Dyskusja o PiSuarskiej Temidzie, Kalksztajnie i Kukizie-wydmuszce stratą czasu

Andrzej Szubert: Panie Andrzeju, Jeśli komuś nadal nie otworzyły się oczy na żydowską wydmuszkę Kukiza to nadzieja na nagłe jego ocucenie jest płonna. Kukiza wypromowały żydo-media. Miał zgarnąć pod swoim sztandarem rozczarowynych POPiSem i bandą czworga i poprowadzić ich na manowce JOWów. Jeśli ktoś tego nie rozumie, to dyskusja z nim jest stratą czasu.

Andrzej Dziąba: Panie Romualdzie!  Niech Pan sobie daruje przebierańca Kukiza. Obaj z Dariuszem Komorowskim macie syndrom uzależnienia od żydowskich pozorantów.

Panie Andrzeju! (prośba do Andrzeja Szuberta) Może Pan mnie wesprzeć w uświadomieniu obydwu uczciwym Polakom, że błądzą?

Grzegorz Piątek: Zgadzam się , że ani Ziobro , ani Kaczyński , ani żaden poseł z Sejmowej Komisji Sprawiedliwości z dotychczasowych partii cos zmieni – nadzieja tylko w Kukizie – czemu ?
– tu podaje kilka załączników – a inne dowody istoty mojej sprawy są na moim kanale FB .
Po prostu Kaczyński i inni boją się pociągnięcia do odpowiedzialności za łamanie art 253 KPA !!!
Po przyznaniu  mi azylu zamierzam oskarżyć też obecną ekipę za łamanie art 253 KPA.
Czekam na przyznanie azylu , a wtedy zawiadomię wszystkich.

Ale uwaga !!! – wobec tego , że po 20 m-cach zauważyli me pohańbienie = zobacz 4 filmiki
na moim kanale YT – tu podaję załącznik o wszczęciu śledztwa – to na razie na FB zapowiedziałem że to samo mogę zrobic z obecnym prezydentem , jeśli nie dostanę Decyzji o przyjeciu mego zrzeczenia sie obywatelstwa – to samo dotyczy jeśli nie wykonają wyroku przyznającego mi rentę wypadkową .
Musi być nie tylko przestrzegany art 50 i 53 KPK , ale także musi byc ujawnione prawo obywatela do oskarżenia każdego funkcjonariusza za łamanie prawa , oczywiście pod rygorem własnej odpowiedzialności . Natomiast sądy dyscyplinarne muszą być odebrane korporacjom ( dziś są one de facto tajne )  a orzekanie w nich przez ławę przysiegłych .
Wtedy każdy obywatel po odmowie prokuratur i sądów w sądowym nadzorze nad prokuraturą mógłby oskarżyc także Grossa .

Andrzej Szubert: Kalkstein/Kaczyński jako minister w żondzie Buzka i jednocześnie prokurator generalny “wsławił” się tym, że wstrzymał wtedy akurat rozpoczętą ekshumację w Jedwabnym. http://nczas.com/publicystyka/sommer-ujawniamy-raport-koli/

Mogła by ona zdemaskować żydowskie kłamstwa dotyczące ilości ofiar i sprawców pogromu. Dzięki wstrzymaniu przez Kalksteina ekshumacji w Jedwabnym żydowskie szumowiny typu Gros nadal oskarżają o Jedwabne Polaków wielokrotnie zawyżając przy tym liczbę żydowskich ofiar tej niemieckiej zbrodni.

Andrzej Dziąba: Absolutnie nie wierzę w ich wolę realnych zmian. Mogli to zrobić wcześniej. Może nie wtedy, kiedy Lech Kaczyński był ministrem Sprawiedliwości w rządzie Jerzego Buzka (stanowisko Lecha Kaczyńskiego zostało wtedy wykorzystane dla interesów partyjnych), ale po wygraniu wyborów prezydenckich i parlamentarnych było to nie tylko możliwe, ale też potrzebne. Nic nie zrobiono pozytywnego w szeroko pojętym systemie prawnym poza realizacją swoich partyjnych oraz antypolskich interesów.

W 2004 r. skierowałem pierwsze poważne i obszerne pismo do Ministerstwa Sprawiedliwości. Podobnie jak kolejne przez następne 20 lat nie odniosły istotnego skutku. Ten etap mam już za sobą.

Andrzej Szubert: Pisowska Temida i tak nie znajdzie paragrafów na Grosa i inne żydowskie szumowiny propagandowe. Za to dla “antysemitów”, “bezbożników” i sympatyków Rosji nastaną ciężkie czasy.
……………………………………….

2015-11-13 9:41 GMT+01:00 Andrzej Dziąba:
http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/4133-plany-pis-sedziowie-beda-pociagani-do-odpowiedzialnosci-czekamy-na-bunt-palestry

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/