:) Jaki jest Robert Brzoza co zgubił dowody na spisek Bein-Szubert-Otwarta — podobny do dra Macieja Pokory vel Persy-kop

Ta lektura pomaga otworzyć oczy nie tylko na faktyczne przyczyny, przebieg oraz CEL pyskówki, ale także przybliża istotę złożonego konfliktu, w jakim przyszło nam brać coraz bardziej czynny udział. — PANowiec dr Maciej Pokora vel Persykop

Gdybym wykupił kursa Brzozy i po zaznajomieniu się detalicznym rozczarował, to zwróciłby piniondze za kota w worku i zrekompensował czas?. Pozwoliłby przestrzec publikę, czy zaciągnąłby do dintojrii, albo zorganizowałby masową vendettę w neoubeckiej “branży”? — Piotr Bein

 

Piotr Bein 11.2.2016 cdn.

Ostatnio robi sobie anty-reklamę guru “inwestycyjny” rzekomo zakorzeniony w Biblii, Robert Brzoza. Mieszka w USA i niedostał tam roboty po 2 uczelniach ekonomicznych w Polsce, wg jego bloga i zajawki na Alex.jones.pl. Obrał więc  e-doradztwo inwestycyjne. Opiera je na znajomości geopolityki, Biblii i marketingu w sprzedaży swego produktu: edukacji dla inwestorów w postaci pakietów info-materiałów.

We wszystkich dziedzinach rzekomej ekspertyzy, wykazano Brzozie wąpliwy standard, naciąganie faktów (jeśli nie fałszerstwo), stronniczość  oraz zarozumiałość. Brzoza chciałby tym wyżywić rodzinę i stać się sławny. Dobrze mu życzę, ale frajerów szuka?

Łgarstwo, durnota (agenciurstwo?), hipokryzja, manipulacja, rasowy antysemityzm nieuczciwego egocentryka

Obfitym przykładem jest flagowy szmatławiec Brzozy na jego własnym blogu, powielany na polskim necie, zgodnie z jego groźbą-zapowiedzią publicznie w wymianie mejlowej, także na jego forum, gdzie szereg osób deklaruje się rozpowszechniać materiał oszczerczy na PB i AS.

Najważniejsza jest uczciwość: jeśli delikwent kręci, zmyśla i fałszuje, to jest pospolitym hochsztapleremPowtarza  “szczerze i uczciwie” w korespondencji, a nie jest taki. Bez pardonu wycina urywki z kontekstu, dorabia sens insynuacjami i przekręca znaczenie! Zachowuje się apodyktycznie,szybki w wycieczkach osobistych, słaby merytorycznie nadrabia bufonadą i wywyższaniem się. Brzoza na swym forum: Tu nie ma przesady. Goście oskarżają mnie, ja im udowadniam nieprawdę, następnie piszą jeszcze gorszy list. Co to jest? Tak działali czerwoni, ubecy i inne maści…. Przedstawiają jakieś poszlaki i nie ważne dla nich jakie są fakty. Ostre słowa? Wiem, ale fakty nazywajmy po imieniu. Takich ludzi należy odizolować od naszego środowiska.

PB z AS obrazili godność Szuberta, wg prawnika Klementiusza tamże:  Panie Robercie, proszę zgłosić się do naszej kancelarii. Panowie tutaj zagalopowali się.
Jeżeli pan tylko sobie życzy, poprowadzimy sprawę. Publicznie obrażono pana godność. Proszę przysłać korespondencje, powiemy co, jak. Jeśli wykasował, będzie musiał wziąć z mego bloga LOL

Lolek zrozumiał szmatławca: PB i AS działali na szkodę (Brzozy?) wraz z Otwartą: otwartą wszyscy znają tych dwóch jeszcze nie; ja juz wyslalem do swoich c

Natomiast ffggh ma refleksję społeczną na przykladzie PB i AS: Problem z żydami będzie cały czas. Polacy są programowani. Mają zakute łby, mózgi już nie pracują. Nie da się nic przetłumaczyć tym osłom. emeryci żyją kosztem młodych. Sporo młodych już wyjechało. Będzie ciekawie, gdy złodziejski rząd zostanie z samymi emerytami. I to będzie niewątpliwie wina ĺżydówĺze szmatławca Brzozy LOL

RomeK  ws. moralno-zasadniczej szmatławca i “dyskusji” w Gnojówce Wiechowskiego: Taaaaa…… Bein z Szubertem sa zydy, masony i ukryte nieroby pieniezne, illuminaty i pederasty oraz murzyny…….bo jawnie i bezkompromisowo odradzaja spekulacje jako metode bogacenia sie:-))))))) Nakopali do dupy panu Brzozie, ktory z tego zyje , ze doradza INNYM:-))))jak bogacic sie bez pracy! 

Swoją opinię też wyraziłem Brzozie w e-dyskusji z nim. Nie wiem kto: RomeK, zbieżny z Szubertem nt. inwestycyjny, czy może Brzoza jest bliższy prawdy. Nie dowiemy się, bo Brzoza ucieka od dyskusji, gdy tylko odstaje od jego wiedzy, zarzucając oponentom szkalowanie i grożąc konsekwencjami, chyba że go przeprosimy. Groźby, które pod naszym adresem wystawił to m.in: dintojra (30 tys. zl na dom dziecka), skoordynowana odwetowa kampania “branży” wystawienia nas na pastwę publiczną.  W dniu publikacji niniejszego, jest już ok. 10 artów na necie oczerniających koszerny destrukcyjny duet, jak to krótko i nieantysemicko wymyślił niejaki Agent303 z agentury mosiadu wolna pluskwa (nazywam to neo-ubecja żeby nie drażnić habrajskojęzycznych). Brzoza zapowiada więcej:

Zespół badawczo-doradczy

Brzoza pisze w zakładce na swym blogu: Tworzymy bardzo fajny zespół, niezależnych i samodzielnych osób. Dzięki temu, że każdy z nas specjalizuje się w danej dziedzinie, możemy przedstawić informacje nigdzie dotąd nie publikowane. Spora część wiedzy, którą przedstawiamy jest wynikiem naszych badań, analiz i wniosków.

Tworzymy 3 eksperckie grupy badawcze:

  • Medycyna: Marta Brzoza – Kasia Brzoza – Robert Brzoza,
  • Religia: Krzysztof Król – Robert Brzoza,
  • Ekonomia – Geopolityka – Inwestycje: Robert Brzoza, Krzysztof Król plus trzech niezależnych analityków (analitycy nie należą do grupy – korzystam z ich usług).

To on i w medycynie, religii expert LOL Po ekonomii?! Koment u Gnojowego potwierdzałby: Piotr Bein walczy na wielu frontach. Osobiści mu doradziłem, aby szanował zdrowie i ludzi. Jestem na nieszczęście na prywatnym forum, gdzie są ci dwaj z czapeczkami na głowie (z powyższego filmu) i wielu zacnych ludzi. Kłóci się tam z wszystkimi, wyzywają się. Chłop już ma lata, a jak dalej tak będzie się szarpał to i wylewu dostanie. Taka jest natura organizmu.

Zostawmy go w spokoju. Ja już go nie atakuje, bo leżącego się nie bije. [A jednak to były ataki od Brzozy LOL] Sam cię chłop wykończy, a wcześniej zostanie sam jak palec. Kwestia krótkiego czasu. Expertyza Biblijno-medyczna LOL Na wszelki wypadek zgłosiłem znaczy doniosłem w RCMP.

A jak generują nowe informacje? LOL W medycynie — notatki z wykładów, na które uczęszcza Kasia w USraelu? Czy tam nie piorą mózgów propagandą żydofarmacji?

A w geopolityce –owszem dobre analizy żydobanksterskiego systemu, ale zaprawione żydłacką propagandą rusofobii! Nie można być częściowo w ciąży, panie Brzoza — pan zapyta żonę czy córkę studiującą biologię. Albo jest pan czysty pod sufitem i wali w co trza, albo staje się materiałem na nieświadomego agenta wpływu, który bazując na popularności w anty-żydłackiej publicystyce, przemyca Polakom antyruską hasbarę. Patrz przykład: Afera brzozowa: rusofob duracko papuguje hasbarę.

Brzoza firmuje w szmatławcu swą pracę o Judeopolonii. Stary temat, lepsi od niego (historycy) opisali, a hasbarna rusofobia komu potrzebna? AS i PB wytknęli to mu, a on wszystkie rozumy pozjadał. Duraki chwalą rusofobię Brozy, lecz spraw jot nierozumiom; „żyda” im pokaż oni ukamieniują LOL… Brzoza chce pojechać na swej publicystyce, ale jak trza za pakiet zapłacić, to lud traci zapał — stąd zniżka.

Brzoza ma wiele raportów na tematy łatwo ściągalne z netu. Wiele tytułów mam na blogach (z pamięci). A w szafie dyplomy. Na doradztwo jednak się nie zdecyduję, bo moralnie mi nie leży. Czy to powód do poniżenia kogoś o innej etyce?

Co nie znaczy, że nie chciałbym pomóc przeciętnym ludziom ocalić dorobek życia przed bailin. Tacy właśnie stracili najwięcej na Cyprze. Najwięcej relatywnie — bogacze se odbiją gdzie indziej, na tychże przeciętnych.

Masońska “Biblia”

Patrz osobny artykuł REWELACJA Bezreligijny Robert Brzoza wciska Polakom masońskie “chrześcijaństwo” a Marucha go promuje

W expertyzie biblijnej bezreligijny Brzoza polega na masońskim “chrześcijaństwie” bez Trójcy Św., Chrustusa ani Bożego Narodzenia. Ma do tego Krzysztofa Króla w zespole.

Sorka, panie Brzoza, trzeba być uduchowionym, żeby Biblię “odczytać”. Bez Łaski Bożej i Ducha Św. ani rusz. Najmowanie sekciarskich “doradców”panu nie pomoże. Polacy-katolicy (ani prawoslawni) nie dadzą się na to złapać.

Rzekomo dla dobra klientów

Brzoza uważa, że doradza inwestorom obejść pułapki systemu banksterskiego. Nie jest to możliwe, co mu z miejsca wyłożył Szubert, ja dodałem potem grzecznie, bez ataków ad hominem.

Brzoza-mitoman zwodzi swych klientów. Ok. 150 korporacji kontroluje 80% rynków globalnie, a korporacje kontroluje żydobanksteria. W NWO  ta kontrola ma być 100%.  Uczestnicząc w procesie, “inwestorzy” przybliżają NWO. Może się który czasowo wzbogaci, ale wszystko przepadnie z chwilą dokończenia rotszyldowskiego planu z XVII w.

Poza tym, po co brać się za odpowiedzialną pracę, gdy brak pożądanych cech?  Brzoza nie znosi sprzeciwu, a uwagi  bierze za szkalowanie. Przekonaliśmy się krytykując jego ekspertyzę: napada na pytka za rzekomy atak na swą osobę, rzucając z miejsca ad hominem bez udzielenia odpowiedzi rzeczowej. I żąda przeprosin!!! Nie dostawszy ich, w odwecie fałszuje fakty, szantażuje, grozi i zmyśla oszczercze scenariusze, by się zemścić. Oceń sam

Czemu nie dostał on roboty w USA? Tam firmy patrząc przez palce na papiery z uczelni, chwytają  z morza kandydatów osoby inteligentne, zdolne rozwiązywać unikalne problemy, a w doradztwie — ludzi o przednich cechach międzyludzkich. W Kanadzie na ogłoszeniu o pracę wymagającą wykształcenia wyższego,dodano,że równoważne kwalifikacje są OK. W niejednej robocie w Kanadzie pracowałem z osobami bez wykształcenia wyższego. Byli świetni. Wsród nas przykładem jest Andrzej Szubert, absolwent zawodówki… a Brzozę bije na wszystkich polach rzekomej ekspertyzy. Tacy  zapewniają firmom competitive edge  wzgl. konkurencji. Firmy zatrudniają kosztownych analityków personelu, żeby wychwycić takie rodzynki. Cechy Brzozy naszkicowane na początku artykułu dyskwalifikują go w profesjonalnych ocenach kandydatów.

W małym biznesie prywatnym ww. nie ma znaczenia, aż fama rozniesie się o jakości ludzi i usług biznesu. Próbka  była u Maruchy, gdy RomanK dał Honrowemu Gościowi szereg bezpłatnych lekcji. Patrz osobny artykuł :))) Afera brzozowa: Pyszna polemika Brzozy z RomKiem

Rasowy inwestor nie pójdzie na kursy Brzozy również z innej przyczyny — gdyby doradca był dobry, zbijałby mamonę w USA. W publicznej e-wymianie RB-AS, ten ostatni kontruje: Pisze pan: Jeżeli byłby pan uczciwy, to najpierw zapoznałby się z produktami, ocenił je i dopiero wyrażał swoją opinie — A jak mam je “sprawdzić” skoro najpierw trzeba zapłacić? Frajera pan szuka? I skoro pan taki spec od giełd, to powinien pan mieć już prywatne pałace, wyspy, jachty, samolot i helikopter. A nie szukać naiwniaków w internecie jak drobny żydowski kupiec nawołując – u mnie kupcie, u mnie – specjalna okazja. i tanio. Z biblijną gwarancją. Drugi Soros się znalazł. Spekulant giełdowy jeden. Tyle, że nie miliarder jak tamten. Nie kalam pańskiego nazwiska i nie szkaluję pańskiej osoby tylko demaskuję naciągacza – ot co! 

Po kilku mejlach, Brzoza rezygnuje, prosi o wypisanie. PB odpowiada: panie Brzoza, listy sporządza inicjujący wątek; po co pan zawracasz gitarę ponad pół setce osobom? e-rozsyłasz pan zajawki na rzecz swego interesu, a zamiast rzeczowych odpowiedzi na pytania i uwagi walisz pan ad hominem po nazwiskach… sraszysz pan porządnych, myślących Polaków dintojrą (znajomości?)… jak paranoik węszysz pan wszędzie esbecję i spiski przeciw sobie… dowalasz się pan do uczciwych blogerów wg żydlackiego skryptu dla zjudaizowanych gojów… niby odcinasz się pan od niewygodnych pytków, ale muszisz się pan ponownie przyp…ć — przerośnięte ego? na koniec zabierasz pan zabawki — zdziczałeś pan w Polin 🙂

Gdybym wykupił kursa Brzozy i po zaznajomieniu się detalicznym rozczarował, to zwróciłby piniondze za kota w worku i zrekompensował czas?. Pozwoliłby przestrzec publikę, czy zaciągnąłby do dintojrii, albo zorganizowałby masową vendettę w neoubeckiej “branży”?

Idealna glina na hyper-agenta wpływu

Z milionem wejść na mies. na jego blog i rozległą siatką znajomości w “branży” Brzoza może dotrzeć do milionów Polaków, jak to sam określił w korespondencji. Zostawiłbym przypadek, bo takich mnóstwo i jak leniwi podsufitem chcą się dać nabierać, to ich strata. gdyby nie koincydencja z nagonką neoubecji na mnie i Szuberta.

Brzoza robi z siebie ofiarę: a to nie chcieli go przyjąć przez papiery, a to przez wiedzę o banksterii, a to AS-PB mu z Ot-wartą w spisek weszli LOL Jakby błagał — pomóż nieudacznikowi. Jest nieasertywny, potrzebuje bufonady i apodyktyki, by narzucić “my way albo totalfernichtung”. Najważniejsze:młody ojciec potrzebuje wyżywić rodzinkę, a raboty njet. Więcej nie powiem, bo wyrok od dintojrii dluższy.

Suszpy takich lubieją i pomagają… wzamian. Klakier w Gnojówce Nieruchawego, Szewczyk Bohdan jest ze suszp, co Brzozie agit-porno o AS i PB wcisnęły… Wskazuje paluchem złodziejskim „serbski żyd Bein”, „żyd Dzikowski” — a to on esbek zniszczył im Info nurt.

Brzoza delektuje się też agit-porno z wolnej pluskwy neoubeckiej. U Maruchy wkleił to w komencie, bo mu admin odciął z końca szmatławca.

Na swym forum gości Tomka, admina (sekretarz od podawania kawy mosiadziakom?) wolnej pluskwy. Słowem gdzie nie spojrzeć, suszpy, suszpy, suszpy. Coś za coś. Ręka rękę, expertyza w obie strony: suport “branży”, doractfo Szewczykom w machlojach na Polonusach. Ale ma być rusofobia od kolejnego bożyszcza mas, tym razem niereligiozno-scyroprofesjonalnego. Z Otwartą nema problema. Niech gonią ty udawaj że się bronisz… my cię chronimy. Bani Brith tyż zadowolone, Chrystusa gojom odsuwają.

To są oczywiście tylko domysły gdybania… Może nieco inaczej ale cuś takiego, nie wiem, bo Razwiedka666 po rusku: 10 kg kiełbasy i 10 l gorzały/mies. i kuniec. Jak się nie wywiąże, to inni czekają w kolejce.

Trudno by w tym toważyhó zabrakło Persykopa: Panie Robercie – witam w Klubie 🙂 Klub szabas-gojów czy neoubeków mosiadowych? Więcej: REWELACJA Afera brzozowa: PANowiec dr Maciej Pokora neoubowiec

 

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/