O niezwłoczne ułaskawienie Piotra Trznadla

Wpis usunięty z powodu wątpliwej reputacji Piotra Trznadel.

Z Grypa666:

ALARM O niezwłoczne ułaskawienie Piotra Trznadla

PB: Panie Trznadel,  Bardzo dziękuję, ale nie odniósł się pan do konfliktu moralnego, w jakim znalazł się pan “wspierając i popierając” Siostry w zw. z kolejnym przez nie zniesławianiem patriotów. Od pana oczekiwałbym bardziej do rzeczy odpowiedzi na poruszoną kwestię. Pan NIE musi poprzeć mojej i in. poszkodowanych sprawy, jak i ja nie muszę sprawy pana.

Piotr Trznadel: POZDRAWIAM ZA WSPARCIE

Dnia pon, kwi 25, 2016 o 15:16, Piotr Bein:

Szanowny Panie Trznadel.
W zw. z ich taśmowym zniesławianiem działaczy patriotycznych, pisze pan, że “wspiera i popiera” Siostrzyczki.
To samo robi dintojra (“ty mnie, ja tobie”), z którą walczycie… Przez kumoterstwo pozbawione sprawiedliwości wyrolowali pana ws. Przybysza. Uczciwość nakazuje, by zajmować stanowisko bez wzgl. na interes własny …chyba że ma pan moralność zjudaizowaną. Popatrz pan: Siostrzyczki zniesławiły mnie kolejny raz, pan je “wspiera i popiera” w tej sprawie, a ja “żyd” mimo to publikuję ich słuszny bój o pana: O niezwłoczne ułaskawienie Piotra Trznadla i jako alarm patriotyczny na Grypa666.

 

Z późniejszej ‘dyskusji’:

Piotr Trznadel: BARDZO DOBRE POPIERAM OJCZYZNA RP OBRONA KONIECZNA

E. Makowiecki: Dla Putina to ty jesteś takim samym srulkiem jakim dla żydołakonazistów przy Hitlerze byli handlujący pierzem i króliczymi skórkami domokrążcy śmierdzący czosnkiem, których dla odświerzenia powietrza sponsorzy Hitlera posłali do gazu.

W kontekście do innych wypowiedzi >GOŚKI<  to zdanie:
Polsce brakuje polskiego przywodcy, ktory przywroci Polsce samodzielnosc i ja utrzyma.
rozumię, że musiałby to być tylko czystej krwi Polanin po jakich nad Wisłą po tysiacletnim mieszaniu się ludów już praktycznie smród zaniknął i stąd piszę właśnie na temat.
Dokąd nie zrozumiemy, że nasi odwieczni wrogowie pozbawili nas korzeni zdrowego lasu różnych drzew jakim była Rzeczypospolita i nie zaczniemy takiego lasu ożywiać dotąd życie obrzydzać nam będą takie parchy jak ty Beim.
PB: Poza debilnym ożydzaniem (Beina i jego kolegi Putina LOL) co ma wypowieć do tematu?

Nie twierdzę, że Polskę a tym bardziej Europę wyzwoli Putin. Chyba jasno piszę: zacząć od uświadamiania (niedorozwinęty umysłowo Makowiecki potrzebuje specjalnej uwagi  LOL), dogadać się z muzułmanami, działać w sojuszach…
Problemy z czytaniem?
Niedziwota że doczytal się w kamienicy POCHODZENIA Putina. Np. muszę zadawać się z idiotami a durniem jak Makowiecki nie jestem LOLLOLLOL
Niedziwota że w żydlackiej manipulacji faktami pt. papiery panamskie doczytał się miliardów na koncie Putina.
Jak masz zawiść o zamożność, to idź weź się za jaką użyteczną robotę zarobkową, zamiast robić tu kefir z mózgów.

Spierdalaj kretynie polacki.

E. Makowiecki: Pie……..oboje. Wielcy Hetmani stanowiący o potędze Rzeczypospolitej byli Rusinami dzielnie broniąc Jej przed Tatarami, Turkami i Szwedami czy przed warchołami Polakami.

Batory był Siedmiogrodzianinem, który pozostawił stare truchło Annę z intrygującym dworem, a sam wsiadł na konia  i na chwałę Rzeczypospolitej zdobył Moskwę.
Rzeczypospolitą ocalić może żyjący na tej Ziemi, jedzący z Niej chleb, tu dbający o groby przodków i tu widzący miejsce dla swojego potomstwa,  potomek  Litwinów, Biało czy Czerwonorusinów, Niemców, Ormian , Tatarów czy nawet Żydów. To sprawa wysiłku ludzi przytomnych, ludzi z rozumem wbitym przez dupę do głowy co dzisiaj skutecznie czynią rządzący i zbiegu historycznych okoliczności.
Rzeczypospolitej nie zbawi >tylko urodzony w żydowskiej kamienicy< Putin tak jak nie zbawił tak samo >tylko urodzony w żydowskiej kamienicy< J.P. II i tylko ktoś wykołowany albo wręcz żydołacki agent może wychwalać  zalety i zasługi Putina, który niebawem przebije zasobnością Rotshildów.

PB: Spoko, pani Goska… Europa upadła długo zanim weszła do jewropy… Lamentuje pani nad kolejnym kamieniem milowym realizacji żydłackiego planu zapanowania nad światem. Plan Jew World Order rotszylda z XVIII w. przewidywał:

1. Zniszczyć monarchie i imperia gojów w Europie, najprężniejszym kontynencie świata, w kilku stadiach na przestrzeni paru wieków:
– zastąpić je demonkracją (pozorna władza ludu), począwszy od rjewoljucji “francuskiej”
– wykorzystując dążenia wolnościowe, utworzyć “państwa narodowe” w miejsce imperiów i koron, pozostających poza zasięgiem żydłactwa (holenderską, brytyjską  zawojowali wcześniej frankiści, stąd przywództwo w ludobójczym kolonializmie “europejskim” na in. kontynentach),
– wyeliminować państwa narodowe masą jewrounijną pod absolutną kontrolą żydłactwa
– zlać podobne kontynentalne “unie” w NWO. — patrz Judeocentrycy i masowe zbrodnie.
2. Niszczyć gojów europejskich moralnie, religijnie, cywilizacyjnie, począwszy od bardzo niegdyś chrześcijańskiej Francji, poprzez prawosławną Rosję, po Cypr i Grecję dzisiaj. Plus wycisk USraelski na chrześcijańskich krajach Am. Łacińskiej.
Obecna inwazja miglancka czy moralnej trucizny “gender” to współczesne przejawy tego długoterminowego procesu.
W ulubionych przez Polaków rozrywkach (Sranie z Gwiazdami, szajs hollyłócki, kabarety z aprobującym śmiechem z pijaństwa, pedalstwa i zdrady małżeńskiej…) widać symptomy judaizacji konecznie cywilizacyjnej. Czy Słowianie tacy byli?
3. Niszczyć Europejczyków fizycznie (podobnie jak gojów globalnie):
– wojnami za żydłackie interesa
– narkotykami, biedą, radiacją, GMO, chemizacją, “lekami”, scypionkami, aborcjami…
W poemacie z 2003 napisała pani, że czeka na mężczyznę, który zacznie robić z tym porządek. Zjawił się, nazywa się Putin. Zastopował “szachownicę” globalną BżezinSSky przegrał w szachy z Putinem, „nasz” Singer spieszy z pomocą. Podłożył kłody żydobanksterii, Wielkiej żydoFramacji  i żydoGMOnsanto… Wzmocnił chrześcijaństwo (Rosja i b. republiki ZSRR, Syria, Cypr i Grecja, Kaukaz…). Stąd nienawiść żydłacka do niego, a zjudaizowane polactfo przytakuje.
Polacy niewiele osiągną samodzielnie. Świat nie-zjudaizowany musi się połączyć w przepędzeniu żydłactwa z ich (liczniejszymi) szabas-gojami.
Zakłady nie upadną, pani męża zastąpi w nich ciapaty, potem robot Chiny: armia robotów zastąpi robotników. Syn najmie się na żydo-wojny albo sorosowski “aktywizm”, a córka jeśli nie w zjudaizowanym kabarcie czy w ścierwomediach, to pójdzie zarabić piczką u szabas-gojów i cwaniaczków, którzy pozostaną przy korycie.
Srule celowo nadają deprymujące “przepowiednie”, żeby nas zniechęcić do kontr-akcji, przyspieszyć kapitulację. Biała rasa przetrwa, przezwycięży dywersję żydłacką, pozbywszy się srulowej narkozy — patrz narodowe tendencje w Europie, Ameryce i Australii. Trza się tylko dogadać z muzułmanami co do wroga wspólnego. A to nietrudne, bo większość muzułmanów wie, kto to jest (np. w Egipcie przekonałem się, że wszyscy nienawidzą żydłactwa i wiedzą czemu). Z rozwoju wydarzeń w Kanadzie przypuszczam, że zmaterializowane chinole byliby żydłactwu anty-masą dla frontu chrześcijańsko-islamskiego. W tej chwili zagarniają tu przywileje materialne (a przy masie imigracyjnej szybko dojdą do waadzy politycznej). Nawet Hindusi (druga po chinolach “mniejszość” w Kanadzie) czują zagrożenie.
Może zaczniemy ratować od części “Europy” zwanej Polin? I nie wybiurem rozmodlonego pszywutcy przy wódce, tylko od uświadamiania zjudaizowanej masy narodowej?
Lamentami nie przyczynia się pani konstruktywnie do tego zadania.
On Wednesday, April 27, 2016 8:19 AM, Goska:
Polska upada z Europą
Polsce brakuje polskiego przywodcy, ktory przywroci Polsce samodzielnosc i ja utrzyma. O samodzielnosci trzeba najpierw pomyslec. Zeby to osiagnac potrzebna jest bron i to bron komputerowa. Przynajmniej jeden zolnierz, ktory nie boi sie by Polska zostala sama. Sama z samymi wrogami, a nie z falszywymi przyjaciolmi. Ten ziemski Raj Polsce juz tego nie zapewni. Ten ziemski Raj musi sie skonczyc. Rozwoj Europy w Raju sie nie udal i juz nie uda. Dzisiejsza bron doprowadza Europe do zaglady i do zaglady ja doprowadzi. Islam w Europie sobie nie poradzi. Bialej rasy z dnia na dzien jest mniej i chyli sie ku zatraceniu. Kiedy w Europie stanie ostatni zaklad ?

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/