ZBIÓR UAKTUALNIANY Fałszywa flaga 13 XI rozlatuje się

29.11.2015

Fałszywa flaga 13 XI: diagnoza Razwiedki666 potwierdzona

23.11.2015

[en] Ogromna infrastruktura Chin w Afryce celem (brytyjskiego) terroru w Mali

…………………………..

Żenująca kompromitacja suszp — powrót do sprawy “samoubijca” w kafejce Comptoir Voltaire

Reuters pisze o sobie w JewTube wersji picu na wodę pielęgniarza Davida. Zwę go “Pinoko” (długi nos). Zobaczcie czemu — w pierwotnej wersji na brytyjskim Mirror, szmacie dla neandertali, czytamy:

Man unwittingly tries to resuscitate suicide bomber

Kiedy będacy na wychodnym pielęgniarz David  przybył z domu do pobliskiej kafejki Comptoir Voltaire w 11. okręgu miasta, zaczął udzielać pomocy rannym i konającym.

Zobaczył mężczyznę leżącego na podłodze w mętliku stołów i krzeseł. Wyciągnął go, by zastosować  RKO. Z początku nic dziwnego nie zauważył, poza ogromną dziurą w boku ofiary.

Pinokio położył ofiarę na podłodze (ang. floor) i nagranie wtopione w artykuł z rzekomego zdarzenia pokazuje wnętrze a nie stronę zewn. kafejki.

W pierwszych reakcjach na ścierwo w merdiach pisałem [na samym dole niniejszego wpisu]:

4. śledczy oglądają domniemaną samoubijczą kamizelkę terrorysty — zabitego strzałem przez szybę zanim zdążył się wysadzić? w tak ciasnym pomieszczeniu czemu nie osłonił się zakładnikami?
jedyne widoczne zniszczenie: dziura w szybie metr nad podłogą = strzał z zewn. w biodro? czemu nie w klatkę piersiową lub głowę? albo dziura wyjściowa kuli, ale celować przez blaty i gęsto ustawione krzesła niełatwo
tylko parę krzeseł przewróconych na zewn., a wewn. też żadnych śladów tragedii, ani kropli czerwonej farby na chodniku, puste czarne wory czy cuś (zabraliby bez nich nieboszczyków do kostnicy?)

Okazuje się, że sam się ubił, lecz bomba niewypaliła do końca, wyrywając mu tylko dziurę średn. 30 cm w boku. Dawid dodaje: “[Ofiara] była nieoprzytomna, nic specjalnego, ale zauważyłem ogromną dziurę po jednej stronie jego ciała. Podkreślam, wcale nie myślałem, że to samobójca.  W tamtej chwili dla mnie był to poszkodowany podobnie jak inni wskutek wybuchu gazu; musiał się zranić na czymś.  Ale rana była ogromna. Położyłem go na ziemi, zacząłem RKO, na zmianę z drugim facetem, który był ze mną. Do tego momentu jedynie odpięliśmy kurtkę, nie zdjęliśmy koszulki, bo nie była gruba.

Wg Mirror, dopiero gdy Pinokio zdjął koszulke ofierze dla lepszego RKO, zauważył przewody opasujące ciało ofiary. Dawid: Na ziemi była krew [gdzie wnętrzości z dziury? – pb]  i zauważyłem pierwsze śruby na podłodze. Wtedy zrozumiałem w mig. Powiedziałem do siebie “eksplozja zrobiła w nim dziurę, to jest samobójca”.

W tym momencie zjawili się strażacy, jeden zobaczył przewody i od razu zdał sobie sprawę z niebezpieczeństwa, na jakie wystawił się Dawid. 

Dawid: Kiedy zdałem sobie sprawę, że to samobójca, strażacy ani ja nie musieliśmy już się nim zajmować [czemu nie odratować na przesłuchania?]. Próbowałem oszacować szkody. Wtedy powiedziałem strażakowi, który mnie rozpoznał: “ten człowiek ma na sobie pełno przewodów”, a on krzyknął: “Wszyscy wychodzić, ewakuujemy wszystkich”.

Comptoir Voltaire CafeFotka w artykule z 20.11.2015 pokazuje kafejkę z zewnątrz z kwiatami na chodniku oraz kartki (pamięci ofiar?), przyczepione do szyb.  Filmik omawiany na samym dole tutaj pokazuje jedynie dziurę w szybie od kuli. Podobnie, fotka ta nie pokazuje żadnych szkód od bomby. Nawet częściowo odpalona bomba rozbiłaby szyby, przez które nakręcono rzekome ratowanie domniemanej ofiary przez Pinokia (podobno). Ramy/framugi nie uległy żadnej szkodzie!

Na koniec artykuł podaje: Samobójca może być Ibrahim Abdeslam, lat 31, który wysadził się w powietrze na zewnątrz Comptoir Voltaire Café w piątek, raniąc 3 osoby i zabijając siebie.

W in. artykule, Mirror pisze o samoubijcy w tejże kafejce:  Brahim Abdeslam, 31-letni francuski rezydent Belgii. Wg władz francuskich, wysadził się w powietrze w kafejce Comptoir Voltaire w Paryżyu w piątek [13 XI]. Jest bratem Salaha Abdeslama, kluczowego podejrzanego wciąż na wolności.

Nic nie znalazłem, że było 2 samoubijców, więc zakładam, że był jeden. Załóżmy, że częściowe odpalenie bomby to też prawda. Zatem:

  • Prosimy o relacje 3 osób ranionych w kafejce i służb ratunkowych przybyłych na miejsce częściowego wybuchu.
  • Gdzie są szkody, poza domniemanymi zwłokami odwiezionymi do identyfikacji pod ścisłą straż suszp? Prosimy o zdjęcia dziury w samoubijcy, flaków i krwi na podłodze [wszak obfotografowali wszystko śledczy w białych kombinezonach].
  • Czemu domniemana kamizelka domniemanego samoubijcy (wyciągana do kamery, wg filmiku na dole tutaj) jest cała? Powinna być co najmniej w 1/4 do 1/3 uszkodzona.

………….

Praca profesora z 2009 [en] Mit samobójczego terrorysty… Były podobne opracowania, jeden bodajże Izraelczyka, Gilada Atzmona.

Porównaj ze ścierwomedialnym zamieszaniem:  Kobieta 13 XI nie miała pasa samobójczego… to czemu mendia doniosły z miejsca, że utleniona 26-latka, Hasna Aitboulahcen, miała pas i wysadziła się w czasie obławy spec-policji RAID w Saint-Denis? Nikt z policji, reporterów nie był w oblężonym budynku, nie mógł dokładnie wiedzieć, co się stało… Lemingom podać w telawiwowni, że nosiła burkę i jej głowa wyleciała przez okno w momencie wybuchu — zadziała lemingowa psychologia wytknięta w ww. pracy o micie.

Tenże artykuł dodał: Wg policji, nie było możliwe od razu zidentyfikować francuskiej obywatelki…  Co za traf!  :))))

© Green Apple

Hasna nie miała w ogóle charakterystyk terrorysty-samobójcy! Wpajają nam, że do tego trza szajby islamistycznej, a ona wbrew mendialnym sugestiom: “Od wieku 5 lat została zaadoptowana przez rodzinę przybraną. Była szczęśliwa i dobrze rozwijała się dojrzewając. Wyszła z torów gdy dorosła. Stała się lekkomyślna, uciekała z domu, wpadała w złe towarzystwo” — mówi jej brat Youssouf

Ale nawet przy dżihadystycznych odzywkach i pozowanych fotkach na jej społ-sieciowym profilu, zainteresowań religijnych nie miała aż tak głębokich. “Zajmowała się krytykowaniem wszystkiego. Żyła we własnym świecie. Nie interesowało jej studiowanie swej religii. Nigdy nie widziałem jej nad Koranem. Ciągle była na telefonie, używając Facebook czy WhatsApp.”powiedział prasie Youssouf.

Matka “samoubijki” dodała: córka padła ofiarą „prania mózgu”.

Czyżby zatłukli niewinną, na pokaz w żydłackim hollywoodzkim pokazie fałszywej flagi pn. ataki terroru Paryż 13 XI? W czasie obławy policja krzyczała do niej parokrotnie: Gdzie jest twój chłopak? Tzn. domniemany mastermajnd 13 XI, kuzyn Hasny, Abdelhamid Abaaoud… Hasna odkrzyknęła parokrotnie: To nie jest mój chłopak!

Jeśli policja aż tyle “wie “w czasie obławy, to jakie jeszcze inne pomyłki może popełnić?

Psychoza pasów zarazilą również expertów. Pasy-choza pasów samobójczych na brzuchach brodatych islamistów i seksownych islamistek w burkach co nie czytają Koranu, pobudza fantazję lemingów, a co ważniejsze — ich srach.   O to chodzi w społecznych przepustkach dla żydoNATO na wojny. O to chodzi w przykręcaniu śruby wolnościom obywatelskim lemingów. Sami będą błagać o Jew World Order w zamian za bespiedżeństfo.

……………………..

Skąd poniższy filmik, z którego lokalu? Z Paryża w ogóle, czy z Anglii? Czemu opublikowany przez brytyjską szmatę Daily Mail, która regularnie nadaje zmyłki?

Wątpliwości:

  • Rzekomo pociski fruwały przez cały lokal, a żadnego zniszczenia! Okna i drzwi były zamknęte, zanim “pociski” latają przed kamerkami — żadnych przestrzelonych szyb, żadnego potłuczonego szkła wewnątrz! Mikroeksplozje przy kamerkach?
  • Terrorysta w min. 0:39 celuje w dół  (strzela?)  przed lokalem i jak tylko odszedł, dwie panie wstają stamtąd i uciekają tak przerażone, że nie zapominają chwycić toreb z krzeseł 🙂
  • Jedna kobieta ma jakby dziurę w plecach (Iwona twierdzi że to guzik na markowym ciuchu 🙂  ale porusza się normalnie, chowa się pod kontuar… Druga ją przykrywa dla  ochrony (przed czym?), po czym wstają normalnie i schodzą do piwnicy. Nadal bez kropli krwi z dziury w plecach!
  • Tyle strzelaniny, tyle kul, mały lokal, a nikomu nic się nie stało 🙂 Ekipa Cechu Aktorów Kryzysowych i paru wolontariuszy z NGO Sorosa?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=DsWM03U4uKQ?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

22.11.2015

W reakcji na 13 XI szefunio żydoCIA, John Brennan “ostrzegł”, że będzie więcej od ISIS (jakby nie obdarowywali horrorem niemal codzień w Syrii i Iraku!). Pięć dni później: W Mali qrva tyż atak przez ludzi suszp “Zachodu”

20.11.2015

Świadek horroru 13 XI w Le Belle Equipe: zamachowcy jak żołnierze, jeden Biały

BOMBA Times of Israel wymazał wczesną wiadomość o  ostrzeżeniu Żydów w Paryżu 13 XI

19.11.2015

BOMBA Zamachowcy paryscy: obywatele Francji, wyszkoleni przez Mosad wojownicy Al Nusra i ISIS

11 IX bis: Mosiad ostrzegł żabojadzkich pigmeji rano 13 XI

18.11.2015

BOMBA Dr Patrick Pelloux — Razwiedka666 przedstawia wysoką szychę Francji od fałszywych flag

17.11.2015

🙂 Cuda 13 XI na CBC News

BOMBA Ćwiczenia kontr-terrorystyczne 13 XI!

16.11.2015

Spider-man i bionic women wiszą na fasadzie teatru itp. cuda 13 XI

🙂 Komórki zaprojektowane przeciw bombom 13 XI

[en] BOMBA Jim Stone demaskuje zmyłę Paryż 13 XI

PB: niektóre relacje podejrzane?

filmik 1. i 3. od góry nie odtwarzają

2. kulejący ranny, ciągnący trupa po jezdni (po co?) to aktorzy?
najwięcej do opowiadania będą mieli ci wiszący z okien; pod koniec jeden z trupów ułożonych przy wejściu włącza komórkę, rozjaśnia się jej ekran (woła pomocy? czemu z opoźnieniem?)

4. śledczy oglądają domniemaną samoubijczą kamizelkę terrorysty — zabitego strzałem przez szybę zanim zdążył się wysadzić? w tak ciasnym pomieszczeniu czemu nie osłonił się zakładnikami?
jedyne widoczne zniszczenie: dziura w szybie metr nad podłogą = strzał z zewn. w biodro? czemu nie w klatkę piersiową lub głowę? albo dziura wyjściowa kuli, ale celować przez blaty i gęsto ustawione krzesła niełatwo
tylko parę krzeseł przewróconych na zewn., a wewn. też żadnych śladów tragedii, ani kropli czerwonej farby na chodniku, puste czarne wory czy cuś (zabraliby bez nich nieboszczyków do kostnicy?)

5. rzekomo ranny kulą w ramię (chyba draśnięty, czemu nie leży w szpitalu, w domu?) mówi: strzały, panika, ucieczka z lokalu, ale wybuch słyszał dopiero na zewn. = po co taka komplikacja suszpom/terrorystom? samoubijstwo po strzelaninie? jaki agent pójdzie na to, jeśli można uciec? w Izraelu wiele rzekomych samoubijstw jest pozorowanych…
w filmiku automatycznie następnym, inny facio mówi najpierw o mnogim sprzęcie policji, ambulansów itd. dopiero potem słyszał strzały, niewidział żadnych ofiar… mimo że przebywa na mieście zablokowany od domu na noc…
atmosfera histerii w mieście w wyniku przekazów przez społ-sieci?

6. nie znam francuskiego… komórka uchroniła murzynka od kuli, ale nie wygląda na zniszczoną, w kurtce nie widać dziury, natomiast w koszulce dziura, a na podkoszulce dziwna plama, skąd? – nosi komórkę pod koszulką? ile brali tacy za fingowanie Eboli dla telawiwowni?

 

…………………………………

http://sputniknews.com/europe/20151114/1030097134/paris-terror-attacks-footage.html

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/