BOMBA Dr Patrick Pelloux — Razwiedka666 przedstawia wysoką szychę Francji od fałszywych flag

CBC News 17.11.2015 “Jestem wojownikiem-lekarzem” — ratował ofiary Hebdo i 13 XI

W art. czytamy: Doktor [uniwersytetu czy flag terroru? – pb] Patrick Pelloux to expert od obrażeń tak fizycznych jak psychologicznych [spec w spec-suszpach od psycho-wojny,w tym merdia, społ-sieci i propaganda?]. Doświadczenie to pogłębił jako lekarz pogotowia. Ale dopiero atak na redakcję [zżydłaconego] magazynu satyrycznego Charlie Hebdo w styczniu br. zrobił Dra Pelloux autorytetem. Pisał dla tego magazynu w tym czasie [co za traf dla doktora! miejscowa razwiedka sytuacji?], z łatwością mógłby wtedy być obecny na zebraniu redakcyjnym,  kiedy uzbrojeni wtragnęli do biur redakcji i strzelali do personelu, często z bliskiej odległości, zabijając 11 osób. Dr Pelloux był akurat na innym zebraniu, ale jako jeden z 1-ych przybył na miejsce rzezi  i próbował ratować życie kolegów, których znał od lat. [Więc znał ich od lat czy dopiero zaczął pisać dla Hebdo? Jaki lekarz ma na to czas?].

13 XI też były suszpy na prawo i lewo — ćwiczenia kontr-terrorystyczne 🙂 :(((( …A wiadomość ścierwomediom francuskim zapodał… tenże doktorek!!! Wymienił wtedy “pomocników”służb:

“Przypadkiem”, (le hasard a fait) rano przy [?] paryskiej grupie pogotowia medycznego SAMU, zaplanowano ćwiczenia wielomiejscowego ataku.”

“Toteż byliśmy przygotowani. Trzeba wiedzieć, że zmobilizowano policję, straż pożarną, grupy pogotowia medycznego, stowarzyszenia przybyłe do pomocy  [udziału] i próbowaliśmy uratować możliwie jak najwięcej ludzi.”

Stowarzyszenia aktorów i dziennikurew kryzysowych?

Doktor o 13 XI dla CBC: “To była wojna. [Toteż wojną “przeciw” PI musi Zachód odpowiedzieć w Syrii – pb.] Zaatakowano ludzi bronią wojenną w całym Paryżu. Podziurawiono ich pociskami  , a terroryści wysadzali się w powietrze, by zabić więcej ludzi. Włożyli śruby i kawałki metalu w kamizelki by ranić jak najwięcej osób.” [Prosimy o fotki: (1) ran, a jak nie wolno dla ochrony wrażliwych,  to ślady krwi na podłogach i chodnikach, (2)  zakrwawionych szczątków kamizelek, śruby i szrapnel, jeśli nie wolno pokazać mięsa, mózgów i wnętrzności samobójców na ścianach i sufitach.]

Dr Pelloux mówi, że Francja i in. kraje muszą zmienić metody szkolenia służb ratunkowych, by radzić sobie z  tym, co wydaje się już wszechobecnym zagrożeniem. [Służby mają sobie radzić ze suszpami.] […] Choć nie pisze już dla Hebdo, Pelloux nie wychodzi bez ochrony osobistej. [Widocznie b. ważny w suszpach.] Kiedy spotkaliśmy się w piwiarni w ub. weekend, uzbrojeni żołnierze stali na zewn. na straży. [LOLLOLLOL].

Wg Pelloux, od stycznia służby ratunkowe spotykają się z  medykami wojskowymi; przyjęły metody traktowania ran od pocisków i odłamków.  […] “Jestem przekonany, że służby ratunkowe na całym świecie muszą zmienić plany reakcji w sytuacjach wyjątkowych”. [Jeśli tak mówi ważny suszpista-hasbarnik, chroniony jak mąż stanu, to lepiej słuchajmy.]

[…] Dr. Pelloux ma silne uczucia co do konfrontacji Francji, Europy i Zachodu z grupami jak ISIS [które sami utuczyli i nadal karmią]. “To zawoodowi terroryści. Toteż trzeba ich zabić, nie wolno z nimi negocjować. Musimy ich wszystkich wykończyć.” [A przy okazji Asada i opróżnić Bliski Wsch. pod W. Izrael?]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/