[dyskusja] Amerykanie finansują migracje do Europy

Otylia Zigman: Ja tutaj zajme glos. Znam ze skypu Ezbiete Chlebowska, przez 1.5 roku tlumacze im w ten sposob, ten sam temat a ona tego zapamietac nie moze. Kiedys Henryk podpowiedzial mi ze Elzbieta i Kamilia (stale bywal. na skypie) bardzo czesto popijaja. To w tym jest problem, że osoba po studiach prawni czych w wieku nieco po 50-tce ma problem z zakodowaniem prawdziwej wiedzy. Od poczatku byla walka o Pis, potem polski kosciol, dlugo to trwa zanim cos zrozumie. I tak to, z niektorymi Rodakami…

PB: Wciskanie miglanców nie ogranicza się do jewropy. Amerykanom wciskają Meksykan, Kanadyjczykom — Chińczyków. Chodzi o destabilizację społeczeństw, by ogarnąć je jeszcze większym zamordyzmem ku Jew World Order.

Andrzej Szubert: Pani Elu (Elżbieta Chlebowska), Z niektórymi Pani stwierdzeniami mam duże problemy:

1. Postępowanie Obamy (także wobec Europy) nie ma nic wspólnego z jego pochodzeniem. Jest marionetką żydo-banksterów i wykonuje polecenia przełożonych – jak jego poprzednicy. Destabilizację Bliskiego Wschodu na masową skalę zaczął bandyta Bush (Afganistan, Irak). Obama jedynie kontynuuje jego “dzieło”. Ostatnim prezydentem USraela był JFK. Ale przez to właśnie że był prezydentem a nie prezydętem, został zamordowany. Po nim byli już tylko prezydęci – rezydenci Białego Domu wykonujący polecenia płynące z Wall Street.

2. Obama nie odgrywa się na Europejczykach. Ma inne zadania.
Na marginesie – politykę USraela i jewrounii wyznaczają żydo-banksterzy. Grupa Bilderberga decyduje o tym co się dzieje w USraelu i w jewrounii. Istnieją jednak pomiędzy tymi dwoma banksterskimi tworami istotne różnice. W USraelu, bandyckim państwie utworzonym w całości na ziemiach zagrabionych Indianom przeprowadzono eksperyment stworzenia sztucznego “narodu”. Początkowo była to tylko zbieranina białych przybłędów/grabieżców/kolonizatorów z Europy. Z nich zaczęto tworzyć sztuczny “naród”. Później doszli do tego byli niewolnicy i imigranci z całego świata. I tak powstał “naród amerykański” – zbieranina ludzi wszystkich ras i kolorów skóry, z wielu państw ze wszystkich kontynentów reprezentujących wiele różnych kultur. Dano im wszystkim jedną wspólną antykulturę, szmatę w paski i gwiazdki, hymn i wmówiono im, że są najwspanialszym narodem. I niestety zbyt wielu USraelitów w to uwierzyło. I dlatego uważają, że mają prawo napadać na inne kraje i je “demokratyzować” i “amerykanizować”. Jewrounia jest inna – ciągle silne są w niej tendencje odśrodkowe i narodowe. Coraz więcej mieszkańców ma dość jewrounii i nie identyfikują się z nią jak USraelici z ich bandyckim banksterskim folwarkiem – USraelem. Mieszkańców jewrounii znacznie bardziej trzeba przekonywać do udziału w bandyckich żydo-banksterskich wojnach.

3. Polityka globalizmu sprawdziła się, choć nie z korzyścią dla nas. Jej celem było doprowadzenie do chaosu, biedy, bankructw całych państw i przejęcia przez elitę żydowskiej finasjery na prywatną własność wszystkiego co ma jakąkolwiek materialną wartość – co właśnie jest realizowane. Zło nie spotkało głównie Polski. Grecja, Irlandia, Portugalia, Hiszpania, Włochy – sami bankruci. Także Niemcy mający 8 bilionów euro długu są de facto bankrutem – tyle że o tym jeszcze się nie mówi.

4. W Niemczech od 25 lat trwa zmasowana prywatyzacja – obecnie prywatyzowane są woda pitna, lasy i komunikacja miejska. Najwięcej w Niemczech grabi klan Rothschildów.

5. Oglądałem uchodźców mieszkających “u mnie” w Pforzheimie, w budynkach po zamkniętym szpitalu. Kobiet jest tyle samo co mężczyzn, jest dużo dzieci, są i ludzie starsi. Nie wiem kto wymyśla owe historie o samych młodych mężczyznach.

6. Jeśli dojdzie w jewrounii do zamachów terrorystycznych/walk, to nie ze strony uchodźców a ze strony wmieszanych pomiędzy nich agentów CIA i Mosadu.

7. Merkel, jeśli nawet wyznawała komunizm, odrzuciła go gdy wstępowała do CDU. Obecnie wyznaje żydo-kapitalizm chowu usraelskiego. Urealnia nie wspólnotowość narodów w wersji komunistycznej a żydo-globalistycznej. Oni chcą jak Pani wie  jednego światowego państwa i jednego rządu. Jewrounia jest etapem przejściowym do tego finalnego “ideału”.

8. Na wybór prezydęta (a tym bardziej prezydenta) USraela nie mamy wpływu. Wygra kandydat jednej z dwóch głównych agenturalnych partii. To samo jest w jewrounii i w Polsce.

9. Polityka Merkel najczęściej jest przeciwieństwem polityki Hitlera. On chciał oczyścić Europę z Żydów, ona ich kocha i walczy z “antysemityzmem”. On chciał Europy dla “aryjskich” Niemiec, ona dla żydo-banksterów. On był rasistą i odmówił wręczenia złotego medalu olimpijskiego w Berlinie w 1936 Murzynowi – ona ściąga kolorowych do Niemiec (Adolf pewnie w grobie przewraca się jak to widzi).

10. “Hordy” Arabów Polską i jewrounią nie zawładną. Bo cała jewrounia jest prywatnym żydowskim folwarkiem. Arabów ściągają żydo-banksterzy do jewrounii po to, aby antyglobalistów i antyunujnych narodowców zapędzić na fałszywe barykady.

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/24/zadyma-mendialno-polityczna-w-zwiazku-z-masowa-imigracja-muzulmanska-na-tereny-jewrounii/

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/09/28/jeszcze-raz-o-imigrantach-i-o-ludzkiej-glupocie/

Wystarczy wymusić na marionetkach politycznych natychmiastowe zaprzestanie mieszania się jewrounii i USraela na Bliskim Wschodzie i powróci tam spokój. A wtedy i problem z uchodźcami skończy się.

11. Bandyckie NATO powołano po to, aby podbiło dla żydo-banksterów cały świat. A nie po to, aby “broniło” południową Europę. Zresztą – gdyby nie bandyckie wojny NATO w świecie islamu – nie byłoby uchodźców i “obrona” byłaby niepotrzebna.
Obawiam się, że zbyt emocjonalnie odbiera Pani obraz tego co się dzieje w jewrounii i na

Elzbieta Chlebowska: […] wiadomo, jak ten Obama wszedł na stołek Prezydenta USA, to było wiadome, ze ::1.ma niejasne miejsce urodzenia, czyli można domniemywać , ze nie jest uprawniony do Prezydentury wg prawa amerykańskiego, 2. Przodkowie Obamy byli Murzynami, którzy prawdopodobnie byli skolonizowani przez państwa europejskie: Francje, Wielka Brytanie, Belgie itp. 3. Psychologicznie – pokrzywdzonych przodków Obama ma zakodowane w pamięci  i będzie sie odgrywał na Europejczykach. Ja bylam przerażona tym, ze na tak wysokie stanowisko w USA wybrano takiego kandydata i spodziewalam sie juz, ze bedzie to niekorzystne dla calej Europy i Panstw Slowianskich, W koncu polityka globalizmu nie sprawdzila sie i samo zlo spotkalo, glownie Polske, gdzie pod dyktando Miedzynarodowego Funduszu Walutowego  – sprzedano caly majatek narodowy za ,,psie pieniadze,, hochsztaplerom krajowym i zagranicznym. Wiernym sluzacym MFW byl Lewandowski, ktory, pomimo, ze mial sprawe prokuratorska o przekret na Fabryce Tytoniu w Krakowie – zostal mianowany na stanowisko Miniistra Skarbu, a potem za sprzedaz majatku narodowego – na stanowisko wysokie w Unii Europejskiej.Obecna sytuacja w Europie i w Afryce jest juz pocztkiem III wojny swiatowej, Do Europy, glownie do Niemiec, przyjezdzaja mlodzi Arabowie, Afrykanczycy itp. widac, z filmow, ze sa przeszkoleni i domniemywam, ze maja informacje, gdzie zadolowana jest dla nich bron, by na rozkaz globalistow ruszyc do ataku. Narazie jest zalew uchodzcow, ktorzy ida lawina, jakby w wojskowym szyku.Na Merkel – Kanclerz Niemiec wpynelo juz 400 doniesien do Prokuratury , oskarzajacych Merkel o zdrade panstwa.Skargi te napisaly organizacje i partie niemieckie. Merkel to stara komunistka z NRD i ma zakodowane wspolnote narodow, co urealnia w Niemczech obecnie jako Kanclerz, sprzyjajac uchodzcom.Nadto zmuszajac panstwa Europy do przyjmowania uchodzcow. Aby zapobiec dalszym konfliktom w III wojnie swiatowej – w USA musza byc wybory  i nowy Prezydent, ktory wycofa sie z agresywnej polityki , dazacej do III wojny swiatowej. Takze zmiany na stanowiskach winny nastapic w panstwach europejskich,  we Francji, w Niemczech, Holandii i innych. W osobie Kanclerz Niemiec odzyla stara polityka Hitlera, ktora oparta byla na ideach socjalistyczno-narodowych, a takze agresji na inne panstwa pod plaszczykiem faszyzmu.Merkel stosuje inna taktyke -zawladniecia panstw slowianskich  i europejskich przez hordy wyszkolonych Arabow. NATO, gdzie niestety przewage liczebna zolnierzy ma USA ,jest i bedzie podporzadkowane Obamie. Dlatego tez nic NATO nie robi w obronie poludniowych wybrzezy Europy, gdzie uchodzcy swobodnie podplywaja na wojskowych okretach i pontonach. W tym stanie rzeczy obrona granic Europy od strony Poludnia staje sie koniecznoscia. Ale kto tego dokona i wyda nareszcie rozkaz, by nastapila ta obrona przez NATO?????Pozdrawiam Ela Ch.

From: Mark Eugen Von Motz
Sent: Thursday, September 10, 2015 4:02 AM
To: RZECZPOSPOLITA SŁOWIAŃSKA
Subject: [RZECZPOSPOLITA SŁOWIAŃSKA] http://narodowcy.net/europa-i-swiat/11353-amerykan...

Mark Eugen Von Motz , Kazimierz Janiak and 3 others posted in RZECZPOSPOLITA SŁOWIAŃSKA .       Mark Eugen Von Motz September 10 at 4:02am   http://narodowcy.net/europa-i-swiat/11353-amerykanie-finansuja-migracje-do-europy Amerykanie finansują migracje do Europy ! narodowcy.net Austriacka gazeta Direkt powołując się na swoje źródła w służbach, a dokładniej w austriackim minist…       Like     Comment     Share

Facebook

Mark Eugen Von Motz, Kazimierz Janiak and 3 others posted in RZECZPOSPOLITA SŁOWIAŃSKA.

Mark Eugen Von Motz
September 10 at 4:02am

http://narodowcy.net/europa-i-swiat/11353-amerykanie-finansuja-migracje-do-europy
Amerykanie finansują migracje do Europy ! narodowcy.net

Austriacka gazeta Direkt powołując się na swoje źródła w służbach, a dokładniej w austriackim minist…

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/