Bein do Wiechowskiego (Maruchy): NIE WYBACZAM OSZCZERSTW NI PONIŻEŃ!!!

Jak w ub. latach, Mirek Wiechowski, admin Maruchy, olewa próby interwencji w kolejną nikczemną kampanię, tym razem z udziałem Roberta Brzozy jako Honorowy Gość z “Branży”, także obecnej u Maruchy  jako  mosiadowi “specjalni wysłannicy”: esbek  Szewczyk Bohdan i neo-żydoubecja ze swym oscarowym dziełem Szkodniki & Hasbara.

Oto moje komenty, a pod nim to, na co odpowiadam (niestety nie zrobiłem kopii w niektórych przypadkach  przed ocenzurowaniem przez Wiechowskiego).

@ 118 admin
Na początek dziękuję: za obcięcie końcowki artu Brzozy z żydoubecką agitką na PB i AS. Nie powstrzymało to Brzozy od wklejenia tej końcowki na forum.
Opublikowałeś szkalujący tekst Brzozy: wredne łgarstwa o współpracy z Otwartą, o koresponencji i kto zacząl poniżać. Brzoza sugestywnie zakwestionował “polskość” nazwiska AS i jego patriotyzm, zaczął manipulować, rzucać w nas ad hominem i… zażądał przeprosin LOL Pełna korespondencja, bez brzozowych manipulacji:
https://piotrbein.net/2016/02/02/robert-brzoza-nagania-polakow-na-zydlackie-inwestycje/

Nie o “szkalowanie” poszło, za pierduły AS ani ja “się” nie poczuwamy obrażonymi 🙂  Wzmocniłeś wymowę wpisu tendencyjnym wstępem łącznie z opinią od agenturalnej wolnej pluskwy. Pozwalasz na c.d. bezpodstawnego spektaklu poniżania, opartego na agenturalnych agitkach i bezpośrednich udziale agentów (Bohdan Szewczyk o kto jeszcze z 1-wierszowymi “cwanymi” odzywkami).
Z ręką na sercu: kogo jesteś pewien na swym forum, a kto może być klakierem ze służb?

Czy to nie jest podatność na wpływy agenturalne?!

Twój wtręt “Więc o jakim „obrażaniu się” mówimy? Czegoś takiego NIE wybaczam. Czy wyrażam się jasno?”

Aż za jasno! Pora przyhamować i rozeznać okolicę. NIE WYBACZAM OSZCZERSTW NI PONIŻEŃ!!!

Reagujesz wg ciebie na zbiorowe obraźliwości – ale wywalasz za nastąpienie na swój odcisk. 
Rebjata z pitbulami tu taka niewinna i bezbronna… admin Wielki Polak broni ich cenzurą  …kawałków o nim samym. A agenturą śmierdzi na odległość, bąki puszczają z wstępu, wpisu i forum!
Usuń szajs u siebie, to i ode mnie nie dostaniesz — które to przykazanie?
Czy wytniesz czy nie, net utrwalił fakty… Chcesz pozwu? Szlaban już masz w Kanadzie.
Ż/żydem nie jestem i nie mam żadnych znajomości w dintojrii, żeby nawet buldożery i pitbule się zesrały
Wybrałem drogę poza dintojrą… błąd strategiczny?

@ 104 Pitagoras
Czemu czepiać się pochodzenia, a nie wkładu za Polską Rację Stanu? To pytanie, zasadnicze przed inkwizycją, wisi nad Gojówką zignorowane od lat, obciążając prawnie admina i niektórych uczestników.

Myślałem, że Bizoń kapnie się na mój paszkwil o tym, że mnóstwo nazwisk z Polski, w tym jego i admina, figuruje w zapisach żydowskiego pochodzenia. Wszyscy moi “ożydzacze” tam są LOL
https://piotrbein.net/2015/10/06/zydowskiego-pochodzenia-ozydzacze-maria-bejda-jozef-bizon-walerian-dabrowski-rafal-gawronski-marek-glogoczowski-john-kaminski-boguslaw-maslinski-jerzy-ulicki-rek-miroslaw-j-wiechowski-wojcie/

Co do zapytania: Bizoń dostal odpowiedź. Zapytajcie więc go, uzgodnijcie stanowisko i możemy gadać.

Nie od razu odpowiedziałem, Bizoń wzmógł podejrzenia.Byłem z początku zszokowany “rewelacją” tego, co go gniotło przez lata. Do tego “przyjęcie” tutaj, miejscu publikacji “rewelacji” Bizonia i in. Tłumaczenie się wyglądałoby na gęste i fanatyk spożytkowałby w pędzie swej “rewelacji”. Z doświadczenia także innych “ożydzanych”, obrona zawsze potęguje ataki, a gawiedź ma uciechę.

Zaiste, Bizoń ignoruje moje “tłumaczenie się”… Zainwestował kilka lat, ryzyko finalnej utraty twarzy, perspektywa pozwu z Kanady, gdzie szlaban już ma. Przez lata po wywaleniu z redakcji, prześwietlił każdą literkę, porobił kopie materiału, który leżał nienaruszony na moim blogu latami, powielony w archwialniach na necie — nie ufał “żydowi” Beinowi 🙂 “Zbadał” życiorysy Beinów dalej wstecz niż są udokumentowane LOL bazując na moich komentach z mego własnego bloga, wyjętych z kontextów.  

Bizoń ignoruje też oczywistość:  krypto nie ujawniłby swego pochodzenia. Ani razu nie przyszło mi na myśl, że rozumny obserwator przepychanek w kampanii anty-H1N1, mógłby tak podle interpretować. Kontekst jasny: mosiadziaki na forum Grypa666, emaile prywatne, prowokacje i biczowanie na in. forach (w tym produkowana tu pravda2), bzdurne żydłackie oskarżanie o antysemityzm — chcieli mnie udupić. Wpadłem na pomysł z genealogią, napisałem mój koment na grypa666 pod mosiadziaków wytrącając im argument z “antysemityzmem”… i odwalili się…. Wrócili tu w postaci “Szkodniki & Hasbara”, Szewczyk Bohdan, typowe przytyki do nazwy Grypy666 (patrz #90), a może i jacyś z pitbulami i buldożerami — co to za Gojówkę macie!? LOL

Z agenturą nieco większego kalibru mam kilkuletnie doświadczenie. Nie wiem czemu admin wyciął to

https://piotrbein.net/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/

jak i in. użyteczne nt. jak agentura penetruje blogi.

 
Honorowy Gość “Branży”, Robert Brzoza delektuje się tym ubecko-esbecko szlamem… Kłania się adminowi mosiadowa wolna pluskwa, niech admin będzie łaskaw dołączyć do wstępu Szewczyka Bohdana i “Szkodniki & Hasbara” (czemu Pan to ocenzurował Brzozie bez adnotacji? nalegam na przeniesienie do artu z komentu Brzozy).
Bizoń polegał na swym opętaniu, a Gojówka — na nim, plus szambowozy od gnojówkarzy na pieńku z Beinem od lat. Cool obiektywizm! — to już pisalem (a admin wyciął zdaje się — nie mam oczu ani czasu wertować, pucowanie tego pod standard jelit 🙂 dośc mnie wysiłku kosztuje).

†††
Mierzyłem czas, ok. parę razy dłużej niż bez pucu… 70 lat, katarakty, ręce i szyja artretyczne, po południu słabo widzę, piszę stukam na wyczucie  — i do was przyjdzie, młodziaszki LOL
Nie to że o ulgową taryfę proszę, ale byle “pandejo z puterem” może pisać 1-wierszowe głupawki bez znajomości sprawy czy człowieka, w oparciu o bullshit i żydoubeckie agenturalne wsadki.

Robert Brzoza wciska mi i AS u- i esbekizm,  a sam cały ścierwomedialny cierpiętniczy artykuł wykrzesał  w stylu pravda2 (nazwa pasuje do neo-ubecji LOL), w odwecie za celne uwagi i zaniemówienie własne. Przyciągnął więc rzesze do Gojówki, co zauważono tamże LOL

Na blogu Brzozy garśc komentów (tu znacznie więcej, jak na Grypa66 zanim zamknąłem jarmark w 2010). Umieściłem bąka agenturze https://piotrbein.net/2016/02/10/koment-do-oszczerczego-wpisu-i-forum-roberta-brzozy-pt-najpierw-zydzi-teraz-ubeckie-metody/

Swoim srulowym zwyczajem “czuję się obrażonym”mowiąc łagodnie i “grożę”(zapowiadam poważnie) Brzozie (ma mamonę z kursów LOL) pozwem o udział w e-stalkingu,  więc proszę admina nie czuć się singled out. 

grypa666 said

@96
(…) naciskaj „delete”, daj kopa, bo CIEBIE obraził. Przez tę czułośc na swe ego mają cie za jaja. (… reszta wywalona…)

Na takie prymitywne chwyty to nie mnie nabierać. Nikt tu mnie za jaja nie trzyma, ani ja nikogo.

Obraziłem się nie tyle za siebie, ile za gajówkę i jej uczestników. Bo wszystkim naubliżano. Co gorsza, grożono donosami do właścicieli WordPressa i zamknięciem witryny. TAK KURWA BYŁO – CZY NIE?

Więc o jakim „obrażaniu się” mówimy?

Czegoś takiego NIE wybaczam. Czy wyrażam się jasno?

Admin

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/