Sir Julian Rose: Kryzys imigracyjny – co stoi za tym zjawiskiem?

 • Julian jeszcze nie wie, co to ISIS https://piotrbein.net/2015/11/02/pl-mus-znac-zydlacki-spisek-pn-isis/
  kto reżyserował i dyrygował wojnami w Afryce i na Bliskim Wsch., albo że jewrounia, element globalnego komplexu waadzy pigmejskiej, dołożyła się do tychże wojen, co niby naprodukowały miglanców „same przez się”?

  Pigmeje planują mnogo celów na raz:
  – powiększanie W. Izraela,
  – postęp ku Jew World Order,
  – wzajemne wybijanie się gojów — chrześcijańskich w wojnach z islamskimi, noworuskich w wojnie z ukraińskimi,
  – handel bronią i organami gojów rannych w żydo-wojnach,
  – lichwiarskie pożyczki na odbudowę zgliszczy po wojnach,
  – generowanie milionów uchodźców do wysyłania do USA i Europy Zach. celem niszczenia Cywilizacji Białych

  Żydłackie centra planowania wojen, rewolucji itp. destabilizacji od lat stosują matematyczne symulacje zachowań społecznych w rozmaitych środowiskach, w tym w świecie islamu. Tak wykorzystali np. niezadowoloną masę młodych do Wiosny Arabskiej. Od tego 1 krok do zorganizowanej, spiskowej inwazji miglanców:

  – rozpuścić poprzez pejsbóki (wykorzystane w Wiośnie Arabskiej) wici o mamonie za nieróbstwo w Niemczech i Szwecji

  – obozy „uchodźcow” w żydo-Turcji i okolicach, otwarte dla wypasionych byków z najlepszymi komórkami, w markowym odzieniu… z Afganistanu, Iraku, Pakistanu… (jak na lekarstwo z Syrii, bo walczą za ojczyznę, a jak nie walczą, to ss…yny)

  – otwarta droga dla Afryki przez Libię (m.in. po to zgładzili Kadafiego), chroniona przez żydoISIS i marynarki NATO na M. Śródziemnym

  – „kieszonkowe” 10 tys. euro na fałszywy paszport i podróż

  – zapewnienie miglancom infrastruktury przewozowej i wsporczej

  – usłużne dziwki pigmejskie jak Merkel i Kopaczka

  – nacisk żydłacki poprzez struktury jewrounii na biurokurwy do przyjmowania z otwartymi ramionami

  – finansowanie lewaków w orędowaniu za przyjmowaniem miglanców…

  Julian podejrzewa spisek z inwazją miglanców :) )))

  Zamiast wchłaniać miliony miglanców — nieroby, drenaż budżetu, zarzewie niepokojów, destabilizacji i upadku cywilizacji zachodniej — Europie wyszłoby taniej, finansowo i w kosztach społecznych,
  1. dać na obozy dla uchodźców (ale nie miglanców!!!) na Bliskim Wsch. w strefach żydo-wojen (powinno być wymagane od każdego państwa popierającego wojnę)
  2. przeznaczyć ułamek środków wymaganych dla miglanców-nierobów żyjących za 2 tys. euro/mies. + zasiłki na dzieciory, na odbudowę zniszczeń, by uchodźcy mogli wracać do domu. Jeden miesiąc nalotów Rosji w Syrii pozwolił 800 tys. Syryjczykóm wracać do domu!

  W braku podobnej polityki widać, że inwazja jest spiskiem: żydo-wojny na koszt gojów, miglance z tych wojen też na ich koszt i zgubę.

  Przy takiej zdolnościrozpoznawania problemów, niedziwota, że Rose z ICPPC niezdołali nic zrobić przeciw GMOnsanto w Polin (ukłony dla Watykanki LOL). Obok Portugalii, Polin jest w jewrounii przyczółkiem paszowo-uprawnym „wycofanego” GMOnsanto. Hańba dla Polaków! Tak to Europę zaleje GMO ze wschodu (Polin) i zachodu (Portugalia) przez samorozsiewanie się roślin GMO.

  Od lat próbowałem wytłumaczyć Julianowi i Jadwidze, że walczą nie z „korporacjami” i GMO tylko z żydłactwem…. jak groch o ścianę.
  Zdanie sobie sprawy z tej różnicy zupełnie zmienia strategię walki.
  Julian nadal potulny… Jak mają brać przykład rzesze Polaków, gdy tacy jak on, pretendujący do edukacji jeśli nie patriotycznego wpływu na naród, nadal przestraszeni?

Kula 2 listopada 2015 at 23:54 Zwykli obywatele swiata krajow.Musza wziac sprawy w swoje rece.Ale kto to zrobi w POLSCE jak wszyscy sa zadzumieni Pogonia za dostatkiem mamona konsumcja.I uluda bogactwa. No kto to zrobi w POLSCE.Mlodzi ludzie uciekaja z swojego kraju Jak ;;;szczury z tonacego okretu.Co najgorsze co w tym jest.To nikt niema pomyslu jak wyjsc z tego blednego kola.Wszyscy sa poprawni politycznie/.Takie frajerki zachipnotyzowane pacyfizmem ,wieczna dobrocia miloscia I wiecznym przebaczaniem.Tak nam wybili mysl o obronie swojej Zyjemy na kolanach I jeszcze wiecznie wszystkim przebaczamy.Z idiocialo nam spoleczenstwo Polskie.Byle robota byla micha zarcia pelna lodowka zarcia :browar wodeczka I dzieweczka.Ot kredo dzisiejszego mlodego czlowieka.No I BMWiCA Stara to stara ale BMWica.I wez z takim czyms zrob cos wielkiego.Nic sie nie stanie. Zachipuja wszystkich jak baranow. Concentracjon Eurolager.

……………………….

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/