:))) Chłopcy katoliczniki… jak i Robert Brzoza, idealna glina dla handlerów. Jak gnojkowi ‘ochroniarze’ Gnojowego Maruchy za frajer “Żydowi” Beinowi prawnych rad udzielili

PB:  :))) Poczucie humora to mają chłopcy katoliczniki…

Dostawszy goovno a nie żądaną kopytnie pomoc przeciw “poganinowi” od młodszego w wierze kundla (wielokrotnie go publicznie “ożydził”), od Szuberta — kopa nad Jordan, a od Wiesławy z Dąbrowskich — kolejną dezaprobatę, Joszka Bizoń wezwał na pomoc Gnojowego ko-katolicznika Maruchę w ko-operacji z koszerną “branżą” Roberta Brzozy (milion wejść na dobę, super-agent wpływu Michalkiewicz odpada w przedbiegach LOL).
Wg donosu 🙂 Joszki, psa na niepoprawnych katolicznie oraz widzimusię “żydów”,  Gnojowy Marucha stwierdził: Piotr Bein również występował w gajówce, dopóki nie poczuł się obrażony (nigdy nie wyjaśnił, w jaki sposób i kto go obraził), a z powodu braku wymaganej przez niego reakcji admina groził donosami na gajówkę i jej zamknięciem. Szkoda chłopa, że mu się glizdy we łbie zalęgły, bo dobrze się znał na sprawach jugosłowiańskich.
Po kolei…
poczuł się obrażony (nigdy nie wyjaśnił, w jaki sposób i kto go obraził), — Każdy niezarażony żydzizmem, kto śledził testy wytrzymałości ofiary na biczowanie u Gnojowego Nieruchawego, wie jak było…
z powodu braku wymaganej przez niego reakcji admina — Obowiązkiem admina jest usunąć zgłoszone poniżenie, szkalowanie, oszczerstwo.  Folgowanie przez adminów (udział w przestępstwie) zwłaszcza w przypadkach seryjnego e-stalkingu, jest surowo karane i to oskarżony ma udowodnić, że nie popełnił przestępstwa! Zwróciłem się do Maruchy jak do człowieka, zwlekał, chorował, przeklinał, rżnąl głupa, za plecami zwołując “ochroniarzy”… W końcu rzucił klapę włazu do swego szamba. Mój szkic riposty diabli wzięli — dosłownie LOL i kopytni także “zatryumfowali” na forum Gojówki z krzyżem na każdej ścianie.
groził donosami na gajówkę i jej zamknięciem
:))) Spece od propagandy… Wobec maruchowego bezruchu OSTRZEGŁ, że ZGŁOSI złamanie netykiety i ostrzegł o konsekwencjach ignorowania żądań usunięcia obraźliwych tekstów.
Serwer NIE ZAMYKA bloga, tylko wysyła ostrzeżenie do admina po otrzymaniu ZGŁOSZENIA o naruszeniu regulaminu. W najgorszym przypadku usuwany jest wpis łamiący regulamin.
To w teorii, bo praktyka blogerska przypomina tę w układach srulowo-mafijnych –– biurokurewskie spychalstwo, pitolenie, rżnięcie głupa, w koło macieju… SZOK LICHWIARSKI Pro-banksterskie, antyspołeczne i antynarodowe MF Polin
Naiwny myślałem, że jest inaczej w blogosferze… Przydałoby się być Żydem :)))  Josele, pliiiz znajdź te metryki Beina LOL
Bez mamony na poradę prawną (a gdzie honorarium radcy!), logiczne było zgłosić do WordPressa — ale reagują jedynie gdy materiały blogera zagrażają biznesowi reklamowemu serwera 🙂 co jest luźno interpretowane, o czym przekonałem się po parę razy na obu moich blogach. Inaczej serwer nie ingeruje, jedynie wykona nakaz sądowy.
Czułki do innego serwera w podobnej sprawie oraz gnojowi “ochroniarze” kuci w prawie, potwierdzili me obawy i niemoc “ożydzonego”. Tak to “żyd” Bein wyłudzil od Gojówki poradę prawną LOL jedyna satysfakcja z tamtej mordęgi po wiatr katolicznicki.
Bóg “żydowski” zlitował się nade mną: przychylny obserwator skandalu doradził mi wypróbowany w Kanadzie sposób — patrz poniżej.
dobrze się znał na sprawach jugosłowiańskich
Gnojowy taki miły, kulduralny, szanójoncy bliźniego :)))
Gnojowy Wiechowski: Nie wiesz, nie opiniuj dla własnej aury. Zasłaniasz się jak babżdyl dupkowymi ochroniarzami i bólem głowy — od razu powiedz pocałuj mnie w dupę.
Jugosławia była zaczynem, a mój największy wkład jest w rozwikłaniu i w demaskowaniu kompleksu jot, za co mam najwyższe uznanie od czołowych badaczy ludobójstwa …i negatywne od sruli: zhakowane prace do tomów Prof. Scherrera.
Szkoda chłopa, bo przedni Polacy zdarzają mu się na forum… :((((((((( ale tak jest gdy fanatyzm pod sufitem zamieszka, oczy zaślepi, uszy zatka, sumienie stłumi… Wielki Polak czy…? Mógłbym napisać Śmierdzący Kutas, ale do gnojowego poziomu nie zniżę się LOL
Pełna dokumentacja na skanach u Bizonia, wykonanych za datki na patriotów na Grypa666 LOLLOLLOL a jeśli Josele nie może znaleźć, to czytaj tu, jeśli lubisz w gównie się paprać:
Katolackie bezdusze u Nieruchawego Maruchy i związane:

Skowyt Gnojowego Maruchy

  • Czego nie wiedziałeś o Beinie, a musisz znać:

2 główne przypadki biczowania ad hominem w Gojówce: (a) forum pod textem nijakiego Marka S, (b) “ożydzenie” Beina przez katolacko-scyropolskich niecały rok temu.
W przypadku (a), w dyskusji pod Markiem S doszło do poniżeń mnie i  sprawdzonych Patriotów (Andrzej Szubert, Wiesława z Dąbrowskich). W biczowaniu brał udział m.in. PANowiec dr Maciej Pokora.
W przypadku (b) zwróciłem się do Gnojkowego, by zrobił coś z tym gównem od i pod Markiem S, jako że Pokora i tabuny innych linkowały tam, m.in. u MonitoraPolskiego na potwierdzenie swej choroby i “dowód” naszego “żydzizmu” LOL
W obu przypadkach Gnojkowy olał mnie, delektując się puchnącym forum. Ale jak tylko ktoś mu na odcisk nastąpił, z miejsca zbanował — takie petit hipocrise catolique LOLLOLLOL Przy tym udawał, że nie rozumie, jakby na Gwieździe Polarnej te wpisy i komenty były.
Jak gnojkowi ‘ochroniarze’ Gnojowego za frajer “Żydowi” Beinowi prawnych rad udzielili
Przypadek mentalnych w (b) wyrósł w skandal i przyciągnął fury gnoju od bizoniopodobnych. Poradziłem się …forum Gnojowego co robić :)))) Gojownicy podali za frajer cynki: nie da się postawić w kącie bloga WordPressa. Miałem szczęście: przy okazji zdegustowany obserwator Maruchy poradził zgłosić na RCMP to może dostaną szlaban — wygrana moralna. W RCMP zdałem krótko sprawę… oni są zawsze b. zajęci, ostatnio szkoleniami przez mosad i fałszywymi flagami :)))
Oficer nie mógł uwierzyć, że coś takiego w Polin się dzieje, popatrzył na mnie myślowo stukając się w czoło 🙂 Zapytał czy jestem Żyd. Panie oficerze, cały sęk w tym, że nie jestem, a oni głoszą gdzie się da, co w ich kulturze jest największym poniżeniem i wezwaniem do nienawiści — odparłem. Oficer: Ale nie grozili panu bezpośrednio, np. mieliśmy wczoraj raport gościa baru, któremu drugi wymachiwał butelką, że go zakatrupi… takie rzeczy przyjmujemy, a to na dodatek w Polsce, gdzie nie mamy jurysdykcji.
Rozumiem, odparłem, ale były groźby bezpośrednio w Kanadzie,  staranowanie drzwi mego garażu w środku nocy, strzelanie neoustaszy do lokalu mej parafii — przyjęliście raporty, dostarczyliście ochronę. Nadal jestem zaangażowany przeciw tymże ekstremistom i kto wie jakie połączenia mają aktualni e-prześladowcy. Nie czuję się bezpiecznie, moje dane osobiste, zdjęcie domu i adres zamieścili na necie — nalegałem.
Na odczepnego poprosił o tłumaczenie próbki tekstu na poparcie mego domniemania. Parę dni później: Nasza oficer od e-przestępstw przeczytała próbki, proszę podać resztę linków, nasi tłumacze dokończą.  Dał mi spojrzenie stukania się w głowę. :)))
Miałem szczęście (a biczownicy nieszczęście LOL), że było to wkrótce po fałszywych flagach Hebdo we Francji — wyćwiczone przez mosiadziaków RCMP zareagowało  LOL Dostałem numer sprawy, tj. poszła trybem do wykonania.
Zapraszam do Kanady LOL
†††
Panie Robercie Brzoza: jest pan tam, czy zabrał zabawki do dzieciarni co bez gadania słucha starszego i mądrzejszego? LOL
A może w C&C? LOLLOLLOL Jestem speechless: blitzkrieg, mało– shock and awe in Baghdad… nie, jeszcze lepiej – ruskie bambiożki w Syrii LOL
Nie jeden artykulik dla bagatela miliona na dobę, tylko cała “branża”!!!
Myślałem co to, gdy pan napomnkął, sorka “ostrzegł” LOL
“Branża”  okazuje się zasłużona dla hasbary w tępieniu skutecznych patriotów: flota szambowozów Gnojowego Maruchy, w ko-operacji ze złodziejskimi weteranami-sajanami z WolnejPluskwy… do kompletu rekordzista wpływu na gojów w Polin, Alex.Jones.pl == czy Alex o tym wie? Zaraz go pytam LOL
Gdzie jeszcze pójdzie w “branży”? Potrzebuję pozwalniać Razwiedkę666, datki paszły w cholerę po zdemaskowaniu przez Bizonia i Brzozę :))))))))

Niech pan i to zamieści w swej branży 🙂  Oby tylko “uczciwie i szczerze” LOLLOLLOL

Nie to że pan świadomy agent wpływu, tylko właśnie nieświadomy, z automatyczną hasbarną rusofobią (dziwne jak na analityka geopolityki) LOL jak u WolnejPluskwy — wolnej dla mosiadziaków i sajanów LOL patry-jotyczne “antysemity” pod szyldem topiącym serca polactfa… teksty antyżydłackie dla wiarygodności, powymiatane skąd się da, w tym ukradzione Beinowi hihihi, a własne — chutinpujowe, ‘ożydzające’ Putina  itp. nieomylne znaki V kolumny bizo… sorka, sorosowskiej LOLLOLLOLLOLLOL
Spragnionyś pan dochodu pal diabli czy etycznego i zgodnego z pana antyżydzizmem. Do tego przejawiasz pan cechy niepewnego siebie (straszenie z grubej rury, “martyrologia” prześladowcza, groźby, tupanie “na mój sposób albo totalferniśtung”, zmyślanki — np. tu: Robert Brzoza – nieudolna miniaturka George Sorosa… może więcej gdy przeczytam pana paszkwile), jednocześnie poniżając zamiast riposty na merytoryczne uwagi.
Materiał żeś pan idealny dla handlerów i nie bój nic, nawet nauki z Mielca na nich za mało.
Dawaj pan co dobę, także do “branży”, nadmiar reklamy jeszcze nikomu nie zaszkodził 🙂

pozdrav dla codobowego milionera 🙂

RB: Witam,  Ostrzegałem uczciwie. Zasady były znane. Nie doczekałem się przeprosin za ohydne kłamstwa i szkalowanie mojej osoby. Machina nabiera pędu.

RB: Widzę, że i w gajówce namieszaliście panowie…  i kolejny.

Józef Bizoń: Cytat z Gajówki Maruchy
Posted by Marucha w dniu 2016-02-06 (sobota)
Dla przypomnienia:
Andrzej Szubert (ksywka Opolczyk) publikował kiedyś swe artykuły w gajówce. Dopóki nie okazało się, iż jest antykatolickim zjebem, któremu nie wystarczy nie wierzyć w Boga, ale musi przy okazji obrażać i polewać gnojem każdego, kto wierzy. Nigdy i niczym nie prowokowałem go do osobistych napaści. Prawdopodobnie psychopata. Jeszcze będzie wył w przerażeniu, wołając księdza…
Piotr Bein również występował w gajówce, dopóki nie poczuł się obrażony (nigdy nie wyjaśnił, w jaki sposób i kto go obraził), a z powodu braku wymaganej przez niego reakcji admina groził donosami na gajówkę i jej zamknięciem. Szkoda chłopa, że mu się glizdy we łbie zalęgły, bo dobrze się znał na sprawach jugosłowiańskich.
AdminKomentarz [red. Wolna Polska]: diabelski szlam oszczerstw P. Beina i A. Szuberta jest redakcji W-P bardzo dobrze znany.”

Bein i Szubert w jednym szeregu z „Otwartą Rzeczpospolitą”. Atak na Roberta Brzozę.

PB: pani Agnieszko, no właśnie! modlić się, nie sraszyć “pogan” dintojrą i “ożydzać” Bogu ducha winnych miast leczyć pod sufitem swój chory zjudaizowany religionizm
jeśli Bein “żyd”(o czym on nie wie, a Josele Bizoń niezdolny pszetstawić metryk na dowód), to Bóg wie i odpowiednio ocenia Beina (broń bożku —  Bizonia LOL)
jeśli Szubert nie chce wierzyć (WIARA, nie przymus!), to jego sprawa między Bogiem a “poganinem”; mnie mnisi uczyli na Atosie: Boskość transmitujesz swą postawą wobec innych, na siłę nikogo nie zmienisz… to sprawa Boga, a ty rób co On przykazał
jest wolność wyznania i sumienia (na którą Bizoń jak trza to zna pragrafy), więc co się tacy katolacy czepiają “wyznających inaczej” i narzucają swój chory światopogląd?
gdybyśmy byli srule jak to nam zjeby zarzucają, już dawno Bizonie & Co. kiblowałyby za naruszenie dóbr osobistych, antysemityzm, nawoływanie do nienawiści, rasizm i co tam jeszcze dintojra ma w takich pszypatkah —
wiedzą o tym, udają aniołków za Chrustusa i Bogurodzicę, znęcając się fanatycy, zboczeńcy duchowi… Rozpięty na Krzyżu, Dziecko Najświętszej Marii Panny, debil Dakowski modlący się za nawrócenie Rosji!!! (bardziej wierzącej niż katolactfo razy 100 LOL), obwieszeni krzyżykami i różańcami hipokryci, bigoci, cwaniacy i cynicy u Monitora Polskiego i Gnojowego Maruchy…
a jak przyjdzie co do czego, nie potrafią powstrzymać ko-religionistów od kalksztajnowego popisdzielstfa

Agnieszka WalczakSama Matka Boska mówi żeby się modlić do Jezusa Chrystusa Teraz ludzie na siłę chcą to zmienić i zdetronizować Matkę Boską .

PB: patrzcie kto się odezwał i to pod dintojrę!!! LOL
sam ma szlaban w Canadzie za sianie nienawiści i poważne naruszenie dóbr osobistych!
katolacki aniołek hipokryta qrca vodna 🙂
jakby nie patrzeć, broniąc Chrystusa, szczujesz na Wielkiego Patriotę, li tylko dlatego, że ma inne poglądy niż twe katolicznickie, ofiaro duchowo-umysłowa
i wcale się Szubertowi nie dziwię, z takim katolactfem jak ty na pęczki
czy Chrystus tak niemocny, że potrzebuje pomocy tfej! On woli Miłuj bliżniego swego jak siebie samego LOL …no i wyczyść te gacie
skrypt pigmejski, wojny goje-goje na bazie radykalizacji religioznej… szyici kontra sunnici, islamiści kontra syjochrześcijanie, czystopolski w zasranych gaciach Joszka Bizoń kontra “żyd” Bein

Józef Bizoń na Szuberta krytkę katolicyzmu: 

Kodeks karny.
Art. 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, […]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/