[dyskusja] Gawrońskiemu od Razwiedki666 za dezinfo

PB: @Rafzen 5 października 2015 at 04:06
Poprzednie było żartem oczywiście, nie śmiałbym kwestionować tak poważnego publicysty.
No jak Rafzen Rafzenjewicz Mojszejew twierdzi że bein żyd to coś musi być na rzeczy… nie mam wtyk u “judeosatanistów” ale jak jego rabin tak twierdzi to musi co pravda LOL
proszę onego rabina o metrykę, moja sfałszowana buhahaha

Rafał Gawroński = Rafzen poniżej w ‘dyskusji’ u MonitoraPolskiego

katerina404 3 października 2015 at 23:56 · Odpowiedz

Panie Bein, ma Pan własny blog. PanPodlecki Panu nie spamuje, a poza blogiem robi duzo dobrego dla ludzi, a Pan pisze chaotycznie, skacze z tematu na temat i zasypuje ludzi nadmiarem informacji. Czy Pan chce ludziom zrobić kocioł z mózgu?

Chaos jest cechą judeo-satanizmu.

bezład, dezorganizacja, kakofonia, nieporządek, rozgardiasz, zamęt, zamieszanie; przest. kweres; pot. bigos, dom wariatów, galimatias, kocioł, kociokwik, kołomyja, kołowacizna, kołowanina, kołowrotek, koniec świata, meksyk, mętlik, miszmasz, młyn, obłęd, pomieszanie z poplątaniem, przewalanka, sajgon, sądny dzień, szurum-burum, urwanie głowy; wulg. pierdolnik, bajzel, burdel

 • Słowem: duractfo…
  „Chaos jest cechą judeo-satanizmu.” Dezinformacja chaotyczna też? Prawda nigdy nie jest „dez-” ani chaotyczna. Spójrz na swą produkcję: https://piotrbein.net/2015/10/02/gawronskiemu-od-razwiedki666-za-dezinfo/

  Uważasz, Rafał, że jesteś nieskazitelny publicysta? Szafowanie „judeosatanistami” nie zwalnia cię z obowiązku rzetelności wzgl. odbiorcy, ani nie robi z ciebie anty-judeosatanisty. Jako chrześcijanin wiesz, że wilk potrafi się ubrać w owczą skórę, a zarozumiałość otwiera ogoniastemu drzwi do twej duszy.
  Wpisujesz się swym komentem w poczet hejterów na forum MP, którzy nie potrafią wziąc krytyki merytorycznej i muszą odwzajemnić się ad hominem.
  Z Bogiem, Przyjacielu

 • Komentarz był do kateriny404 ale w związku z tym, iż zostałem wywołany do tablicy zamieszczam opinie beina na mój temat aby było jasne z jakim osobnikiem w stosunku do Polaków w Polsce jest sługa obcego i wrogiego państwa, który śmie za plecami wymyślać przezwiska aby ich poniżyć.
  Judeo-sataniści wymyślają różne nazwy aby ogłupić innych np: nazywając siebie faszystami czy komunistami. Gwoli wyjaśnienia również, nigdy z beinem przyjacielem nie byłem i widziałem go raz okazjonalnie w Warszawie kilka lat temu.
  Już wiem dlaczego pewne publikacje mają tak wysokie notowania, a inne nie. Tak samo było w przypadku Knessetu w Krakowie.
  Agentura udająca Polaków i rzekomo patriotyczna siedząca sobie w obcym wrogim kraju dla Polski i Polaków nagłaśnia sprawy tylko według zaleceń centrali lub w interesie judeo-satanistów. W ten sposób tłumi potencjalny ogień prawdy który by ich spalił, a Polaków zjednoczył.
  Pytanie zasadnicze czy bein ma taki sam życiorys aby mnie fałszywie nazywać gawędziarzem ? Przyznam iż w innym przypadku takie określenie nie byłoby obraźliwe. Od wielu miesięcy wysyła mnie maille których nie czytam i na które nie odpowiadam ponieważ jegomościa widziałem raz w życiu, a żydzi mnie nie interesują nawet gdyby byli najbardziej Polscy i nie nosili czarnych piekielnych łachmanów z nakryciem głowy.
  Wypowiedź beina po ok. dwóch tygodni od udzielenia wywiadu Panu Markowi Podleckiemu w sprawie rzekomych uchodźców.

  „Gawroński zaczyna gawędę od bzdety: judeo___ — mniejsza o nazwę, ja nazywam ich pigmeje :) — ponoć doznali klęski. […] Na jednym filmiku z jednego dnia przy granicy Turcji naliczyłem parę-kilka tys. pozdravP”

 • @Rafzen 5 października 2015 at 04:06
  Jaki zrównoważony, jaki niezarozumiały, jaki scyropolski do „żydowskiego” buló :) )) Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego LOL
  Podaje się źródło, gawędziarzu (sorka, oszołomskiej dezinformacji nie nazwę publicystyką). Wstydzisz się komentu Szuberta?
  https://piotrbein.net/2015/10/02/gawronskiemu-od-razwiedki666-za-dezinfo/
  No więc czekam na odpowiedzi:
  1. Gdzie i kiedy „judeosataniści” jak nazywasz żydłactwo, ponieśli klęskę na Bliskim Wsch.?
  2. Skąd dane, że liczba migrantów jest propagandowo przesadzona?

  Koryguję: to nie była „gawęda” tylko nawiedzona dezinformacja przez opętanego „judeosatanizmem”, robiącego za ałtorytet.
  „Wpisujesz się swym komentem w poczet hejterów na forum MP, którzy nie potrafią wziąc krytyki merytorycznej i muszą odwzajemnić się ad hominem.” — coraz bardziej prawdziwe…
  PS: w jęz. polskim piszemy nazwiska z dużej litery, Rafale, wszystko jedno czy „żydowskie” czy „czyste” polskie LOL

Andrzej Szubert: Panie Jurku, Cenię Pana i szanuję. Ale przy najlepszej dobrej woli nie pojmuję, co “bardzo pożytecznego” jest w wywiadzie Gawrońskiego? Już sam tytuł jest szyderstwem z prawdy – “straszna prawda o uchodźcach”. A to co on o nich mówi to jest gówno prawda.
Dalej…
Używa Gawroński (i jemu podobni) jakiegoś durnego katolickiego grypsu – nigdzie nie tłumaczą kto to są owi “judeosataniści”. Ale cały czas o nich gadają. A ja lubię kawę na ławę, prosto z mostu, po imieniu – aby nikt nie miał wątpliwości o kogo chodzi. A pod termin judeosataniści każdy może dowolnie podstawiać różne osoby. Bzdur i bredni Gawrońskiego jest zresztą więcej, jak choćby ta z  min. 0:55: “Judeosataniści doznali klęski na bliskim wschodzie na Bliskim Wschodzie w Iraku Syrii Libii.”

A przecież jest to totalna bzdura – żydobanksterzy chcieli zniszczyć Irak i Libię. No i zniszczyli Irak i Libię. Syrię nadal niszczą. W sumie na bliskim wschodzie i północnej Afryce zrealizowali w 90 % ich wstępne plany – chcieli  zasiać ferment, zamęt, zniszczenie, biedę bo jest to im potrzebne w ramach przygotowań do ostatecznego rozwiązania kwestii muzułmańskiej i arabskiej. Więc co ten idiota bredzi, że doznali klęski? Imigrację organizują do jewrounii celowo, o czym pisałem w ostatnich dwóch tekstach. Niech Gawrońskie je przeczyta, może do jego zakutej łepetyny coś dotrze:
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/28/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie/

Podobnie chwilę później pieprzy Gawroński o zaistniałej pilnej potrzebie ewakuacji bojowników judeosatanistów. Gdzie on to widzi – ISIS i “armia wyzwoleńcza Syrii” nadal walczą z siłami rządu Syrii. Nikt ich nigdzie nie “ewakuował” – wręcz przeciwnie – nadal werbują oni ochotników. Więc po co bredzi Gawroński jak nawalony o ich rzekomej “ewakuacji”?
Mógłbym całe to jego wystąpienie wypunktować, ale na słuchanie bzdur i bredni po prostu nie mam ochoty.

Jeszcze raz powtarzam – szanuję Pana i cenię. Ale w sprawie Gawrońskiego i jego idiotyzmów nie zmienię zdania – dziwi mnie że Pan te brednie poleca.

PB: Panie Jurku, Nie jestem dzialaczem tylko publikatorem/autorem, a jako taki zawsze krytykowalem to, co wymagalo krytyki i tak mi zostanie 🙂

diabel tkwi w szczegolach, zbior poprzekrecanych szczególow mąci Polakom we łbach;
wiarygodnosc i zaufanie czytelnikow opieraja sie na tym, ze moga zawsze liczyc na obiektywne oceny materialow… Gawronski poszedl za daleko
rzeczowa krytyka nie ujmuje krytykowi ani krytykowanemu, daje temu ostatniemu okazje zrewidowac swa publicystyke

Jerzy Truchlewski: Szanowni Panowie, Andrzej i Piotr oraz pozostali Szanowni odbiorcy tego maila. Chociaż bardzo szanuję poglądy w bardzo wielu sprawach w/w Panów to tym razem nie zgadzam się w całej rozciągłości. Uważam, że wywiad z Panem Gawrońskim jest bardzo pożyteczny i należy go rozpowszechniać bez względu na osobiste antypatie czy niezgadzanie się w sprawach jednostkowych. W związku z tym, że nie sposób jest wyjaśnić w paru zdaniach toku mojego myślenia postaram się w najbliższym czasie opracować a/la instrukcję współpracy pomiędzy Polakami, która (mam nadzieję) pozwoli unikać wojen polsko-polskich o błachostki i skupić się na sprawach najistotniejszych tzn. na zachowaniu polskości, państwowości i normalnej egzystencji w tym zwierzęcym świecie zafundowanym przez globalistów. To, co robimy my wszyscy prowadzi do nikąd. Cieszą się z tego jedynie nasi wrogowie, bo mają z czego się cieszyć.

Napiszę tutaj tylko tyle, że potrzeba nam wszystkim wyrafinowania, cwaniactwa i zdrowego myślenia. Ale o tem potem.
Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich Państwa a w szczególności Panów Andrzeja i Piotra.
Andrzej Szubert: Jeśli “pigmeje” chcą się osiedlić w Jewropie to nie muszą tułać się bezdrożami i ryzykować przeprawy morskie pontonami – idą do ambasady III Rzydopospolitej,  węgierskiej, brytyjskiej czy niemieckiej, otrzymują paszport danego kraju i wygodnie samolotem z Telawiwu lecą do Warszawy, Berlina, Londynu czy Budapesztu (Orban publicznie powiedział kiedyś, że mieszkający w Izraelu Żydzi “węgierscy” nadal są członkami “narodu węgierskiego” i w każdym momencie mogą “wracać” na Węgry). W razie czego, gdyby było ich więcej zażądają zorganizowania “Mostu” w drugą stronę – z Izraela do Jewropy.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Most
I wtedy Grom, ABW, KSK (https://de.wikipedia.org/wiki/Kommando_Spezialkr%C3%A4fte) BND i MI6 przerzucą ich dziesiątkami tysięcy po cichu i bez tułania się – wszędzie tam, gdzie będą chcieli.
Nie po to są panami i władcami żydo-zachodu aby tak tułać się jak ci imigranci.

PB: Gawroński zaczyna gawędę od bzdety: judeo___ — mniejsza o nazwę, ja nazywam ich pigmeje 🙂 — ponoć doznali klęski. Gdzie i jak? W Libii na pewno nie, bo usunęli Kadafiego i jego osiągnięcia dla narodu, kontynentu i świata.  Egiptem rządzi ich marionetka, nie z Bractwa Muzułmańskiego, jak planowali w wiośnie arabskiej, ale jest i zatyka tunele Palestyńczykom. W Tunezji, wymienili “reżym”… więc na swój. Irak nadal kontrolują. W Syrii nadal panują nad sytuacją, włącza się antykoalicja rosyjska i Nietenhauj z możliwą fałszywą flagą przeciw “Iranowi i Hetzbollah” w Syrii. Nie wiadomo co tam wyniknie.

Wojna w Syrii niezakończona, a następną rozpętali w Jemenie.
Układ USrael-Iran to w końcu układ ze srulami i też nie wiadomo, co wyniknie — podstęp? Za gładko przyszedł po ilu latach sraszenia napadem atomowym.
No i wojna proxy z Europą poprzez inwazję muzułmańsko-islamistyczną z Bliskiego Wsch. z dodatkiem dziczy afrykańskiej.
Nadal rzadzą też nie-militarnie:
– finanse i gospodarka globalnie, poprzez konglomerat banksterii z korporacjami,
– żonty i instytuje państw “Zachodu” i krytpto-Arabii,
– Watykan i in. religie główne,
– instytucje międzynarodowe,
– ścierwomedia (spróbujcie zaskarżyć Grossa!) itd…
Jak się  zrówna z ziemią City of London, Wall Street i Brooklyn, Izrael zostanie państwem obu narodów, wszystkie baraki odzyskają suwerenność, a pigmejskim sklerotykom zabraknie części zamiennych, to Gawroński będzie mógł mówić o klęsce.
Następnie gawędziarz autorytatywnie mówi, że uchodźców jest raptem 50 – 60 tys. we Włoszech czy w Grecji. Fragment wstawiony przez Marka z video z Lesbos jest z czasów, gdy było tam z paredziesiąt tys. miglanców. Na jednym filmiku z jednego dnia przy granicy Turcji naliczyłem parę-kilka tys.

Andrzej Szubert: Panie Jurku. Myślałem, że jest Pan rozsądniejszy. Gawrońskiego od lat obserwuję – to typowy użyteczny idiota. Aktywista walki o tzw. “krzyż smoleński”, co utrwalało kult Kalksteina. https://rafzen.wordpress.com/2010/07/23/akcja-polakow-w-obronie-krzyza-i-godnosci-polski/

Ponadto to nawiedzony i skończony katodebil wypisujący brednie np.o tym, że wyssani z palca Adam i Ewa w wyssanym z palca żydowskim raju gadali po polsku:
https://rafzen.wordpress.com/2012/06/16/w-raju-adam-i-ewa-rozmawiali-po-polsku-2/

Mojego komentarza do dzisiaj nie zaakceptował: RĂŠpondre âLe juillet 1, 2013 Ă  9:57 , opolczykpl a dit:

 Votre commentaire est en attente de modĂŠration.
A wąż kusiciel też gadał po polsku?

Czy po kimś takim spodziewa się Pan prawdy i rozsądku?
Tacy jak on wszędzie węszą knowania albo “judeosatanistów” (choć sami nimi są – katolicyzm jest żydowski, żydogenny a katolicy wierzą w istnienie żydo-biblijnego szatana) lub masonów (choć kk na przestrzeni wieków był bardziej zbrodniczy niż najgorsza masoneria). Na Podleckiego także należy uważać – kompletny oszołom. Pamiętam jak miesiącami bił pianę o zagładzie świata w 2012 przez Nibiru.
https://monitorpolski.wordpress.com/2010/12/19/alarm-nibiru-nadchodzi/

Panie Jurku… Proszę zachować powagę i nie kolportować katodebilnych idiotyzmów.

………………………….

Jerzy Truchlewski: Polecam! https://www.youtube.com/watch?v=Y8rgbg0RFWo

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

9 comments

Comments are closed.