukazania opinii o różnorodności społeczństwa żydowskiego aby rozmyć odpowiedzialność za ich zbrodnie na całym świecie. Nie szukam sobie zwolenników ale nie pozwalam na otumanianie Polaków przez żydowską dezinformaję. Jak podajecie cokolwiek to łaskawie zaglądnąć polecam do metryki materiału no i na dodatek sprawdzić wiarygodność. Marne świadectwo wystawiacie sobie podając materiał celowo nagrany jako propagandowy.

Andrzej Szubert: Jeszcze jedna sprawa odnośnie tych ortodoksów przypomniała mi się  – tym razem tych żyjących w Izraelu. W reportażu (emitowanym w niemieckojęzycznej telawiwzorni) , w którym była pokazana próba blokady skrzyżowań przez nich w sabat kilku z nich wypowiadało się do kamery. Zapraszali też ekipę do tv siebie do domów i do ich synagogi, gdzie mają bibliotekę, czytelnię itp. Otóż chwalili się tym, że nie uznają Izraela, że jest to dla nich państwo nielegalne. Ale wszyscy na Izraelu żerowali jak tylko się da. Ani jeden z nich nigdzie nie pracował, żyli z zasiłków socjalnych i zasiłków na dzieci – każdy miał ich po kilkanaście. I to pokazuje ich mentalność i moralność – Izrael potępiają, uważają za nielegalny, wręcz walczą z nim – a jednocześnie żerują na jego instytucjach socjalnych.
To są świry, pasożyty. Takich powinno wsadzać się do obozów resocjalizacyjnych z przymusową pracą na cele społeczne.
Andrzej Szubert: Panie Walerianie, Nie można mówić, że takiej manifestacji nie było skoro jest ona widoczna na filmie. Ja sam już wcześniej go oglądałem.

Niestety tekst opisujący tę manifestację jest niekompetentny i dezinformacyjny. Ortodoksi faktycznie nie uznają Izraela. Tylko dlatego, że nie założył go ichni “mesjasz”, na którego czekają. Nienawidzą Izraela także dlatego, że jest państwem laickim a nie religijnym. Oni chcą Izraela z prawem mojżeszowym. W którym za kilkadziesiąt wykroczeń była kara śmierci przez ukamieniowanie. Pamiętam – bo niemieckojęzyczna telawiwzornia pokazywała je – blokady skrzyżowań w Jerozolimie i Telawiwie organizowane przez ortodoksów w sabat. Ci fanatycy chcieli, aby w sabat wprowadzono w Izraelu zgodnie z Torą zakaz wszelkiej pracy (a co ze szpitalami, elektrowniami,  wodociągami ? Musieliby zatrudniać samych szabas-gojów) łącznie z zakazem jeżdżenia samochodami. Policja rozpędziła tych fanatyków. Co najśmieszniejsze – biorąc udział w tych blokadach sami łamali sabat. Ale kto by się takimi drobnostkami zajmował. Tu przypominam – za łamanie sabatu była w “świętej Torze” kara śmierci:
“Gdy Izraelici przebywali na pustyni, spotkali człowieka zbierającego drwa w dzień szabatu. Wtedy przyprowadzili go ci, którzy go spotkali przy zbieraniu drew, do Mojżesza, Aarona i całego zgromadzenia. Zatrzymali go pod strażą, bo jeszcze nie zapadło postanowienie, co z nim należy uczynić. Pan zaś rzekł do Mojżesza: “Człowiek ten musi umrzeć – cała społeczność ma go poza obozem ukamienować”. Wyprowadziło go więc całe zgromadzenie poza obóz i ukamienowało według rozkazu, jaki wydał Pan Mojżeszowi.”

Lb 15, 32-36
Mówcy mówili o studiowaniu “świętej Tory”. Oto – jaka ona “święta”: Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi. Powtórzonego prawa 7, 2
Krytykowanie armii izraelskiej jest słuszne. Ale oni krytykują ją przede wszystkim z tego powodu, że religijni ortodoksi muszą w niej obowiązkowo służyć. I nie mogą wtedy przestrzegać ich szalonego ortodoksyjnego judaizmu. A co do samej zbrodniczości armii izraelskiej – ta obecna w porównaniu do tej biblijnej ze “świętej Tory” jest humanitarną armią zbawienia.

Poniższe cytaty opisujące czystki etniczne pochodzą ze “świętej TORY”:

Lecz Sichon, król Cheszbonu, nie zgodził się na nasze przejście obok niego, gdyż Pan, twój Bóg, uczynił nieustępliwym jego ducha i twardym jego serce, aby go oddać w twe ręce, jak to jest dzisiaj. Wtedy tak rzekł mi Pan: “Patrz, zacząłem oddawać na twój łup Sichona i jego ziemię. Zacznij zajmować, bierz w posiadanie jego kraj!” I wyszedł przeciw nam Sichon i cały naród jego na wojnę do Jahsy. Pan, Bóg nasz, wydał go nam i pobiliśmy jego samego, synów jego i cały jego lud. W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta i klątwą obłożyliśmy każde miasto, mężczyzn, kobiety i dzieci, nie oszczędzając niczego oprócz zwierząt, któreśmy sobie pobrali, i łupu z miast przez nas zajętych.” Pwt 2, 30-35


“Wtedy rzekł do mnie Pan: “Nie lękaj się go, gdyż dałem w twoje ręce jego samego, cały jego lud i ziemię. Postąpisz z nim jak z Sichonem, królem Amorytów, który mieszka w Cheszbonie”. I Pan, Bóg nasz, dał nam w ręce również Oga, króla Baszanu, i cały jego lud. I wytępiliśmy go tak, że nikt nie ocalał. W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta, nie było grodu nie zajętego: sześćdziesiąt miast i cały obszar Argob, królestwo Oga w Baszanie. To wszystko są miasta obwarowane wysokimi murami, potężnymi bramami i zaworami, nie licząc wielu miast otwartych. Obłożyliśmy je klątwą, jak uczyniliśmy Sichonowi, królowi Cheszbonu; klątwie podlegało miasto, mężczyźni, kobiety i dzieci. A wszystkie zwierzęta i łup z miasta zostawiliśmy dla siebie.”
Pwt 3, 2-7
„Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości. Nie będziesz z nimi zawierał małżeństw: ich synowi nie oddasz za małżonkę swojej córki ani nie weźmiesz od nich córki dla swojego syna, gdyż odwiodłaby twojego syna ode Mnie, by służył bogom obcym. Wówczas rozpaliłby się gniew Pana na was, i prędko by was zniszczył. Ale tak im macie uczynić: ołtarze ich zburzycie, ich stele połamiecie, aszery wytniecie, a posągi spalicie ogniem.” Pwt 7, 1-5

Aż tak radykalnie z Palestyńczykami obecna armia izraelska nie postępuje.Jak już wspomniałem, owi ortodoksi nie uznają Izraela, bo nie założył go ichni “mesjasz”. Oni nadal na niego czekają. Tyle, że dla nas jego ew. “przyjście” nie byłoby koniecznie czymś dobrym. Mesjanizm żydowski b.mocno przypomina wizję “apokalipsy” – Jahwe pośle żydom “mesjasza”, który wytępi wszystkich pogan, “niewiernych” i “grzeszników” i ustanowi światowe państwo pod jego (żydowskim) panowaniem.

Polecam np. wizję Daniela (żydowskiego “proroka”):
“a oto na obłokach nieba przybywa
jakby Syn Człowieczy.
Podchodzi do Przedwiecznego
i wprowadzają Go przed Niego.
Powierzono Mu panowanie,
chwałę i władzę królewską,
a służyły Mu wszystkie narody, ludy i języki.
Panowanie Jego jest wiecznym panowaniem,
które nie przeminie,
a Jego królestwo nie ulegnie zagładzie.
(…)
A panowanie i władzę,
i wielkość królestw
pod całym niebem
otrzyma lud święty Najwyższego.
Królestwo Jego będzie wiecznym królestwem;
będą Mu służyły wszystkie moce
i będą Mu uległe”.
http://www.nonpossumus.pl/ps/Dn/7.php

Izajasz mówi to jeszcze wyraźniej: “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.” Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosąI będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.
Izajasza 49, 22-23
“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14
A najwyraźniej mówi o tym księga jubileuszów:
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19
Ortodoksi wierzą w to, że kiedy przyjdzie ichni “mesjasz” oni zdobędą władzą nad całym światem. I dlatego tak się o niego modlą.W sumie są to kompletne świry, fanatycy i wolę już taki Izrael jak obecny, niż aby oni doszli tam do władzy. Bo wtedy będą kaminiowali wszystkich łamiących ich szalone “prawo”.
Andrzej Dziąba: Niczego nie powielam. Zrobiłem to tylko raz, nie wiedząc o tym, co Pan mówi. Radzę więcej opanowania, gdyż swoją gwałtownością nie przekona Pan do swoich poglądów, a tym bardziej nie pozyska zwolenników. Chyba, że ma Pan inny cel? Tę informację wysłałem do kilku innych osób, którym ufam. Proszę o ustosunkowanie się do niej.
Walerian Dąbrowski: Nigdy takiej manifestacji nie było a ta  wiadomość jest powielana co roku mając na celu usprawiedliwienie żydów od działąjącej w ich diasporze grupki syjonistów. Do czgo ja mam się ustosunkowywać skoro powiela Pan żydowskie kłamstwa i propagandę? No do czego?
Andrzej Dziąba: Proszę się wypowiedzieć merytorycznie, a nie emocjonalnie. Pan mieszka w USA i może to zweryfikować. Ja nie. Przesyłając tę informacje, nie ustosunkowałem się do jej treści, a tym bardziej wiarygodności. Proszę się wypowiedzieć.

Walerian Dąbrowski: Płaci Panu ktoś za rozsiewanie takich bredni?


By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/