16-letnia Niemka opowiada o imigrantach w Niemczech

PB: Jako dokument, wątpliwej wartości. Np. weszła do galerii, a grupka ciapatych popatrzyła na nią i zaczęła coś szeptać. A ktoby na taką laseczkę nie spojrzał! Tym bardziej muślimskie buhaje…
Wprawdziem nie laska, ale w Egipicie nie raz grupka popatrzyła na mnie i zaczęła coś szeptać. Podchodziłem wtedy i nawiązywałem rozmowę. Po jakimś czasie okazywało się, że więcej nas łączy niż dzieli. Nie we wszystkich przypadkach, niemal co dzień przez 4 tygodnie, ale w większości przypadkow.Niektóre przypadki podkreślały natomiast, że ci zradykalizowane muślimy mają jednak gówno zamiast mózgu w głowach.

Co nie znaczy, żem zachwycony żydłackim spiskiem pn. inwazja miglancka, tak jak nie zawchwycon żem podobnym w Kanadzie za pomocą chinoli czy w USA meksykanami.

Srule nigdy nie mają jednego celu. W tym przypadku:
– zboczyć nienawiść Białych na wszystkich muzułmanów, żeby się chwycili za łby, jak w skrypcie na III wś.
– zdeprymować, upokorzyć, zdestabilizować Europę
– dać zastrzyk pod podbój demograficzny celem zniszczenia ‚cywilizacji łacińskiej’ tj. rzymskiej, rzymskokatolickiej, chrześcijańskiej i wszystkiego co im się kojarzy z Chrystusem i podświadomym poczuciem winy za Jego morderstwo
– opróżniać Bliski Wsch. pod Wielki Izrael
– ulokować ISIS na garnuszku jewropy, na przyszłe wojny żydłackie
– kultywować „islamskie” fałszywe flagi — masakry dla podkręcania śruby totalitarnej
– zarobić na gojach (np. haracz miliardów ojro dla krypto-żydłackiej Turcji, głównego wykonawcy i aktora w spisku inwazji).

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/