Imigrant z Somalii przyjeżdża do W. Brytanii

Sent from Outlook

Imigrant z Somalii przyjeżdża do Wielkiej Brytanii. Na ulicy zatrzymuje pierwszą napotkaną osobę, chwyta ją za rękę i mówi:
– Dziękuję za wpuszczenie mnie do tego kraju, za mieszkanie, pieniądze na jedzenie, opiekę medyczną, darmową szkołę i zwolnienie z podatków.
– To pomyłka – odpowiada przechodzień, Ja jestem Afgańczykiem.
Somalijczyk idzie więc do kolejnej osoby
– Dziękuję, że stworzyliście taki piękny kraj!
– To nie ja, ja jestem z Iraku – słyszy odpowiedź.

Wreszcie widzi matkę z dzieckiem:
– Czy pani jest Brytyjką? – pyta.
– Nie, pochodzę z Indii.
– To gdzie się podziali wszyscy Brytyjczycy?
Kobieta zerka na zegarek i mówi:
– Pewnie są w pracy.
************************************************
Mały Arab – nielegalny emigrant pyta mamy:
– Mama, co to jest socjalizm i rasizm?
– Widzisz synku, jak przyjechaliśmy do Europy, dostaliśmy mieszkanie, co miesiąc dostajemy pieniądze, a do tego nie musimy pracować, bo na to pracują głupi europejscy podatnicy. To jest właśnie socjalizm.

Mamo, a ci Europejczycy-podatnicy nie denerwują się za to, że pracują “na nas?
– Denerwują się synku, to jest – właśnie  rasizm…
************************************************
To co się dzieje, to jest regularna inwazja, nazywana w islamie Hijra, czyli zdobycie terenu wroga poprzez zasiedlenie, najczęściej pokojowe, bez walki. Ja się tego boję bardziej niż większość z was, bo wiem, jak to się prawdopodobnie skończy. Nikt mi nie powie że setki tysięcy młodych mężczyzn w wieku poborowym jadą tutaj ze strachu przed wojną. Nikt mi nie powie, że ludzie wychowani na bliskim wschodzie i w Azji dostosują się do naszych europejskich wartości.
Boję się ich, ponieważ oni narzucą nam w przeciągu kilku lat swój średniowieczny, feudalny i antydemokratyczny porządek, a ci którzy się nie dostosują będą prześladowani.

Matematyka nie kłamie: każdy z samotnych ma pozostawioną gdzieś rodzinę, którą korzystając z prawa UE ściągnie tutaj prędzej czy później, więc liczbę imigrantów należy już teraz pomnożyć razy 3 lub 4.
Dzietność muzułmańskich rodzin z tamtego obszaru to od 3 dzieci w górę, więc jeśli teraz mamy milion muzułmańskich małżeństw w Europie, to za 20 lat będzie ich 3 razy więcej, optymistycznie licząc.

Jeszcze jedna rzecz, która mi się rzuca w oczy: ci uchodźcy twierdzą że za przejazd do Europy muszą płacić po kilka tysięcy dolarów. Skąd takie rzesze rzekomo biednych ludzi, którzy wszystko stracili, mają takie pieniądze? Ja nie mam złudzeń że jest to zaplanowana, gigantyczna akcja kolonizacji Europy.
Integracja z ludźmi to jedno a Takija to coś zupełnie innego. Wiecie co to jest Takija w Islamie? Co to są 3 etapy dżihadu?
Czytaliście Koran, Hadisy, Sunny?
To co oni robią to jest właśnie Takija – święte kłamstwo Islamu…
Już w Polsce mamy pierwszy etap Dżihadu… we Francji drugi… na Bliskim Wschodzie toczy się trzeci…

Przeczytajcie coś, dowiedzcie się… jestem świeżo po lekturze Koranu – strach się bać. Amerykanie zaczęli czytać Koran po 11 września, zmądrzeli i nie są tak tolerancyjni. Islam to ustrój, nie religia.
Dlaczego pędzą do UE po socjał a nie do innych krajów Arabskich, pytają ludzie?
Nie czytaliście Koranu? Tam to jest napisane – niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu… a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję… podatek od niewiernych.

Sent from my iPad

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/