[dyskusja] Dobro wspólne Polaków fqrvia żydobanksterię

PB: Panie Krzyśku, zaczynamy normalnie gadać. To wielki postęp. Proszę walić swe pomysły, jak ograć zło. Co 2 głowy (plus tłum na liście) to nie jedna.
Krzysztof Kornatowicz: O! Wreszcie zaczą Pan postrzegać mnie jako sojusznika, nie wroga. To mnie zaskoczyło .

Aby uświadamiać masy , musi się zebrac sztab organizacyjny do wypracowania strategii uwodzenia mózgów i szybkiego wywindowania w świadomości leniwych umysłowo , biernych , a z przykrością powiedzieć – głupich politycznie obywateli nową OBYWATELSKĄ marką polityczną , która będzie pracowała dla dobra społeczeństwa i państwa , a nie dla międzynarodowej mafii politycznej , na usługach właścicieli świata .

Niestety , liderzy wszystkich bez wyjątku , organizacyjek obywatelskiego nieposłuszeństwa ani myślą o stworzeniu ” spychacza ” , którym utoruja drogę do realizacji swoich projektów na naprawę państwa . Uważają oni , że sama ich zacnośc oraz trafnośc opracowań wystarczą , aby własciciele Polski łaskawie dopuścili ich do stołu ludożerców . Tak też tworzą coraz to mądrzejsze opracowania na naprawę świata , nie czując , że to druga faza , druga linia , przed którą musi iść ” spychacz “, siła mas , marka polityczna , która utoruje im drogę do nadania uwagi ich dziełom opinii społecznej . Gęgają zatem o swoich gospodarczych odkryciach , którymi bezsilni , bez głosu publicznego nikogo nie zainteresują . I O TO SIĘ TAK WKURWIAM !!! Mam worek pomysłów na ten marketing polityczny do promocji i szybkiego wywindowania marki obywatelskiej , przy której Kukiz byłby marnym klakierem ALE NO NIE MA Z KIM PRACOWAĆ NAD STRATEGIĄ PRZYWRÓCENIA GŁOSU OBYWATELOM ! Każy gęga o dupie Maryny latami , a nie widzi , że ma zaledwie kilkanaście szabel , z którymi jeno rozśmiesza ludożerców . Muszą za liderami stanać masy , aby z taką siła mafia polityczna , którą zwie pan żydakami na usługach żydactwa , musiała się liczyć i musiała pod tą siłą wprowadzać reformy jakie sobie suweren życzy . Lecz nikogo to nie interesuje . Jak ćmy do świecy idą ci rycerze na straty , bo nie mają świadomości , jak ograć zło !

PB: Panie KK, o co się pan pieklił, nagęgał? Mamy zbieżne poglądy o uwarunkowaniach niemożliwych do przebicia aż żydoklika globalna upadnie. To że nie nazywa ich pan po imieniu, zwalam na potrzebę samoprzetrwania w jaskimi lwa. Nie wiem tylko jak to panu pasuje do uświadamiania mas, żenująco zdezorientowanych — vide głosowanie po głosowaniu katolików. Teraz czekamy na strategię marketingową (narzędzie żydobankterskich globalistów LOL)   propozycji reform dla racji stanu Polaków. No i na plan taktyczny globalnego obalenia żydoglobalistów przez Polaków :))) I na strategię ochrony nowego układu przed milionami cwaniaczków i cyników, którzy nie zreformują się na zawołanie Głównego Stratega.

Krzysztof Kornatowicz: Szanowny Panie Kamycki, Po raz kolejny udowodnia Pan nam , że nie ma pojęcia zielonego o strategii i taktyce . Brnie ślepo ze swoimi zacnymi , gruntownie przeanalizowanymi projektami w obrębie monety , licząc , że mafia polityczna zechce dostrzedz w nich wartość i wpuści Pana na salony . Już nawet wspomniał Pan tu w którymś z tekstów , że włożyliście nawet palec w te salony . OTÓŻ NIC TAKIEGO SIĘ NIE Wydarzy !

Ma Pan i konfederaci zupełnie sprzeczne plany od ludożerców rabujących Polskę .  Tym mafijnym łajdakom wcale nie chodzi o dobro naszej ojczyzny . Gdyby tak było , już dawno Pana , ale setki wcześniejszych zacnych propozycji byłyby dopuszczone pod rozwagę . Ja mam pewność , że Pan wciąż naiwnie sądzi , że stan naszego państwa to jakieś niezamierzone w rządzeniu błędy polskich polityków , którym trzeba uświadomić ich błądzenie . Miliony naiwnych Rosjan uważało swego czasu , że tow. Koba vel Stalin nie wie nic , biedaczek o niesprawiedliwości , ucisku , zbrodniach masowych i głodzie . Pisali do niego listy z informacjami o terrorze i o pomoc . Niektórzy do dziś całują Stalina Koby portrety !!!

Pan również sądzi , że dopracuje Pan szczegóły naprawy Rzeczpospolitej i wyśle jakiemuś Kobie , a on zrozumie swój wielki błąd , zaprosi Was na salony i rozpocznie się wielka przebudowa Polski . Gdybym był nieelegancki wykrzyknąłbym A GÓWNO !!!

Jest Pan naiwny jak dziecię ! Tu w Polsce trwa wojna IV generacji , podbój gospodarczy . Gdyby Pana plany dotyczyły szybkiego dokończenia cichego rozbioru Polski , z jakim mamy do czynienia zapewne już dawno na owych salonach by Pan brylował ( patrz min. finansów Jacek Rostowski )  . Ludożercom , którzy ukradli Polakom rządy od 26 lat wcale nie chodzi o dobro naszej ojczyzny , ale o jej podbój . Takie mają zlecenie od swoich mocodawców i taki plan konsekwentnie realizują .

Przytacza nam Pan szyderczy wierszyk , który właśnie jest dowodem na poparcie moich tez , że wystarczy 200 Moskali aby w pył roznieść 10 000 niezorganizowanego pospolitego ruszenia .

Pan , ale i setka Panu podobnych byłych już i jeszcze dyndających liderów organizacyjek obywatelskich wciąż wierzą Kobie . Gotowi są całować jego portrety . Opracowują znakomite , najlepsze we wszechświecie konstytucje , projekty monetarne , gospodarcze i Bóg wie jeszcze jakie na szybkie naprawy Rzeczpospolitej i wierzą , wierzą , wierzą wciąż , że Koba zechce z nich skorzystać , bo przecież takie są doskonale mądre . A GÓWNO !!!

Bez siły , bez uwagi społecznej , bez nacisku mas , będziecie latami gęgać o tych waszych genialnych opracowankach , które gdzieś , kiedyś ktoś po waszej śmierci wypieprzy do kubła na śmieci .

Niezorganizowani , bez strategii , wytyczonych planów politycznych i taktyce do ich realizacji ‘ ZACNI ” mogą się w dupę pocałować , co zresztą widzimy od lat , w tej niemocy , i obywatelskiej bezradności , gdzie garstka , 200 ludożerców rozgrywa jak chce 37 milionowy naród ! Dlaczego ? Bo ” zacni ” liczą na opamiętanie się Koby , że zechce łaskawym okiem wpuścić ich na salony , skorzystać z ich genialności dla dobra Polski , a przecież Koba chce dokładnie czegoś odwrotnego . Bez przymusu , bez skierowanego przeciwko ludożercom zorganizowanego w armię rozwścieczonych rycerzy ludu mas pracujących , nie ustąpią ludożercy ani o centymetr ! TO JEST WOJNA ! NOWA ŚWIATOWA WOJNA , TYM RAZEM GOSPODARCZA ! NA WOJNĘ IDZIE SIĘ Z SIŁĄ I INTELIGENCJĄ ! W CZASIE WOJNY TRZEBA MIEĆ OPRACOWANĄ STRATEGIĘ ATAKU I OBRONY ! ZACNOŚĆ W CZASIE KRWAWEJ WOJNY ( kilka tysięcy ofiar samobójczej śmierci tylko z przyczyn ekonomicznych rocznie w Polsce – to oficjalnie dostępne dane policyjne ) można sobie wsadzić w tyłek ! Tu leje się wiadrami krew ! Tu trzeba konkretów , a Pan latami dziobie ze swoją zacnością i genialnością w tym jednym wycinku gospodarki ( ani słowa o mikro przedsiębiorcach , którzy lawinowo giną ) wierząc , że już , już chcą Pana zaprosić ludożercy do stołu . A GÓWNO ! Byłem już w takich organizacyjkach zacnych czterech . Siedziałem w kącie , zdając się na mądrość liderów . I co ? Już dawno nie ma po nich śladu . A byli tacy genialni , mądrzy , zacni . I te ich wspaniałe plany na naprawę – szok !

Pan jest do nich bliźniaczo podobny . Wierzy Pan , że znalazł Złotego Grala na naprawę państwa . Wierzy , że z każdym nowym dniem tymi planami zainteresują się bierni , leniwi umysłowo , nieczytający , tchórzliwi obywatele . Że ludożercy czekają na właśnie pańskie opracowania , bo chcą dobrobytu dla narodu . A tu gorsze społeczeństwo od narodu ! Tu trzeba zastosować genialną strategię , aby garstka nas , liderów strony obywatelskiej uwiodła miliony i zagospodarowała ich bierne oburzenie na stan państwa . Dopiero wtedy opracowania Kamyckiego , Kornatowicza i setki innych będą miały otwartą drogę do zastosowania . Inaczej , jest Pan kolejnym oszustem , który marnuje działaczy wierzących , że jakoś to będzie , jakoś to będzie . A gówno będzie ! Kolega Kisiel napisał do mnie ” Tu wśród konfederatów wojujemy myślą, nie tworzymy haseł dla mas ” I to potwierdza moje diagnozy – wam się wydaje , że wojujecie . Myślą wojujecie . I sądzicie , że myśl zwycięży ludożerców . Otóż bez poparcia Siły Mas ani Wasze , ani innych myślenie nie znajdzie żadnego zastosowania . To dowodzi ostania dekada kompletnej bezsilności ponad 100 organizacyjek z naprawdę genialnymi gospodarczo liderami . Człowiek bezsilny jest po prostu bezsilny i tyle . Złu można przeciwstawić się szybko i skutecznie tylko siłą . W myśl zasady z chamem po chamsku , bo dobrego słowa nie pojmie .

Jak nie macie pojęcia o tych prawdach , jak nie macie pojęcia , że brakuje Wam sztabu promocji na wywindowanie w tym marketingu politycznym Waszych racji i Waszej organizacji , bawcie się sami . Do mnie nie piszcie . Ostatnimi , którzy byli siebie pewni i wyniośli pożegnałem 2 tygodnie wcześniej . Jeszcze wcześniej Pospolite Ruszenie , jeszcze wcześniej itd , itd , itd . Kto następny ? Ilu jeszcze naiwnych nie będzie słuchało o tej oczywistej prawdzie i marnowało zapał i serca tych , którzy im zaufają ?!

Józef Kamycki: Szanowni Panowie Kornatowicz, Opara, Dziąba. Wiem, że wasze intencje są szczere i patriotyczne. Powiedzcie mi tylko:

– ilu z waszymi poglądami na ten nowy kształt ustrojowy się zgadza?

– jaka za waszymi rozwiązaniami stoi baza argumentów i jakie kadry?

– w czym Wam przeszkadza Konfederacja w kształcie takim jakim jest?

Była kiedyś taka “konfederacja rozmodlonej tłuszczy” jak określił Konfederację Barską Juliusz Słowacki.

Oto mały epizod ze strategią, taktyką i przywództwem. Działo się w roku 1769.

 

Jacek Kowalski, Wyprawa na Warszawę

Krótko ci chcę powiedzieć, Panie Stanisławie!
Jużeś przegrał, już dekret stanął w twojej sprawie
     — Powinszowanie Jego Królewskiej Mości na rok 1769

Jedzie Malczewski Skarbek Ignacy: Z nim krakowiacy i poznaniacy Jadą zdobywać miasto plugawe, Zdezinsektować wszawą Warszawę; Dziesięć tysięcy jedzie w komendzie, Jakoś to będzie, jakoś to będzie! Wodzu kochany, jakie masz plany? – Plany mam cacy! – Rzecze Ignacy – Sotnie się potnie lub sprytnie wytnie, A Stasia króla wsadzi do ula; Rząd katolicki władzę zdobędzie, Jakoś to będzie, jakoś to będzie! Król Staś ich dostrzegł lunetą swoją; Włosy na głowie wszystkie mu stoją, Serce mu puka, spada peruka, Aż Repnin rzecze: – w garść weź się, człecze! Skończże te szlochy, popraw pończochy: Jakoś to będzie, jakoś to będzie! Już od Warszawy są cztery mile; Damy warszawskie wdzięczą się mile, Konfederackich spragnione gości; Król Staś to widząc, zeżółkł z zazdrości; – Naprzód, rodacy! – woła Ignacy – Jakoś to będzie, jakoś to będzie! A kiedy byli przy samym mieście Wyszło nad rzekę Moskalów dwieście, Moskale wpadli, w dym uderzyli I pięć tysięcy naszych zabili; Drugie pięć w rzece się utopiło – Jakoś tak było, jakoś tak było!

Z powinszowaniem na rok 2016

Andrzej Dziąba: Panie Piotrze! Przekazuję stanowisko Ryszarda Opary.Szanowne Panie, Panowie – Drodzy Koledzy,

 
Czytam Waszą “dyskusję” mailową z dużym zainteresowaniem. Cieszy mnie merytoryczna argumentacja.
Polska – Nasz Kraj – jest w wyjątkowo trudnej sytuacji – staczamy się na “równi pochyłej w niebyt”.
Pozwolę sobie i ja wtrącić swoje przemyślenia czy “pięć groszy”.
 
Niewątpliwie wszyscy albo wielu z Was – macie rację – ale co z tego.
Najczęściej niestety giną albo idą w zapomnienie Ci – którzy mają rację.
Zgadzam się z Panem Kornatowiczem – trzeba się jednoczyć – trzeba tworzyć MASY.
 
Aby zmienić RZECZYWISTOŚĆ – trzeba mieć:
 
     – RACJE
     – MEDIA (powszechne, łatwo dostępne dla mas)
     – ŚRODKI – czyli pieniądze (aktualna broń masowej zagłady) oraz
     – Masowe poparcie obywateli (świadomych ale też masy)
 
To wszystko musi działać w określonej strukturze (organizacji) – na czele której stoi LIDER i jego sztab.
To wszystko samo się nie zrobi – to wszystko MY musimy zrobić jako ZJEDNOCZENI POLACY.
A co my mamy dzisiaj…. – TYLKO RACJĘ. To niestety za mało. To tylko pierwszy krok.
Obawiam się, że WASZA bardzo cenna inicjatywa skończy się jako “nocne Polaków gadanie”.
Proponuję zrobić w najbliższym czasie “Spotkanie na szczycie” osób zainteresowanych strategicznym
działaniem – tak aby słowo “stało się ciałem” – czyli “RACJE stały się RZECZYWISTOŚCIĄ”.
 
Z wyrazami głębokiego szacunku –
Pozdrawiam wszystkich najserdeczniej – Ryszard Opara
 
PS. Spójrzcie na działania Premiera Węgier Orbana – jego sukces obrony Węgier stał się możliwy tylko dzięki
       temu, że Węgierskie Racje Stanu – poparte są przez MASY. 

PB: Panie Andrzeju, jakie jest stanowisko Opary?

KK pokazuje po raz kolejny, jak NIE pracować dla wspólnej sprawy; jego własnymi słowy: nie ma najmniejszego pojęcia co to jest strategia
Strategia rozpatruje m.in. uwarunkowania zewn., niezależne od wpływu stratega (w tym przypadku niemal absolutna władza żydobanksterii, globalnie). .
Polakom pilnie potrzeba ludzi zdolnych współpracować i uwzględniać rozmaite doświadczenia i punkty widzenia.
KK dotychczas jawi mi się jako zarozumiały bufon, szybki pouczać innych przy żenujacej własnej wiedzy i kulturze osobistej.

Jeśli się mylę, to niech po chrześcijańsku zgłosi się ma szefa pijaru Kamyckiego dla milonów LOL

Andrzej Dziąba: Szanowni Państwo! W pełni popieram stanowisko Pana Ryszarda Opary. Jestem gotowy nie tylko na spotkanie, ale też lojalnej, uczciwej i odpowiedzialnej współpracy.

Krzysztof Kornatowicz: Panie Kamycki , właśnie udowodnił Pan , że nie ma najmniejszego pojęcia co to jest strategia . To , że uwiódł Pan kolejnego interesariusza , TO NIC NIE ZNACZY ! INTERESARIUSZY NIE MA BYĆ DZIESIĘCIU , CZY STU , CZY TYSIĄC A MILIONY !!!

Pan jest typowym akademikiem – będzie Pan czynił opracowania i cieszył się zarazem , że kilka osób już , już zwróciło na nie uwagę . A TU CHODZI O MASY , DO KTÓRYCH PAN DOTRZE , ALE ZA 2000 LAT ! Nie ma Pan pojęcia zielonego o strategii , tak jak inni nie mają pojęcia o monetaryzmie .

Czy wiecie Panowie , że tylko 20 % obywateli czyta książki , w tym większość z czytających czyta Ogniem i Mieczem ? Z tych 20 % tylko 10 % czyta treści większe niż 4 strony !

Zdajecie sobie Panowie sprawę , że obywatele są leniwi umysłowo i kompletnie bierni . Trzeba niezłego fortelu , aby je uwieść do działania . Za Qkizowym sukcesem stały służby specjalne i sprostytuowane media , nic więcej . Gdyby nie właściwie prowadzona kreacja Qkiza , przez zależne , sprostytuowane media , po Kukizie zostałyby już tylko wspomnienia .

Kamycki podnieca się kilkoma osobami , że zainteresowały ich te trudne dla przeciętnego zjadacza chleba tematy . PLATFORMA OBURZONYCH MIAŁA NA STARCIE AŻ 10 % POPARCIA ! 10 % . I co z tego , jak nie było komu poprowadzić ją do boju o Polskę ?!

Panie Kamycki , Pan się kompromituje . Pan nie był w wojsku . Pan nie ma pojęcia , jak zainteresować sobą masy . Skończy Pan tak , jak setki innych zarozumiałych liderów innych organizacyjek . Ciesielczyki , Oburzeni , Rybaki , Niepokonani , Niepokonani 12 , Niepokonani 13 , Niepokonani 14 i 15 !

Bez marketingu politycznego , bez sztabu strategii marnuje Pan czas sobie i swoim towarzyszom ( cóż za zdewaluowane słowo ) . Wyzdychała już setka organizacyjek z równie zarozumiałymi liderami , bo nie chcieli słyszeć o strategii promocji swojego projektu na scenie politycznej . Kolejnym będzie Kamycki , któremu się wydaje , że mafia polityczna już go wpuści na salony . Za co , za czapkę śliwek ?! Tu rabuje się kraj na miliardy dolców ! Tu dla przeciwników politycznych nie ma miejsca .

kamyckiemu strategia i marketing polityczny kojarzy się tylko z jednym – majdan i rzucanie cegłami . Dziś leniwy obywatel nie zechce rzucać , bo mu się nie będzie chciało . Woli w spokoju jeść brukiew , niż wyjść na protesty . Po Wałęsie nie ma chętnych na popieranie kolejnych liderów . Trzeba mieć w tym kierunku talent i niesłychany spryt , aby utworzyć niezbędną do rewolucji bez ” R ” SIŁĘ MAS zdolną do przeprowadzenia wszelkich niezbędnych napraw państwa . Podam Panu Kamyckiemu maila z innym pewnym siebie zarozumialcem , który stworzył ( chłop się narobił ) najlepszą we wszechświecie konstytucję . On również nie ma pojęcia o strategii . Zapewne kamycki czytał jego konstytucję , jak on czytał kamyckiego opracowania o monetaryzmie . Będą do siebie pasować przy kawiarnianym tanim stoliczku , wspominając , jacy byli genialni , tylko niestety , niewiele osób raczyło się nimi zainteresować .

Krzysztof Kornatowicz:  Dziękuję za poparcie i zrozumienie. Armia bez sztabowców i generała nie istnieje . Cóż z tego , że ma znakomitych żołnierzy i sprzęt ?! Wojnę wygrywa się strategią i taktyką , a nie sprzętem .

Dopóki ” zacni ” nie pojmą , że najważniejsze poza wiedzą gospodarczą i polityczną jest opracowanie strategii uwiedzenia mas , dopóty mogą sobie wsadzić swoje genialności tam , gdzie świetlistość nie dociera ! Potwierdza to przestrzeń polityczna w Polsce , w której organizacyjki obywatelskie nie znalazły najmniejszej przestrzeni do skutecznego zaprezentowania swoich opracowań i to przez ostatnie 10 Lat ! Marnują sobie i innym czas , aby po kilku latach zniknąć w niebycie .

To jest wojna ! Bez zorganizowania , bez wytyczenia celów i taktyki celów osiągnięcia nie ma co popisywać się swoją wiedzą gospodarczą . Oczywiście , można czynić projekty , ALE TYLKO I WYŁĄCZNIE RÓWNOLEGLE Z MARKETINGIEM POLITYCZNYM NA SZYBKIE , SKUTECZNE WYWINDOWANIE ORGANIZACJI W ŚWIADOMOŚCI MAS . Inaczej szkoda czasu i atłasu .

Jak ktoś z Państwa chce się zaangażować w jakiś ruch obywatelskiego nieposłuszeństwa , niech najpierw zbada , czy organizacyjka ma sztabowców od marketingu . Jak nie ma , szkoda Waszego czasu na gęgarnię .

PB: Na razie w..cie żydobanksterię. Jeszcze się taki nie narodił co ich by przeskoczył. Wpierw trza ich zlikwidować, dopiero byłyby możliwe reformy. Znajduję duskusyję tutaj raczej teoretyczno-intelektualną, bez realnej oceny warunków zewn. potrzebmych do realizacji, nawet gdyby zlemingowani Polacy podchwycili idee. Omenem fiaska waszych inicjatyw jest udział Kornatowicza, który podsumował moje oceny realki żydłackiej jak żydojadztwo.  Gdy wyjdziecie na szersze forum społeczne takich zjebów będzie jeszcze więcej, a co mówić o agenciurach!
Józef Kamycki: Panie Andrzeju, Panie Krzysztofie. Wy jak ci żołnierze niezłomni. Nie dotarł do Was rozkaz o demobilizacji i o konieczności zmiany taktyki. Dalej chcecie latać z obrzynami po lasach. Dalej pieprzycie, że z okupantem się nie pertraktuje. My salony uznaliśmy za nasze i wpychamy się tam bez względu na to czy jesteśmy tam mile widziani czy nie.
Wczoraj na spotkaniu z kilkoma przedsiębiorcami z Rzeszowa usłyszałem deklarację, że zbiorą kasę na następne wydanie zarówno moich “Filarów…” jak i raportu Sigurjonssona.  Uzasadniali to tym, że po przeczytaniu “gały wychodziły im z orbit”. To ma być rewolucja przytomna.
To nasze “stanowisko uzgadniane” też zrobiło swoją robotę.
Działanie w stylu “niech oni wiedzą, że my już wiemy” zaczyna być skuteczne. Proszę pilnie śledzić to co będzie się działo w Polsce w obrębie architektury monetarnej.
Dziękuję wszystkim, którzy te treści niosą do ludu zarówno na swoich portalach jak i z wykorzystanie portali społecznościowych. Może uda nam się Polaków wk…ić. Wtedy się zjednoczą i będą nie do pokonania.
Damy rade.

Andrzej Dziąba: Panie Krzysztofie! Podczas spotkania Konfederacji w czerwcu 2015 r. zwróciłem uwagę na potrzebę podobny problem, o którym Pan pisze. Ja to sformułowałem nieco inaczej od Pana, ale w istocie sprowadza się do tego samego. Zauważyłem brak tworzenia jednocześnie koncepcji ideowej, programowej i organizacyjnej. Miałem nawet coś konkretnego do zaproponowania szczególnie w ramach koncepcji organizacyjnej, ale moje sugestie nie spotkały się z istotnym zainteresowaniem. Dopiero niedawno dr Aleksander Kisil poinformował, że ma powstać fundacja. Uznałem to za zabawę w organizację zaplecza społeczno – politycznego i nie otrzymałem na moja uwagę odpowiedzi.

Z punktu widzenia prakseologicznego istotne jest, aby skumulowana wiedza oraz doświadczenie towarzyszące tworzeniu projektu Reform Ustrojowych, a więc określony potencjał intelektualny mógł byś w sposób właściwy spożytkowany. Bez budowania tego, o czym Pan pisze, nie będzie to możliwe. “Nie wystarczy wiedzieć, trzeba umieć zastosować”. Tego najwyraźniej brakuje Konfederacji.
Z uwagi na brak wystarczającej wiedzy n.t. możliwości wprowadzenia w życie projektu Konfederacji oraz braku akceptacji z mojej strony działań osób odpowiedzialnych na razie zawiesiłem zainteresowanie i zaangażowanie w jej działania.

Krzysztof Kornatowicz: Szanowni Panowie , Drodzy Koledzy , od tej małej konferencji minęło aż półtora roku .

Powielacie cały czas ten sam błąd , co setki Wam podobnych organizacji , które po jakimś tam czasie żywotności zdychają śmiercią naturalną , z powodu braku uwagi społecznej dla ich genialnie opracowanych diagnoz i recept .
Aż się wierzyć nie chce , że tyle organizacji obywatelskich , z tyloma wydawało by się inteligentnymi , mądrymi działaczami , a nie dostrzega tego malutkiego błędu , przez który skazani są na zmarnowanie . Tym błędem jest


BRAK KONCEPCJI NA STWORZENIE ZE SWOJEJ WIEDZY I MĄDROŚCI SIŁY MAS !

Nie wystarczy bowiem mieć wiedzę o przyczynach upadku Rzeczpospolitej , oraz propozycje , projekty na jej naprawę . To stanowczo za mało .
Aby wprowadzić w czyn swoje dzieło w państwie rządzonym przez bajecznie bogatą mafię polityczną , która dysponuje siłami przymusu , policją , wojskiem , sądami , oraz SPROSTYTUOWANYMI MEDIAMI ,  trzeba dysponować siłą uwagi społecznej , czyli MARKĄ POLITYCZNĄ ! Inaczej te wszystkie mądrości powielane są wokół niewielu tych samych zainteresowanych , przez lata świetlne , tworząc kluby gęgaczy , z czego nic nie wynika .

Podobni Wam rozpisali się i stworzyli najlepszą konstytucje na świecie i we wszechświecie , uważając , że sedno tkwi w konstytucji a nie gospodarce , czy finansach . Czytali tą genialną konstytucję oni i ….. tylko oni .

Inni znowu ( Kornatowicz ) napisali projekty na natychmiastową naprawę Polski , bez specjalnego wysiłku finansowego z budżetu państwa  , zmieniając gospodarkę ( Wyrugowani.pl ) . Na szczęście Kornatowicz wie , że żeby wprowadzic w czyn te proste metody uczynienia z Polski kraju szczęśliwych obywateli , potrzebna jest dzwignia , która wywinduje w uwadze społecznej te opracowania . Aby dźwignię uruchomić potrzebna jest siła , SIŁA MAS !
Zwróćcie uwagę – J. Kamycki już kilka lat pracuje nad zainteresowaniem swoimi monetarnymi odkryciami społeczeństwa . Przytoczona konferencja odbyła się póltora roku temu , a na liście adresatów jest 35 osób , z czego 15 przypadkowych ( była tam Zigman , Bein i jeszcze kilku ) . Czyli potrzeba około 2000 lat , aby tą wiedzą zainteresować odpowiednią ilość obywateli do jej wprowadzenia pod dyskusję społeczną . Czyż nie ?!
Wy , my , ja i setki nam podobnych jesteśmy bezsilni , bo nie potrafimy przyjąć do wiadomości ( siebie wykluczam ) , że nie wystarczy wiedza , ale trzeba siły , SIŁY MAS .
I DLATEGO NAJWAŻNIEJSZYM STAJE SIĘ STWORZENIE ZESPOŁU SZTABOWEGO , KTÓRY ZAJMIE SIĘ MARKETINGIEM POLITYCZNYM , ABY WYPROMOWAC ORGANIZACJĘ 0BYWATELSKĄ , Z KTÓREJ STWORZY ROZPOZNAWALNĄ MARKĘ !!! Inaczej zagęgamy się na śmierć w naszych Klubikach Dyskusyjnych , z których co chwila któryś zdycha z braku chęci do dalszego gęgania .
Marka , marka rozpoznawalna w społeczeństwie , marka , która jak coś napisze , powie , to miliony interesariuszy to przeczytają , z zapełem będą domagać się zastosowania , będa tworzyć SIŁĘ MAS , armię rycerzy zdolnych do aresztowania winowajców upadku Polski , armię , z którą trzeba się liczyć i MARKĘ , KTÓRA STANIE BEZ OBAW NA PRZECIW LUDOŻERCOM !
Jest nas tylu inteligentnych , mądrych działaczy . Równolegle z opracowaniami gospodarczo- finansowo- społecznymi musi byc stworzony SZTAB MARKETINGU POLITYCZNEGO , który opracuje skuteczną promocję organizacji . Inaczej Wy , jak setka Wam podobnych organizacyjek , które przecież też były zacne i skupiały inteligentnych działaczy , zdechniecie śmiercią naturalną .
A więc jak towarzysze – POMOŻECIE ?!
Józef Kamycki: Witam, Tu rodziła się nasza Konfederacja: https://www.youtube.com/watch?v=mWOUiM7stz0
To dla tych, którzy są u nas nowi.

Paweł Ziemiński: Polecam:

Staszek Adamczyk: Dobry wieczór! Pozwalam sobie na chwilę się włączyć w dyskusję, aby poinformować o ważnym wydarzeniu. W dniu 30 III 2016 r. w TVP 1 o godzinie 21:00 będzie wyemitowany film Andrzeja Kałuszki zatytułowany “Naprzeciw bankom”. Film dotyczy poszkodowanych przez pseudokretyty w CHF. Zaproszono mnie do filmu odegrania roli wiodącego komentatora sytuacji. Moje poglądy dotyczące neokololonializmu i przemocy finansowej znacie.

Dzisiaj był na Woronicza pokaz przedpremierowy filmu dla dziennikarzy. Niestety cały film został bardzo upolityczniony ale wyobraźcie sobie, że wszystko to, co nagrałem zostanie wyemitowane. Byłem nieco zdumiony tym faktem.
Coś się najwyraźniej w Polsce zaczyna dziać. Ostatnia książka Janusza Szewczaka też była dość radykalna w swoim przekazie.
Macie jakieś refleksje na ten temat? Oto link do filmu:
Krzysztof Kornatowicz: W odpowiedzi do Pana Romana Klimczyka i pozostałych kolegów
– na mojej stronie http://wyrugowani.pl/ obcymi jest opracowany projekt , w którym znajdziecie Panowie wiele podpowiedzi dostosowania i zastosowania Gospodarki Dobra Wspólnego do obecnej sytuacji gospodarczej w naszej ojczyźnie , gdzie zmonopolizowano handel obcymi hipermarketami hiperbiedy i przez to wyrugowano obywateli z obrotu gospodarczego we własnym państwie .Może spodoba się Wam kilka zawartych tam pomysłów ?
Klachowski: Szanowni Państwo, MINIMUM EGZYSTENCJI zaproponowane przez Pana Krzysztofa Kornatowicza brzmi bardziej czytelnie dla każdego, jest określeniem pojemniejszym, a dochód gwarantowany może być jedynie minimum, co powinno zawierać. Sam dochód gwarantowany wygląda mi na budowaną drugą – o niższym poziomie “tamę” – aby skanalizować rosnącą świadomość i niezadowolenie, sączoną z ukrycia przez kręgi banksterskie. Obecna “tama” stworzona przez banksterów w świadomości mentalnej ludzi, w zakresie finansowym, w tym monetarnym, jest mocno “popękana”, “sypie się” i jest nie do rewitalizacji.

Krzysztof Kornatowicz: Vice versa – Pan również mnie nie przekonał do Minimum Gwarantowanego . A ja jestem świadomy jego zasadności . Przeciętny zjadacz chleba natomiast nie jest świadomy swojego niewolnictwa ekonomicznego .

Kukiza sukces to sprawka służb , oraz ogromne wsparcie sprostytuowanych mediów . Nie należy w ogóle go rozpatrywać w naszej marnej sytuacji . My takiego wsparcia nie będziemy mieli . Musimy je wykrzesać z naszej inteligencji kupieckiej ( kilka pomysłów promocyjnych mam ) .

Wojowanie myślą jest skuteczne tylko i wyłącznie wtedy , KIEDY POCIĄGA ZA SOBĄ MASY . Inaczej tworzy się z tego zamknięty klub dyskusyjny , a ja jestem radykałem i tworzę projekty na teraz , a nie dla potomnych .

Możemy zrobić ” badanie rynku ” . zaprośmy dwudziestu mikro przedsiębiorców i przedstawmy im dwa projekty – Minimum Egzystencji i MDP . Zobaczymy , który ich przekona .

Dlaczego mikro przedsiębiorcy , a nie przechodnie z ulicy ? Ano dlatego , że przechodnie z ulicy są leniwi i bierni umysłowo . Mikro po części również , ale to są ludzie najbardziej świadomi i zmotywowani w walce o swój byt . Do tego najłatwiej do nich trafić z przekazem ( giełdy towarowe , rynki , budki handlowe ) . Są mobilni , inteligentniejsi od przeciętnej i mogą zostać świetnie zagospodarowani jako armia rozwścieczonych rycerzy .

<a, wrażenie , że i Pan nie zapoznał się z załącznikiem , więc przesyłam go po raz trzeci , bo to jest baza do ataku i tworzenia marki obywatelskiej . Baza gotowa do użycia . Już od 25 kwietnia ( data pierwszej rozprawy ) , można ją nieść w eter świadomości . A Wy Panowie , sorry , ale będziecie jeszcze 2 lata dumać , aby się przekonać , że za wami stanie jeno 20 szabel .

Adam Domaradzki: Panie Krzysztofie, dziękuję za odpowiedź. Tu wśród konfederatów wojujemy myślą, nie tworzymy haseł dla mas, przynajmniej na razie. Kukiz, przy poparciu mediów, wygrał hasłem JOWy, mimo że optymalne nie są.

Jeśli o mnie chodzi to Pan mnie nie przekonał tymi 2 zdaniami.

Nie wiem, czy Pan / inni nowi konfederaci znają to video, (jest wer. niem. i ang.): https://vimeo.com/71074210 . Powstało po kryzysie finansowym w 2007 roku i najlepiej wyjaśnia drenaż społeczeństwa przez system odsetkowy (lichwę) i finansowe kasyno. Jeśli ktoś ma lepszą pozycję, która obrazkowo to wyjaśnia, podsyłajcie. Potrzebujemy tego teraz, właśnie uświadamiając 20-40 latków w internecie.

Polecam też tę pozycję: http://www.wydawnictwowektory.pl/index.php?id_product=82&controller=product.

A jednym słowem na razie walczymy o: wykonanie analizy wg Sigurjonsona w naszej Ojczyźnie.

Krzysztof Kornatowicz: Aby dobrze , krótka odpowiedzieć potrzebuję długo się zastanowić . rozumiem , że wygenerował Pan zapytanie bez odczytania dołączonego załącznika , z wyjaśnieniami do US ( jeszcze raz go dołączam ) .

Otóż brak instalacji w przestrzeni fiskalnej  Minimum Egzystencji jest namacalnym dowodem trwającej zbrodni politycznej ( opisane w dołączonym załączniku ) . Dotyczy milionów obywateli . Projekt ten jest łatwy do zrozumienia , wypromowania i pociągnięcia za sobą miliony rozwścieczonych , rabowanych , biednych podatników . Wystarczy tylko odpowiednio go nagłośnić .
Gwarantowany Dochód Podstawowy natomiast jest uzasadnionym , ale życzeniem świadomej części ( kilkuset osób ) społeczeństwa , które to życzenie jako takie nie pociągnie za sobą mas . Pomimo , że jest zasadne , nie uwiedzie nawet minimalnej liczby zainteresowanych , do uzyskania uwagi społecznej . Spełznie więc w worze wypchanym wieloma zacnymi , zasadnymi postulatami , nad którymi wiele osób zmarnowało sobie dużo czasu , aby efekt był żaden .

Inaczej – jeśli obywatele uzyskają jakąś widoczną markę , wtedy i Dochód Gwarantowany i wiele innych zasadnych postulatów będą w stanie wyłożyć interesariuszom ( masom z wsi i miast ) . Inaczej , bez marki , będziemy sobie tylko gęgać latami , tak zresztą , jak i przez ostatnie lata bezskuteczności .

Do zbudowania marki MINIMUM EGZYSTENCJI jak najbardziej się nadaje , a Gwarantowany dochód nie . Już o gwarantowanym dochodzie ( każdemu wedle potrzeb ) wspominali filozofowie polityczni , i Marks i Engels i Thalman . Społeczeństwo nie będzie w dostatecznie minimalnej ilości zainteresowane wpełznąć w ten dla nich zdezawuowany temat , BO SPOŁECZEŃSTWO JEST LENIWE UMYSŁOWO I BIERNE W DZIAŁANIU POLITYCZNYM . Trzeba naprawdę skutecznego wabika , aby je uwieść do działania .

MINIMUM EGZYSTENCJI takim wabikiem jest ( szczególnie dla milionów mikro przedsiębiorców ) . Gwarantowany Dochód nie jest . I to jest ta prosta , dwudaniowa odpowiedź .

Ja sobie cenię mój czas , szczególnie po ostatnich 3 latach , zmarnowania go na setki nietrafionych działań . Nie zamierzam uczestniczyć w kolejnych .

Projekt do uwiedzenia mas musi być prosty , zrozumiały dla każdego kretyna , dotyczący chleba ( bytu ) obecnego i możliwy do szybkiego uzyskania . Ludzie są leniwi umysłowo i nie oscylują na wyżynach myśli gospodarczo-politycznych . Zjadacze chleba i świni , do których sam się zaliczam , chcą konkretnych przekazów , a nie wybiegania w przyszłe stulecie .

Cóż z tego , że Gwarantowany Dochód Podstawowy jest zasadny ? Cóż z tego ?! Projekt musi uwieść masy , a GDP mas nie uwiedzie – wór inne zacne pomysły .

Adam Domaradzki: Witajcie, to dobrze, że mamy nowych konfederatów. Krótkie pytanie do pana Krzysztofa K.: w 2 zdaniach proszę odpowiedzieć czym różni się minimum egzystencji od GDP (gwarantowanego dochodu podstawowego). w szczególności z punktu obiegu pieniądza.
Mieliśmy już wcześniej dyskusje o tym, więc jak ktoś nowy dochodzi, to wtedy pojawia się naturalny temat “krzywej uczenia”. Mówię tu generalnie o nowym członku jakiejś społeczności, tu konfederatów.
Krzysztof Kornatowicz: MINIMUM EGZYSTENCJI zawiera w sobie i gwarantowany dochód minimalny,  i ochronę najbiedniejszych . Jest realny do szybkiego uzyskania zainteresowania ogromnych mas społeczeństwa . Łatwy do zrozumienia , nośny . Na jego podstawie , jak w soczewce skupia się ta cała patologia gospodarczo-polityczna w Polsce . Jest niezmiernie groźny dla systemu i dla mafii politycznej , bo aby go wprowadzić , należałoby kompletnie przebudować finanse państwa , w tym ukrócić dochody ośmiorniczkożerców . Jest prosty , konkretny , zrozumiały , czytelny dla każdego i wypromuje każdą siłę polityczną , która się za niego weźmie , może liczyć na duży sukces polityczny .
Nie zajmujmy się tematami ponad nasze skromne możliwości . Dopiero jak stworzymy markę , rozpoznawalną w społeczeństwie markę , możemy podejmować tematy bardzo poważne , a dziś to tylko burzenie spokoju w szklance wody . Tym tematem możemy zainteresować garstkę takich jak my .

Mafia POlityczna jest szczęśliwa widząc chwytanie się przez stronę obywatelską za tematy mało realne , nad którymi połamiemy sobie głowy i zmarnujemy bezcenny czas .

Z dyskusji wyłączyłem Piotra Beina i Otylię Zigman , z uwagi na ich szkodliwą pracę , sprowadzającą wszystkie tematy w kierunku ” łapaj Żyda ” Są agresywni , nieeleganccy i nie nadają się do spraw gospodarczych . Ostrzegam przed kontaktami z tymi ludźmi .

Krzysztof Kornatowicz
e-mail [email protected]
502-42-13-32

Roman Klimczyk: Ze względu na wznowienie koncepcji krzewienia idei GDW w ramach stowarzyszenia Gospodarki Dobra Wspólnego. miałbym prośbę o materiały do zamieszczenia na powstającej stronce, mające wnieść treści zbieżne i będące elementem źródeł do dyskusji nad przyjętym modelem tej idei.
Pierwotnie oparte było to na opracowaniu Christiana Felbera, ale szereg wątpliwości i różnic w podejściu do szczegółowych rozwiązań wskazał że trzeba poszukać drogi która dla Polski będzie optymalna i spotka się z bardziej jednomyślnym poparciem.
Dzięki Aleksandrowi mam konkurencyjne opracowania i wkrótce udostępnimy je, ale może jest więcej , a nie znam? :).
W ramach projektów chcemy poruszyć tam również koncept Bezwarunkowego Dochodu Gwarantowanego oraz Waluty Lokalnej..
Zapraszamy  do współpracy 🙂

Pozdrawiam
Roman Klimczyk

W dniu 2016-03-17 o 13:44, Ask-ak pisze:

Drodzy Konfederaci i Sprzymierzeni,
wysyłam ciekawostkę, na świecie rodzi się sporo inicjatyw, może ktoś z Was to streści po polsku i zaopiniuje?
Pozdrawiam

Ale

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/