Jak myśli polactfo

PB: Pani Gosiu, Rosja odniosła ogromne zwyciętswo w Syrii: militarne, polityczne, propagandowe. W tekście polskim niewiele, w angielskim więcej:

https://piotrbein.net/2016/03/18/thierry-meyssan-russia-and-victory/

Rosja, Anglia, USA – oni wszedzie sa razem od IIWS.”

Pieprzy pani od rzeczy. ZSRR pełniło rolę antytezy w żydłackiej zmyłce o “ustrojach”, by syntetyzować tę “dialektykę” dla interesów żydłackich globalnie. Teraz Rosja staje im w poprzek, vide lanie dla PI w Syrii, która miała być opróżniona pod Wielki Izrael.

III wś. zaczęla się od napadu NATO z bandytami neoustaszami, islamistami i Albańcami na b. Jugosławię. Była to próba generalna przed “wojnami z terrorem” czyli żydobanksterii ze światem islamu, które miały wciągnąć Białych w wojnę z muzułmanami dla celów NWO banksterii.

Polska i wydarzenia w niej nie liczą się na arenie międzynarodowej, tak żydlactwo zniewoliło Polaków.

Rosja nie napadła na Gruzję, tylko odpowiedziała na żydłacki ludobójczy atak na Płd. Osetię z Gruzji — “lotniskowca” żydobanksterii.

Rosja nie napadła na Upadlinę — porównaj z akcjami wojskowymi w Syrii i oceń, czy Rosja bawiłaby się w patryzantkę donbaską, gdyby chciała napaść jak Jej hasbara przypisuje.Teraz Ukradlina rozpadnie się sama, co sztab Putina przewidział na początku żydomajdanu.

Twierdzenia o zabijaniu Polaków niezrozumiałe. Liczba polskich ofiar patriotycznych to pestka w porównaniu z mordami politycznymi np. w USA, czy z liczbą ofiar cywilnych wszystkich wyznań i narodowości w Libii, Syrii, Jemenie, Iraku (miliony osób). Natomiast procent ofiar trucia przez GMO, chemoślady, scypionki, radiację, “leki” jest  podobny w pozostałych państwach żydozachodu.

pozdravP

PS dziwnym trafem z ćwiczeniami broni uranowej w Polin zamknięto jedyny dostępny publicznie miernik radiacji w Polsce

ALARM Broń uranowa NATO zagraża Polsce

ALERT Alexa Jonesa: rasistowska wojna domowa Sorosa w USA

Inwazja miglanców — Potwierdza się najgorszy scenariusz: rzeź Europy

……………………………………..
On Saturday, March 19, 2016 3:23 AM, Goska <[email protected]> wrote:
Czekanie…
Rosja, Anglia, USA – oni wszedzie sa razem od IIWS. Rosjanie juz sie musza wycofac z Syrii. Zostaje USA i Anglia. Definitywnie, jak zawsze musi wycofac sie Rosja – jak zewszad !!!

Trzecia wojna swiatowa nigdy sie nie zacznie oficjalnie. Naznaczeniem trzeciej wojny swiatowej byl stan wojenny w Polsce 13-go grudnia 1981 roku. Dzisiaj nikt IIIWS nie oglosi, bo trwa caly czas wojna – raz zimna, a raz goraca.

Tylko Rosja moze wywolac wojne, jak napadnie nawet Gruzje, Ukraine czy Kazachstan. Licza sie z Rosja w dalszym ciagu, bo moze paru rosyjskich Polakow jest chronionych przed bronia falowa ? Na razie morduja na calym swiecie Polakow recznie. W Rosji Polacy niektorzy moga byc niedostepni, ale helikoptery juz sa w uzyciu.

Wszystkich Rosjan jak i innych mozna dzisiaj zabic “pociagajac” za jeden spust. Kto pierwszy ten lepszy. Problem jest tylko z Polakami. Tych trzeba zabijac recznie, a nie komputerowo.

Pozdrawiam. Goska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/