Akcja obywatelska przeciw rajowi podatkowemu Polin

WITAM

W odpowiedzi na pani sugestie pani GOSIU, odnośnie “NAJEŻDŻCTWA EKONOMICZNEGO” chcę zwrócić uwagę na akcję patriotyczną która ruszyła jakiś czas temu w kręgach młodzieżowych, w bardzo łatwy sposób możemy się obronić przed EKSPANSJĄ OBCYCH KAPITAŁÓW a w szczególności BANKÓW których najechało nam się do Ojczyzny 47 szt obco kapitałowych, które zawiązały sobie na mocy kupionej przez siebie konstytucji z 1997r

ZWIĄZEK BANKÓW POLSKICH (ZBP). Dziwnym natomiast jest fakt iż żaden z nich nie jest Polski, (PKO BANK POLSKI)- ma udziałów Skarbu Państwa zaledwie 32% a PO i NOWOCZESNA się cieszą, że za to mamy w tym banku złotą kartę czyli pakiet decyzyjny, tylko już nie mówią że te decyzje nie przekładają się na generowanie zysków takich jakie np.są wytransferowywane poza granicę naszego kraju w postaci dywidend. Jedyne nasze dobro narodowo finansowe jakie nam pozostało, po powojennej Polsce to odrodzona forma POCZTOWEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI czyli współczesny  BANK POCZTOWY .POCZTA POLSKA na szczęście ostała się (po wyprzedażach organizowanych przez PO-PSL ) w 100% własnością Skarbu Państwa, a BANK POCZTOWY jest w 75% własnością POCZTY POLSKIEJ oraz w 25% PKO BP.

Podsumowując BANK POCZTOWY jest w ok. 85% własnością Skarbu Państwa czyli naszym wspólnym dobrem. Pytanie jednak brzmi ilu z nas zachowuje się na tyle patriotycznie, posiadając konto w najbardziej Polskim banku a ilu karmi swoją krwawicą obce kapitały, okradając tym samym swoje dzieci, dzieci swoich sąsiadów oraz swoich krajanów a to one będą pracowały na nasze emerytury a nie dzieci zachodniej Europy. Aż wstyd że tak młodzi ludzie ci NARODOWCY, ONR-owcy, KIBICE często nazywani bandytami, nacjonalistami, rasistami, radykałami, podjęli tak trafne działania, tak proste a jakże skuteczne. Wynikiem tych działań był problem z wypłatą gotówki z bankomatów zagranicznych banków od soboty 02.04. do wtorku 05.04.2016r gdyż skomasowane działania licznego  przenoszenia kont ROR do BANKU POCZTOWEGO (Polskiego) oraz problemy finansowe DEUTSCHEBANKU w Niemczech ,jak i stan nadchodzącego bliskiego bankructwa o którym się już mówi niemal oficjalnie, (jednemu z wiceministrów jak się wyrwało to posadę stracił) banków:Getinbank, Mbank, Millenium i Rajfeizenbank doprowadziły do utraty  płynności finansowej tej zagranicznej “komitywy”. Musimy więc poprzeć tę akcję ochrony Polskiej kasy i oprócz tego że każdy z nas w patriotycznym obowiązku powinien przenieść konto, to jeszcze powinien namawiać do tego swoje rodziny i swoich znajomych (uwaga na LEMINGI bo gryzą) oraz rozpowszechniać tę ulotkę, jest na czasie, to jest czas wojny, naszej wojny ekonomicznej o lepszą przyszłość, naszą przyszłość.
POZDRAWIAM
NIEWOLNIK BANKOWY

………………………………

W dniu 5 kwietnia 2016 13:34 użytkownik Goska:

Raje podatkowe
Teraz kazdy kraj jest rajem podatkowym dla niektorych zagranicznych inwestorow. W kazdym kraju byly przejecia majatku rzadowego. Sa to wielkie instytucje i zaklady, na ktore najmniej zwraca sie uwage w sprawie rozliczen podatkowych. Kto interesuje sie np. zbrojeniowka w USA ?
Przyklady mozna mnozyc i zawsze jest ten sam efekt, zaklady ktore przeszly w rece prywatne z przyzwyczajenia sa traktowane jako panstwowe i raczej nikt sie nimi nie zajmuje specjalnie. W Polsce znana jest sprawa sieci handlowych, ktore nie placa podatkow lub placa bardzo male podatki.
Raje podatkowe istnieja w kazdym kraju. Obcy kapital malo interesuje sie podatkami. Obcy kapital najczesciej nie zna jezyka i obowiazujacego prawa. Dzisiaj sie jest wlascicielem, a jutro mozna to zamknac lub sprzedac komus [i tym tez sie nikt specjalnie nie interesuje]. Najczesciej jest trudno dzisiaj znalezc wlasciciela i nawiazac z nim kontakt. Nikt tez nie chce go ploszyc, bo moze firme zamknac i wtedy skonczy sie produkcja czegos tam, bardzo nam np. potrzebnego.
Wszyscy placimy VAT. To nie sa male pieniadze, ale ogolnoswiatowe zobowiazania rzadowe rosna z roku na rok wiec kazdy kraj ma dzisiaj juz klopoty. Kazdy kraj jest zadluzony i istnieje tylko do chwili istnienia produktow powszechnego uzytku. W wielu krajach produktow powszechnego uzytku ubywa !!!

 Pozdrawiam. Goska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/