Banki coś szykują!

Kto jeszcze nie wie,  może zamówić u mnie wysłanie informacji jak się ochronić przed możliwym rabunkiem kont a la Cypr (bailin).

To może nastąpić już w bm.:

Po wpłacie datku z dopiskiem bailin na moje konto, wyślij zamówienie na pakiet inormacyjny, np. na e-formularzu kontaktowym bloga: https://grypa666.wordpress.com/8071-2/

………………………………………

Szanowna Pani Gosiu;
Szanowni Państwo,

Temat https://bladymamut.wordpress.com/2015/10/02/czy-konfiskata-pieniedzy-jest-zgodna-z-prawem-napisy-pl/ został opublikowany na forum platformy społecznościowej facebook “Pospolite Ruszenie Polaków” https://www.facebook.com/Pospolite-Ruszenie-Polak%C3%B3w-110674169270425/timeline/?ref=aymt_homepage_panel

Z wyrazami szacunku,

Zbigniew A. Wesołowski,
Przewodniczący
Światowego Ruchu Polaków – organizacja pozarządowa w budowie.

Address to the post correspondence:
Zbigniew A. Wesolowski, M.Sc.
41A/30 Pocztowa Str., 70-356 Szczecin, Poland, PL
phone mobil.: (+48) 721-900-471
e-mail: [email protected]
skype ID: luxpol2010
===========================================
International Forum Polish Businessmen
114 Rue de Bridel, L-7217 Bereldange, Luxembourg, LU
e-mail: [email protected]
skype ID: vestonskype

Od: Goska
Do: Zbigniew Wesolowski ===
Wysłane: 4:08 wtorek, 2015-10-6
Temat: Cos szykuja !

Coś szykują

Eric Holder, prokurator generalny Stanów Zjednoczonych, miał rację mówiąc, że banki nie mogą być ukarane za szkody przez nie poniesione. Dzieje się tak dlatego, że bank nie może być ścigany sądownie za utracenie „własnych pieniędzy”, jak stwierdzono przez Izbę Lordów. Dzieje się tak dlatego, że z momentem wpłacenia pieniędzy do banku stają się one jego własnością.
Czy konfiskata pieniędzy jest zgodna z prawem? [ napisy PL]

Juz cala mase ludzi pozbawili pieniedzy przez upadki roznych bankow. Wszystko mozliwe, ze dzisiaj banki nie beda musialy upadac zeby pozbawiac ludzi pieniedzy ?

Jak dzisiaj ludziom udowodnic, ze posiadaja nielegalnie pieniadze ? Coraz trudniej jest uzyskac z banku specyfikacje wplaty na konto. Ulatwienia dla pracodawcy nie wroza nic dobrego. Pracodawce coraz trudniej znalezc !

Najlepszym przykladem niech bedzie Polska. Miliardy zaleglych pensji i kompletna niewyplacalnosc pracodawcow, ktorych nie mozna sie doszukac. Twoja praca wladzy nie jest potrzebna. Wladza jest wyposazona w srodki trwale na cale pokolenia. Ziemia jest wladzy [kilka niemieckich rodzin], reszta ludzi won. Czy to jest zew czasow !?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/