[dyskusja] USrael chciałby wojować z Rosją na terenie Polin?

PB: Lokaje żydłactwa typu Kuźniar to żałosne małpy w desperanckim pszetstawieniu ginących neokonów pt. Rosja zagrożeniem dla świata. Gdyby dowódca Thomasa Cook zwariował i zestrzelił ruska, niechybnie dostałby pociskiem, takim którego nie miałby czasu zoczyć — hyperdźwiękowym. Putin dał już sygnał kryptożydłackiemu Turkowi: don’t fuck with me. A Cook był niedaleko granic Rosji…
Kukliński jest elementem hasbary rusofobicznej… i przykładem żydłackiego bezmyśla. Niemniej jednak wzbudza emocje polactfa — srach się bać! I o to chodzi. Atak nuklearny na Polskę zniszczyłby bazy, ale nie te w głębi Rosji. Po co ruscy mieliby się pchać na teren skażony? Czołgi ominą, bombowce i pociski balistyczne przelecą. Przecie w straszaku Kuklińskiego chodziło o zatrzymanie ruskiego drang nach westen!
Rosja ekspanduje miltarnie tam, gdzie USrael się zaniedbał, wykrwawił i/lub zagapił: Arktyka, rosyjskie tereny etniczne (Kaliningrad, Krym, Donbas, Kaukaz…), a geopolitycznie  — wszędzie tam, gdzie żydłactwo narobiło sobie wrogów.
W filmiku, Aleksander Jabłonowski ma słuszne punkty, z czego najważniejsze:
Nie dać się wciągnąć w zagrywki wojny USraelskiej z Rosją i Chinami.
Celem narodowym obecnie jest przeżycie, jeśli nie rozkwit biologiczny.
Okupacyjny rząd nie działa w interesie Narodu Polskiego. Emigracja ekonomiczna świetnie wspiera drugi cel.
Rozmówca nadaje także bzdety, np.
  • Szlak Jedwabny kończy się w Łodzi. — Chińczycy przekopią 2 kontynenty, by dotrzeć do upragnionej Polski LOL chyba żeby ją wykupić i przewieźć pod Pekin LOLLOLLOL Chiny kupują 1% terytorium Australii
  • USA chce wojować z Rosją na terenia Polski. — To niewiele zdziała, bo żeby pokonać kraj, trzeba opanować jego ośrodki kierownicze, zaplecze gospodarcze itd. Ponadto Rosja ma coś do powiedzenia w wybiorze formy i terenu wojny. Na pewno nie jest tak durna jak neokony, by się wdawać w niepotrzebne nawalanki.

Chodzi o zdobycie akceptacji Polaków na agresję hybrydową (info-wojna, dywersja, sankcje, ‘partyzantka’ najeminicza) przeciw Rosji (stąd bezczelna hasbara rusofobiczna) i o założenie przyczółka, w większym planie osaczania Rosji i Chin, w którym Polin można łatwo zastąpić Bałtyką i Bałkanami.

  • Doktryny PNAC, Brzezinsky’ego i in. żydłactfa — Na naszych oczach upadają:
  1. Lanie w Syrii od Rosji i Jej asertywność terytorialna (cięgi dla Planu Jinona na Bliskim Wsch., odwracanie wpływu na Europę z USraela na Wschód, wzmacnianie zamiast osłabiania Rosji).
  2. Globalna tendencja wielobiegunowa — z inicjatywy Rosji, Chin i in. sojuszy (np. świat arabski, Am. Łacińska).
  3. MUST READ Crypto-Jew Brzezinsky tries to rescue his failed “American” hegemony ‘chessboard’
  4. How to use color revolution technology against its architects
Z hegemona w jednobiegunowym świecie, USrael schodzi na margines geopolityczny, dzięki Rosji, Chinom, Iranowi… Inna sprawa: czy to konsekwencja sił anty-NWO, czy może plan banksterski z Chinami jako nowe siodło żydłactwa.
  • Wojny o ropę. — Bzdura do kwadratu! Petrochemia USA nie raz stwierdziła, że im te wojny niepotrzebne, bo handlują z kim chcą aż się żydłactwo nie wmiesza. Żydobanksterii “wojny z terrorem” potrzebne w planie NWO, w tym plan W. Izraela (plan Jinona). Ponadto, ropa traci na znaczeniu jako źródło energii. To będzie coraz szybsze z cięgami dla żydobanksterii, liberalizacją technologii i wielobiegunowością świata. W Egipcie byłem zdumiony: przez 10 lat jedna ogromna ferma wiatrowa k. Ajn Sochna rozrosła się KILKAKROĆ!!!
  • Inwazja miglancka ma podłoże wojny gospodarczej USrael-Jewropa. Oba regiony kontroluje żydobanksteria. Podłoże jak powyżej: NWO… Na to trza zniszczyć cywilizację Białych. Inwazja ponadto przeszczepia najemników – jewhadystów do wojen żydłackich globalnie, na grunt i garnuszek goja europejskiego.
Nie dajmy się zwariować narodowym gorliwcom :)))
pozdravP
On Saturday, April 23, 2016 11:40 PM, EU Zinkiewicz:

To jest oczywista – oczywistość! Polska to znakomity teren na “gry wojenne” made in USA… Jest tu (w Polsce) wysyp patriotów amerykańskich w rodzaju Kuklińskiego – oto jeden z nich:

Były doradca Komorowskiego: szkoda, że Amerykanie nie ostrzelali rosyjskiego samolotu

Były doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego Roman Kuźniar wezwał Amerykanów, by poszli za przykładem Turcji, która zestrzeliła w Syrii rosyjski bombowiec Su-24. Jego zdaniem, Turcy podstąpili słusznie, bo „nie mają kompleksów”

ps. Kukliński (agent CIA z polskim obywatelstwem) spowodował min. to, że przekonał USA, iż pierwszy atak nuklearny w 3WW powinien być skierowany na Polskę. Ponieważ taki atak jest niezbędny z uwagi na obecność wojsk ZSRR w PRL-u, baz itd…, Za co jest polsko-amerykańskim bohaterem narodowym.. Czy jakoś tak…. W każdym razie stawiają  mu pomniki i takie tam inne. Jest, więc w obecnej Polsce wzorem do naśladowania.
Pozdr. EZ
—– Original Message —–
From: Otylia Zigman
To: ===
Sent: Sunday, April 24, 2016 7:00 AM
Subject: AMERYKANIE CHCA WALCZYC z ROSJA w POLSCE !!! DO KOLPORTOWANIA BEZ GRANIC………….

http://www.wykop.pl/link/3134231/amerykanie-chca-walczyc-z-rosja-w-polsce/

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/