:))) Jesteśmy jedną z najstarszych cywilizacji na świecie

Piotr Bein 8.4.2016, przeróbka komentu wcześniejszego
:))) Nie egipska, nie hinduska… tylko polska słowiańska :))) …do czasu następnej publikacji   LOL
Artykuł — jak skrojony dla forów typu Nieruchawy Gojowy, gdzie brzozowe bezmyśle żywi użytecznych neo-ubecji… LOL: Sprawa Roberta Brzozy – WYDANIE SPECJALNE
Gojówka zachłystuje się pochodzeniem Polaków z polskiej ziemi :)) …no i koniecznie  niezdarty Koneczny… To przypomina mi sekty, które wierzą, że Bóg stworzył Ziemię 5 tys. lat temu… BTW – to kto wg nich stworzył Słowian? :)))
Żydłactwo użyło podobnych argumentów i oszołomów do nagonienia Niemców na Słowian itd. w II wś. Oceńcie sami zjebów gojówkowych, z Maruchą (admin bloga i boss Gojówki) na czele… Wg niego bzdety to wiedza i trza ją szerzyć, bo łechcze jego fałszywy patriotyzm. (Podobnie wziął neo-becie porno na anty-jotowców za wiedzę LOL)  Zestawiam wypowiedzi mądre w mieszance z durnymi:

Watazka   Jestesmy jedna z najstarszych cywilizacji? I co z tego? Inne tez sa najstarsze.

Np. amerykańska albo kosowarska? — Admin

.

Marian To nie do końca tak, najstarsi Słowianie i Polacy to nie R1a tylko I2 i byli tu znacznie wcześniej, jeśli w ogóle nie są najstarszymi euroepjczykami, ponieważ R1a to indoeuroepjczycy czyli obcy…

.

Polak Stanisław  […] A co do tematu, to oczywista oczywistość. Jesteśmy najstarszą i jedyną cywilizacją jaka została założona na tej planecie, i nie tylko na tej. Że teraz wygląda na mnogość ras i cywilizacji, to złudzenie – czas robi swoje. Po kilku dekadach dzieci obecnych emigrantów z Polski do innych krajów też będą uchodzić za lokalne rasy i narody:)
Ale dlatego mamy ten przywilej, że Polakami się zwiemy, co znaczy Niebianie, i co ma nam przypominać o naszym pochodzeniu. Dosłownie i bez żadnych dopalaczy.
Co prawda w szczegółach Autor nie jest zorientowany, ale nie mam już więcej czasu, by wchodzić w dyskusje. Siłą stereotypu jest przemożna. Trzeba jeszcze wielu pokoleń.
.
Marian 2016-04-03 (niedziela) @ 09:29:49  Nie pamiętam dokładnie, bo dawno temu czytałem, ale ogólnie haplogrupa I jest jedną z najstarszych na świecie (zaraz po Adamie), z niej wywodzą się i najstarsi Polacy (Słowianie) i Normanowie. Trzeba czytać i studiowac tego typu materiały.
.
Polak Stanisław 2016-04-03 (niedziela) @ 09:33:47  Panie Marianie, a o Dynastii Słonecznej i Imperium Palą Panu wiadomo? Założycielem tej dynastii był niejaki Gopala, po naszemu Kupała, i wszyscy moi dzadkowie o tym wiedzieli. Piastowie to po drodze w Kaszmirze się wyłonili z tej właśnie Dynastii, i do dziś tam siedzą znani jako Paszty. Czy to trzeba aż tak wiele, żeby się przejechać po Azji i sprawdzić jak było? Polska to cała ta planeta. Acha, nie dowie się Pan niczego pożytecznego z podręczników historii, bo wszystko to ustawione mendialnie przez autorów piszących zawsze po linii i na bazie. Nie mamy nauki zwanej potocznie „historia”. Musimy zaczynać wszystko od samiutkiego początku, z logiką w głowie.
.
Marian Pan Stanisław, nie znam dobrze tych spraw, ale te związki Polski i ludów irańskich są dobrze potwierdzone zapożyczeniami z różnych dziedzin. Jest dużo iranizmów w języku polskim, a to nie może być przypadek. Ogólnie Polacy to połączenie dwóch najwybitnijszych haplogrup – indoeuropejskiej R1a ora staroeuropejskiej I.
.
Polak Stanisław Przecież Iran to nasza ziemia, Persją, czyli Niebianią zwana, a to od Balochów, czyli Boratów, późniejszych Partów, czyli Persów. A wcześniej był to po prostu znane dokładnie Lewantowi Imperium Elam, od sumeryjskiego E Laham, czyli Miejsce Lachów.
DNA to tylko nośnik informacji – najważniejszy jest stopień świadomości jaki się dzięki niemu osiąga. Można być nawet żaba – jeśli się ma dobrze w głowie – rządzi się planetą. Naszymi stwórcami były przecież gady, ale też im się znudziło w końcu użerać się z takim niesubordynowanym tłumem jak ludzie:)
.
.
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=9NvM8lViSYI?feature=player_embedded&w=640&h=360]
Dobry temat i wazny dla nas Polakow. Tu polecam rozmowe dwu panow na temat naszego pochodzenia.
Warto przemyslec, zastanowic sie i sprawdzic zamieszczone linki ponizej filmu.
Uwazam ze dlatego probowano nas zniszczyc przez tysiaclecia a dopiero teraz chyba sie ‚IM’ udaje?
Dziekuje Gajowemu do sprowokowania dyskusju i do prania mozgow?.Amadeus Jak nie lubie takich tematów bo zawsze fajną i ciekawą informacje ktoś spłyci do bajek o niebiana, trzech słońcach i trzech księrzycach, ariach dariach, helenach itd. jakiś pierdzieców bo ktoś, coś tam, kiedyś, gdzieś, jakoś, spisał czy powiedział. Ech, szkoda słów i czasu na takie głupoty.Wiedzę (pre)historyczną trzeba jednak szerzyć, nawet kosztem bajek o trzech słońcach… — Admin

.

wdzivny Strach czytać. Jeśli pochodzimy od Adama i Ewy, to wszyscy mamy pradawne pochodzenie, chociaż ostatnio dowodzi się, że było kilka gniazd powstania człowieka i że te pierwotne szczepy wzajemnie się kojarzyły. Narodowość nie jest więc pochodzenia genetycznego, lecz zależna od wychowania i psychologicznego przekonania. Byli więc polscy patrioci, którzy ewidentnie mieli cechy czy nazwisko nie polskie, a byli też ewidentni zdrajcy z nazwiskiem polskim, jak choćby Dzierżyński, a też wielu SS- manów z trupią czaszką, mordujący bez zmrużenia oka wszystkich uważanych za undermesz. Więc nie faszyzujcie, proszę!

——
Pan myli dwie rzeczy: geny i lojalność, z czego wynikają bzdury, jak zwykle, gdy się chce własnym rozumem dochodzić do tego, do czego mądrzejsi od nas już dawno doszli. Można nie być genetycznym Polakiem, a być Polsce lojalnym – nic Pan nowego nie odkrył.
Naród, panie drogi, to zbiór ludzi mających wspólnego przodka. —  Admin

.

Polski Goral Dodam wiecej Panie Marucha, jesli ktos jest POLSCE wierny i Ja kocha, to i geny w pewnym sensie sie dopasuja…doslownie…no , moze po paru pokoleniach, gdyz geny „reaguja” na SLOWA i MYSLI czego dowiedli rosyjscy uczeni. jest wyklad n.t. odkryc rosyjskich badaczy dotyczacych DNA.

.

Dziadzius no niby tak ze takie pojecie moze teoretycznie byc prawdziwe i moze nawet miec jakas wartosc ale ktora kraina [ ktoren narod] jest na tyle czystym genetycznie spadkobierca ze jest tym dziedzicem tych pamieci genetycznych i energetycznych wartosci. Patrzac na ludzi mego pokolenia to jeszcze jako tako z przymruzonymi oczyma widze cos podobnego do Polaka ale jak popatrze na nowe pokolenie to on nie ma ZADNEGO polaczenia ani z przeszloscia ani z historia no i oczywiscie z genetyka tych praojcow co to stara cywilizacje wychowali. Rodowod politykow po nazwisku to albo nowoupieczony anglosas albo szwabski V kolumnista albo spoleczny termit iwrejski Czas na grzybek

Tylko patrzeć, jak Gnojkowy płaskiej Ziemi przyklaśnie, gdy ktoś go “przekona” że Szubert i Bein mają płaskie mózgi 🙂 Niezaprzeczalna, wypróbowana przez lata i tematy ojalność Szuberta i Beina dlaPolskiej Pacji Stanu mu się nie spodobała, bo se ubzdurał nasze “pochodzenie”. Hipokryta qrka vodna LOL Na większą kpinę, “ochroniarz” forumowy Gojówki, Boydar pisze: nie kto inny niż nasz Pan Gajowy, świadomie czy nieświadomie, prowadzi od dziesięciu lat wykłady z socjocybernetyki. Przynajmniej w jej najistotniejszej części – logicznego myślenia i umiejętności odsiewania kłamstwa od prawdy. To jest podstawa do posługiwania się SC [socjo-cybernetyka] – zjawiska należy umieć zakwalifikować jako prawdę lub fałsz a następnie wprowadzić je jako parametr we właściwe miejsce równania. Tu nie da się pominąć posiadania rozumu.
Czyli Wiechowski bezumny, bo w jego wydaniu socjo-cybernetyki, wciskał fałsz o Szubercie i Beinie aż 3 razy!!! CBDU… LOLLOLLOL
Skoro mowa o R1a1: 55% Polaków ma haplogrupę po chazarskim pra-przodku! Stąd nagminne polactfo i jego automatyczne ożydzanie przeciwnika…
Ludy przetaczały się przez kontynenty (wróg, zmiany klimatyczne, poszukiwanie szczęścia jak emigracja dziś….), a nasi niezmiennie 10 tys. lat na Ziemi Polskiej… od czasu ustąpienia lodowca :)))) Około 13,8 tys. lat BP (faza Gardna) lądolód ostatecznie ustąpił z terenu obecnej Polski.
Ziemie zamarzłych plemion żydowskich zajęli? LOL
Skoro historyczny adres jest tak ważny, to niech polactfo gromi USrael, Quebec i resztę Canady za zajęcie ziem Indian. Niech potępi wycieczki Wikingów na tereny dzisiejszej Rosji, inwazję arabską na Egipt, kolonizację wysp kto wie czyich przez Polinezyjczyków i  Am. Płd. przez Europejczyków…
https://i2.wp.com/halat.pl/atlas_slowianszczyzny_zach.jpg
W dyskusyji u Gnojowego znalazłem mapkę… Skupia uwagę gdzie trza, w odwrotną stronę niż żydłacka nagonka “smoleńska” Singera/Maciarewicza na Rosjan, którzy podobnie jak inne ludy nam sąsiednie odzyskali/odzyskują swe ziemie narodowe, co mogą udowodnić genetyką :)))
Mapka ks. dra Dołęgi-Kozierskiego skupia uwagę Polaków na argumencie antyszwabskim, zamiast na expansji kosmicznej Narodu Konecznie Wybranego… LOLLOLLOL

 

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/