7. maja: Marsz “Odwagi Polsko! Maryja Zwycięży!” zderzy się z żydomasonami i ich popisdzielcami?

On Wednesday, April 20, 2016 4:08 PM, KrucjataRozancowa . <[email protected]> wrote:

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

http://wpolityce.pl/polityka/289459-kod-po-petru-psl-opozycja-zapowiada-powtorke-blekitnego-marszu-sprzed-10-lat-schetyna-nie-damy-wyprowadzic-polski-z-europy

http://wpolityce.pl/polityka/289466-gronkiewicz-waltz-zaprasza-timmermansa-do-warszawy-na-7-maja-wiceszef-ke-wezmie-udzial-w-marszu-przeciw-pis

07.05 Warszawa Zapraszamy na Marsz “Odwagi Polsko! Maryja Zwycięży!” Stop Targowicy!

Plakat 6_m

Tego dnia będzie Pierwsza Sobota miesiąca a także rozpoczniemy pierwszy dzień naszej nowenny do św. Andrzeja Boboli Patrona Polski o ocalenie Ojczyzny oraz naszą wierność Bogu Krzyżowi, Ewangelii oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Niestety tego dnia do stolicy Polski zwołane zostały te siły, które nie chcą się pogodzić z możliwością odzyskania przez nas wolności Dzieci Bożych i podmiotowości poprzez odrzucenie wrogich chrześcijaństwu wzorców i zasad.

Wobec jawnych ataków na naszą Ojczyznę, przyzywanie na wzór Targowicy obcej przemocy, obcych rządów i instytucji zagranicznych, musimy odważnie dać świadectwo przywiązania do naszego  patriotycznego Dziedzictwa Narodowego, w publicznej modlitwie różańcowej wzywać będziemy Maryję Królową Polski do obrony naszego Kraju, rozpoczniemy uroczyście pierwszy dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli. Przybądźmy do Warszawy 07 maja! Szczegóły Marszu ODWAGI POLSKO! MARYJA ZWYCIĘŻY! już wkrótce.

link do rozsyłania: http://wp.me/p3vwgV-1ad

o potędze Różańca Świętego i Pierwszych Sobotach: https://youtu.be/f-qADnVoVI0

 — 

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/