Prawda o Piłsudskim bodzie popisdzielców

Malgorzata Wirkus: Szanowny Panie, Przeczytalam zamieszczony przez Pana przedruk o marszalku Pilsudskim. Jest to stek bzdur, glupot i pomowien. Czy Pan przekazujac na nasze forum jest swiadomy ,co Pan przekazuje ? Czy robi Pan to tylko po to, zeby na tym forum zaistniec ?
Ostro protestruje przeciwko a/ zmienianiu tematu forum b/ pomowieniom i falszowaniu historii c/ zabieranie nam cennego cazsu, ktorego kazdy z nas ma niewiele.
Jest mi po prostu za Pana wstyd !!!!
A za wypisywanie bzdur niech Bog sie nad Panem zmiluje. Pora na to jest stosowna.
On Mar 22, 2016, at 3:52 AM, Andrzej Dziąba: http://wolnemedia.net/historia/prawda-o-pilsudskim/

DlaczegoPrawda: Materiały o żydowskim józefie piłsudskim umieszczone przez – „Prawda o Piłsudskim « Wolne Media” – informacje zawarte w swych treściach umieszczone zostały w dobrej wierze! Jeśli żydowski nazarczuk ma jakieś wątpliwości to niech  grzecznie zapyta mądrego Profesora historii ks. dr habilitowanego Piotra Natanka  [email protected]

http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1

Andrzej Szubert: Panie Nazarczuk – Piłsudski był kanalią, zakałą, litewskim przybłędą i niemieckim agentem. I samozwańczym “marszałkiem”.

Już w kilka lat temu proponowałem aby przy okazji odżydzania Wawelu razem z żydowskim przybłędą wywalić i tego litewskiego przybłędę.

Na Wawelu spoczęli obok siebie:
– Litewski przybłęda i żydowski przybłęda…
– Agent Austrowęgier i Niemiec oraz agent żydowskich interesów Izraela i USA…
– Miłośnik masonów (dodał masońskie gwiazdy białemu orłu w godle państwa) i miłośnik masońskiej, rasistowskiej, tylko dla Żydów loży B’nai B’rith.
– Pierwszy pogwałcił obowiązującą w jego czasach konstytucję organizując zamach stanu. Drugi uczynił konstytucję podrzędnym dokumentem  wobec Traktatu Lizbońskiego.
– Jedn rusofob i drugi rusofob (dlatego ten drugi wprowadził kult tego pierwszego w żydolandii nr 3).

A może by tak, oczyszczając nasze polskie, narodowe, wawelskie sanktuarium ze śmieci, obu ich  za jednym zamachem wywalić z Wawelu?

https://marucha.wordpress.com/2010/12/12/odzydzic-polske/

Jako czciciel tej litwackiej szumowiny proszę mi powiedzieć, dlaczego Hitler aż tak czcił tę właśnie szumowinę?

“W Niemczech wiadomość o śmierci Marszałka Piłsudskiego, która dotarła do Berlina jeszcze przed północą 12 maja 1935, wywarła wielkie wrażenie. Do polskiej ambasady zaczęły napływać kondolencje od władz niemieckich. Informacje na pierwszych stronach podały gazety (m.in Völkischer Beobachter w którym napisano m.in: „Nowe Niemcy Pochylą swe flagi i sztandary przed trumną tego wielkiego męża stanu, który pierwszy miał odwagę otwartego i pełnego zaufania porozumienia z narodowo-socjalistyczną Rzeszą”). Niemieckie Biuro informacyjne podało, iż wiadomość ta do głębi poruszyła niemieckie społeczeństwo które czuje się szczególnie bliskie polskiemu społeczeństwu zwłaszcza, że samo straciło w 1934 swojego przywódcę – marszałka Hindenburga, Prezydenta Rzeszy[14].

Po śmierci Marszałka Piłsudskiego Kanclerz Adolf Hitler ogłosił w Niemczech żałobę narodową i wysłał telegram z kondolencjami do prezydenta i rządu RP. Pisał w nim: „Głęboko poruszony wiadomością o zgonie Marszałka Piłsudskiego wyrażam Waszej Ekscelencji i rządowi polskiemu najszczersze wyrazy współczucia moje i rządu Rzeszy. Polska traci w powołanym do wieczności Marszałku twórcę swego nowego państwa i swego najwierniejszego Syna. Wraz z narodem polskim również naród niemiecki obchodzi żałobę z powodu śmierci tego wielkiego Patrioty, który przez swą pełną zrozumienia współpracę z Niemcami oddał nie tylko wielką usługę naszym krajom, ale przyczynił się ponadto w sposób jak najbardziej wartościowy do uspokojenia Europy.” Do żony Piłsudskiego, Aleksandry Piłsudskiej, Hitler napisał: „Smutna wiadomość o zgonie Pani małżonka, jego ekscelencji Marszałka Piłsudskiego, dotknęła mnie bardzo boleśnie. Wielce szanowna, czcigodna Pani oraz Jej Rodzina zechce przyjąć wyrazy mojego głębokiego współczucia. Postać Zmarłego zachowam w swojej wdzięcznej pamięci.

Hitler uczestniczył również we mszy świętej na cześć Marszałka, jaką odprawiono 18 maja 1935 r. w Katedrze św. Jadwigi w Berlinie przy symbolicznej trumnie Józefa Piłsudskiego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele III Rzeszy m.in. Joseph Goebbels, Konstantin von Neurath oraz wysocy przedstawiciele NSDAP i Wehrmachtu, a także nuncjusz apostolski w Niemczech Cesare Orsenigo. Po nabożeństwie dwie kompanie Wehrmachtu oddały honory wojskowe.

Po zdobyciu przez wojska niemieckie Krakowa 6 września 1939 r., na rozkaz Hitlera niemiecki dowódca gen. Werner Kienitz udał się na Wawel i złożył wieniec u grobu marszałka Piłsudskiego w krypcie pod wieżą Srebrnych Dzwonów[15]; zaś przed kryptą została wystawiona niemiecka warta honorowa.”

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrzeb_J%C3%B3zefa_Pi%C5%82sudskiego#Reakcje_mi.C4.99dzynarodowe_na_.C5.9Bmier.C4.87_J.C3.B3zefa_Pi.C5.82sudskiego

A tutaj jeszcze dwie fotki – Hitler na mszy żałobnej za kanalię pseudomarszałka litewskiego przybłędę:

1

A tutaj hitlerowska warta honorowa przed kryptą z tą kanalią.

wehrmaht_warta_honorowa

Czy nie jest podejrzane już choćby to, że najgorliwiej służący żydowskim interesom kalksteinowski żydo-PiS tak czci tego “patryjotę”, dezertera spod Warszawy? Który wywiązując się ze zobowiązań wobec Niemców powstańcom wielkopolskim nie wysłał ani jednego żołnierza i ani jednego karabinu, a gdy trwały kolejne powstania śląskie o powrót Śląska do Macierzy, ta szumowina powiedziała, że ma powstańców i Śląsk w dupie.

PB: Pan Nazarczuk odleciał czy dyżurny dla “polskojęzycznych”? Od kiedy nad prawdą głosuje się? Co to za żydłackie metody?! Zamiast durackiego apelu do polactfa podaj, które tezy o Piłsudskim odbiegają od prawdy.

Aleksander Nazarczuk: Materiały o Pierwszym Marszałku Józefie Piłsudskim umieszczone przez – „Prawda o Piłsudskim « Wolne Media” – informacje zawarte w swych treściach umieszczone zostały w złej wierze, jeśli macie jakieś wątpliwości i uważacie, że naruszają: naruszają Miano Polaka, proszę napisz do Aleksander Nazarczuk z Zielonej Góry, według którego celem zamieszczonych AtyPolskich materiałów było informowanie, pokazywanie zniekształconej prawdy widzianej oczami osoby\osób nie uprawnionej\onych do tego aby oceniać epokę II RP jednocześnie pragnącej\cych poniżyć Legiony Józefa Piłsudskiego dołączając propagandę PLANKTONU POLITYCZNEGO II RP (rzeczywiście dno i wodorosty obozy polityczne Dmowskiego razem miały1% poparcia). Takich mamy uprawiających reguły TRUSTOWSKIEJ polityki historycznej w III RP. Zamieszczone materiały „Prawda o Piłsudskim « Wolne Media” – mają charakter propagandowy na potrzeby neoendecji. Każda Polka i Polak rozsyłający materiały – „Prawda o Piłsudskim « Wolne Media” – nie są godni Miana Polaka!!! 2016-03-23 17-12

……………………………………….
W dniu 23 marca 2016 05:03 użytkownik Otylia Zigman: Prawda o Piłsudskim « Wolne Media

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/