ALERT Ciapaty rasista zaatakował “fucking Eastern European” z Polski w Vancouver

Miejscowego zaniepokoiły przeloty dronów nad jego domem. Poszedł sprawdzić do pobliskiego parku. Grupa chłopców puszczała drona w te i z powrotem  dla uciechy.  Podszedł do nich, powitał przyjaźnie, zaczął luzową rozmowę. Żartem w jej trakcie zapytał, czy chłopcy z Al Kaidy, ISIS czy ISIL, bo wiecie, co tamci robią z dronami. Chłopcy  zapewnili, że są w porząsiu 🙂

Dron może spaść na kogoś – ciągnął mieszkaniec. Gdy baterie się wyczerpią, dron sam ląduje, wybierając bezpieczne miejsce 🙂 Ile taka zabawka kosztuje? 2 tys. $.

OK, ale miejcie chłopcy na względzie, że to także odpowiedzialność, mieszkańcy nie czują się bezpiecznie przy dronach nad ich głowami. I rozstali sie przyjaźnie.

Niedoszedł do domu, słyszy wrzask za sobą od dorosłego. Wpierw ignoruje, na swej posiadłości odwraca się: wściekła czarna morda, wrzeszczy że fucking Eastern European zaatakował jego dzieci jakoby byli z Al Kaidy i zadzwoni na policję! Mieszkaniec wyprasza go z posesjii, staje przy tablicy z jej numerem i zaprasza do wołania policji: Czekam tu. Napastnik wycofuje się, nadal agresywny. Trzyma w łapie komórkę, nagrywa, ale nie dzwoni.

Za chwilę, wszedłszy do domu, zadzwonił więc mieszkaniec: Atak gwałtownego rasisty. Przyjechał radiowóz, oficer profesjonalnie nagrał raport na komórkę. Nazwisko mieszkańca: Piotr Bein, polski Kanadyjczyk.

Skąd on wiedział — zachodziłem w łeb przy oficerze, że ja z Europy Wsch., akcent w angielskim mam niemiecki, nordycki. To kolejny przypadek z  fanatycznymi rasistami, użytkownikami parku. Może puścili na swą społ-sieć, że taki a taki East European…

Oficer zostawił swą wizytówkę z nrem raportu. Na odwrocie wskazał na numer psychologa dla ofiar przemocy. Podziękowałem: W porządku. Mam nagminnie ataki od pokręconych na necie… chociaż takiej nienawiści w twarz z odległości 30 cm nawet w Egipcie nie doświadczyłem.

Porozmawialiśmy o nasileniu odwróconego rasizmu w Kanadzie. Dałem mu na odchodne zagadkę: kto teraz imigruje do Polski? Był zdumiony, że Szwedzi. Oficer ma nazwisko szkockie.

•••

Tak trzymać, Bracia Narodowcy w Polsce. Wściekłość u ciapatych oznacza bezsilność — przekonałem się na podobnych nienawistnych pojebach w Egipcie.

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/