Niepodoba mi się ks. Międlar, więc jestem wrogiem Polski ;)))

PB: Józek ma coś merytorycznego, czy na zawsze pozostanie w grzechu wycieczkowca osobistego? 🙂

Chińska mądrość: silne jest i słabością — i na odwrót. Katolicyzm srule wykorzystują  do manipulacji, pisałem poprzednio w wątku. Z punktów merytorycznych i klisz myślowo-językowych Międlara wynika, że może on być do tego użyty.

Jak? Rozmodlony żont podkłada się pod prowokacje żydoNATO przeciw Rosji. Wystarczą 3 przemalowane koptery z Tomas Cook… i ONR ze szczelcami Grudniecha idą na Wschód zamiast na City of London.

Katolicyzm — jak najbardziej! Zjudaizowane katolicznictwo — nad Jordan, jak mawia mój Przyjaciel, Andrzej Szubert :)))!

W dniu 21 kwietnia 2016 21:09 użytkownik J. Bizoń:

A co to?
Zmiana frontu u misjonarza Beina jak się inaczej już nie da?
Trza teraz na czubek i z czubka kęcić po swojemu – znaczy się po beinownemu.
Katolicyzm jest siłą Polaków (dlatego chcą go zawłaszczyć i przenicować na własne kopyto), a jak się komuś to nie podoba to już jego osobista sprawa.

PB: Niepodoba mi się, więc jestem wrogiem Polski ;)))

Podoba mi się wyklarowanie Intronizacji Chrystusa u Polaków. Jak piszę od lat, to ma być osobiste przyjęcie Chrytusa do własnego serca, a nie szmirowate statuy ani urzędy we W-szawie.
1. Odnośnik do Paschy.
Kwestia co najmniej sporna: Żydzi wyzwolili się z niewoli egipskiej. Raczej odwrotnie; Żydzi tak jak dziś na świecie, pasożytowali na Egipcie, niezwykle bogatym kraju za miedzą i pustynią Synaju.
Prawosławie unika świętowania Paschy z Żydami podczas chrześcijańskiej Wielkanocy, np. w br. Wielkanoc przypada u nas na 1. maja. Mają niebagatelny ku temu powód: nie świętować z mordercami Chrystusa w Dzień Jego Zmartwychstania,największe święto chrześcijańskie,co podkreśla ks. Międlar :))). Zjudaizowany KK akceptuje zbieżność Wielkanocy z Paschą bez gadania. Poszlaka na zmanipulowanie schizmy katolickiej przez żydłactwo?
2. Domniemana pasywność żydowska w poddaniu się domniemanej niewoli egipskiej.
Raczej bezradność Egipcjan do czasu wywalenia Żydów, którzy uszli, ale ze złotem Egiptu LOL Dziś Egipcjanin stoi bezradny wobec rabunku jego ojczyzny przez żydokorporacje.
Sądząc z dzisiejszej sytuacji w różnych kulturach zainfestowanych przez sruli, Żydzi raczej byli świetnie zorganizowali i sprężali się w pasożytowaniu na Egipcie.
Zatem groteskowo wygląda odnośnik Międlara do “bierności”, przypisywanej na dodatek Polakom! Mamy do czynienia z czym innym: hasbarne odurnienie narodu m.in. kanałami religioznymi.
3. Potępianie konsumeryzmu itp. u biernych Polaków.
Psu na budę, bo tacy straceni dla sprawy wolnościowej: oddali duszę Mamonowi, nadają się tylko na szabas-gojów (obok żądzy władzy, materializm głównym motorem) i użytecznych idiotów (łatwo manipulowani żydoreklamami i hasbarą polityczną). Niestety stanowią zdecydowaną większość na Zachodzie, w tym Polin :(((
4. Wielka Polska — tylko katolicka Polska.
Które tereny proponuje Międlar przyłączać — od Łaby po Doniec? :)))
Jeśli tylko katolicka, to wyłączcie Beinów, Szubertów i in. nie-katolików z ruchu narodowego.
5. Wrogowie Polaków.
Nie wskazał na de facto wroga Polaków, tylko na Zachód i Wschód.
……………………….
On Thursday, April 21, 2016 9:32 AM, J. Bizoń:

To oczywiście nie może się podobać wrogom Polski

Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR

Ks. Jacek Międlar: Kazanie w Katedrze Białostockiej z okazji 82 rocznicy powstania ONR
JB

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/