Wielkanocne pocieszenie serc

PB: Pani Goska… spieszę z pocieszeniem i… sprostowaniem  — żeby mi to było ostatni raz :)))

Przepychanki z przejazdem wojsk na Anakondę mają merdialnie pokazać, że Niemcy są nieprzychylni “USA”, a “polski” rząd jest gorliwym sługą alchemików — apanaże Singera, Waszczykowskiego, Kalksztajna zależą od tego.

Naród niemiecki powiedział z hukiem NIE Obombie ws. wojny z Rosją, TTIP i granic otwartych  dla żydłackich inwazji miglancami i ISIS — żeby tak demonstrowali rodacy!!!

Anakonda  nikogo nie wymiecie, najwyżej skaże bronią uranową z Apaczy, jeśli będą użyte na poligonach Polin. Poprzednie ćwiczenia NATO w Hiszpanii wykazały mankamenty paktu i teraz też nato czekamy LOL

Będzie okazja przypatrzyć się sprzętowi i żołdactwu USraela i ż-NATO. Zobaczy wtedy pani, że to nie Amerykanie, tylko coraz więcej ciapatych, werbowanych z obietnicą urządzenia się w USraelu (jeśli powrócą żywi z ż-wojen). Dowództwo, owszem jest jeszcze białe, toteż ma dość politycznych rozkazów od żydłactwa u steru USraela… proszę posłuchać programów InfoWars z udziałem mundurowych i służbistów USA — dlatego żydłactwo nie może i już nie śmie zrobić nic drastycznego z Amerykanami (i sprowadzają ciapatych przeciw Ameryce): wojsko i mundurowi wystąpiliby PRZECIW systemowi, ludność dołączyłaby ze bronią cywilną (rekordowa w historii USA liczba sztuk broni i amunicji), zabrakłoby latarni na żydłactwo i ich szabas-gojów

Amerykanie przejrzeli, widzą swych b. żołnierzy: bezdomnych, opuszczonych przez ż-system po następstwach na ciało i psyche z udziału w wojnach; co mądrzejszy przed werbunkiem zwiewa do Kanady

Co do Ukraińców, chęci nie wystarczą, jedna kampania lotnicza Rosji i załatwione… tylko że Rosja to nie żydoUpadlina, nie zrobiłaby tego słowiańskim braciom… Rosja czeka, zgodnie z ‘obietnica’ z 2014, aż się oliparchy sami spalą… i jest postep w tym kierunku, np. kop od jewrounii.

Zdobycie Rosji przez NATO z polactfem czy bez, pozostanie nieziszczonym marzeniem żydłactwa:

ALERT PitońTV Wojna Polski z Rosją 2016

PB: Pitoń wykazał odwrotnie: takiej wojny być nie może, Pentagon nie poszedłby na samobójstwo, szczelcy Grudniecha doszliby do Donbasu i… skończyliby z ruskimi w kuchni polowej z samogonem :)))

A gdyby była, to zaopatrzenie przez Bałtyk i M. Czarne ruscy powystrzelaliby jak kaczki (kazus Thomas Cook). Wątpliwe by Rosja użyła broni A odwetowo na Ankarze, W-szawie, Rydze, Wilnie… Kto chciałby  famy USraela za Hiroszimę! Raczej pociski hyper-dźwiękowe ze zgniłymi jajami poleciałyby na City of London i WallStreet :))

Skoro do tak durnej wojny nie doszłoby, nie byłoby też powojennego rozbioru Ukrainy między Rosję a Polin, ani okupacji Rosji w bałtykach, na Białorusi czy Ukrainie. Możemy spać spokojnie. Żydłactwo zostało zapędzone w kozi róg, to są odruchy konającej małpy (sorka dla małp), a Waszczykowski musi z nimi zaistnieć, bo inaczej prezes kalksztajn… LOL.

Nikt nigdy nie mial zamiaru oddac Polski Niemcom– Mógł być taki plan ż-banksterskiej II wś., tylko się nieudał. Krasnoarmiejcy z naszą pomocą odparli biologiczne zagrożenie Słowianom. Ż-banksteria wykonała plan B: dialektyka” komunizm-kapitalizm, oba żydłackie w powojennym świecie. 

Teraz juz Niemcy musza zniknac. — Nie tylko Niemcy, ogólnie cywilizacja Białych, c.d. planu Jew World Order rotszyldziakow… ale nie tylko oni grają w szachy LOL Inwazje odeprzemy, terroyzm skończy się, gdy dogadamy się ze światem muzułmańskim co do wspólnego wroga; zawiśnie wtedy ż-banksteria.

Brzeziński: USA powinny stworzyć z Rosją i Chinami światowy triumwirat

Strategiczne umocnienie Rosji przekreśliło wszelkie prognozy Zachodu

Technologia kolorowych rewolucji odwraca się przeciw swym architektom

BOMBA Krypto-żyd Brzezinsky próbuje ratować swą „szachownicę” hegemona USraela

Polaków jest tak duzo, że gdyby się uny zesrali, to nie wykończą…i ciągle się rozmnażają. Dla patrioty najwyższym obowiązkiem jest rozmnażać się!!! Polacy na obczyźnie to wielki skarb: rozmnażają się, mądrzeją, bogacą, poznają świat i rzeczywistość, uwalnijając się od bezczelnej hasbary panującej w Polin. Początkowo po wyemigrowaniu nie chciałem mieć nic wspólnego z Polin (podobne postawy zauważam dziś u młodych Polaków za granicą). Ale coś tam pracuje nad naszymi duszami, wracamy do Ojczyzny, jeśli nie fizycznie, to w działalności, tak jak Bein, Szubert i miliony in. patriotów polskich. Pierwsze pokolenie Polaków na pewno nie zapomni o Polsce, gorzej z następnymi…

Polska ma byc dla Zydow przeciez –już jest dosłownie i jako krowa dojna. Żydłactwo doji Polaka (i większość gojów) bez względu na miejsce pobytu. Żyd z Izraela, Iranu, czy Birobidżanu nie przeprowadzi s do Polin, skoro di wyboru ma lepsze kraje w jewrounii i globalnie. 

Zydzi nie musza nic robic, bo beda mieli pieniadze zeby wszystko sobie kupicBzdura na resorach! Zwykłe żydostwo jest tak samo zgnojone jak goje, niech pani odwiedzi okupowaną Palestynę (Izrael) czy żydowskie getta w Ameryce.

Wszystko przepadnie, zreszta juz jest koniec. Polska to pieklo, w ktorym nikt nie wytrzyma i niczego sie nie nauczy. Piekla nie nalezalo dotykac !!! — Do końca dalekopóki my żyjemy” :))))

Chrześcijańskim Braciom i Siostrom składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Święta nad Świętami

………………………

On Friday, April 29, 2016 1:44 AM, Goska <[email protected]> wrote:

Niemieckie MON reaguje po słowach gen. Tomaszyckiego
– Nie jest prawdą to, że Amerykanie nie otrzymali od nas pozwolenia na przejazd – usłyszeliśmy w biurze prasowym niemieckiego ministerstwa obrony narodowej. To odpowiedź na wczorajsze wypowiedzi przedstawicieli MON, w tym szefa resortu Antoniego Macierewicza ws. zbliżających się ćwiczeń Anakonda-16 oraz rzekomych kłopotów amerykańskich wojsk. Niemcy nie planują publikacji komunikatu prasowego w tej sprawie.
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/niemieckie-mon-reaguje-po-slowach-gen-tomaszyckiego/cvc2zl
Te cwiczenia wymiota reszte Polakow. Paleczke przejma Zydzi, ktorzy chetnie beda uczestniczyli w sporach z Rosja. W Polsce sa tez oczywiscie Ukraincy, ktorzy chetnie zmiota Rosje z powierzchni Ziemi. Armia amerykanska sklada sie z potomkow Anglii, ktorzy wszystkim beda dowodzic. Rosje trzeba zdobyc i to pod plaszczykiem Polski, tylko ze z Polakami tego nie da sie zrobic i jest niebezpiecznie liczyc na Polakow, ktorzy zadnej wojny nie chca.
Nikt nigdy nie mial zamiaru oddac Polski Niemcom, ale Niemcy dobrze Polske zamienili w oboz koncentracyjny. Teraz juz Niemcy musza zniknac. Tych Polakow wykonczyli, ktorych trzeba bylo wykonczyc, reszta jest zorganizowana w angielskich zrzeszeniach i bedzie Anglii i USA sprzyjac. Pozniej sie ich tez wykonczy, bo Polska ma byc dla Zydow przeciez. To zostalo postanowione prawie dwa wieki temu. Zydzi nie musza nic robic, bo beda mieli pieniadze zeby wszystko sobie kupic. Tak jest dzisiaj w Izraelu i tak bedzie w Polsce.
Nic nie da sie porownac. Nie da sie porownac czasow i ich technologii, nie da sie tez porownac narodow i ich uwarunkowan narodowych. Polska jest tylko dla Polakow. Nikt inny w tym miejscu nie zda egzaminu. Nikt inny sie nie zisci. Wszystko przepadnie, zreszta juz jest koniec. Polska to pieklo, w ktorym nikt nie wytrzyma i niczego sie nie nauczy. Piekla nie nalezalo dotykac !!!
Pozdrawiam. Goska

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/