[dysusja] Pozytywny (?) przykład relacji polsko – ukraińskich

PB: Temat dany przez Dziąbę Pozytywny przykład relacji polsko – ukraińskich powinien brzmieć Przykład zboczonej relacji Polin – Ukradlina.

To nie rusofobia odurnia, tylko do tego trza się durakiem urodzić. Artykuł załgany od A do Z, zawodowa hasbara. Na fotce Chrabja, do bulu przyjaciel pigmejów i żydobanderowców a wyśmiany, skompromitowany do bólu — tak bardzo, że suszpy “wykończyły” go przed wybiurami kolejnego kundelka — wróg Polaków, obnaża tę chucpę. Co za durny propagandysta umieścił go w chucpie banderowskiej!

Co boli banderowską hasbarę w Polin i czemó pofstał artykół:

  • wydarzenia istotne dla życia narodu […]  To ważne wydarzenie zostało zupełnie przemilczane przez media. Olane nawet przez ścierwomedia — bo bzdurne do sześcianu!
  • niweczy propagandę Kremla […] moskiewska dezinformacja  – Samozachowacze reakcje Polaków to ruska propaganda!!!
  • chwalebna koncepcja wizji narodowców z Ukrainy kontra putinowska koncepcja  Próby ogłupienia Polaków spaliły na panewce, polski chłopek roztropek mądrzejszy od suszp propagandowych oliparchatej junty kijowskiej 🙂

Trudno powiedzieć, czy wynika to z braku wiedzy czy jest działaniem na zamówieniepewnikiem na zamówienie dla presstytutek jak Chmielowska, niewątpliwie opłacanych. Tej hasbarnicy “praca u podstaw”: 

  • Powinnam dawno przestać się dziwić wszak III RP jest tylko z nazwy, a właściwie żyjemy w pokracznej kontynuacji PRL. Króluje w niej głupota, niekompetencja i agenturalność. Kuźwa wszędzie w Polin żydopropaganda i rusofobia, a dzienniqrva udaje, że nie.
  • Polska niepodległość z 1918 r. była wywalczona i utrzymana w morderczej wojnie z Rosją bolszewicką …Czyli żydłacką – no nie, Chmielowska?  Polska, jak inne suwerenności narodowe okresu I wś., wynikła z planu rotszyldziaków burzenia imperiów (carat, habsburskie, ottomańskie, carat…) poprzez siły narodowe wewn. nich. Tak jak teraz poskramiają nacjonalizmy, by zbudować Jew World Order.
  • Polacy zostali zdradzeni i oddani w sowiecką niewolę. Zdradzeni wg planu rotszyldziaków dla II wś. (podział świata na 2 bieguny, oba kontrolowane przez sruli), przez lokaji żydłactwa, Aliantów, wepchnięci w szpony żydłackich sowietów.

Itd… rzygać się chce. Sprobójmy więc oświadczenia neo-banderowców:

Odnosząc się do historii najnowszej, uważamy, że ci bojownicy walczący o wolność i niepodległość naszego kraju mogą znaleźć miejsce w Panteonie Narodowym, którzy nie mordowali dzieci, kobiet, starców, nie popełniali zbrodni  na ludności cywilnej.Cicho o nich, bo nawet ukraińskie ofiary banderowców nie mają głosu na oliparchatej Ukradlinie.

Współcześnie, chcemy budować demokratyczne państwo prawa, a nie dyktatury czerwone, brunatne, czy jakiekolwiek inne.To wynocha do Wierchownej Rady — tam na to miejsce a nie w Polin! Ukradlina jest już państwem upadłym, macie dużo do zrobienia, a nie jeździć na koszt podatnika po świecie!

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którzy szanują nasze prawo do wyboru swojej drogi rozwoju.  — “Waszą” żydłacką drogę do katastrofy narodowej olewa już nawet jewrounia.

Stoimy na stanowisku nienaruszalności granic i integralności terytorialnej państw z którymi graniczymy. – To odpier..olić się od Rosji, która ma słuszne roszczenia do etnicznie, historycznie i moralnie ruskich ziem pod tymczasową żydo-ukraińską administracją.

Szanujemy prawa obywatelskie, prawa mniejszości w duchu konwencji ramowej Rady Europy «o ochronie mniejszości». – Buhahahahahaha, vide Noworosjanie, prześladowania Polaków i kneblowanie ich pretensji do rzezi wołyńskich…

Stosunki między państwami w naszym regionie chcielibyśmy, aby były oparte na pokojowej koegzystencji i wzajemnie korzystnej współpracy.Nie chcemy, nie potrzebujemy się bzykać z neo-banderowskim oliparchatem!!!

Tego samego oczekujemy od naszych sąsiadów. „Nigdy więcej wojny, nigdy więcej cierpień…”Zacznijcie od siebie, np. wycofując się z genocydu w Donbasie…

Na koniec, polacka Goebbelsówna odgrzebała pikantny urywek z Dmowskiego anno 1893 (zabór carski). Obok słusznych pretensji o wynaradawianie (które imperium tego nie robi? w tym obecne, żydłackie), tekst zawiera bzdury:

  1. Z pktu widzenia Rosji, podporządkowane przedtem Polakom (od unii litewsko-polskiej) ludy litewski i “ruskie” — Białorusini i Rusini (obecni Ukraińcy), z Rusi Kijowskiej wywodzi się Ruś Moskiewska — mają w dobie imperium (brak państw narodowych)  przynależeć do imperium rosyjskiego. Trudno, realka historyczna, Polska nie była wtedy imperium zdolnym utrzymać w swym państwie tych obcych ludów. Czemu boli Dmowskiego głowa o nie? — niech biją się same o swą suwerenność.
  2. Argumentacja Dmowskiego nosi piętno ówczesnej hasabry skłócającej, jak teraz, Słowian. Co ciekawe, Dmowskiego mniej obchodzą zabory austriacki i pruski (gniazda propagandy anty-słowiańskiej).
  3. Kompletna bzdeta o odszarpywaniu unitów od KRK! Rusini to ludność przeważnie prawosławna pierwotnie, przeciągnięta rozmaitymi zabiegami na stronę łacinniczą. A schizm na pewno nie spowodowało prawosławie, bo to katolicyzm odstąpił od dogmy i obrządku prawosławnegodo XI w.! Ta mega-zmyła panuje do dziś wśród katolaków.

Dmowski pisze: czyn polityczny Polaka, bez względu na to, gdzie jest dokonywany i przeciw komu skierowany, musi mieć na widoku interesy całego narodu. Brednie Goebblesówny mają na widoku wyłącznie interesy pigmejskie. Jest tragicznie przeciw Polskiej Racji Stanu obrócić się na Rosję Putinowską, która daje popalić żydłactwu jak żadne inne mocarstwo, nieszkodząc Polakom nawet tycio z tego, co robił nam carat i inne imperia. Jadźka Goebbelsówna chce, by narodowcy bili się o kwestię nieistniejącą, podtrzymywaną “przy życiu” jak  rozpadającego się trupa, przez anty-słowiańską, antypolską hasbarę. 

Andrzej Szubert: Panie Andrzeju, Ukry banderowcy to cwana swołocz. Mają w Polsce szpicli i wiedzą, że na tysiącach stron internetu masy Polaków potępiały kult banderowców na Ukrainie oraz “naszą” agenturę okupanta bezkrytycznie wspierającą tych bandytów. Stąd zmienili taktykę – odciają się pozornie od zbrodniarzy z OUN/UPA i grają na nastrojach rusofobii abyśmy ich popierali, finansowali, zbroili i karmili. A durna Jadźka Chmielowska dała się na to nabrać. Rusofobia rzeczywiście totalnie zaślepia i ogłupia.
Andrzej Dziąba:  Dziękuję za uzupełnienie mojej niewiedzy Panie Andrzeju.

Andrzej Szubert: Tekst jest załgany. Znam jego autorkę – Chmielowską. Byliśmy na ty –
ale zerwałem wiosną 2010 roku znajomość z nią i jej środowiskiem. To durnie zaślepieni rusofobią. No i gorliwi katolicy.
Ukry dostają w dupę w Donbasie, bida w Kijowie aż piszczy i dlatego udają miłość do Polaków. Oczekują w zamian wsparcia finansowego i militarnego do walki z Rosjanami w Donbasie. Ot i cała ich “miłość” do Polaków. Choć gdyby mogli to by mordowali i nas i Rosjan. Ten Igor Jaremjj z UNA UNSO to zwykły banderowiec. A ten “Białorusin” Serheyj Vysockij jest z żydowskiej agenturalnej opozycji na Białorusi.
Niestety Chmielowska jest zbyt durna i zbyt zaślepiona nienawiścią do Rosji aby to dostrzec. Jest po prostu nieświadomą użyteczną idiotką żydoskiego okupanta. I taka durna już umrze.

Andrzej Dziąba: Fragment tego artykułu dotyczący Rosji oczywiście jest tendencyjny. Chwała, że ukraińscy patrioci odżegnują się od tradycji banderowskiej, ale upatrywanie w Rosji zagrożenia z powodu powrotu do jej mocarstwowości uważam  za bardzo przesadzone. Gdyby nie pozycja Rosji już by nas nie było.

……………………………………….
http://wpolityce.pl/polityka/271397-przemilczanie-sluzy-dezinformacji

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/