Kowal żydłak, szabas-goj czy użyteczny wykształciuch?

PB:

Tak nam pieprzą ci “Polacy”

i przed pracą i po pracy…

Jak hasbary łyknąć chcecie,

wnet ją znajdziesz na unecie.

***

Jak zawsze, podoba mi się wypowiedź Polaka, Pana Zdzisława Jankowskiego: do rzeczy, zwięźle, trafia w sedno.

Polacy w Polsce są, tylko przykryci czapkami przez polactfo!

Art. na unecie mdli. Zwracać uwagę na taki szajs bez własnego komentu jako ciekawy, zakrawa na polityczną indolencję. Mnie obraża inteligencję…

Kowal pisze bawełną wokół bezsprzecznego faktu: podziały są zaprogramowane przez żydomasonerię, pozostająca poza zasięgiem Polaków, nie do ruszenia w tej chwili. Na agenturalnym unecie spodziewacie się podania środków zaradczych?!

Zaradcze są, tylko nie dla nas:

– Demonkrację srule wymyślili od czasu rewolucji francuskiej (jeden z 1-ych projektów rotszyldowskiego planu Jew World Order), żeby gojów trzymać w ryzach pod pozorem samostanowienia – apogeum niewolnictwa! Symptomatyczne jest pisanie pojęciami “partia”, jakby niezorganizowane masy i struktury oddolne nie miały znaczenia! Mają, i to niebagatelne!!! Zaledwie 1/5 rezydentów Polin wybrało obecny rząd — i to w wybiurach formalnie nielegalnych! Ppor. Zbigniew Kękuś: obce wojska w Polsce, nielegalność rządu

– “Negocjacje” kuroniowe i “kompromisy” przyniosły korzyść –komu?

– Podziały są NIEZBĘDNE srulom wg zasady dziel i rządź. Niedopuszczą do  dogadania się w społeczeństwie zniewolonym. Każdy “kompromis” będzie w końcu na ich korzyść.

Kowal jest też pachołkiem hasbary rusofobicznej. Kompromis nie jest cechą Wschodu (wierutne kłamstwo — koneczne? starożytny mistrz strategii chińskiej widział w kompromisie główne narzędzie wojny hybrydowej) ani oznaką słabości (realpolitik). Bezkompromisowość Putina wygrała wojnę w Syrii. Takoż z Krymem, Ukrainą, Kaukazem. Srule lubieją kompromisy na wyłącznie swoich warunkach :))) Tymoszenko zagroziła Rosji i Putinowi atomówką za Krym. Neokony po klęsce na Krymie, Ukrainie i w Syrii nie wyciągnęli wniosków, tylko szykują się na więcej …porażek LOL Takie zjeby zaiste mogą wywołać kataklizm.

Resztę sami wyłuskujcie, nie jestem tu na etacie analityka, rola spluwaczki mi wystarczy LOL

Zadaniem Kowala jest przyczynek do przywrócenia dominacji systemowej, “rozładowania” napięcia politycznego, w którym Polacy zaczynają zyskiwać przewagę nad polactfem żydłactfa. Zmyleni patrioci ocknęli się ze snu kukizowo-dudowego, katolicy widzą konflikt obietnic PiS wzgl. czynów, młode pokolenie budzi się z ułudy komórkowej, Polak nie chce wojny ni tracić życia za czyjeś interesa…

Tera zadanie dla ożydzaczy, żydojadów itp. pojebów: Kowal żydłak, szabas-goj czy użyteczny wykształciuch?

…………….

On Sunday, April 24, 2016 5:21 AM, Goska:
Dziekuje za informacje. Ciekawa kombinacja.
Polakow w Polsce juz nie ma. Zwoza Ruskich, Ukraine, Bialorus – byle sie wyzyc na slowianskich narodach. Do Rosji rzeczywiscie nie wejda. Czego sie boja i kogo to nie wiem. Europa jest juz dzisiaj pusta, ale na Rosji zalezy moze islamowi i Azji. Rosja nie moze byc zbombardowana ! Biale rekawiczki londynskiej masonerii i wscieklych Amerykanow [NATO] zadzialaja na pewno !!!
Ciekawy fragment :
Paweł Kowal: trzeba postawić na kompromis, a nie wymachiwanie szabelką
– Mamy poważne niedostatki kultury politycznej, a to jest rzecz, której nie możemy kupić na targu, tylko trzeba ją sobie wypracować – mówi w rozmowie z Onetem Paweł Kowal, były sekretarz stanu w MSZ, poseł na Sejm RP i europoseł, historyk i publicysta, który był jednym z panelistów debaty pod hasłem “Czy jesteśmy skazani na konflikt? Podziały społeczne w Polsce współczesnej i ich konsekwencje dla bezpieczeństwa RP”. I dodaje, że niebezpieczeństwem jest dla nas to, że nie wiemy, kiedy ten pewien pułap konfliktu zostanie przekroczony. A to już może się okazać zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego.
http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/pawel-kowal-trzeba-postawic-na-kompromis-a-nie-wymachiwanie-szabelka/tqjqdp
Pozdrawiam. Goska

Goska wierszykami się Polski nie uratuję, chociaż mądre są potrzebne.  Ktoś napisał! Amerykanie chcą walczyć z Rosja w Polsce. Nie dajmy się zwieść i wciągnąć w tą wojenkę bo doprowadzi to Polskę, podobną tak jak na Ukrainie.  Macierewicz ściąga zagrożenie przeciwko Narodowi i Polsce. Byłem w sejmie RP, i stwierdzam, który on reprezentuję interesy międzynarodowe korporacji. Widziałem jak Polska przechodziła powolną likwidację. Powtórzyła się historia zdrajców z czasów zaborów. Polski od 1 maja 2004 roku prawnie jej nie ma. Jest jedna wielka firma burżuazyjna zoo, która nas doi.  Naród tego nie widzi. Dlaczego nie widzi?  Bo rządzący zamienili mundury na garnitury.   Polaku, otwórz oczy, wstań z kolan.  Niech spokojne serca wasze obudzą się z letargu i nie dajcie się sprzedać na zawsze na brukselskim czarnym targu.  Rząd, Prezydent i Sejm,zdradziecki, zrobił to co zrobił. Burmistrzowie, Wójtowie i Prezydenci Miast śpią. Myślą, że Polska się sama obroni. Polska z takimi ludźmi jest beż przyszłości. Powinna następować mobilizacja całego Narodu w odzyskaniu Ojczyzny w walce z “okupantem UE” i  świata imperialnego zachodu. To gospodarka ma służyć Polakom, a nie Polacy eksperymentom kolejnych wasalnych rządów, którzy są na łańcuszku i służą obcym z okupacyjną ordynacja wyborczą. Polska powinna być niezależna, od kogokolwiek i współpracować ze wszystkimi krajami świata, włącznie ze swoimi sąsiadami, również z Rosja. Mówię jako człowiek z charakterem, z dobrą metryka urodzenia, z prostego ludu, nie dopuszcza do siebie brudu. Żeby więcej takich było, lepiej by nam się wszystkim żyło. Przesyła biuletyn z 2009r, do ciekawości. Czytaj.
Pozdrawiam
Zdzisław Jankowski

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/