Prof. Majewska: Szczepienne samobójstwo narodów + Ważna ksiażka o szczepieniach + Decyzja sądu ws. nieszczepionych dzieci — zdrowy rozsądek zwyciężył

From: Maria Majewska
Date: November 1, 2015 5:46:35 PM PST (CA)
Subject: Szczepienne samobójstwo narodów

W załączonym linku świetne przemówienie Barbary Loe Fisher (byłej pielęgniarki, matki okaleczonego przez  szczepienia dziecka i aktywistki walczącej o bezpieczeństwo i dobrowolność szczepień) na wiecu zorganizowanym przed budynkiem CDC w Atlancie.  Uczestnicy wiecu żądali ukarania skorumpowanych urzędników CDC odpowiedzialnych za szczepienne zbrodnie przeciw dzieciom, obalenia totalitarnego  przymusu szczepień, który obowiązuje w kilku stanach, oraz zniesienia immunitetu dla karteli farmacji w zakresie okaleczeń poszczepiennych.  Skala tych okaleczeń u amerykańskich dzieci jest już tak wielka, że na naszych oczach zapada się całe społeczeństwo i kolapsują  praktycznie wszystkie instytucje stanowe i państwowe, bo brakuje normalnych, zdrowych ludzi do nauki i pracy.  Nigdy w historii ludzkości żaden naród nie dokonał takiego samozniszczenia dla zysków kartelu farmaceutycznych oligarchów. Polska niestety idzie tym samym samobójczym  śladem.
http://www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/October-2015/health-liberty-revolution-to-save-our-children.aspx

Dramatyczny spadek IQ u dzieci i młodzieży obserwowany  w ostatnich dekadach w wielu w krajach zachodnich bez wątpienia jest skutkiem masowego zatrucia dzieci toksycznymi szczepieniami już od pierwszych godzin/dni życia.   Na naszych oczach dokonuje się więc szybka antropogeniczna dewolucja człowieka stymulowana przez zdegenerowaną, kartelową pseudomedycynę.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2730791/Are-STUPID-Britons-people-IQ-decline.html

+++++++++++++++++++++++

From: Maria Majewska
Date: November 1, 2015 6:51:52 PM PST (CA)
Subject: Ważna ksiażka o szczepieniach

Wszystkim rodzicom polecam cenną książkę amerykańskiego pediatry dra  Eisensteina   “Szczepic czy nie”.  Mam nadzieje, ze  zawarte w niej informacje pomoga rodzicom w podjęciu decyzji dotyczących szczepień dzieci.

http://www.illuminatio.pl/ksiazki/szczepic-czy-nie/

Poniżej krótką przemowa senatora Paschala Mooney z Irlandii na temat szczepień przeciwko HPV:

Za tłumaczenia podziękujmy mamie aktywistce Magdzie  Gawronskiej.

++++++++++++++++++

From: Maria Majewska
Date: November 3, 2015 5:06:41 PM PST (CA)
Subject: zdrowy rozsądek zwyciezyl

Uznanie dla Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach.  Kilkoro rodziców z Częstochowy skarżyło mi się na terroryzm tamtejszego skorumpowanego sanepidu.  Być może  decyzja Sadu Wojewódzkiego ukróci te nielegalne procedury.

http://zdrowie.dziennik.pl/profilaktyka/artykuly/504337,nieszczepione-dzieci-moga-byc-przyjmowane-do-publicznego-przedszkola-i-zlobka-decyzja-sadu.html

Warto tez poczytać kolejny tekst dra Jaskowskiego.
http://wolnemedia.net/zdrowie/zdrowie-pacjentow-a-zdrowie-publiczne/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/