Brzozowe bzdury obciążają reputację bloga Marucha — neoubecja się kłania, karma wraca

Piotr Bein 11.2.2016

Brzozowe bzdury obciążają reputację bloga Marucha, który bezkrytycznie (i z gnojkowym wstępem) opublikował odwetowego szmatławca Brzozy w odwecie za własne zaszłości Mirka Wiechowskiego z Szubertem i Beinem.

Główne powody obecnego zagrożenia reputacji bloga i admina Maruchy:
1. sekciarska baza doradczej expertyzy Brzozy – Marucha spalony w oczach katolików, prawosławnych…
2. tytułowe łgarstwo Brzozy, że “żydzi” AS i PB i wspierają Otwartą Rzydopospolitą.

Sekciarska masońska “Biblia”

Doradztwo na antykatolickiej sekciarskiej bazie może Brzoza wciskać Usraelitom. Niezjudaizowani katolicy zwęszą — chłopek we wsi powi: jak łoni wiom, to po co pakiety, gdy miliuny mogum zbić

Brzoza może biblijnie pogdybać przed skołowaną publiką. Sekciarscy doradcy robią mamonę, strasząc gojów do „inwestowania” dla żydłactwa, a syjo-chrześcijanie doradzają USraelitom do banksterskich wojen. I tego nie wie spec od żydobanksterii — podobno LOL

Bezreligijny Brzoza nie zaistniałby w Polsce bez religionizmu, to se wziął doradcę z masońskiego jahwizmu świadkowego — zakładka na jego blogu.

Łgarstwo o rzekomej współpracy PB i AS z Otwartą

Blog Marucha uwiarygadnia mosiadową wolną pluskwę: tytuł artykułu Brzozy identyczny, choć na innych blogach, w tym na jego własnym, nie ma w tytule nic o Otwartej Rzydopospolitej, tylko o “żydach” Beinie i Szubercie. Akurat ws. Otwartej obserwator w lot chwyci rejestry wojny z Ot-wartą — mam nieskazitelne. Andrzej podobnie, w tym obrona admina Tomka ze StopSyjonizmowi, obecnie wolnej pluskwy, przed Otwartą. Brzoza wyssał z palca, żeby nas oczernić, a siebie przedstawić jako cierpiętnik-patriota.

“Ożydzenie” PB i AS to robota wolnej pluskwy neoubeckiej. Wyprodukowała odrażające agit-porno w odwecie Tomka ze StopSyjonizmowi (więcej tu), potem admina WolnejPolski, za krytykę hasbarnej rusofobii i chutinpujologii tego zjeba.

Tylko Marucha i wolna pluskwa powiązali w tytule ożydzenie Beina i Szuberta z łgarstwem o ich współpracy z Otwartą… Motłoch czyta same nagłówki – blog Wielkiego Polaka będzie robić dla suszp :))

Koniec reputacji Maruchy?

Mogę się śmiać, bo ostrzegłem o prowokacji mejlem i komentem, który Wiechowski ocenzurował,  wściekły na sugestię wpływu suszp nań. Dorzucił szajsu od siebie we wstępie do przeklejki szmatławca brzozowego, chciał się zemścić i zemścił się na …sobie. Puścił z grubej rury ostatecznie dosrać PB i AS, a zapaskudził sobie gniazdo i reputację.

Tak to karma wraca. Dwukrotnie w przeszłości Wiechowski olał żądania usunięcia ‘ożydzania’ Beina i Szuberta, ostatnim razem haniebnego i chorego z inicjatywy Bizonia u Maruchy, bo na Monitorze dostał bana na opamiętanie się. Niedawo Bizoniowi odrodzilo się, był świadkiem publicznej wymiany PB i AS z Brzoza, wątki zazębiły się. Bizoń wrzucił  tryumfalnie link do łgarstwa Brzozy u Maruchy, żeby mnie pogrążyć. Koło się zamknęło, przytrzaskując tym razem bufona, łgarza i manipulatora w jednej osobie: Roberta Brzozę.

Tak to durnie, fanatycy, bufony i twardziele wychodzą na użytecznych dla suszp.  Jakie ma szanse Polska wyjść z Polin z takimi?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/