W-szawa: demonstracja przeciw faszyzmowi i ksenofobii w tonach żydowskich i ignorancji + WonTuSSku żąda zaostrzenia kontroli granicznej w Niemczech

PB: Czemu obfite porównania do losu Żydów? Może dlatego, że wtedy jak i teraz wojny wyreżyserowało żydłactwo?  A może dlatego, że to V kolumna, Żydzi i szabas-goje na żołdzie Sorosa?

Zdecydowana większość miglanców NIE ucieka przed prześladowaniami ani żadnym zagrożeniem, tylko cynicznie i za wszelką cenę chce dostać się na socjal najlepszy w jewropie jeśli nie w świecie. Wielu z nich to radykalni, nietolerancyjni islamiści, terroryści z PI: przybywają na zadania destabilizacji Europy – stary plan żydomasonerii i ich żydłackiej Szkoły Frankfurckiej. Jak się go wdraża widać np. w Szwecji: 55 enklaw islamistów, dokąd nie śmie wjechać policja i panuje  szariat… Szwecja krajem gwałtów ‘dzięki’ miglancom.  Większość to nieroby, robiące dzieci na podbój demograficzny Białych, zdecydowani wytępić “niewiernych”.

Naród jest wielki wtedy, kiedy pomaga tym, którzy są zmuszeni uciekać ze swojej ojczyzny. — Całujcie nas w dópę. Polacy pomogli Żydom i co z tego mają! Spodlenie, poniżenie, ograbienie i okupację żydłacką! Teraz żydłactwo chce wykańczać resztę jewropy podkładając śmierdzącego szczura — miglanców islamistycznych.

Mówi się, że uchodźcy od razu dostają wszystko, tymczasem uzyskanie azylu to długa i trudna procedura :)))))))) http://www.infowars.com/germany-is-overwhelmed-with-false-asylum-seekers-syrian-passports-as-forgery-experts-admit-they-cant-spot-fakes/

wskazywał na unijną politykę ekonomiczną i rolną jako powód nędzy w Afryce –  Polak ma tyle do jewrounijnych kombinacji co do żydłackich wojen. Niech wonTuSSku i biurokurwy bruxelskie przyjmują miglanców do swych sypialni.

Nie pozwólmy, by naszą przestrzeń publiczną zawłaszczyła zażydłacona V kolumna. Niech  to lewactfo leci do Izraela “wychowywać” do przyjmowania obcych cywilizacyjnie nienawistników.

ŻADNYCH MIGLANCÓW w POLSCE!!!

Polska dla Polaków — Izrael dla Żydów i ofiar żydłackich wojen

……………………..

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/