51 waprosow dlja poljackich rusofobow

Ambroży Mejer: Przesyłam, co świeżo otrzymałem wobec wyimaginowanych zorganizowanych zewsząd zarzutów do Rosji. Posyłam te refleksje dla rozsądnych, którzy kierują się samodzielnością myślenia w oparciu o realną rzeczowość naturalnego rozumu pozbawioną ślepej bez krzty nienawiści przyjmowanej od namiętnie w kraju nagłaśnianej do „bólu” propagandy zła. Jest to zarazem odpowiedź dla ludzi nie przejednanych, których rozum jest już dawno wyłączony w „praniu” politycznej propagandy panującego establishmentu PO – PiS. Dla „maluczkich” ciągle nabierających się, okaleczonych już brakiem własnego myślenia te stwierdzenia poniższych faktów są wyłącznie ruską agenturą sterowaną przez „bestię” Putina. Przykłady takich bez skrupułów postaw ludzkiej nienawiści – wypranych mózgów – podaję na końcu tekstu

*********************************
———- Wiadomość przekazana dalej ———-
Data: 5 października 2015 13:25
Temat: Dla rozjaśnienia zatruwanych nam umysłów i obrony rzeczywistości.
Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych. Jeżeli Ty również boisz się „Rusków”, uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie Zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
1.Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
2.Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj?
3.Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
4.Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
5.Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
6.Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
7.Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
8.Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
9.Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
17.Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
18.Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
19.Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
20.Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
22.Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
23.. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej?
31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”?
32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”?
33.. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
34.Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
47.Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
50.Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
51.Czy to Rosjanie nasyłają nam imigrantów z Afryki?
*********************************
From: A B
Sent: Tuesday, October 13, 2015 19:27 PM
To: A M
Subject: Re: Re: Dlaczego i po co oraz za co mamy nienawidzić Rosji
Proszę sobie dać spokój. Jest PAN ruskim sprzedawczykiem i nie mam ochoty na dyskusje z Panem. Bardzo ludźmi na usługach obcych Państw.
Takie osoby powinny stawać przed sądem za zdradę Ojczyzny. pamiętacie Banderę ( I słusznie) ale co z pamięcią o milionach Polaków zamordowanych przez Rosjan. ludzie Panu podobni stanowią margines społeczny w naszym kraju i zawsze tacy pozostała na całe szczęście.
Mam nadzieję że przyjdzie taki czas kiedy państwo polskie ( moje państwo nie pana) wezmie się za Pana.
Jeszcze raz podkreslam ,że pańska postawa zasluguje na najwyższe potępienie. Zeby bylo jasne sympatyzuję z Ameryką i jestem zwolennikiem UE i NATO, tak jak wiekszość moich rodaków. Za taka propagandę powinien Pan siedzieć mily Panie. Nie wolno zniekształcać historii.
———————————-
From: KT
Sent: Tuesday, February 17, 2015 00:31 AM
To: ‘Ambroży M.’
Subject: RE: Ukraina – co sie dzieje
Panie Ambroży!
Czy Pan jest agentem Putina? Przecież to, co pan przesyłał ludziom, to czysta putinowska propaganda. Czy pan jest Polakiem i zależy Panu na Polsce, w której nie wszytko jest tak, jak by się chciało, wiele nas denerwuje, ale wreszcie Rusek nie dusi nas za gardło. A może Pan woli być bity po mordzie przez Ruskich?
*********************************
Czy to ROSJANIE podwyższyli wiek emerytalny, nie podwyższając pensji i emerytur? Czy to Rosjanie przyjęli do Polskich szpitali rannych Ukraińców z Majdanu, gdy Polacy stoją w wielomiesięcznych kolejkach do lekarzy? Czy to Rosjanie maja kartę Polaka, i korzystając z niej studiują w Polsce ZA DARMO robiąc sobie fotki z banderowska flagą? Czy banki Polskie za bezcen kupili Rosjanie? Czy Polskie stocznie kazał zlikwidować Putin? Czy Stocznie Gdańską, Ursus, PZL Mielec, PHS… kupili Rosjanie? Czy rozbrajanie Polskiej armii jest z rozkazu Rosjan? Czy na wojnę łupieżczą w Iraku i Afganistanie wysłali nas Rosjanie? Czy za zalew hipermarketów i niszczenie Polskiego handlu też winni są Rosjanie?
A… CZY SOROS I BALCEROWICZ TO ROSJANIE?
Trzeba widzieć gdzie jest obecnie nasz wróg, a nie żyć zakłamaną historią, którą kreują w Polsce polskojęzyczni politycy między innymi z mniejszości banderowskiej (ukraińskiej) w Polsce jak Miron Sycz, czy Paweł Kowal, a w mediach Maria Stepan i Arleta Bojke w TVP.
Czy Rosjanie wyhodowali najgroźniejszych terrorystów (Islamskie państwo w Syrii), którzy obecnie zagrażają światu i Chrześcijaństwu?
Czy to Rosjanie zalewają Cię chłamem na kupno którego dają Ci kredyt bez szansy spłaty?
Czy to Rosjanie wykupili Polskie zakłady, by później je zamknąć (tzw. wrogie przejęcie)?
Czy to przez Rosjan 3 MILIONY Polaków uciekło z Polski za chlebem?
Czy to w rękach Rosjan są niemal wszystkie banki w Polsce?
Czy to Rosjanie odpowiadają za bezrobocie, biedę i beznadzieję w Polsce
Czy to przez Rosjan KILKASET tysięcy dzieci w Polsce głoduje?
Itp, itd… wnioski… dla ludzi potrafiących myśleć. Samodzielnie.
Widzisz Przyjacielu, jaki dziś świat jest skomplikowany dla jakiegokolwiek zrozumienia. Proste pytanie, a jaki jest chaos w głowie. Nie jedni Rodacy w kraju łapią się na tym nie wiedząc o co tu chodzi, zaczadzeni dominującą zewsząd jednego nurtu propagandą łamiąc sobie tym charakter i duszę swoją – a chodzi o prawdę.
Najwyższy czas wzmocnić się i przejrzeć realnie na rzeczywistość. Za fałszem jest tylko chaos, krzywda, oraz ludzka namiętność prowadząca do zbrodni.
Sursum Corda
Ściskam w przyjaźni dłoń i pozdrawiam
– Ambroży Mejer
P.S. Jaki jest stan naszej Ojczyzny Polski przed wyborami niech posłuży przykład o stanie naszego wojska, podstawowego atrybutu suwerenności, siły i sprawności państwa jakim stanowi armia – siła zbrojna, ramię do obrony naszego, każdego narodu. Fragment większej publikacji w załączeniu:
Stan naszej armii przed wyborami
Pod płaszczykiem „uzawodowienia” armii wykonano manewr zawieszający powszechny obowiązek służby wojskowej i ustanawiający armię ochotniczą, albo – jak przyjęło się mówić – „profesjonalną”. Ostatecznie profesjonalizacja sprowadziła się do ograniczenia liczebności armii do kilkudziesięciu tysięcy ludzi, z czego blisko połowa to żołnierze biurowi. Jednostki wojskowe osłaniane są przez firmy ochroniarskie, a o skali destrukcji wojska przekonać się może każdy, kto uświadomi sobie kiedy ostatni raz widział na ulicy żołnierza w mundurze. Przed osobą chcącą nauczyć się obsługiwać broń stoi ściana formalnych utrudnień. Dostęp do możliwości zgłębienia tajników taktyki wojskowej czy nauki obsługi prostego sprzętu polowego jest bardzo utrudniony, w szczególności dla osób mieszkających w mniejszych miejscowościach.
Podstawowym dostarczycielem czołgów dla polskiej armii stały się Niemcy, wbrew zdroworozsądkowej regule nakazującej wzmacniać przemysł zbrojeniowy nie swojego sąsiada, tylko, jeśli już koniecznie nie swój, to sąsiada swojego sąsiada. Kluczową postacią w procesie „uzawodowienia” polskiej armii był minister Bogdan Klich, z wykształcenia psychiatra, który zanim rozpoczął karierę polityczną, przez lata prowadził w Krakowie Międzynarodowe Centrum Rozwoju i Demokracji (przemianowane na Instytut Studiów Strategicznych), dotowane m.in. przez German Marshall Fund, Fundację im. Friedricha Naumanna, Fundację im. Friedricha Eberta czy Fundację im. Stefana Batorego (http://iss.civ.pl/o-instytucie/sponsorzy).
Jako finalny etap modernizowania polskiej armii zafundowano nam zmianę struktury zarządzania polską armią. Efekt jest taki, że na dzień dzisiejszy nie wiadomo w zasadzie, kto konkretnie w razie konfliktu zbrojnego miałby prowadzić do zwycięstwa naszą armię.
I z takim stanem wojska pchają nas na „ruskich”. Tak, ale co to są za ludzie rządzący u „naszej” władzy państwa, którzy doprowadzili do takiego stanu – i Czemu? – dla poznania bliżej patrz co w załączniku.

Rusofobia w USA ku złamianiu Rosji

Czy wiesz o PIS – reprezentacja czy bezwolne …

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/