[dyskusja] Krucjaty dla sił Ciemności

Andrzej Szubert: Jacek,  Lubię Ciebie, jesteś fajny chłop. Ale dalszej dyskusji nie będzie. Zwłaszcza o atlantydach i reptylianach…

Jacek: Andrzej! Już się zastanawiałem czy i Ty chcesz robić krucjaty ? A to, że judaizm, chrześcijaństwo i islam mają na rękach krew niewinnych obaj dobrze wiemy ! Szkoda, że tak się stało ? Stało się za podszeptem sił Ciemności !

Teraz trzeba Ich uświadamiać, że to siły Ciemności zawsze kierują poczynaniami tych przekonanych o jedynej słusznej wierze – bo takowej nie ma i nie będzie – bo każda wiara jaka by nie była skażona jest w mniejszym lub większym stopniu fałszem i ciemnością lub bajką i mitem.

Jedyne co jest tak na prawdę Prawdziwe to fakt, że WSZYSCY – całe Stworzenie – jesteśmy ucieleśnieniem Pełni Światłości i Miłości czyli Boga = Absolutu. Wiem co powiesz, że Słowianie to już wiedzieli – i to jest prawda, wiedzieli !

Teraz już czas aby cały Świat zaczął się o tym na powrót dowiadywać – i chłonął tę PRAWDĘ w siebie – i tą Prawdą żył ! A będzie dobrze !

A co do Reptylian ? – nie bredzę – byłem przez tych kolesi porwany i wiele wycierpiałem ! Weź sobie jakiś urlop i wypocznij na łonie Natury i wyluzuj. Pozdrawiam.

Andrzej Szubert: Jacku – o jakich “siłach ciemności” piszesz. Są nimi elity żydowskie (żydobanksterzy, syjoniści i judaistyczni rasiści), żydochrześcijańskie (m.in. Watykan) i fundamentaliści wszystkich religii abrahamowych (judaizmu, krystowierstwa i islamu). To są siły ciemności trzymające ludzi w ogłupieniu i ciemnocie!
Nie zamierzam wycinać w pień nikogo. To jest specjalność żydowska i żydo-chrześcijańska.
Poczytaj sobie o czystkach etnicznych w żydo-biblii: https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/

Przypomnij sobie ludobójstwa chrześcijańskie dokonane na Indianach, Aborygenach, Prusach, Słowianach, Jaćwingach, katarach, husytach czy hugenotach. I na prawosławnych Serbach przez ultrakatolickich ustaszy podczas ostatniej wojny. I w Rwandzie, gdzie katolicy i protestanci rżnęli się nawzajem a kler zapędzał owieczki do rzezi. http://kkpp.blox.pl/2014/06/Ksieza-zabijali-i-gwalcili-Rwanda-20-lat-temu.html

Przypomnij sobie te starsze ludobójstwa krystowierców – rzeź Jerozolimy, Bezeries czy Magdeburga – pod hasłami miłości bliźniego…
Mnie wystarczy, aby ilość ludzi wyrwanych z amoku i ogłupienia żydowskimi bredniami “objawionymi” osiągnęła masę krytyczną. I wtedy te żydowskie oszustwa same stoczą się na margines. I tylko o to mi chodzi.
I skończ bajki z Atlantydami. Przypominasz tych co bredzą o reptylianach.
Stójmy nogami na Ziemi. Mity i legendy zostawmy na boku.

Jacek: Andrzej Szubert [Opolczyk]! Z nienawiścią atakujesz Żydów i Chrześcijaństwo nie uświadamiając sobie, że siłom Ciemności o to właśnie chodzi – byś żył w takim paranoicznym stanie ‘uniesienia’ i nienawiści, a raczej amoku. Nie wytniesz w pień Żydów i Chrześcijan – nie ma takiej opcji. Owszem przypominać trzeba, że Żydzi i Polacy to dawni Atlantydzi. Nie licząc opozycji i niezaangażowanych reszta Atlantów się zdegenerowała i doprowadziła najpierw do totalnego niewolnictwa, a potem do samozagłady nie tylko siebie ale i cały Świat. Ta Ciemność na Ziemi trwała ok. 5 tysięcy lat – od 17 tys. do 12 tys. lat temu. Za sznurki tego upadku Ludzkości pociągały potężne siły Ciemności – złe duchy z Lucyferem-Szatanem na czele oraz źli Kosmici z Imperium Oriona – okupanci tej planety od 309 tys. lat. Siły te są potężne ponieważ już 7 razy Ludzkość do zagłady – samozagłady doprowadziły. I teraz chciałyby to powtórzyć !!! Trzeba więc wielkiej mądrości – i sojuszników – żeby się im nie dać powtórnie wyrolować !!!? Odpuść więc trochę swych złych emocji – odsapnij, weź głęboki oddech i spokojnie pomyśl.

Historię pamiętać trzeba lecz budować trzeba nową i lepszą przyszłość już dziś – bo co zrobimy dobrego dziś jutro zbierzemy tego dobre owoce. I jako optymista wierzę, że się nam to uda ponieważ na Ziemi liczni się już przebudzili, a budzić będzie się nas coraz więcej. Program obfitości NESARA w USA, ruch Michael’a Tellingera UBUNTU w RPA [który chce społeczeństwa bez pieniędzy !?], propozycje urządzeń darmowej energii płynące z Indii i od Fundacja Keshe Irańczyka, który uważa się za Mesjasza to przykłady tego, że zmiany na lepsze idą. I słusznie bo wielu Mesjaszy, Proroków, Świętych, Nauczycieli, … przebudzi się w naszych czasach. Osobiście po mistycznym przejściu Otchłani [7-my wymiar negatywny], Pełni Miłości – nowe niebo [7-my wymiar pozytywny] oraz Światłości Miłości – stare niebo [6-ty wymiar pozytywny] oraz Piekła-Ciemności [6-ty wymiar negatywny], skąd wyrwałem wiele Dusz sam też uważam się za Mesjasza. Moje poprzednie inkarnacje to Henoch, Mojżesz i Józef. My żyjemy w 3-cim wymiarze ciężkiej materii. Jest i 4-ty wymiar materii bliższej światłu oraz wymiar 5-ty tzw Astral albo Czyściec.

Faktycznie osaczają nas coraz bardziej bo Ojczyznę nam już prawie dokumentnie rozgrabiono. Iluminacji i Syjoniści twórcy NWO chcą powrotu takiego niewolnictwa jakie było w czasie upadku Atlantydy. I do tego konsekwentnie dążą. Czy obecne władze tworzące się w Polsce się im poddadzą czy będą z nimi walczyć ? – pożyjemy, zobaczymy ?!

Tak więc teraz nie czas na kłótnie – ale czas na jednoczenie się !!! Jeśli chcemy przetrwać ?!

Pozdrawiam

Jacek – Mieczysław Jacek Skiba

PS Przy okazji zapraszam do ściągania pliku projektu książki z Chomika http://chomikuj.pl/mjacek2013/Dokumenty [aktualną wersję załączam zawsze na chomiku] oraz do odwiedzenia na fb grupy Walka Światłości z Ciemnością na Końcu Czasów. Książka jest dopiero poddawana redakcji przez profesjonalne wydawnictwo – ale schemat i treść książki już zamieszczam. Po zalogowaniu się do chomika można pobierać do 50MB na tydzień za darmo. www.przeslanie.com
Andrzej Szubert:  Krzysztof Kornatowicz ma rację.  Od dawna już obserwuję taktykę okupanta polegającą na odwracaniu pierdołami uwagi polactfa (nie mylić z Polakami)  od spraw ważnych i fundamentalnych. Najłatwiej udaje się to robić z katolactfem non stop zapędzanym na barykady , “obrony wiary”, “świętego kościoła katolickiego”, “krzyża”, “wartości chrześcijańskich” i innych żydogennych pierdół.
Tekst Makowa to prymitywna katodebilna fałszywka. Zgodnie z katolacką wykładnią historii kk stoi na straży ładu moralnego, a wstrętne żydy chcą go zniszczyć. To, że katolicyzm sam jest żydowski, żydogenny, z żydowską zbrodniczą biblią, żydami jewangelistami, żydowskim plugawym “bogiem” Jahwe, żydowskim “mesjaszem”, żydówką Miriam/Maryją, żydami apostołami – to im wcale nie przeszkadza. I że to wszystko jest wyssane z brudnego żydowskiego palucha też im nie przeszkadza.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/29/biblia-ksiega-zbrodni-2/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/
I że przez długie wieki kk był zbrodniczą totalitarną instytucją z zapędami globalistycznymi i że ma łapska ubabrane we krwi po pachy też katodebilom nie przeszkadza.
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/10/20/wartosci-poganskie-i-wartosci-chrzescijanskie/
I że przez wieki papieski Rzym był jednym wielkim burdelem, a zyski z nierządu zasilały papieską kasę też im nie przeszkadza. https://slowianin.wordpress.com/2012/07/20/kurewski-kosciol/
I to że robi z katodebili duchowych żydów też im nie przeszkadza.
Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)” http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html
Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)” http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym
Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.” http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html
I to że dla gorliwych katolików Polska jest nieważna – liczy się dla nich tylko ich watykański odprysk jahwizmu też im nie przeszkadza.
“…przyjmując za właściwe stanowisko, iż najpierw jesteśmy katolikami, a później Polakami, gdyż naszą pierwszą ojczyzną jest Kościół katolicki.” http://www.legitymizm.org/list-otwarty-do-piotra-skwiecinskiego Redakcja katodebilnych monarchistów w Od Redakcji pod jednym z tekstów.
„Jako katolik rzymski Polskę mogę poświęcić, bowiem narodowość jest kwestią incydentalną, ale na rozrzedzenie katolicyzmu rzymskiego mojej zgody być nie może.”  Adam Wielomski (proffessorek siedlecki, współpracownik „Najwyższego Czasu” i — o zgrozo — „Myśli Polskiej”
http://blotne-abecadlo.blogspot.de/2014/10/polak-czyli-katolik.html

Od dawna obserwuję stronę PRP. Nazywają się “patriotycznym ruchem Polski”. Ale bardziej im na sercu leży żydogenny, kosmopolityczny watykański odprysk jahwizmu w wersji dla nieobrzezanych niż sprawy Polski. Tacy to oni są patryjoci – z obrzezanymi rozumkami.
Po jaką cholerę publikują ten żydo-katolicki bełkot? Będę szczęśliwy gdy watykańska sekta zniknie z powierzchni Ziemi. Z innymi żydowskimi “wynalazkami” – judaizmem, islamem, żydo-globalizmem, żydo-kapitalizmem i polityczną poprawnością. Od żydowskich wymysłów należy uwolnić świat – także od odmóżdżającego żydogennego krystowierstwa/chrześcijaństwa. I naturalnie żydo-katolicyzmu. Wystarczająco długo już ludzi odmóżdża, ogłupia, pasożytuje na nich i zażydza i zżydza ich umysły żydowskimi bredniami “objawionymi”. Wymyślonymi przez żydowskich oszustów z ferajny Szawła/Pawła.

Katodebilom przypomnę co o nich i ich ukochanym żydo-katolicyzmie pisał biograf Rothschildów: Lecz nie zostawiliśmy was w spokoju. My wzięliśmy was w ręce i ściągnęliśmy z was piękna i wspaniała tkankę którą stworzyliście i zmieniliśmy cały kierunek waszej historii. Podbiliśmy was jak zadne z waszych imperiów nie było w stanie podporządkować sobie Afryki lub Azji. Zrobiliśmy to bez pocisków, bez krwi, bez wrzawy, bez jakiejkolwiek siły. Zrobiliśmy to wyłącznie dzięki potędze naszego ducha, idei i przy pomocy propagandy.

Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnemu. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędna częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest wasza Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest wasza Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak ze nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny.

Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami  w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z  tym czystym i sprawnym opanowaniem was!

Jak to uczyniliśmy? Nieomal przez przypadek. Prawie dwa tysiące lat temu daleko w Palestynie nasza religia zaczęła popadać w rozkład i materializm. Handlarze zawładnęli Świątynią. Zdegenerowani, samolubni kapłani skorumpowali naszych ludzi i obrastali w majątek. Potem wyłonił się młody patriota-idealista, który obiegał teren nawołując do odnowienia wiary. Nie miał on zamiaru ustanowienia nowego kościoła. Tak jak inni prorocy przed nim, jedynym jego celem było oczyścić i  rewitalizować starą wiarę. Zaatakował kapłanów i wyrzucił handlarzy z świątyni. To spowodowało konflikt z panującymi stosunkami i jego filarami, które podtrzymywały ten stan. Władze rzymskie, które okupowały państwo, obawiając się rewolucyjnej agitacji jako politycznej akcji zamierzającej do pozbycia się ich, zaaresztowały go, przeprowadziły sąd i skazały go na śmierć przez ukrzyżowanie, co było normalna forma egzekucji w tych czasach.  Zwolennicy Jezusa z Nazaretu, głównie niewolnicy i biedni robotnicy w swoim smutku i zawiedzeniu, odwrócili się od świata i stworzyli braterstwo biernych pacyfistów. Dzielili pamięć swojego ukrzyżowanego lidera i żyjąc w komunie. Byli oni po prostu nowa sekta w Judei, bez siły i przyszłości, nie pierwszą i nie ostatnią.

Dopiero po zniszczeniu Jerozolimy przez Rzymian ta nowa sekta stała się widoczna. Patriotyczny Żyd imieniem Paul lub Saul zrodził ideę powalenia rzymskich mocy przez zniszczenie dotychczasowych morale rzymskich żołnierzy przez doktrynę miłości i nie stawiania oporu, która to głosiła mała sekta żydowskich chrześcijan. Stał się on apostołem Gentiles ( Gentile – nie obraźliwa nazwa nie-Żydów w przeciwieństwie do „goim”. przyp.- ww.) który to dotychczas był jednym z najbardziej aktywnych i prześladowanym członkiem grupy. Wykonał swoja prace tak dobrze, ze w ciągu 4 wieków wielkie imperium, które podporządkowało sobie Palestynę razem z połową świata, stało się ruiną i prawo które wyszło z Syjonu stało się oficjalną religią Rzymu.
To był początek naszej dominacji w świecie,  tylko początek.(…)
Koniec  jest jeszcze bardzo daleko. W dalszym ciągu panujemy nad wami. (…)

https://opolczykpl.wordpress.com/2012/05/10/chrzescijanstwo-widziane-oczami-biografa-rothschildow/

Tylko kompletny idiota może chcieć być ochoczym agentem żydowskiej anty-kultury, jej kolporterem, komiwojażerem i wyznawcą.
Wynoście się katodebile nad Jordan. Tam jest wasza żydowska “ziemia święta”. Przestańcie Polskę zżydzac i zażydzać waszymi nadjordańskimi gusłami i idolami.
Paszli won! Patryjoci żydowskiej antykultury!

PS  Jeszcze słówko o katodebilizmie i do czego prowadzi. Podrzucono mi link o tym, jak katodebile obgryzają korę starej lipy podczas pielgrzymek:  Nie obyło się bez metalowego płotu. Aby uchronić przed katolickimi pielgrzymami 520-letnie drzewo we wsi Cielętniki, trzeba było posunąć się do takich środków. Pątnicy gryźli je, by zwalczyć ból zębów. Wszystko dlatego, że obok można znaleźć tablicę św. Apolonii, która jest uznawana za patronkę stomatologów. To właśnie do niej modlili się pielgrzymi, by później podgryzać korę. http://pikio.pl/520-letnie-drzewo-zagrozone-bo-katoliccy-pielgrzymi-je-gryza-otoczono-plotem/
Wcześniej jeszcze smarowano pień lipy smołą, ale i to gryzących pielgrzymów widać nie powstrzymało
“Pielgrzymom udaje się sprawnie obchodzić zabezpieczenia, choć jeszcze niedawno pień lipy smarowano smołą.”
Gdy pokazałem ten artykuł żonie, w pierwszej chwili nie chciała w to obgryzanie lipy przez katolactfo wierzyć. Pewnie ktoś to wymyślił aby ośmieszyć katolików – orzekła. Po prostu nie przypuszczała, ża katolactwo może być aż tak bezdennie durne. Taka zresztą jest ona zazwyczaj – ostrożna i niczego nie biorąca na wiarę. Ale gdy na katolickiej stronie znalazła potwierdzenie tej informacji, zrozumiała że to prawda:
Warto jeszcze wspomnieć o innej ciekawostce związanej z tym drzewem. Tuż obok, zaledwie kilka metrów od pnia lipy, na ścianie świątyni znajduje się obraz przedstawiający św. Apolonię, patronkę od bólu zębów. Przypuszczalnie z tego powodu wśród pątników ciągnących licznie do oddalonego o ok. 40 km klasztoru na Jasnej Górze zrodziło się przekonanie, że kora tego drzewa działa uśmierzająco, a nawet zapobiegawczo na ból zębów. Stąd też nieszczęsne drzewo było przez nich… obgryzane.
http://www.niedziela.pl/artykul/87294/nd/Lipa-z-parafii-w-Cieletnikach
Oto do czego prowadzi wiara w żydogenne gusła.
Wypędzić ten odmóżdżny motłoch nad Jordan. Niech Polsce wstydu nie przynosi. Tam jego miejsce.

Otylia Zigman: To przestepstwo podatkowe,wobec najubozszych,to mala kropla w oceanie kryminalno-mafijnych przestepstw niszczacych zycie Narodu Polsko-slowianskiego przez zydow-chazarskich, Panie Kornatowicz

Cel tego podstepnego i nielegalnego dzialania to wymordowanie Polakow!!!>>>IZRAEL
w MIEJSCE NARODU POLSKIEGO<<<KONTYNUACJA!
On Thursday, October 29, 2015 9:15 AM, E. Makowiecka <elamak2008@gmail.com> wrote:

Wyraźnie jest napisane, że te słowa są skierowane do pana, panie Krzysztofie. Nie chcę pisać, że nie potrafi pan czytać i analizować co  uczynił pan wcześniej w stosunku do p. Zbyszka.
Elżbieta Z.

Krzysztof Kornatowicz
e-mail kornatk@gmail.com
Przecież to nie do mnie

On 10/29/2015 08:17 AM, E. Makowiecka wrote:
Panie Krzysztofie,
Skąd w Panu tyle złości i nienawiści. Dlaczego tyle okrucieństwa w panu i tych pańskich słowach do inteligentnego, rdzennego Polaka zdrowo myślącego. Jak można napisać: “Widzę , że nauczył się Pan czytać, teraz pora , aby nauczyć się czytać ze zrozumieniem tekstu”. Pański tekst nijak się ma do poruszanego tematu. Może pan go zamieścić jako temat oddzielny bo tutaj pełni rolę tematu zastępczego.  Proszę nie obrażać nas Polaków. Goście muszą się dostosować do wymogów gospodarza i to pan musi zrozumieć czy to się panu podoba czy nie. Elżbieta Z.
Krzysztof Kornatowicz

e-mail kornatk@gmail.com
502-42-13-32
W dniu 29 października 2015 11:41 użytkownik Zbigniew Wesolowski <z.wesolowski@ymail.com> napisał:
Drogi Panie Kornatowicz; prosi Pan o cyt. „”…Proszę wykluczyć moje dane teleadresowe z bełkotu ! „ Wielka szkoda że nie chce Pan zrozumieć naprawdę istoty człowieczeństwa. Nie można negować korzeni naszej Słowiańskiej – Polskiej cywilizacji, bowiem rozwój człowieka bez wiedzy o jego pochodzeniu – bez korzeni nie jest możliwy. Takie pojmowanie rzeczywistości Polskiej prowadzi do patologii człowieka i narodu; przykładem jest Platforma Obywatelska i poprzednie rządy od 1989 roku.
Nie mniej spełnimy Pana prośbę i po zasięgnięciu opinii zespołu osobowego (59 osób + Patrioci Polscy [fb] ) do którego Pan skierował komentarz usuniemy wszelkie teleadresowe.
Serdecznie pozdrawiam,
Zbigniew A. Wesołowski,
Przewodniczący;
Światowy Ruch Polaków (organizacja pozarządowa w budowie)

 

Address to the post correspondence:

Zbigniew A. Wesolowski, M.Sc.
41A/30 Pocztowa Str., 70-356 Szczecin, Poland, PL
phone mobil.: (+48) 721-900-471
skype ID: luxpol2010
===========================================
International Forum Polish Businessmen; (w trakcie zmiany adresu siedziby)
114 Rue de Bridel, L-7217 Bereldange, Luxembourg, LU

e-mail: ari.general@ymail.com

skype ID: vestonskype

 

Otylia Zigman: PRZECIEZ  TO POBIERANIE PODATKOW OD NAJBIEDNIEJSZEJ

KLASY SPOLECZNEJ JEST JEDNA 1000 WZIETA z PRZESTEPST
DOKONANYCH WOBEC ZNIEWOLONYCH  POLAKOW!!! TO NIE
JEST TYLKO TA JEDYNA ZBRODNIA! O! NIE! SA O WIELE CIEZ-
SZE GATUNKOWO ZBRODNIE DOKONYWANE PRZEZ ZYDOW
CHAZARSKICH w POLSCE LICZAC TYLKO OD 26-sciu LAT!!!!
Od: Krzysztof K <kornatk@gmail.com>
Do: Patrioci Polscy <patriocipolscy@gmail.com>
Temat: Re: Katolicy ujawniają masoński żydowski spisek w 1936 r. | PRP

Kolejny bełkot , którym miesza się ogłupiałemu społeczeństwu w głowach !

Proszę zaspokoić moją ciekawość i odpowiedzieć dlaczego tymi oddalonymi od Polskiej dzisiejszej rzeczywistości zawraca się nam głowę ?

Właśnie teraz , w tej chwili , w Polsce wybuchł największy skandal , który zrewolucjonizuje polską gospodarkę , finanse obywateli i wymusi na politykach poszerzenie wolności obywatelskiej . Jesteśmy w jego pierwotnym stadium . Mam na myśli upublicznienie informacji związanych z pobieraniem podatków od osób znacznie poniżej progu egzystencji i orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego o niezgodności tych zbrodniczych praktyk z Konstytucją Polski . Oczywiście należy w tym miejscu oskarżyć zarówno Trybunał Konstytucyjny , jak i Rzecznika Praw Obywatelskich , ze tolerowali tę zbrodnię tyle lat , ale to pominę .

Ten wyrok TK najdalej w ciągu miesiąca musi doprowadzić i  doprowadzi do rewolucji finansowej państwa ,której wielokierunkowe skutki wstrząsną naszą polską rzeczywistością , czego nie zdawali sobie ci , którzy na pohybel nowemu rządowi z PiS otworzyli to wieko beczki ( właściwe słowo z mitologii ) Pandory
I TO JEST NAJWAŻNIEJSZA DLA POLAKÓW INFORMACJA NA DZIŚ I NA NAJBLIŻSZY MIESIĄC !!!

Dlaczego zatem zawracacie nam doopę wiadomymi dla nas bełkotami , a nie interesujecie się polskim podwórkiem , w którym zaczęły się wiekopomne przemiany ?! Może wasza inteligencja polityczna umiejscowiona jest w innym obszarze geograficznym , niż nasza ? Proszę mnie tragediami calego współczesnego świata nie zajmować , bo tu na miejscu mamy dostatecznie wiele powaznych problemów do natychmiastowego uporządkowania ! W Polsce w wyniku mafijnych rządów band POlitycznych każdego roku popełnianych jest kilka tysięcy samobójstw tylko z przyczyn ekonomicznych ( oficjalnie dostępne dane policyjne ) !!! Do tych tysięcy ofiar zbrodni politycznych doliczyć trzeba setki tysięcy ofiar systemu zła , ofiar które żyją w permanentnej depresji ekonomicznej , postradały z przyczyn ekonomicznych zmysły , umarli zaszczuci przez zarozumiałe państwo na wylewy , zawały lub ze zgryzoty . Zostali zamordowani w wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy specjalistów , niezaspokojeni medycznie. Z powodów ekonomicznych setkom tysięcy Polaków rozbiły się szczęśliwe małżeństwa . Dzieci nie otrzymują należytego wychowania , bo rodzice wyjechali za chlebem na zagraniczną poniewierkę itd , itp !

I to są interesujące nas poważne sprawy , a nie trzecioplanowe bełkoty o Żydach i ich działalności ! Proszę wykluczyć moje dane teleadresowe z bełkotu !

Krzysztof Kornatowicz

e-mail kornatk@gmail.com
502-42-13-32

W dniu 29 października 2015 02:31 użytkownik Patrioci Polscy <patriocipolscy@gmail.com> napisał:

Katolicy ujawniają masoński żydowski spisek w 1936 r. | PRP
http://www.wicipolskie.org/?p=14096

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/