[komenty PB] Katastrofa! Amerykanie używają w Polsce trujących, radioaktywnych pocisków z uranem

PB: Trwałe zagrożenia od broni uranowej: https://piotrbein.net/2010/01/05/dirty-uranium-weapons-cover-ups/

Jak zawsze, żydłackie pachołki próbują pomniejszyć zagrożenie od broni uranoiwej. Oto przykłady z dyskusji pod artykułem.

Pocisk bez domieszki uranu ruskiego tanka nie przebodzie, pancerz za gruby. Poza tem wiela tego uranu na polu nie zostało, zbiera się wszak łuski i resztówki i zamyka się je w takich specjalnych ołowianych kontenerkach.

Jakby na rentgena iść i się prześwietlić, to więcej promieniowania pod skórę wlezie, nie ma co panikować. System truje was, drodzy cywile, od dziesięcioleci już, fluorem, chlorem, gmo, pigułkami hormonalnymi, chemo trails, promieniowaniem komórkowym, żarciem z Zachodu, makdonaldem i tymi wszystkimi innymi truciznami, a wy tera dopiero zajarzyliśta? I to z powodu niewinnej i śladowej domieszki uranku?

A już co fosfor komu szkodzi? U nas na wiosce chłopy od lat tym trawy wypalają, jeszcze nikomu nic się nie stało, dziatwa zdrowa się rodzi, a ziemia oczyszczona fosforem też dobry płód wydaje.

PB: Domieszka?! Kretyn nie ma pojęcia, co to broń uranowa!
Po co się zbiera łuski i resztówki, jeśli uran nikomu nie szkodzi?
Jakby na rentgena iść Typowa propaganda hasbarników lobby atomowego. Patrz np.

nie ma co panikować… Tak chciałoby żydłackie lobby atomowe i jego Pentagon.

Ameryka – dobra, zawsze.
Rosja – zła, zawsze.
Chłopie, w ten sposób tracisz kompletnie wiarygodność, jeśli ci jeszcze jakaś została.
PB: Łganie o broni uranowej, sranie na Rosjan — typowe dla żydłackich agenciur…
za to ćwiczenie rosyjskie nie prowokują innych krajów do ćwiczeń obronnych i normalnego własnego szkolenia? lepiej się szkolić, do czego służy armia, niż wcale i ją rozwiązać?
wniosek, że armia truje, więc (tu dowolne) nie jest uprawniony, póki kwestia bezpieczeństwa stoi wyżej a nie da się tego obejść. zresztą na ćwiczeniach wpływ jest minimalny, uranem nie wali się na potęgę do celów ćwiczebnych, co i tak jest żenadnie sporadyczne.jeśli uran dostaje się do wody w większych niż sladowe ilości, to wina systemu a nie samego strzelania. za ZSRR całe poligony były strefą skażoną, przez połowę PRL żyliśmy w skażonym syfie ale dziś drobnostki przy wyśrubowanych normach są wodą na lewacki młyn.
Nikt nie pożałuje żołnierzy, którzy z pewnością już świecą w ciemności 🙂 Jakby ludzie wiedzieli, co ich otacza na codzień, pewnie chcieliby się zamknąć w szczelnym bunkrze.
PB: dzieciaki które w 1986 roku nie otrzymały “Płynu lugola” Znów mity o lugoli. Przedawkowanie spowodowalo problemy tarczycy u wielu Polaków. Lugola chroni tylko przed izotopem jodu tylko w tarczycy a nie w in. narządach,  i to tylko jeśli pobrana 24 godz. przed opadem nukleranym. Z broni uranowej nie ma izotopów jodu.

………………………..

http://ndp.neon24.pl/post/129734,katastrofa-amerykanie-uzywaja-w-polsce-pociskow-z-uranem

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/

1 comment

Comments are closed.