[dyskusja] Gen. Grudniewski znów szaleje dla sruli

Andrzej Dziąba: Panie Grudniewski! Proszę mi tego spamu więcej nie przysyłać. To jest “NOWA POLSKA”, a nie  kibuc. — Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

Biuro: Zdrada – to zwyczajny wymóg talmudu i specjalność  mniejszości  wybranej

Zdzisław Jankowski: Kukliński był zdrajcą, przysięgał na wierność obrony Rzeczpospolitej,
zdradził wojsko Polskie będąc w sztabie generalnym polski,  który
prowadził odmienną swoją politykę obronną od układu warszawskiego będąc
w Układzie Warszawskim. Dla mnie Kukliński jest podwójnym zdrajcą. Zdradzał Polskę i zdradzał Układ Warszawski. Amerykanie go wykorzystali a potem spowodowali by mu skrócić życie. Jak by się nie bawił w szpiegostwo mógł by chłopina jeszcze żyć.

Edward Maciejczyk: Panie AS jest Pan genialnym strzelcem w zadrajcow i kundli wypasionych na Polskiej krwi.

Walerian Dąbrowski: Za próbę uzbrojenia w broń automatyczną i karabiny  żydowskich bojówek ubranych w mundury Strzelców powinien wraz z mjr. X stanąć przed sądem w Polsce.

Andrzej Dziąba: Dziękuję Panie Andrzeju za wypowiedź w sprawie Jana Grudniewskiego. Podpisuje się pod nią obydwiema rekami.

PB: Gdzie spojrzeć, tam szabasgoje i durne polactfo służące celom pigmejskim — od awantur szczelckich Grudniecha, po wybiury żydłackich przebieranców w koło macieju.

Otylia Zigman: Na kazdym kroku gdziekolwiek czlowiek spojrzy jedno zydowskie klamstwo i podstep, ohydna rzeczywistosc!

Andrzej Szubert: Z Grudniewskim nie ma sensu dyskutować. To zwykły pro-żydo-zachodni i pro-usraelski dureń, pospolity użyteczny idiota. Kukliński był zdrajcą i sprzedawczykiem. Jako oficer ślubował wierność PRL-owi i LWP. Zdradził i PRL i LWP, w którym zrobił karierę. Sprzedał się CIA za pieniądze. Jego informacje (o czym wiedział) były wykorzystywane m.in do ustalania celów na terenie Polski, które miały być zniszczone usraelskimi głowicami nuklearnymi. Bandyci w Pentagonie opracowywali plany ataku nuklearnego na m.in Polkę, aby uniemożliwić ewentualny marsz Armii Czerwonej na zachód. Cała Polska miała być w planach bandytów z Pentagonu zmieniona w strefę śmiertelnego skażenia radioaktywnego. I w tym pomagał zdrajca Kukliński.
Przerabianie go na bohatera jest ewidentnym oszustwem żydo-propagandy. Jest takim samym kłamstwem jak propagandowe przerabianie homoseksualizmu na coś normalnego, naturalnego i tak samo wartościowego jak heteroseksualizm. Bandyci chcą wyprać nam mózgi, chcą, abyśmy zatracili rozróżnienie między normalnością a nienormalnością, kłamstwem a prawdą, zdradą a wiernością. Chcą aby zdrada w służbie bandyckiego żydo-zachodu uchodziła za cnotę i coś szlachetnego.To czysty Rok 1984 Orwella. Tyle że Wielkim Bratem jest żydo-banksterska swołocz.
Mnie na żydo-propagandę i przerabianie zdrajcy na bohatera nie nabiorą. Nie dam się odmóżdżyć.
O kulkińskim pisałem kiedyś jednoznacznie potępiając tego zdrajcą i kanalię
Czy Ryszard Kukliński może być wzorem do naśladowania dla Słowianina i Polaka?

………………………………………………….
Od: Grudniech <prug@upcpoczta.pl>
Data: 6 listopada 2015 15:34
Temat: Poglądy Komendanta PDS na temat Płk Kuklińskiego

Drodzy Przyjaciele

W dniu 7 listopada 2015 r. w Otwocku o godz. 9-30 odbędzie się uroczystość nadania ulicy imienia płk Ryszarda Kuklińskiego. Między ul. Kraszewskiego a Generalską. O godz. 11 odbędzie się msza Sw w

W Zakręcie,   ul.X. Iwaniuka i odsłonięcie tablicy ku czci Pułkownika o godz. 12-30  Z kolei w Wiązownej w zajeździe u Mikulskich ( ul Parkingowa 18 a) odbędzie się konferencja  i dyskusja pod przewodnictwem prof. Jana Żaryna.

Powszechna była dyskusja Bohater czy Zdrajca, społeczeństwo jest podzielone z powodu jeszcz dominujących wpływów postkomunistycznej propagandy.

Temat ten poruszaliśmy w czasie dyskusji na temat obronności w Czosnkowie  w restauracji u Witaszka.  Zapraszam do wysłuchania na Youtube  poglądów Komendanta PDS na temat Płk Ryszarda Kuklińskiego.

Pozdrawiam Jan G Grudniewski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/