[pl] Paul Craig Roberts – zamach w Paryżu służy Matrixowi, tylko jak?

PB: Nie zgodzę się z Robertsem… Żydłactwo nie po to planuje inwazję na kilka lat i paredziesiąt mln. miglanców, żeby nagle przerywać, i to nakładem akcji większej skali niż poprzednik, masakra Hebdo zrealizowana z pomocą tychże zjudaizowanych za Siarkozego suszp “francuskich”. To tenże wzorzec, co w przedstawieniach/fałszywych flagach: Londyn, Madryt, Oslo,  Chicago, Sandy Hook i in. Moje blogi pokrywały w obu językach większość z nich; kto śledził, ten nie da się odurnić z Paryżem.

Zwlekaniem ze zdecydowanymi środkami przez Merkel, wbrew swym sojusznikom jak i politycznej opozycji, wyraźnie sterowali wiadomi architekci inwazji miglanckiej — wbrew zdrowemu rozsądkowi, europejskiej racji stanu i woli społecznej.

UE miała wbród niezadowolenia społecznego z inwazji, by pójść na zamknięcie granic wewn. Schengen i/lub na wybrzeżu M. Śródziemnego i na granicy z Turcją.

Tymczasem okręty wojenne państw jewrounii (jurysdykcja żydoNATO) POMAGAŁY miglancom przedostać się do Grecji i Włoch. Proces przerzutu jest już  tak nasmarowany sorosowskimi środkami i infrastruktur, a jewrounia tak bezsilna, że okręty wycofano.

Jewropejsaci nie muszą uciekać się do zamykania granic w konkurencji z narodowcami jak Le Pen, bo i ci są na sznurku suszp (vide np. “narodowców” na Ukradlinie lub w Polin).

Co do pozornego poparcia zmyłkowej propagandy nt. Paryża:

– Czy masakra wynika z odwetu islamistów (ISIS, Israeli Secret Intelligence Service) czy z planu żydo-suszp ‘zachodnich’ z użyciem ‘syryjskich’ terrorystów, to winne choć częściowo jest “ISIS”.

– Więc dyplomatycznie Putin nazywa sprawców prawilno, a Roberts pitoli — gdyby był dobrym doradcą, robiłby w sztabie Putina, a nie jako borykający się o popularność  publicysta, emerytowany doratca prezydęta USraela!

– Jak ścierwomedia mają nazwać ich po imieniu, skoro dopiero będą obrady w Wiedniu, które grupy są terrorystami, a które “nie”?

O wiele lepsza analiza po-paryska od (porządnego żyda) Lendmana: https://piotrbein.net/2015/11/15/legitimate-questions-about-french-attacks/

…………………………..

Paul Craig Roberts – zamach w Paryżu służy Matrixowi

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/