[dyskusja] :) Konstytucja z Kęt dla nawiedzonych

PB: A jednak tragedia :))) … Sióstr Łowi(e)ckich LOL

Nasze Tragiczne Bohaterki Narodowe (sorka… 2-osobowy Polski Ruch Oporu PRO — neoubeckiego LOL), dzielnie walcząc z kultem ż/Żyda nie rozumiom dyrektorium adresowego w jęz. niemieckim, gdzie znalazły własną plebanię łowicką :)))
To i niedziwota, że załapują się na neo-ubeckie niszczenie najskuteczniejszych patriotów (jednosobowych):

Piotr Moskwa kontra polaccy ożydzacze

Sprawa Roberta Brzozy – WYDANIE SPECJALNE

E-wódz Tadeusz Cichocki — na dywanik!

Cipy łowi(e)ckie znów dostały rozwolnienia

Skowyt Gnojowego Maruchy

Dokumenty ws. Bejdy i Wojdy

Jako Matki Polki o 11:59:59 ratujące Cały Naród przed srulami, nie widzą się wśród milionów użytecznych duraków, dzięki którym jest zgodnie z  rotszyldowskimi planem Jew World Order, na razie nie do ruszenia, aż goje zmądrzeją. W czym Siostry Ł mogłyby ogromnie pomóc samoedukacją i podwyższeniem swej świadomości. 
 
Groteskowo pompatyczne “odcinanie się” na pewno im nie pomoże.  Sugeruję przyhamować zapał “patriotyczny” (jak dotąd, posłużył srulom, więc czyje to patriotki?), wziąć wolne, przemyśleć coraz liczniejsze i głośniejsze krytki.
Fajnie byłoby zobaczyć waszą dedykację i żar, naprowadzone na kierunek konstruktywny dla Polaków.

Łowicka Inicjatywa Obywatelska: Łowicz, 22.04.2016r. Oświadczenie Polskiego Ruchu Oporu.

Polski Ruch Oporu żąda zaniechania przesyłania jakichkolwiek emailii na następujące adresy [email protected],[email protected], [email protected]

W związku z bardzo napiętą sytuacją w Polsce i na świecie, zaśmiecanie naszej poczty jałowymi dyskusjami wspartymi obrażliwymi określeniami albo na tematy zastępcze, nic nie wnoszące do sprawy obrony Suwerena-Narodu Polskiego przed żydowskim okupantem, uznajemy za działanie na szkodę i krzywdę Narodu Polskiego i Polski. 
Odcinamy się od Waszych fałszywych gierek, od Waszego teatru obłudy, od Waszej negatywnej energii !!!
Nikt z Was nie chce zrozumieć, że  ten system upadł 25.12.2012r. a prywatne firmy handlowe, symulujące instytucje państwowe odgrywają przed Wami teatr iluzji ! Chcecie nadal być niewolnikami starego upadłego światowego prywatnego systemu i tkwić wciąż w nim a przy tym narzekać na swoj los?
Polski Ruch Oporu ostrzegał Was przed zagrożeniami i wskazywał drogę do całkowitego uwolnienia i budowy nowych systemów w Erze Dostatku. Teraz nadszedł czas na masowe działania szeryfów i oficerów pokoju w każdej gminie, w każdym mieście w Polsce, przy wsparciu Lokalnych Sądów Prawa Zwyczajowego, do sądzenia nie tylko okupanta i kolaborantów ale także osób znieważających, naruszających dobra osobiste i zaufanie społeczne  w działalności na rzecz obrony Narodu Polskiego i Polski, dezinformatorów takich  jak P.Bein i A.Szubert, O.Zigman, Kazimierz z Kęt , P.Moskwa.  
PORA SKOŃCZYĆ Z KULTEM ŻYDA !!!
Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk
Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”
Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi
POLSKI RUCH OPORU

Andrzej Dziąba: Szanowny Panie Janie, Walerianie, Kazimierzu!

Ruch Społeczny “NOWA POLSKA” nie ma nic wspólnego z projektem konstytucji Kazimierza Józefa Styrny. Podstawą naszego działania jest regulamin (w załączniku), drugi postulat Ruchu to praworządność, w której powinna mieścić się konstytucja. Stanowienie, stosowanie oraz egzekwowanie prawa to całokształt systemu prawnego.
Koncentrowanie się na wycinkowych problemach jak chociażby na projektach konstytucji nawet najlepszych na świecie, nie wystarczy, aby pobudzić Naród do działania i odbudować Państwo. Trzeba zainspirować ludzi do wyjątkowego wysiłku. Tego się nie da zrobić byle jak. Płowce, Grunwald, Psków, Kircholm, Wiedeń, Samosierra, Radzymin, Mokra, Monte Cassino to liczne przykłady dobrej organizacji i heroizmu.
Brakuje nam jeszcze czegoś, co jest ważne w osiąganiu celów – wyrachowania. Słowianie byli szczerzy, otwarci i spontaniczni. Dali się podejść ponad 1000 lat temu. Trzeba wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów, skorygować je i zacząć wszystko od nowa. Przed nami “NOWA POLSKA“.

PB: Dziwolągi (mówiąc delikatnie) zdarzają się, ale jak Siostry Łowi)e)ckie wezmą toto w swe rączki, to gong wybija drugi akt komedii… Czy tragedii?

Pozdrawiam wszystkich normalnych :)))

ps. panie Walerku, czy opublikował pan swą recenzję KK? …spoko, Konstytucja Kęcka 🙂

Walerian Dąbrowski: Recenzję tego tworu robiłem ok. dwa lata temu. Niestety wypadła negatywnie. Rzeczywiście nadaje się to opracowanie tylko dla nawiedzonych.

Jan Sposób: Szanowni Państwo

Konstytucja Pana z Kęt Kazimierza Strny ksywa “Huzar”

Napisana dla “Polski Europy i Swiata”!

Przyjęta przez aklamacje o obowiazuje!

Co takiego zawiera – wiedzą ci, co ją zakupili. Ostatnia cena 50 zł (przyznam, że nie zakupiłem, trochę szkoda). Bo dla każdego, kto ją zakupi czeka nagroda 100 tys, zł.

Dlaczego? Bo zawiera prawdy biblijne odkryte przez Ernesta Golca z Siemianowic Sl.

A cóz takiego odkrył Pan Golec? Dokładnie też nie wiadomo, ale z tych rewelacji chłopcy wyprowadzili jedno prawo (może nawet więcej).

Ale to prawo mówi, że należy powołać specyjalną komisję, która będzie badać…

Uwaga! czy kobieta bedąca w ciaży nie nosi nasienia szatana!

No to ja mam pytanie – czy ludzi opanowuje jakaś zbiorowa psychoza,

Czy jest to efekt pranie mózgów czy może kontroli umysłow?

Można by tą całą sprawę między śmieci wrzucić, gdyby nie fakt,

że to szaleństwo żyje, znajduje osoby zainteresowane, toczy sie jakaś dyskusja,

ktos kogos błotem obrzuca, oburza się, rodzi sie wrogość, podejrzliwość..

A do tego wszystkiego miesza się Boga, prawo naturalne, Suwerena, Nową Polskę.

Ktoś w tym środowisku stał sie nagle “Nawiedzonym” i rozsyła swoje objawienia.

Ludzie, wróćmy do normalności bo stajemy sie pośmiewiskiem “Polski, Europy i świata”

========================================

Dnia Piątek, 22 Kwietnia 2016 00:47 Łowicka Inicjatywa Obywatelska <[email protected]> napisał(a)

Łowicz,22.04.2016r.

 

Szanowni Państwo 

Polski Ruch Oporu wnosi zastrzeżenie do Pana z Kęt, autora konstytucji kęckiej :

Fakt uwzględnienia przez Pana K.Styrnę z Kęt, obowiązującego od 25.12.2012r. na całym świecie ” Paradygmat Report” będący ogłoszeniem upadku światowego prywatnego niewolniczego systemu oraz wezwaniem do tworzenia nowych systemów w Erze Dostatku nie upoważnia do określenia cyt.: “Rzeczpospolita Wszechnarodów” w odniesieniu do terytorium należącego bezspornie do Suwerena-Narodu Polskiego, do rdzennych Polaków.

Maria z domu Znyk, Teresa z domu Znyk

Stowarzyszenie Regionalne Wsi Urzecze “Łowiczanie”

Inicjatywa Obywatelska Dorzecza Bzury i Słudwi

POLSKI RUCH OPORU

 

cyt.:

“Fakt kompatybilności Konstytucji Kęckiej z Najwyższym Międzynarodowym Prawem OPPT i UCC stawia Konstytucję Kęcką na prawnej równi z Prawem Międzynarodowym. Jest to także zgodne z PRAWEM BOŻYM. A ponadto – brak Sprzeciwu NARODU wobec Konstytucji Kęckiej SPRAWIA, że wchodzi ONA w życie od ZARAZ jako PRAWO przyjęte przez AKLAMACJĘ. Także Brak Sprzeciwu ze strony zdelegalizowanej Korporacji, czyli Przedstawicieli: Prezydenta, Premiera Marszałków Sejmu i Senatu – jest uznane jako PRAWO przyjęte przez AKLAMACJĘ i natychmiast obowiązuje w RZECZPOSPOLITEJ WSZECHNARODÓW zamieszkujących terytorium Polski w jej obecnych granicach.”

http://nowapolska-w-internecie.pl/

KOMUNIKAT SPECJALNY:

W Obliczu Faktu, że Korporacje przestały istnieć – nie należy płacić bankierom czegokolwiek a „władzom” podatków. Wykonanie powyższego należy rozumieć indywidualnie i korzystać ze SPRZECIWU wobec starego „złodziejskiego systemu”. TO JEST NASZE PRAWO CZŁOWIEKA, a PRAWO DO ŻYCIA W SZCZEGÓLNOŚCI, które to PRAWA – stary lichwiarski i podatkowy system zakwestionował. Należy posługiwać się w sporach pomiędzy nami a Sądami powyższym PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM – OPPT i UCC oraz Konstytucją Rzeczpospolitej – Kęcką.

INFORMUJĘ, że Konstytucja Kęcka z 15.08.2015. jest zgodna z Prawem Bożym i prezentowanym wyżej – PRAWEM MIĘDZYNARODOWYM i może być stosowana – bezpośrednio – tak jakby ONA była Najwyższym Prawem – uchwalonym przez NARÓD. Każdy, kto powoła się przed Sądem na Konstytucję Kęcką to ją – akcepuje – przez aklamację i staje się ona – AUTOMATYCZNIE – Jego PRAWEM do bezpośredniej OBRONY, przed Łamaniem PRAW CZŁOWIEKA Z PRAWEM DO ŻYCIA WŁĄCZNIE przez kogokolwiek.

W związku z powyższym – Fakt kompatybilności Konstytucji Kęckiej z Najwyższym Międzynarodowym Prawem OPPT i UCC stawia Konstytucję Kęcką na prawnej równi z Prawem Międzynarodowym. Jest to także zgodne z PRAWEM BOŻYM. A ponadto – brak Sprzeciwu NARODU wobec Konstytucji Kęckiej SPRAWIA, że wchodzi ONA w życie od ZARAZ jako PRAWO przyjęte przez AKLAMACJĘ. Także Brak Sprzeciwu ze strony zdelegalizowanej Korporacji, czyli Przedstawicieli: Prezydenta, Premiera Marszałków Sejmu i Senatu – jest uznane jako PRAWO przyjęte przez AKLAMACJĘ i natychmiast obowiązuje w RZECZPOSPOLITEJ WSZECHNARODÓW zamieszkujących terytorium Polski w jej obecnych granicach.

Dodać należy, że projekt Konstytucji Kęckiej został dostarczony za potwierdzeniem do Kancelarii: Prezydenta, Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu w dniu 15 stycznia 2016 r. i do tej pory nikt nie wniósł sprzeciwu. To oznacza, że wszystko, co nie jest zabronione jest DOZWOLONE. Należy także dodać, że projekt Konstytucji Kęckiej został dostarczony do Biura Pani Premier w Oświęcimiu dnia 19 stycznia 2016 r. i do tej pory nie wniesiono sprzeciwiu. 

WOBEC POWYŻSZEGO – Konstytucja z 2/6 kwietnia 1997 roku UTRACIŁA WAŻNOŚĆ.!!!

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/