Roszczenia cmentarnych hien z Holokozd & Co.

Andrzej Szubert:  I jeszcze garść uzupełnień.
Obecne roszczenia “Przedsiębiorstwa holokaust” nie mają nic wspólnego z odszkodowaniami wypłaconymi przez władze PRL. Tamte odszkodowania zostały wypłacone prawnym właścicielom lub ich spadkobiercom za majątki znacjonalizowane przez władze (żydo-komunę) po wojnie. Obecne roszczenia dotyczą majątku tzw. “bezspadkowego”. Po prostu żydowscy naciągacze chcą wyłudzić odszkodowania za majątki Żydów, po których nie ma prawnych spadkobierców. Jest to oczywiście niewyobrażalna bezczelność i zwykła żydowska hucpa. I to z wielu powodów.

– Mieszkający na terenie Polski przed wojną i w jej czasie “polscy” Żydzi byli obywatelami państwa polskiego, tyle że narodowości żydowskiej. Niemniej byli obywatelami Polski. Jeśli zmarli/zginęli bezpotomnie, ich majątki (domy, sklepy, hotele, kina, fabryki) stają się własnością Państwa Polskiego. I nikt inny nie ma prawa do majątków obywateli państwa polskiego zmarłych bezpotomnie. Bez względu na ich etniczne pochodzenie.

– Do ich majątków dochodzili “polscy” Żydzi w dużej mierze żerując na Polakach i Polsce, wykorzystując polską gościnność. Stąd, jeśli zmarli/zginęli bezpotomnie pozostawione przez nich majątki powinny stać się własnością Polski.

– Polska i Polacy nie przyczynili się w najmniejszym nawet stopniu ani do utraty przez Żydów ich majątków, ani do bezpotomnego ich wymarcia. Niech Żydzi szukają frajerów u rzeczywistych sprawców ich wywłaszczenia i bezpotomnego wymarcia.

– Nie wiadomo ilu rzekomo bezpotomnie zmarłych/zabitych Żydów w rzeczywistości nie zmarło, a jedynie zmieniło nazwisko na polskie i po wojnie pełniąc obowiązki Polaka zaludniało urzędy, ministerstwa, UB, prokuraturę, sądy, kulturę, oświatę i cały aparat władzy. Dzisiaj ich potomkowie należą ponownie do elit III Rzydopospolitej i doprowadzili Polskę do zniewolenia i bankructwa. A majątek narodowy wybudowany rękami głównie Polaków w latach 1944-1989 zniszczyli lub rozszabrowali.  A tu jeszcze ich pobratymcy naciągacze, hieny cmentarne, chcą jeszcze kolejnych miliardów.

Można by dużo jeszcze pisać – o wybitnej współwinie Żydów w wybuchu II wojny św. O żydowskiej kolaboracji wspomagającej aparat terroru III Rzeszy. O Żydach w elitach III Rzeszy, Wehrmachcie i aparacie terroru. O milczeniu zachodnich żydowskich elit i odmowie przez nie pomocy Żydom wywożonym do obozów koncentracyjnych (jedna krowa w Palestynie jest więcej warta niż wszyscy europejscy Żydzi). O tym, że większość majątku żydowskiego legła w gruzach. Odbudowali to wszystko po wojnie Polacy. O tym, że nacjonalizację majątków – w tym żydowskich – narzuciła Polsce po wojnie żydo-komuna. Niech się więc rozliczają żydowscy naciągacze z potomkami Bermana & żydowskiej spółki.

Od nas Polaków – WARA – żydowskie hieny cmentarne ! Nie dostaniecie szabrownicy/naciągacze dobrowolnie od nas ani grosza. Mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze taki czas, że to my wystawimy wam rachunek – za Polaków mordowanych przez żydowską NKWD. Za żydowskich szmalcowników sypiących Polaków ukrywających Żydów. I za Polaków mordowanych w katowniach żydo-UB. I za żerowanie na Polsce od prawie tysiąca lat. I za pchanie Polaków do szaleńczych powstań.
https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/08/24/zydzi-powstanie-styczniowe-antypolski-wymiar/

I za obecne zniszczenie polskiej gospodarki, hut, stoczni, fabryk, rolnictwa, służby zrdowia.

https://www.youtube.com/watch?v=flKRe2ZMI-Y

Za cały rozszabrowany majątek narodowy…

Jeszcze wystawimy wam rachunek…


Całość opublikowałem pod tym linkiem:

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/05/roszczenia-cmentarnych-hien-z-przedsiebiorstwa-holokaust/

as

Dnia 5 listopada 2015 9:47 aszubert1 <aszubert1@o2.pl> napisał(a):

O święta Naiwności…

Domagajmy się od PIS-u i wszystkich posłów i senatorów by raz na zawsze załatwili sprawę roszczeń żydowskich

Przecież to żydo-PiS w 2005 roku zgłosił w knessejmie ustawę o wypłatę odszkodowań dla Żydów. Przegłosowano ją w 2006 roku. Jako ciekawostkę podam, że tylko “komuchy” były przeciwko tym odszkodowaniom. Może dlatego PiS jest taki antykomunistyczny?
https://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/

PiS nie tylko wypłaci pobratymcom prezesa żądane odszkodowania, ale jeszcze będzie wspierało Izrael na wszystkie inne możliwe sposoby. Także militarnie. Mówiła o tym ikona żydo-PiSu – wawelczyk Kalkstein.

https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE

Ponieważ PIS zdobył mandat zaufania Polaków

Wypraszam sobie!!! Jestem Polakiem, ale żydoPiS nie zdobył mojego mandatu zaufania.
Na PiS głosowało trochę ponad 5 milionów 700 tys zaczadzonych. Polaków jest (z emigracją) lekko licząc 40 milionów. Uprawnionych do głosowania było prawie 31 milionów. Tak więc PiS zdobył mandat zaufania mniej niż co piątego uprawnionego do udziału w farsie obywatela (nie piszę Polaka, bo nie wszyscy Polakami są).

Naturalnie – nie mam nic przeciwko robieniu zadymy o te żydowskie roszczenia. W sumie nawet dobrze jest je robić, bo przy tej okazji wyjdzie Szydło z żydoPiSowskiego worka. Będzie to sprawdzianem na to, jak PiS dba o polskie interesy.

Prezesie Kalkstein – pokaż jaki z ciebie Polak? Pokaż żydowskim roszczeniowcom gest Kozakiewicza? Czekamy!

A co na to prezydęt Dóda Obłuda?  Uczestnik obrad izraelskiego knessetu w Krakowie. Oszukać nas bogoojczyźnianym rusofobicznym patriotyzmem ci się nie uda – Dóda. Pokaż żydowskim roszczeniowcom z “Przedsiębiorstwa holokaust” gest Kozakiewicza. Czekamy!

E. Makowiecka: DOKUMENTY WARTOSCI $65mld. w załączeniu

Załączone wyjaśnienia i dokumenty winien posiadać każdy rdzenny Polak, gdyż od nich zależy nasza przyszłość. Dlatego rozsyłaj je po całej Polsce i świecie, wysyłaj do polityków. Wydrukuj i przekaż ludziom pod kościołami i na ulicy.
Naród Polski oskarża wszystkich polityków z PO, PIS, SLD, PSL za ukrywanie przed Polakami, że żydzi zamieszkali podczas 2 wojny światowej w Europie, łącznie z Polską otrzymali pełne odszkodowania od Niemców, sprawców wojny.
Oprócz tego żydzi na mocy umowy z 10 lipca 1969r. wyłudzili od Polski odszkodowania, które były wypłacone w ratach do 10 stycznia 1981r. jako całkowite zaspokojenie roszczeń dla żydów w: USA$42mil, Francji-$ 65mil, Holandi -$9mil, Austri$ 71, Szwajcari-$22mil, Dani-$5mil, Brytani-$16mil. itd. Wartość wypłaconych odszkodowań stanowi znacznie większą sumę obecnie. Ci sami żydzi, którzy otrzymali odszkodowania od Niemców i Polaków, wymusili emerytury od Polski i zawłaszczyli kamienice odbudowane z gruzów przez Polaków. Kamienice te były często zadłużone przed wojną przez żydów i przez nie- płacone podatki.
Domagajmy się od PIS-u i wszystkich posłów i senatorów by raz na zawsze załatwili sprawę roszczeń żydowskich i żądali od żddów zwrotu wyłudzonych od Polski odszkodowań, zwrotu kamienic i wypłacenia odszkodowań za branie czynnego udziału w ataku na Polskę podczas 2 wojny światowej. W/g badań amerykańskich tylko w niemieckim SS służyło 143 tyś. żydów a całe dowództwo w armi rosyjskiej stanowili żydzi.
Ponieważ PIS zdobył mandat zaufania Polaków więc domagajmy się by spełnił obietnice i wyjaśnił sprawy odszkodowań. Nie możemy siedzieć cicho, kiedy prezydent Duda domaga się zwiększenia liczby wojsk okupacyjnych NATO w Polsce i budowania tarcz antyrakietowych by drażnić Rosję. Nie chcemy też euro, które obiecał nam prezydent Duda, kilka dni po wyborach.
A więc czas do działania
Elżbieta

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/