Piotr Bein: Pajace “geostrategii” Polin

PB: Uczestnicy dyskusji gadają jak po kursach w USraelu. Ich wiedza, słownictwo i koncepcje waniają żydobanksteryzmem. Strategię sadzenia kapusty w ogródku przydomowym, a nie dla Polaków planować przyszłość dyplomatyczno-wojskową. Lokajski żont kalksztajna godzien takich ‘krytyków’.

Wielokrotnie mówią z aprobatą i bez zmrużenia oka o supremacji mocarstwa Ameryka, o jej panowaniu nad morzami w handlu i militarnie. Odżegnują się od przejęcia “kontroli” przez Rosję, Chiny nad własnym losem…

Akcje w Syrii sił kosmiczno-lotniczych i marynarki Rosji (na M. Śródziemnym jak i Kaspijskim zewnętrznie w stos. do teatru działań wojskowych) napędziły stracha morskiej butności USA i wszczęły proces rewizji broni, strategi i taktyki morskiej Ameryki. A co będzie, gdy Chiny pokażą swe zabawki i umiejętności? Indie i Iran też nie śpią, oba narody w sojuszu z Rosją i Chinami!

Demagogia, zaślepienie, fanatyzm i rusofobia to nie cechy geostratega w rozsądnym narodzie. Z takimi pajacami Polska oszołomów polityczno-ideologicznych i psychopatów u steru, skazana jest na śmietnik historii, wraz z jej bożyszczem – banksterską Ameryką.

Ponadto, po co “Amerykanom” panować np. nad ruchem morskim w handlu Chin (skor0 ten spełnia cele przeniesienia produkcji do Chin przez banksterię), czy nad obronnością Chińczyków z ich własnych wód terytorialnych? Czyż umowy i traktaty międzynarodowe nie zapewniają wolnej wymiany towarowej, a globalizm i kapitalizm jej nie sprzyjają? W ramach planu NWO, wygląda mi to bardziej na banksterskie narzędzie utrzymania kontroli nad rozwojem Chin i in. strategicznie ważnych narodów, gdyby ich przywódcom przyszedł pomysł niewygodny dla banksterii.

1:11:24 Zagrożenie przez Chiny dla prymatu amerykańskiego… Banksterska geopolityka USA kształtuje ich porządek świata, vide geostrategie Strass-Hupe czy Brzezinsky’ego. Kształtują przyszłe mocarstwo Chin na swój użytek — ogromne pożyczki, transfer produkcji z USA do Chin… Takie rzeczy nie zdarzają się  bez woli i udziału banksterii, która panuje nad 150 korporacjami, kontrolującymi 80% gospodarki globalnie.

Rosja jest za słaba i za mała, żeby zapobiec nadchodzącemu prymatowi Chin… A czy chciałaby? Raczej układa się realistycznie do wyłaniającej się sytuacji (układy i ogromne kontrakty z Chinami, BRICS…), zamiast jak żydobaksteria  przesuwać obecność wojskową coraz bliżej Chin, w czym otaczanie Rosji jest etapem pośrednim.

1:11:50 To co Rosja spowodowała w Syrii…  Chodzi dyskutantowi o inwazję miglanców na jewropę. Jędrzej Górski dosadnie skomentował: […] ten komentujący to jeszcze większy Rusofob, oskarżanie Rosji o uchodźców to w zasadzie choroba psychiczna. Kompletne zjebstwo sugerować też, że ISIS to współtwór Rosji! Wczorajsze fałszywe flagi purimowe w Bruxelce, a przedtem rzeź niewiniątek w Paryżu, to też wyczyny Putina!?
1:21:35 Zapytany o wpływ ideologi gender na zdolność mocarstwową USA, dyskutant przyznaje, że nie zna się na tym. Jednak ma szybką acz absurdalną odpowiedź: Amerykanie szybko to sobie odbiją w handlu światowym! To nie Amerykanie korzystają na handlu światowym, tylko banksterzy i ich korporacje, podczas gdy procent ubogich osiągnął już zdaje się 1/3 ludności USA.  A demoralizacji społeczeństwa nie da się naprawić materializmem. Dyskutant nie słyszał o planach sprzed 100 lat z żydłackiej Szkoły Franfurckiej, wdrażanych na jego ślipiach? Tenże dyskutant proponował wcześniej, by w ramach realpolitik rząd polski przepchał jakąś ustawkę nt. gender gwoli ukontentowania “Amerykanów”. O to właśnie żydłactwu chodzi! Po to takich durni Polakom wyszkolili i wciskają na każdym kroku!Jest więcej szajsu w tej dyskusyji przemądrzalców, ale szkoda mi czasu krytykować całego gniota od pojebów geostrategicznie ulokowanych w info-przestrzeni Polin na konsumpcję polactfa.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=chY2uA8KIgY?feature=player_detailpage&w=640&h=360]

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/