[dyskusja] Krajobraz po okupacyjnej farsie wyborczej…

Krajobraz po okupacyjnej farsie wyborczej…

Krajobraz po okupacyjnej farsie wyborczej…

.

judeopolonia

.


Dzisiaj rano otrzymałem takiego oto maila:

Stawiam następującą tezę: „Wczorajsza wygrana PiS w wyborach parlamentarnych to początek jej końca i i rządów Żydów w Polsce”.  Co Pan na to?
Odpowiedziałem tak:

.
Niestety widzę to inaczej i znacznie gorzej. Obawiam się, że na koniec zaczynającej się obecnie kadencji żydoPisu z tego co nazywamy Polską nie pozostanie już praktycznie nic. Żondy PiS to koniec Polski. To będzie finalizacja Judeopolonii – kraju z polską siłą roboczą rządzonego przez  Żydów.

PiS karmić będzie Polaków bogoojczyźnianym pseudopatriotyzmem. Będą miały miejsce mendialne i polityczne potyczki, bitwy i wojny o „wartości chrześcijańskie”, „wiarę”, krzyże, in vitro i „życie poczęte” (o poczęte żydo-PiS walczy, ale zaraz po urodzeniu aplikuje mu ludobójcze szczepionki).

PiS ogłosi krucjatę „dekomunizacji” Polski – chwytny zastępczy temat w środowiskach pseudopatriotycznych i bogoojczyźnianych. O zwalczaniu żydo-kapitalizmu i żydo-banksterskiego globalizmu nie będzie ani słowa.

Ponownie zacznie się oszukańcza „lustracja”. Oszukańcza z dwóch powodów:
– swoich PiS będzie bronił. Tak było z Zytą Gilowską w poprzednim żondzie PiS – była zarejestrowana jako TW „Beata”. I co pisdzielcy wymyślili – ano, że ona TW nie była, bo wstrętna SB założyła jej teczkę TW bez jej wiedzy.
– ważniejsze jest obecnie to, kto dzisiaj jest agentem żydowskich służb a nie to, kto 30 czy 40 lat temu był agentem SB.
Zresztą lustracja na drodze sondowej to zwykła farsa – ewidentnego TW „Renka” sondy w Opolu i Wrocławiu uznały nieagentem a ja i żona musieliśmy płacić karę.
http://opole.wyborcza.pl/opole/1,35086,14838600,Dawni_dzialacze__S__zaplaca_za__kapusia_SB___Szkalowany.html
Enuncjacja Zionzeitung gadzinówki GW jest oczywiście totalnie załganazałgana. Nigdy nie byliśmy „współpracownikami” Renka z podziemia. Renek z konspiracyjną drukarnią mojej żony nie miał nic wspólnego. Nazwałem go „gumowych uchem”. A żona jedynie upubliczniła dokumenty z jego teczki. Nigdy i nigdzie go nie „szkalowaliśmy”. Nie mieliśmy takiej potrzeby. Jego dokumenty są jednoznaczne.

https://piotrbein.net/2014/06/20/tw-renek-dodatkowe-dokumenty/Wracam do tematu żydoPiSu.

Zmieni się polityka zagraniczna Judeopolonii – zaostrzą się stosunki z Rosją. Także z Brukselą. Inscenizująca patriotyzm PiS będzie rzekomo bronić interesów państwa narodowego. W rzeczywistości bronić będzie interesów żydowskich w Judeopolonii. Wzrosną natomiast wpływy Izraela, USraela i Watykanu będącego na łańcuchu żydo-globalistów.

Nasilą się obchody „patriotycznych” rocznic i świąt, zwłaszcza tych o wymowie antyrosyjskiej i antykomunistycznej (to idzie w propagandzie PIS zawsze w parze), samobójczych i przegranych powstań, nasili się kult „wyklętych”, kult Litwaka niemieckiego agenta Piłsudskiego i „antykomunistycznyej” opozycji.
Wykreowany zostanie pisowski wzorzec polskiego patryjoty  – będzie to antykomunista z krzyżem/rzymską szubienicą (lub różańcem) w jednej i z szabelką wymachującą w stronę Rosji w drugiej ręce.

Nie wierzę w to, że Polakom po 4 latach żondóf PiS otworzą się oczy. Zwłasza „moherom” (żeńskim i męskim) nie otworzą się one nigdy. Zbyt wyprane mają mózgownice. Proszę zresztą popatrzeć na „drugą stronę barykady”, na bratni kibuc PiSu – PO – po takich niewyobrażalnych skandalach i aferach nadal ponad 20 % bydełka wyborczego głosowało na tę szajkę złodziei. Owszem, duża część tylko dlatego, że jedynie PO miała szansę konkurować z PiSem. Ale zawsze – ponad 20 % głosów oddano na PO. Choć powinna ona zostać całkowicie odrzucona – choćby za chuja dupę i kamieni kupę. I to samo będzie z zaślepionymi pisdzielcami – ich wiary w PiS nic nie złamie. Podkreśliłem celowo słowo „wiary”. Bo o nią chodzi. Wyznawcy Kalksteina i rebe Rydzyka wierzą w PiS wbrew faktom. A wiara (każda wiara w cokolwiek) jak wiemy zaczyna się tam gdzie kończy się wiedza. I  rozum.

Po czterech latach żondóf PiS Polski już nie będzie, Polakom (z niewielkimi wyjątkami) wypłukane zostaną resztki rozumu i rozsądku, a takich jak my będą albo „hospitalizować” w psychiatrykach, albo wsadzać do pierdla za „mowę nienawiści”, albo kneblować cenzurą.

Albo utylizować…

 

A za cztery lata na zgliszczach Polski w kolejnej farsie „odrodzona” PO (bydełko wyborcze po czterech latach katolicko-rusofobiczno-antykomubistycznego terroru zapomni chuja dupę i kamieni kupę) będzie miała szansę na powrót do żondóf. A PiS powróci do roli lidera „opozycji”. I tak będzie aż do końca tego zasranego żydowskiego systemu.

Jedynie bankructwo i upadek żydo-banksterskiego globalizmu, w tym bankructwo i upadek USraela i jewrounii stworzyłoby warunki do uwolnienia Polski spod żydowskiej okupacji. Choć i wtedy cała masa żydowskich agentów i rusofobów będzie optowała za Polską wrogą wobec Rosji. Tak więc i po upadku żydo-kapitalizmu i żydo-globalizmu wolna Polska sama nie wpadnie nam w ręce. I wtedy nadal walczyć trzeba będzie o nią z żydowską agenturą.

Tak to widzę…

Na powyższą ocenę nie będzie miało większego wpływu to, czy PiS uzyska absolutną większość w knessejmie, czy zmuszony będzie do szukania koalicjanta (jeśli żydowski prorok prywatyzacji Goldberg vel JKM przekroczył jednak tzw. próg wyborczy PiS nie zdobędzie absolutnej większości). W grę wejdzie koalicja Szydła z żulikiem Kukizem. Tyle, że jest on podobnie jak PiS zaślepionym antykomuchem. I rusofobem. No i katolikiem, choć ma na pieńku z klerem. Tak więc taka koalicja jest możliwa, bo kukizowcy i kalksteinowcy mają w sumie w wielu sprawach zbieżne poglądy. Jeszcze gorzej będzie, jeśli PiS nie będzie potrzebował koalicjanta. SW takim wypadku szykujmy się na katolicki szariat dla motłochu i na finalizację judaizacji Polski.

opolczyk

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.