Prof. Majewska: Faszyzm i holokaust szczepienny

From: Maria Majewska
Date: November 18, 2015 5:58:06 PM PST (CA)
Subject: Faszyzm szczepienny

Definicja Mussoliniego: “Faszyzm  to mariaż rządów i wielkich korporacji w sprawowaniu  pełnej władzy nad społeczeństwem”.

A propos totalitaryzmu  ustaw szczepiennych w Polsce.  Przytaczam list od jednego z moich korespondentów.
“na szczęście w sieci czy poprzez sieć i dzięki niej przebija się już stopniowo świadomość faszystowskiego charakteru niektórych ustaw, które nakazują czy wymagają wbrew opinii zainteresowanych oraz ekspertów, a wtedy ze względu na irracjonalny ich charakter można nazywać je właśnie faszystowskimi lub totalitarnymi. Bo jedyną racją ich istnienia czy wyonywania może być tylko terror władzy. Ewidentny już dla każdego przykład to wepchnięcie 6-latów do szkół… Podczas gdy sprawa ze szczepieniami wymaga wciąż naświetlania i za to wielkie podziekowania dla wspaniałych działań ze strony Pani Profesor, a także p. dr Jaśkowskiego. W płaszcyźnie publicznej ratują państwo (mocno nadwerężony!) honor branży medycznej – od strony naukowej i praktycznej – aż strach pomyslec, ze robią to tylko dwie osoby, choć może inni po swojemu, tylko się nie ujawniają – zapewne tak jest.

Czegoś takiego jak te totalitarne ustawy oczywiście nie powinno być w demokratycznym społeczeństwie, więc sam fakt istnienia swiadczy o totalitaryzacji prawa, a stąd już tylko krok do jego egzekwowania w takiej postaci, czyli totalitaryzmu (faszyzmu) w pełnej postaci.
Z tym trzeba walczyć na razie na poziomie ukazywania absurdalności, a więc ostatecznie totalitarności prawa, a kto wie, może potem i z real-totalem jak “za komuny”. I tak historia może zatoczyć kolejne koło (oby nie!)
niepokoi, ze coraz więcej takich chorych ustaw jest uchwalane…”
Pragnę tu dodać  jeszcze jedną ważną uwagę.  Otóż globalne kartele bankierów i oligarchów pracują obecnie nad wprowadzeniem w USA I w Europie umowy TTIP, której celem jest całkowite zniewolenie społeczeństw i likwidacja państw narodowych.   Obecny zalew  Europy obcymi kulturowo migrantami jest częścią tego programu,  chodzi o wprowadzenie chaosu, zagrożenia, wojen domowych, terroryzmu etc.  W ramach tej umowy korporacje będą mieć pełną totalitarną  władzę nad państwami i społeczeństwami, będą mogły siłą stosować mengelizm, obozy koncentracyjne i masowo truć, wyzyskiwać oraz okradać ludzi wszelkimi sposobami.  Narody Europy, USA i Kanady muszą solidarnie się przeciwstawić i nie dopuścić do jej podpisania, bo to będzie oznaczało ich zagładę. Już dziś słychać w  Polsce , USA i innych krajach nawolywania do obalenia istniejących konstytucji i zastąpienia ich totalitarnymi  dokumentami napisanymi przez oligarchów w ich własnym interesie. Absolutnie nie można na to pozwolić.  Pamiętajmy, że to właśnie obecna Konstytucja chroni jeszcze polskie dzieci przed szczepiennym holokaustem.  Gdy jej zabraknie, Polacy staną się całkowicie bezbronni.

++++++++++++++++++++++++++++

edług najnowszego raportu CDC, autyzm zdiagnozowano już u 2,24% amerykańskich dzieci (w wieku 3-17 lat). Raport opiera się na badaniu sondażowym rodziców (przeprowadzano ponad 10 000 wywiadów z rodzicami rocznie).  Zaobserwowano prawie 2 krotny wzrost zachorowań w stosunku do poprzedniego okresu badania z lat 2011-2013, kiedy zachorowalność na autyzm wynosiła on 1,25%.  To znaczy, że średnio 1 dziecko na 44 ma już formalnie zdiagnozowany autyzm.  Ponieważ choroba ta ok. 4 razy częściej występuje u chłopców, to oznacza, że zdiagnozowano ją u 1 na 27 chłopców.   Przy czym trzeba pamiętać, że lżejsze przypadki autyzmu nie zostały formalnie zdiagnozowane i część chorych nie ma diagnozy z powodu braku opieki medycznej.  Natomiast raportów nauczycieli, 1 dziecko na 25 cierpi dziś w USA na autyzm.  http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CBwQFjAAahUKEwi7spXn_5rJAhUQRogKHUFNAWM&url=http%3A%2F%2Fwww.cdc.gov%2Fnchs%2Fdata%2Fnhsr%2Fnhsr087.pdf&usg=AFQjCNHhGTGzuKMEJTLRbLcr9QZYxRwh7Q&bvm=bv.107763241,d.cGU

Ekstrapolacja dramatycznego tempa wzrostu zachorowań na autyzm (podwojenie w ciągu 2-3 lat) pozwala przewidywać, że za niespełna 10 lat ponad połowa amerykańskich dzieci będzie cierpieć na tę chorobę, w tym niemal wszyscy chłopcy (jeśli nic się nie zmieni). Trudno sobie wyobrazić bardziej tragiczną sytuację kraju, w którym cała populacja męskich osobników jest upośledzona.  Dziś nie ulega już wątpliwości, że to toksyczne, nadmierne i zbyt wczesne szczepienia są bezpośrednio odpowiedzialne za to katastrofalne okaleczenie (lub zabicie) milionów dzieci. To jest autentyczny medyczny holokaust.  Dlatego powinniśmy zaprzestać stosowania eufemistycznego terminu „autyzm”, który sugeruje jakąś enigmatyczną chorobę o nieznanej etiologii, bowiem dziś wiadomo, że jest to ciężkie cało-systemowe okaleczenie poszczepienne.   Powinniśmy autyzm nazywać tym czym jest – „chroniczną encefalopatią poszczepienną”.

Całe społeczeństwo (zwłaszcza rodzice, lekarze, pielęgniarki, pedagodzy) muszą zdać sobie sprawę z tego, że to rządy skorumpowanych, ignoranckich urzędników są bezpośrednio odpowiedzialne za masowe okaleczanie i eksterminację dzieci toksycznymi szczepieniami.  Nikt nie powinien respektować faszystowskich, arbitralnych szczepiennych ustaw, których skutkiem jest masowe okaleczenie lub zabicie milionów dzieci, maskowane fałszywymi hasłami „zdrowia publicznego”.  Ochrona życia własnego i potomstwa to podstawa instynktu samozachowawczego.  Zdrowie publiczne to zbiorowe zdrowie wielu osób, wiec okaleczanie szczepieniami wielu jednostek jest zaprzeczeniem zdrowia publicznego.

Na marginesie nasuwa się smutna refleksja – Ameryka czy Polska nie potrzebują terrorystów ani innych wrogów zewnętrznych, bo ich ignoranckie, skorumpowane rządy najskuteczniej eksterminują szczepieniami własne społeczeństwa.  Trzeba podjąć wszelkie wysiłki, żeby uświadomić nowemu polskiemu rządowi katastrofalne skutki obecnej totalitarnej polityki szczepień w Polsce.

Warto też korzystać z bezcennych porad dra Jaśkowskiego w kwestii dyskusji z lekarzami szczepionkowcami.  Prawdopodobnie, większość z nich wyszkolona na firmowanych reklamówkach i kursach, jest nieświadoma ogromu krzywd, jakie wyrządzają dzieciom szczepieniami.  http://wolnemedia.net/zdrowie/jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/