Lasha Darkmoon: White Genocide / AFRYKA DLA AFRYKAN, AZJA DLA AZJATÓW, MEKSYK DLA MEKSYKAN, IZRAEL DLA ŻYDÓW, BIAŁE KRAJE DLA KAŻDEGO!

Lasha Darkmoon: Quotations In Support Of White Genocide

HWKH7LOThere is no place in modern Europe for ethnically pure states. That’s a 19th century idea and we are trying to transition into the 21st century, and we are going to do it with multi-ethnic states.

– Wesley Clark,
Retired General who commanded Operation Allied Force in the Kosovo War. (Jewish)


The strengthening of multicultural or diverse Australia is also our most effective insurance policy against anti-Semitism. The day Australia has a Chinese Australian Governor General I would be more confident of my freedom to live as a Jewish Australian.

– Miriam Faine, editor of Australian Jewish Democrat.


The Census Bureau has just reported that about half of the American population will soon be non-white or non-European. And they will all be American citizens. We have tipped beyond the point where a Nazi-Aryan party will be able to prevail in this country. We [Jews] have been nourishing the American climate of opposition to ethnic bigotry for about half a century. That climate has not yet been perfected, but the heterogeneous nature of our population tends to make it irreversible …

– Earl Raab. Writer, previously Executive Director of the Jewish Community Relations Council.

img_532bd533190ba

B265lReCQAEvzfC


The non-Europeanization of America is heartening news of an almost transcendent quality.

– Ben Wattenberg, Jewish writer and journalist.


A GENUINE QUOTE FROM A GERMAN JEWISH  POLITICIAN :

ySoQ6Fh

Historically, Jews had always thrived in nations and empires with multicultural, pluralistic and tolerant environments, while they fared badly in strong ethnic or nationalistic societies. European Jews have always been the emblematic stranger or ‘other’.

Therefore, by definition, a society where the stranger is welcome is good for the Jews, although they have not always appreciated this link.

The future of European Jewry is dependant on our ability to shape a multicultural, pluralistic and diverse society.

– Göran Rosenberg, Jewish author and journalist.

wpid-barbara-spectre-quote

American Jews are committed to cultural tolerance because of their belief—one firmly rooted in history—that Jews are safe only in a society acceptant of a wide range of attitudes and behaviors, as well as a diversity of religious and ethnic groups. It is this belief, for example, not approval of homosexuality, that leads an overwhelming majority of US  Jews to endorse ‘gay rights’ and to take a liberal stance on most other so-called social issues.

– Charles Silberman, Jewish writer and journalist1393692245624

Some time in the distant future, brown people are probably going to—and I say this without judgment—breed their way to power in both Europe and America. Arab populations are growing in countries like France and Holland, and I think we all see where this Mexican thing is going in America.

That’s right, because they fuck more, the darker skinned people are going to rule the world!  And white people, for their own self-preservation, should get a start on being nice to them now!  Nice!

– Bill Maher, Jewish TV host, author and comedian.

Stop-White-Genocide1

////////////////////////////////////

Ludobójstwo Białych

Kluczem do rozwiązania problemów społecznych naszego wieku jest zlikwidowanie białej rasy – dr Noel Ignatiev

W nowoczesnej Europie nie ma miejsca dla państw czystych etnicznie. Jest to XIX-wieczna idea i próbujemy przejść do XXI wieku, i zamierzamy zrobić to z krajami wieloetnicznymi – Wesley Clark, emerytowany generał, dowódca sił sojuszniczych w wojnie kosowskiej (Żyd)

Wzmocnienie wielokulturowej i zróżnicowanej Australii jest naszym najbardziej skutecznym ubezpieczeniem od antysemityzmu. W dniu kiedy Australia będzie mieć chińskiego gubernatora generalnego byłbym bardziej pewien mojej wolności, by żyć jako żydowski Australijczyk – Miriam Faine, red. naczelny Australian Jewish Democrat.

Urząd Spisu Ludności poinformował, że wkrótce około połowa amerykańskiej populacji będzie nie biała albo nie europejska. I oni wszyscy będą amerykańskimi obywatelami. Przekroczyliśmy punkt gdzie strona nazistowsko-aryjska będzie mogła przeważać w tym kraju. Przez około pół wieku my [Zydzi] podsycaliśmy amerykański klimat opozycji do bigoterii etnicznej. Ten klimat jeszcze nie jest udoskonalony, ale zróżnicowany charakter naszego społeczeństwa czyni to nieodwracalnym … – Earl Raab, pisarz, wcześniej dyrektor Żydowskiej Rady Stosunków Społecznych.

„Brzydzę się moją białą skórą. Brzydzę się moim paszportem. Są to oznaki nieznośnych przywilejów kupionych za cenę agonii innych. Gdybym mogła ‚obrać się’ byłabym zadowolona. gdybym mogła stać się częścią ciemiężonych byłabym wolna” – Robin Morgan, ważna radykalna feministyczna członkini Ruchu Amerykańskich Kobiet.

„Nie lubię ich! (‚białych facetów’) Chcę by za 100 lat byli wyginiętym gatunkiem!” – Yasmin Alibhai Brown powiedziała to w wyd. ‚Dateline London’ z 2006.

Żaden dyrektor BBC, polityk, dziennikarz, sędzia czy policjant nigdy nie oskarżył jej o ‚rasizm’. Ani nigdy jej nie prześladowano za jej pragnienie ‚zniknięcia białej rasy’.

Nie-europeizacja Ameryki to pokrzepiająca wiadomość o prawie transcendentnej jakości. – Ben Wattenberg, żydowski autor i dziennikarz

PRAWDZIWY CYTAT NIEMIECKO-ŻYDOWSKIEGO POLITYKA

Ujawnienie ludobójstwa

„Celem Narodowej Partii Demokratycznej (NPD) w Niemczech jest ochrona istnienia biologicznego narodu niemieckiego, ten cel jest rasistowski, naziści są zacofani. Jeśli narod niemiecki przetrwa, to doprowadzi tylko do większego faszyzmu i rasizmu. Dlatego celem jaki mamy, SPD, CDU i wszystkie inne demokratyczne partie w Niemczech jest UNICESTWIENIE narodu niemieckiego za każdą cenę i każdym sposobem. Naród niemiecki MUSI zostać zniszczony” – Stefanie Drese, niemiecka socjaldemokratka.

Historycznie, Żydzi zawsze kwitli w krajach i imperiach o wielokulturowym, pluralistycznym i tolerancyjnym środowisku, zaś wypadali źle w silnych społeczeństwach etnicznych lub nacjonalistycznych. Europejscy Żydzi zawsze byli symbolicznym obcym lub „innym”.

Dlatego też, z definicji, społeczeństwo, w którym obcy jest mile widziany jest dobre dla Żydów, choć oni nie zawsze doceniali ten związek.

Przyszłość europejskich Żydów zależy od naszej zdolności kształtowania wielokulturowego, pluralistycznego i różnorodnego społeczeństwa. – Göran Rosenberg, żydowski autor i dziennikarz.

„Uważam, że antysemityzm pojawia się dlatego, że do tej chwili Europa jeszcze nie nauczyła się wielokulturowości. I uważam, że będziemy częścią ferworu tej transformacji, która musi nastąpić. Europa nie będzie monolitycznym społeczeństwem jakim była w ubiegłym stuleciu. W centrum tego będą Żydzi. Dla Europy jest to do przeprowadzenia ogromna transformacja. Teraz wchodzi w tryb wielokulturowości i Żydzi będą odrzucani z powodu ich wiodącej w tym roli”. – Barbara Lerner Spectre, Szwecja, założycielka Paidea, European Jewish Fund w Szwecji.

Amerykańscy Żydzi opowiadają się za tolerancją kulturową z powodu ich przekonania – mocno zakorzenionego w historii, że Żydzi są bezpieczni tylko w społeczeństwie akceptującym szeroki zakres postaw i zachowań, jak również różnorodność grup religijnych i etnicznych. Jest to przekonanie, na przykład, nie akceptacji homoseksualizmu, która prowadzi zdecydowaną większość amerykańskich Żydów, do zatwierdzenia „praw gejów” i zajęcia liberalnego stanowiska w większości innych tak zwanych spraw społecznych. – Charles Silberman, żydowski pisarz i dziennikarz.

To jest w żydowskim interesie, to jest w interesie ludzkości, żeby biali doświadczyli ludobójstwa. Do kiedy białe dzieci nie będą palone żywcem, białe kobiety gwałcone, okaleczane i mordowane, i wszyscy biali mężczyźni których nie wymordowano nie będą patrzeć bezsilnie kiedy terroryzuje się ich ludzi, dopiero wtedy ludzkość będzie bardziej równa, gotowa dyskutować o przywilejach białych i rzekomym poczuciu niższości jakie mają mniejszości. – Ishmael Levitts.

Pewnego dnia w odległej przyszłości, osoby ciemnoskóre prawdopodobnie, i mówię to bez oceny, ‚wyhodują’ sobie drogę do władzy w Europie i Ameryce. Arabska populacja zwiększa się w krajach takich jak Francja i Holandia, i myślę, że wszyscy zobaczymy do czego doprowadzi ta sprawa meksykańska w Ameryce.

Taka jest prawda, ponieważ ciemnoskórzy p…ą się częściej, oni będą rządzić światem! A biali ludzie, dla własnego przetrwania, powinni stawać się mili dla nich już teraz! Mili! – Bill Maher, żydowski gospodarz programu TV, autor i komediant.

 

Zatrzymać ludobójstwo Białych

Biali w XX wieku: 30% na świecie.

Liczba Białych spadnie do 8% na świecie do 2060, jeśli będzie trwała wielorasowość.

AFRYKA DLA AFRYKAŃCZYKÓW, AZJA DLA AZJATÓW, MEKSYK DLA MEKSYKAŃCZYKÓW, PAŃSTWO IZRAEL DLA ŻYDÓW, BIAŁE KRAJE DLA WSZYSTKICH!

Anty-rasista to wyraz-kod dla anty-Białego

Źródło: http://www.darkmoon.me/2015/quotations-in-support-of-white-genocide/

Tłum. Ola Gordon

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/