Co do Walusiaka, żadnych nadzieji — “to” się ma albo nie

PB: Zapodający nie ma swego komentu… wpycha byle co, bo tytuł sexowny, czeka na jakiego “żyda’ żeby za goja pomyślal, ocenił i karku nastawił SzP Ożydzaczom :)))

Pic na wodę fotomontaż, mówi moja żona-katoliczka, dodając: Trzeba wyjść z Prawdy, trzymać się Jej jako bazy całego wywodu.

Otóż to! Autor-reżyser, balansując między poprawnością polityczną a lękiem o pozycję i zarobek, podaje  “rewelacyjne” detale, niedokarmiając odbiorcę, żeby kupił jego knigę. Brakuje Prawdy: zagładę Słowian jak i pomniejszych grup, w tym Żydów (Szoa), upichcili syjusie hitlerowscy z planu rotszyldowskiego NWO i przy wsparciu ż-banksterii. Prawda oddaliłaby dziwienie się i liczne “dlaczego”.

W wersji gadanej, oto przykład do naśladowania przez Polaków (temat zbliżony, siła i energia przekazu płyną z bazy Prawdy u Kena O’Keefe): [en] VIDEO Tak się mówi w pysk żydłactwu — gdzie podobny w Polin?!

Dla nie-antysemitów, podobna Prawda i energia przekazu u Brata Nataniela Kapnera.

Temat Walusiaka da się napisać krótko i węzłowato, odsyłając do studium naukowego na 40 stronach z tysiącem  odnośników, albo do takiego. Wszystko za friko, na 10 lat przed “rewelacją” Walusiaka. I otrzymywać zniewagi od polactfa napuszczonego przez neo-ubecję za to i podobne… merytorycznie tak słabe, jak prezentacja Walusiaka w porównaniu z Kenem O’Keefe czy Kapnerem.

Żałosne jest, że info przetrawione w klasykach (Szcześniak, Pogonowski, JR Nowak…) robi za info-szok. Do tego przedszkolne tezy z sali i zwierzenia pomocnicy autora, de facto przyznanie naiwności lub wymuszonej agenturalnie poprawności. Oburza się ona ze łzami w oczach na “Francuzów”, że zezwolili na wyjazd pociągów z dziećmi żydowskimi do obozów zagłady. Europa pojęcia niemiała, co się działo w obozach! Raportami Pileckiego jelity pod kuratelą żydłacką dupę se wycierały…

Oficjalnie, Żydzi jechali do obozów pracy przygotowawczej przesiedlania Żydów na lepsze miejsca! Kto by nie zabrał dzieci w tak świetlaną przyszłość. Żydzi w gettach w Polsce do chwili przybycia do obozu nie wierzyli polskiemu wywiadowi, że jadą na śmierć!

Podobnie z tezą, że zbrodniom syjo-banksterskim na współplemieńcach i Słowianach winni są Niemcy. W  przypadku wojny polsko-ruskiej podżegniętej przez żydłactwo, winni są zatem Polacy, bo poszli za hasbarną rusofobią? Polacy poparli agresję NATO na Bałkanach, więc są winni? Podobnie w Afganistanie, Iraku, Syrii, Libii, Donbasie… Wszak Polacy bili się, niemal zażynali 🙂 żeby u nich do waadzy dochodzili ci, co doszli, a następnie poparli te ż-wojny.

Podobnie z “narodowością” hilterowców. Tamten reżym — wg rzetelnych historyków — zapełniło żydłactwo. Ktoś badał to pochodzenie? SzP Ożydzacze: zadanie dla was LOLLOLLOL

Przy zaciekłości żydłactfa na Niemców (chrześcijan), nie popuściliby.  A popuścili po szopce norymberskiej, bo oprawcy to byli ich ludzie…

Możnaby ciągnąć dalej. Ale po co i dla kogo, hę? Żałosne okoliczności:

– Polactfo chłonie takie “rewelacje”, zaprasza hen do Pipidówy i Szikaga na prelekcje w singerowych klubach gazety jakiejś równie gadzinowej.

– Ditto zadaje pytania prelegentowi, a ten nie potrafi sprostować wg Prawdy… ba! jest apologetą  okupacyjnego żontu Polin!… Niewiadomo czy pytek zwykły czy podstawiony.

– Prelegent łudzi się, że eskimosi dopuściliby do przewagi przetłumaczonych filmów o PP (Prawdzie Polaków) nad ścierwomediami globalnie! Blef czy naiwność?

– Żydłactwo osiągnęło plan poniżenia Polaków i odwrócenia ról oprawca-ofiara. Odkręcić to zajmie parę pokoleń. Poważne zagrożenia egzystencji zepchną historię i Prawdę na plan dalszy. Nikt za darmo nie będzie prostował polactfu we łbach, a na świat nie wpłynie, bo srule niepozwolą. W samym Polin trza paru pokoleń, by wyczyścić tę sieczkę! A autor przyczynia się do PRZYSTEMPLOWANIA KoPa (Kłamstwo o Polakach), gdyż brak mu podstawowej Prawdy — co wyraziła moja Iwona.

Na koniec kop ode mnie dla SzPana Ożydzacza Użytecznego Neo-ubecji…

Pan Trznadel po swojemu lakonicznie podesłał mi osobiście mejla od Andako, w którym stoję jak byk odbiorcą. Kretynem podobno nie jest, nie służy edukacyjną literaturą poza własną sprawą z dintojrą… Zostają tylko:

– Niepotrafiąc wysłowić się, zakomunikował mi, jaki Bein żyd przewrotny, ile szkód narobił narodowi (Bizoń  dojdzie, któremu LOL).

– Podłożył wabia, żeby Bein się pośliznął na zajebistej buhaha prelekcji niepoprawnego badacza-publicysty patry-jotycznego RP (rozmaici popieprzeńcy).

Każda z ww. opcji zdjęłaby z Trznadla brzemię oszczerstwa, wybieliła jego spuszczenie się na neo-nazistki łowi(e)ckie sterowane z neo-ubecji. Tym bardziej, że przystemplowała mu dziś wielokrotnie Trzcińska czy cuś z W-szawskiej filii Der Stuermer, o czym dałem mu subtelnie znać natychmiast.

Mam nadzieję, że to są dzikie teorie spiskowe i w końcu polacki Wielki Polak Trznadel odezwie się jak człowiek.

…Co do Walusiaka, żadnych nadzieji nie mam.”To” się ma albo nie. A im bardziej się nie ma, tym więcej jest się eksponowanym przez żydłactfo, podziwianym przez polactfo — vide super-agenci wpływu Michalkiewicz, Braun, Brzeski, A. Nowak, JKM, Kukiz…

………………………………………………….
On Friday, April 29, 2016 9:41 AM, Andako:

https://wkrakowie2016.wordpress.com/page/2/

Winni holokaustu i fałszowania historii

Dariusz Walusiak w Krakowskim Klubie Wtorkowym

Kraków 19 kwietnia 2016 r.

Prowadzenie – Adam Kalita

(dokumentacja , transmisja na żywo do niepoprawneradio.pl – Józef Wieczorek)

By piotrbein

https://piotrbein.net/about-me-o-mnie/